Opinie o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

ccc

Na czym polega, praca na produkcji w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o., czy to jest praca na akord ? Czy przyjmujecie do pracy osoby będące na emeryturze ? Pozdrawiam

Lechu robotnik
@ccc

Zadzwoń do kadr. Tam wszystko Ci opowiedzą.

Jestem

Pracowała na tym zakładzie. Tak wyszło, co zamieniło się 3 kierowniczki. 2 z ich były bardzo dobre, wszyscy rozumieli i nie krzyczeli. A jedna była taka, że jeśli ona przyszła — czekaj nieprzyjemności. Ponieważ mogła tygodniami nie przychodzić na linię. Ponieważ ona tak prosto nie przychodzi i nigdy nie wita się, ale jeśli nie zdążasz z normą — ona pierwsza przyjdzie stanie obok i pomaga. Praca ciężka, na niektórych projektach normy nienormalne. Pracują na liniach bardzo dobrzy ludzie i świetne skoczkowi. Po tym nie powiem, że źle i nie powiem, że dobrze. Tylko obraźliwie, że interesy kierowniczek nie zbiegają się z interesami kierowników zakładu. I zza tego kierowniczką i ludziom na linii czasem bardzo ciężko.

pracownik - były

Nie pracuję już w tym zakładzie ale przez długi czas pracowałam. Znam osobę którą się oczernia w tym artykule i wiem na pewno że nie zasłużyła sobie na coś takiego i nie wieżę w ani jedno słowo napisane w tym komentarzu!!! Złośliwość ludzka nie zna granic!!!

Pracownik montaż 0

Jak to jest przychodzi nowy kierownik, narobi zamieszania, a sam nie wie nic, przy biurku siedzi cały dzień linek szuka, drugiego dnia odpytuje pracowników a sama nic nie wie, pani się obudzi, my zaczynamy pracę o pełnej godz a nie 15min wcześniej,

Xoxo
@Pracownik montaż 0

Trzeba mapę namalować żeby się odnalazła.

Magazynier

Bardzo przyjemna i konkretna rozmowa. Kierownik Magazynów bardzo szczegółowo opisał wymagania i zadania. Pozdrawiam Pana.

Same konkrety i świetna prezentacja magazynu.

Ruda25

Wszystkim zdrowia dużo życzę i oby tylko takie kłopoty były????zakład ok dziewczyny super i praca też super. Pozdrawiam wszystkich.

Bunia

Nie wiecie czy szykują się zwolnienia?

Ala
@Bunia

Według mnie to jest głupie pytanie!!!! To jest jasne że w jakimś stopniu będą zwolnienia patrząc co się dzieje z naszą gospodarką.

Piaskownica
@Ala

"Niedługo wszyscy wystartujemy" nawet Niemiec nie będzie trzymał w nieskończoność pracowników i płacił im za oddychanie.

Oko
@Bunia

Nie będzie żadnych zwolnień, raczej będą zatrudnienia niebawem :)

Dzisiaj miałem przyjemność prowadzić rozmowę z moim przełożonym. Mega gość życzę każdemu takiego szefa. Pozdrawiam Dr. Schneider

Który to taki?

marycha
@Marcin

to masz naprawdę wielkie szczęście można ci pozazdrościć.nie każdy w tym zakładzie takiego przełożonego ma z doświadczenia wiem.

12 latek
@Marcin

Ciekawe o czym była ta przyjemna rozmowa? Typowanie kogoś do usunięcia\ przeniesienia na inną zmianę? Omawianie zdjęć bałaganu jaki zostawiła poprzednia zmiana? Polemizowanie na temat zakończenia serialu na Netflixie? Tutaj o niczym innym się nie rozmawia bo o czym innym można rozmawiać jak kultywuje się w tym zakładzie na bardzo niskim poziomie dewocjonalizm.

Hej :) Nie robię reklamy tego Pana :)

@marycha

Dziękuję, swoją relację zbudowałem ciężką pracą i odpowiedzialnością. Tobie też się uda, będziesz miała super przełożonego :)

Max

Polecam firmę Dr schneider. W dobie kryzysu nie zwalnia pracowników. I pieniążki zawsze są na czas. Brawo Zarząd!

DJ Pietrek
@Max

Dokładnie, Zarząd Firmy świetnie poradził sobie w tym ciężkim czasie. To przywilej móc pracować w Dr Schneider :)

Nowa

Dzień dobry. Widziałam ogłoszenie na jednym z portali, że Wasza firma poszukuje pracownika produkcji. Czy mógłby ktoś napisać jak z dojazdami, czy soboty są obowiązkowe? Jak mniej więcej z wynagrodzeniem?

@Nowa

Ciekawe czy ogłoszenie jest aktualne?. Dojazdy są za darmo, wypłata zawsze jest na czas oraz social na święta i wakacje. Pracować wszędzie trzeba, ale wszystko zależy od ekipy na jaka się trafi.

Obcy_01
@Nowa

Witam, firma działa bardzo dobrze i dba o pracowników. Wszystko zależy od Ciebie i czy chcesz pracować ? Polecam pracę w Dr Schneider :) Ale sama musisz sprawdzić :)

Bug wie

Będą zwolnienia i to niebawem

Ola

Witam, wirus niszczy ludzi a zakład wysyła ludzi na 2tygodniowy urlop to jest szok czy to jest zgodne z prawem, myślę że trzeba zasięgnąć języka u prawnika. Reszta ludzi pracuje, biurowy poszli na home Office i śmieją się z tych co dzień w dzień zasuwa ja do pracy i narażają się. Od poniedziałku tylko patrzeć jak szefostwo pójdzie pracować w domu, a kiedy pomyślcie o reszcie czy my jesteśmy dla Was tylko robolami, my też mamy rodziny, dzieci i też boimy się o swoje zdrowie. W Hiszpanii zakład zamknięty ale co tam polaczki mogą się zagrażać co to obchodzi pracodawcę. Teraz widać jak szanuje ie ludzi. Wstyd

Zosia
@Ola

Nie jest to zgodne z prawem,nie może wysłać na urlop bieżący pracodawca może tylko i wyłącznie na zalegly, wszędzie praktycznie robią postojowe w dużych zakładach w Jeleniej Górze tylko nie tu..

Nie z tego zakładu
@Ola

Niemieckie firmy zarządzające przez durnych polaczków mają gdzieś zwykłych pracowników.Zachowują się jakby były czasy niewolnicze.Wykończą po kolei każdego,a na jego miejsce przyjdzie świeży parobek.Ale jak się tylko każdy marze,bo jest źle,a nie działają,to możecie tylko chusteczki w kieszeni nosić.W większości zakładach sami się nie szanujemy,więc jak wymagać,aby kogoś taki dupek szanował Pozdrawiam

Czy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Kola

A co masz na myśli? Chcesz się przyjąć?

Luk

No i mamy do końca czerwca postojowe, chyba że coś się zmieni wcześniej to będziemy wcześniej pracować. Tylko dlaczego ludzie z produkcji mają 70% a pracownicy administracji 80%.Mega niesprawiedliwe

Major Suchodolski
@Luk

Skąd takie informacje że do czerwca będziemy stać na postojowym? Sprawdzone info. ?

Olaola
@Luk

Bo ludzie z administracji siedzą w domu i wykonują pracę zdalnie a więc są pod telefonem.

@Luk

Bo Ci z administracji pracują, a Ty nie?

XXX
@Luk

Administracja ma 80 % za swoją normalną pracę a pracownicy produkcyjni 70% za siedzenie w domu to co tu jest niesprawiedliwe?

Olaola
@XXX

Życie z reguły jest niesprawiedliwe, więc czego się tu doszukiwać.

@Olaola

Tyle ,że pracują krócej więc jest sprawiedliwość:)

Mańka

Czyżby nagle nie podoba się wam nasza skoczkowa. Co od niej chcecie Ona tylko wykonuje swoje obowiązki i polecenia kierownictwa(usunięte przez administratora)

Bobik
@Mańka

Obrońca zmiji się znalazła

Zuzia

Dokładnie. Pracodawca wysłał nas na urlopy niezgodnie z prawem!!!!!

@Zuzia

Nikt Cię na urlop nie wysłał, na pewno wypisalas wniosek... A jakbyś była na postojowym zamiast urlopu to byś teraz tynk jadła!

Zuzia
@d3dx

Kierownik kazał wypisać urlopy, a to niezgodne z KP.

Luk

Sprawdzone. Wczoraj mialam telefon z kadr z taką informacją. Jeśli sytuacja będzie się zmieniać to będziemy sukcesywnie ściągani do pracy.#zostańwdomu

YAPA
@Luk

Wcale bym się nie zdziwił gdyby wielu pracowników przeniesionych ostatnio na postojowe po dwóch lub trzech tygodniach dostało wypowiedzenia by nie trzeba było wypłacać odpraw. Czy naprawdę myślicie że przemysł Automotive szybko się odbuduje po Koronie? W przemyśle Automotive pracują setki tysięcy ludzi na całym świecie i niech tylko jeden sprawdzony dostawca który wyspecjalizował się w produkcji skomplikowanego komponentu do większości samochodów z powodu Korony ogłosi upadłość, i co wtedy? Niech firma która wytwarza roboty spawalnicze ogłosi upadłość i zabraknie do nich elektroniki lub silników do precyzyjnego nimi sterowania? Ludzie Heloł świat Automotive nie kończy się na DRS.

@YAPA

No i po piszesz takie bzdury? Zapoznałeś się chociaż z warunkami wsparcia firm przez rząd, z których DS korzysta?

hejo

LUDZIE przetrwajmy ten trudny dla nas wszystkich czas.To sytuacja szczegolnie wyjatkowa nie zalezna od nikogo.zycze zdrowia.

Bajo
@hejo

Kiedy ruszy produkcja pełną parą? Bo już nie chce mi się w domu siedzieć.

Zoska

Kierowniku nie widzisz co się dzieje na g 3 x to skoczek zachowuje się jak pani prezes porażka imię na A

Antek
@Zoska

Masz całkowitą rację , ta dziewczyna nie powinna być skoczkiem . Jej zachowanie jest poniżej krytyki a widzę to z zupełnie innego działu zakładu , współczuję wam .

Viki
@Zoska

Ona ma nierówno pod sufitem, każdy to wie. Ale może dobrze robi lody bez pełnego uzębienia

Bug

Może teraz dobrowolnie odejdą osoby ,które od kilku miesiącu cały czas się odgrażały że odejdą, zwolnią się. Ludzie do dzieła, teraz jest wasz czas.

Viki
@Bug

Najwięcej szczekasz więc zrób to pierwsza, daj przykład, do dzieła

Nilo

W takiej kryzysowej sytuacji brakuje Gabi i jej konkretnych decyzji i działań.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. - Radomierz

• Jak się pracuje w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.