Opinie o dhl.pl - Deutsche Post AG

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DHL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DHL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Łódź

Paweł.

Żenada od dwóch dni piszą że dostarczenie paczki niemożliwe A nie było go bo cały czas byłem w domu

Anita

Najgorsza firma kurierska z jaką miałam kontakt. Przesyłka nie została dostarczona do odbiorcy , pomimo to widniała jako 'dostarczona i odebrana ' . Brak pomocy ze strony infolinii. Kurier nie podjął nawet próby kontaktu z klientem, pozostawiając przesyłkę pod innym adresem .

Juzeff
@Anita

Anitko strony ci się, biedactwo, pomyliły. To jest forum o pracodawcach, a reklamacje składamy gdzie indziej.

Konsultant

Praca w CC w Łodzi to dramat, ciągłe awantury ze strony klientów. Płacą 2550 brutto. Po prostu żal...

Marzena
@Konsultant

@Konsultant Rozumiem, że praca w CC nie jest łatwa i wymaga dużo cierpliwości. Czy oprócz niskiego wynagrodzenia, można liczyć w tej firmie na premie i benefity pozapłacowe?

Zenek

Czy wiecie coś o tym, że firma prowadzi rekrutacje?

Doradca Klienta

Rekrutacja ma dwa główne etapy. W pierwszym telefonicznie, który jest podzielony na rozmowę i krótkie zadanie. Dzwonią i rozmawiają. Już podczas rozmowy lub 1-2 dni po niej dowiadujesz się czy jesteś zaproszony na drugi etap rozmowy- osobiście do placówki. W placówce rekrutacja również jest podzielona: na rozmowę oraz zadania do wykonania. Rozmowa wiadomo podstawowe informacje i pytania. Zadania do wykonania: 1) obliczenie jaki koszt poniesie klient przy danej usłudze. Otrzymujesz planszę/cennik. Zadanie jest typowo na myślenie i czytanie cennika. 2) Instruują Cię i zostawiają w pomieszczeniu. Dzwoni telefon który masz odebrać. Osoba rekrutująca najczęściej udaje wkurzonego klienta, niezadowolonego z usługi. Sprawdzają tym odporność na stres, kulturę rozmowy oraz wyjścia jakie zaproponowałeś podczas rozmowy.

Pierwszy etam, rozmowa telefoniczna: - zadanie np. : "wytłumacz starszej, nie potrafiącej obsługiwać komputera osobie jak skopiować tekst w wordzie" - ile chciałbyś zarabiać na danym stanowisku ? - Jakie są twoje zainteresowania ? - dlaczego wybrałeś właśnie firmę DHL ? - często krótka rozmowa po angielsku o "pierdołach". W moim przypadku pytanie "czym się obecnie zajmujesz?" Drugi etap: rozmowa w biurze - naprawdę nie pamiętam pytań ponieważ było to dość dawno temu. Z tego co wiem jednak sposób rekrutacji nie zmienił się znacznie.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
xc5a98

Wchodzę na kolejną stronę poświęconą pracy w firmie kurierskiej i ponownie ręce mi opadają. Ludzie! TO NIE JEST STRONA NA KTÓREJ DZIELI SIĘ SWOIMI ŻALAMI ŻE PACZKA NIE PRZYSZŁA NA CZAS, TO JEST FORUM Z OPINIAMI DOTYCZĄCYMI PRACODAWCY NA KTÓRYM UDZIELAJĄ SIĘ PRACOWNICY - BYLI LUB OBECNI, EWENTUALNIE OSOBY, KTÓRE CHCĄ DO DANEJ PRACY APLIKOWAĆ. Ja nie wiem, czy to jest takie trudne do pojęcia? Jeśli jesteście niezadowoleni z usług to wystawcie opinie na Google lub innym forum, ale nie zaśmiecajcie tej strony swoimi wysrywami. A Admin też mógłby wykazać się jakimiś działaniami w tym kierunku i takowe komentarze kasować.

Jedezejowska 43 dhl

Zarobki super 2100 zł netto to kpina taka pensja podobno obok w media expert dają 300 zł więcej czas uciekać

Justyna

Czy może mi ktoś powiedzieć od kiedy są przyjęcia na firmę? Kiedy będą prowadzić rekrutację bo już od kilku dni jest ogłoszenie o prace. Jakie są tam zarobki na okresie próbnym??

@Justyna

2700 brutto

Polak,nie Ukrainiec

Wola Ukrainiecow niz Polaków. Zostałem wyrolowany przez nich pracując prawie rok. Miałem umowe na pracę tymczasowa, kiedy poszedłem na L4 nie przedłużyli umowy i wysłali do ZUS z-3. Dowiedziałem Się po miesiacu. Siedzę teraz bez kasy bo ZUS ma 30 dni od daty wpłynięcia wniosku. A wniosek wpłynął 36 dni od wygaśnięcia umowy. Odradzam agencje leasing team !!!! Dostałem uprawnienia UDT na wózki widłowe podczas L4 a oni proponują mi umowę zlecenie na tym samym stanowisku gdzie wcześniej była umowa o pracę a nie mogłem jeździć na wózkach. SKANDAL!!!! (usunięte przez administratora)

Cichy

Witam, byłbym zainteresowany praca na magazynie w dhl. Ktoś pracował? Wypowie się ktoś na ten temat? Jakie zarobki?

welcome to the jungl

Nie polecam, praca w call center za 2500 brutto to hańba dla tak dużej firmy.

anonimowy

Najgorsza praca, jaką miałam. (usunięte przez administratora) a nie firma. Nie mogłam wyjść do toalety normalnie w trakcie pracy, kiedy miałam taką potrzebę. Komputer decydował o tym, kiedy mam załatwiać potrzeby. Supervisorka to typowy mobber: tu uśmiech, tu cichy głosik, a jak rozmawiałam z nią na osobności to przeradzała się w monstrum. Odizolowała mnie od reszty zespołu, nikogo wokół mnie nie było na Open Space. Nie mogłam z nikim rozmawiać ani skonsultować, co nie było normalne, bo wszyscy mieli kontakt ze sobą. Przez 8h byłam sama, nie mogąc do nikogo się odezwać. Dodam, że ona dopiero co kończyła studia (biologię- rzeczywiście miała kompetencje w firmie logistycznej, śmiechu warte) a ja miałam skończony doktorat a byłam zwyczajnym podnóżkiem dla niej. Są przecież kamery w biurze. Czy nikt nie widział tej izolacji? Mobbing to za mało. To znęcanie się psychiczne, na które wyrażano zgodę, bo przecież wszyscy widzieli, co ona robi. Jak widzę teraz napis DHL to mam ciarki. Odradzam wręcz tę firmę inteligentnym ludziom, bo staną się oni szybko workami na śmieci.

Dora
@anonimowy

I mając doktorat pracowałaś w DHLu??

Nicki
@anonimowy

Takich bzdur dawno nie czytałem :D

@Nicki

To prawda. Byłam świadkiem wielu podobnych sytuacji. Dlaczego starasz się bronić firmy, która stosuje mobbing wobec własnych pracowników?!

@@pracowniczka

Zarzut mobbingu to poważne zarzuty wobec pracodawcy. Czy jesteś pewna, że tego typu zjawisko występuje w firmie DHL? Jeżeli tak, to czy mogłabyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście tak jest? Tego typu zjawiska nie powinny pojawiać się w żadnym miejscu pracy, dlatego zachęcam do sprecyzowania wypowiedzi.

Maxima

Praca dla Młodych ambitnych ludzi, za grosze. Łapa korporacji ogromna, jakość obsługi klienta bardzo wymagająca, na przerwę i do np. do toalety na wyznaczony czas, nie można spokojnie zjeść śniadania bo trzeba już być już dostępną na słuchawce. Z każdej rozmowy trzeba sporządzić notatkę w systemie, a jak tworzy się kolejka Supervisor jest momentalnie przy twoim biurku i pyta się głupio co teraz robisz i dlaczego nie jesteś dostępna dla klienta. Jedna wielka MASAKRA!!! Zdecydowanie odradzam!

Adegro
@Maxima

My chyba nie pracujemy w tej samej firmę. Rozumiem ze każdy może mieć jakaś gorszą opinie o pracodawcy, ale by aż tak negatywnie naginać prawdę? "Do toalety na wyznaczony czas" ??? Sam ustalasz kiedy chcesz iść do toalety - nie ma czegoś takiego jak wyznaczony czas, najważniejsze by trzymać się 55 minut przerwy, jaki przysługuje.

Maxima
@Adegro

55 min. przerwy ok, a co z @ od przełożonych "wszystkie przerwy wstrzymane do odwołania"? Wtedy zostaje mi tylko do wyboru pampers i herbata, kawa dożylnie bo nie można odejść nawet na chwilę od stanowiska pracy! Takie są uroki call center...

Roman
@Maxima

Hahaha przerwy wstrzymane ? Mam wrażenie że jakiś niezadwolony klient pisze tą opinię:)

Adegro
@Roman

Roman : też mam takie wrażenie... bo akurat pracuje w dhl, większych głupot nie słyszałem :D

pola
@Roman

To nie klient, to sama prawda

@pola

Jesteś obecnym pracownikiem firmy DHL? Jeżeli tak to dobrze się składa, ponieważ chciałabym dowiedzieć się, jak wygląda praca w tej firmie? Czy, aby móc aplikować do pracy w biurze tej firmy należy mieć wyższe wykształcenie? Pamiętasz może, jak wyglądał Twój proces rekrutacji? Zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

@pola

@Adegro i @Roman to pewnie jacyś podstawieni, którzy próbują zamieść problem pod dywan. @Maxima napisała całkowitą pracę. Ludzie wystrzegajcie się tej pracy!

@@pracowniczka

*prawdę

ewa112

Ta firma to po prostu KATASTROFA Moje sugestie dla DHL: Zlikwidować się lub wymienić pracowników

@ewa112

Czemu w taki sposób wyrażasz się o firmie DHL? Twoja wypowiedź jest z poziomu osoby, która ocenia jakość usług firmy, czy wypowiadasz się z poziomu pracownika? Sprecyzuj swój wpis i przedstaw nam, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Kurierzy jak i cała firma to jedna wielka porażka. Czekałam dwa dni w domu na paczkę po czym NIKT nie raczył się zjawić i jeszcze miał czelność wpisać status: nie zastal niko w domu. KPINA

ula
@Kasia

W moim przypadku czekalismy na leki i to samo- nikogo w domu. na automacie info ze przesylka jest w lodzi na tej i na tej ulicy- pojechalismy i co ? przesylka w innym miescie oddalonym o 100 km. Poprostu ZERO- nie firma nigdy więcej DHL.

ula

Katastrofa, katastrofa Moje sugestie dla DHL: Brak słów, wymienic kurierów, zero kontaktu, infolinia - automat informuje ze przesyłka jest w Łodzi na tej i na tej ulicy- po dojechaniu na miejsce- przesyłki nie ma, jest w miescie oddalonym o ponad 100 km- w moim przypadku Skierniewice. Kurier informowal że nie zastal nikogo w domu- co jest kompletną bzdurą bo czekałem na ta przesyłkę siedząc caly dzien w domu.Masakra już nigdy więcej DHL. Porażka miał nr telefonu nawet nikt nie próbował nawiązać kontaktu, dzień wolny w pracy a tu okazuje sie że mnie w domu nie było. KATASTROFA, ZERO. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić osoby odpowiedzialne i podawać kontakt dla odbiorcy do kuriera, wszędzie automaty które kłamią .

Gosia

Najgorsza firma kurierska jaka istnieje! Nie dostarczają paczek na czas, kurierzy nawet nie sprawdzają czy ktoś jest w domu. Moje sugestie dla DHL: Nie polecam

ewa
@Gosia

zgadzam się z opinia, powinno być powiadomienie dzień wcześniej o pojawieniu się kuriera jak to jest u innych. Był u mnie kurier niespodziewanie, nie miałam pieniędzy aby wykupić paczke a ponadto spieszyłam się do lekarza . To było 4 grudnia 2018 r. Nastepnego dnia zadzwoniłam do kuriera proszac o dostarczenie paczki - odmowil, powiedział ze mam sama odebrać czy to jest w porządku? Na pewno nigdy nie skorzystam z usług tej firmy i będę wszystkich przestrzegać przed wami e

Weronika

@anonymous, pracujesz w firmie DHL, możesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem związanym z pracą u tego pracodawcy. Jaka według Ciebie jest atmosfera i relacje z przełożonymi?

Nowy!

Witam, szukam informacji odnośnie DHL supply chain na Górnej. Zaczynam pracę o listopada jako specjalista ds. reklamacji i zwrotów. Czy ktoś pracował na podobnym stanowisku?

@Nowy!

jeszcze ten dział nie działa dopiero bedzie . wiec nie będziesz mial zadnych opini

piotrek

(usunięte przez administratora) seba psuje wszystko (usunięte przez administratora) nie koordynator cienki bolek zachowuje się jak mała dziewczynka żeby tylko awansować

Weronika

@Adam, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnieniu w firmie DHL? Napisałeś, że super praca. Jakie zalety tej pracy oraz pracodawcy możesz wymienić? Podziel się swoim doświadczeniem związanym z firmą DHL.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Łódź

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL