Opinie o dhl.pl - Deutsche Post AG

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DHL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DHL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Łódź

Ciekawa Nowy wpis

Proszę o opinię na temat stanowiska Kierownik Transportu Kurierskiego (Łódź).

kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku kontrolera jakości??

Na jakie wsparcie w DHL mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kandydat Nowy wpis

Jakie jest minimalne wynagrodzenie na infolinii dhl parcel? I co ile trwa rekrutacja?

Doradca Klienta

Rekrutacja ma dwa główne etapy. W pierwszym telefonicznie, który jest podzielony na rozmowę i krótkie zadanie. Dzwonią i rozmawiają. Już podczas rozmowy lub 1-2 dni po niej dowiadujesz się czy jesteś zaproszony na drugi etap rozmowy- osobiście do placówki. W placówce rekrutacja również jest podzielona: na rozmowę oraz zadania do wykonania. Rozmowa wiadomo podstawowe informacje i pytania. Zadania do wykonania: 1) obliczenie jaki koszt poniesie klient przy danej usłudze. Otrzymujesz planszę/cennik. Zadanie jest typowo na myślenie i czytanie cennika. 2) Instruują Cię i zostawiają w pomieszczeniu. Dzwoni telefon który masz odebrać. Osoba rekrutująca najczęściej udaje wkurzonego klienta, niezadowolonego z usługi. Sprawdzają tym odporność na stres, kulturę rozmowy oraz wyjścia jakie zaproponowałeś podczas rozmowy.

Pierwszy etam, rozmowa telefoniczna: - zadanie np. : "wytłumacz starszej, nie potrafiącej obsługiwać komputera osobie jak skopiować tekst w wordzie" - ile chciałbyś zarabiać na danym stanowisku ? - Jakie są twoje zainteresowania ? - dlaczego wybrałeś właśnie firmę DHL ? - często krótka rozmowa po angielsku o "pierdołach". W moim przypadku pytanie "czym się obecnie zajmujesz?" Drugi etap: rozmowa w biurze - naprawdę nie pamiętam pytań ponieważ było to dość dawno temu. Z tego co wiem jednak sposób rekrutacji nie zmienił się znacznie.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jaka jest kultura pracy w DHL?

Migotka

Mam pytanie czy po nocnej zmianie są po południówki i ranki czy odwrotnie

Candy

Firma może ok ale kurjerzy do bani na mojim terenie niepodejmuja próby dostarczenia tylko sru do żabki a ty Myśl gdzie i do kturej

NigdywiecejSmyk

Jak dobrze , że właśnie się zwolniłem. Dla wszystkich którzy myślą , żeby przyjść tutaj pracować : NIE POLECAM. (usunięte przez administratora), wyzysk , ucinanie pieniędzy , brak podwyżek . Szkoda nerwów na te pracę.

@NigdywiecejSmyk

A napiszesz, jakie te pieniądze miesięcznie były bez ucinania? Wiesz, niech każdy sam decyduje, przeczyta co piszesz i sobie rozważy i już.

Pionek
@Jolanta

3200 do 3400 praca na 3 zmiany netto straszą normami że jeszcze z tego co mamy to zabiorą podwyżki nie było od 1,5 roku masa ludzi ucieka przykre

LIDER

widziałam ogłoszenie ze poszukują Liderów do DHL Smyk. Czy ktos może mi napisac jakie warunki finansowe ma Lider tj. wynagodzenie brutto , realna premia , dodatki itd. Ile wynosza dodatki na swieta oraz za gruszke ?? Czy są nadgodziny ? Bedę wdzięczna za info.

Jadwiga Hofman ,Nastrojowa

Skandaliczna obsługa kurierską, drugi raz a rzadko korzystam z państwa "usług? Kurier dowozi do Żabki moja przesyłkę twierdząc że nie ma mnie w domu tymczasem ja czekam w domu właśnie, płacę za dostarczenie paczki do mojego domu a nie do Żabki, proszę o dostarczenie mi paczki do domu i wyciągnięcie wniosków i konsekwencji w stosunku do osób winnych zaistniałej sytuacji ,dla ułatwienia podaję adres i nr przesyłki Nastrojowa 46 m 8 ,nr przesyłki 25809190504.prosze potraktować to jako reklamację

pracownik88

Rok temu była premia . System 12h. Lepsze obiady . Dodatek za świąteczny sezon. W tym roku nic z tych rzeczy , wyzysk za śmieszne pieniądze , nie dziwię się że ludzie szukają czegoś innego. W tym roku wprowadzili 4brygady tak chamskie , że na przełomie listopada/grudnia pracujesz 15 dni pod rząd z jednym dniem wolnym w środku. WYZYSK. NIE KUPUJCIE W SMYKU LUDZIE , FIRMIE KTORA SIE BOGACI NA WYZYSKU I CUDZEJ KRZYWDZIE

Zofia
@pracownik88

Wytłumaczyli dlaczego znikneły premie i inne dodatki? Jaki był powód?

@Zofia

Brak pieniędzy i niby nie wyrabianie normy przez pracowników. Ale co się dziwić skoro mają taki system jaki mają

Dhl
@Zofia

Hej Skoro firma nie ma pieniędzy i pracownicy nie wyrabiają normy to po co zatrudniają nowych ludzi do pracy i podnoszą normy. Efekt zamierzony czy nie?

@Dhl

może jednak ma pieniądze tylko tak się nie chwali? ;p a wyjaśnisz szerzej tę sugestię o zamierzonym efekcie? Co to konkretnie miałoby mieć na celu?

Damiano

Tak narzekacie na DHL a kilka mercow przyjeżdża na parking No fakt 20 letnie gruzy ale jednak merce wiec nie jest tak złe chyba hehe

@Damiano

Ale czyje merce, w sensie, że prywatne kurierów, czy że firmowe busy? Bo nie napisałeś na czyj parking przyjeżdżają, firmowy, czy jakiś inny, który obserwujesz.

Marcino77

Nowa firma cateringowa to jakiś dramat. Jedzenie okropne , a dzisiaj na nocce to przeszli samych siebie. Każdy pobierał posiłek , próbował po czym kierował się do śmietnika. Psy w schronisku dostają lepsze jedzenie. Po co była ta zmiana, poprzedni catering może nie był jakiś spektakularny , ale zawsze się zjadło .

Dorota
@Marcino77

A firma finansuje ten catering? Czy pracownicy na własną rękę mogą z niego skorzystać?

Mati2021
@Marcino77

Według mnie poprzedni catering był o wiele gorszy, szczerze mówiąc wolałem głodować niż tamto jeść, jedzenia prawie zawsze było albo ohydne albo praktycznie nie przygotowane do końca np surowe ziemniaki czy też mięso, obecne posiłki też nie powalają ale są przynajmniej jadalne i całkiem nie najgorsze.

Taki
@Dorota

Pracownik płaci coś koło 1,12

Taki
@Mati2021

Ha ha posiłki są JADALNE????? tylko w poprzednim cateringu nie było tyle zatruć co w tym. A ilość tego posiłku to porażka,10 złoty biorą za 250 ml wody z przyprawami!!!!!

@Taki

Poczekaj bo chcę się upewnić. Ten catering aktualnie tu funkcjonuje? Mimo tych zatruć? To było zgłaszane jakoś czy oni dalej nie wiedzą, że problemy z tym jakeś występują?

Zahara

CC w Łodzi. Pensja - nie warta Waszego czasu. Pracy - na 2 osoby i mimo zapewnienie ze poprawi się, było coraz gorzej. Kierownictwo - zamiata sprawy pod dywan. Ogólna ocena 1/5

jk

dhl nie polecam 7 dni paczka leci z wawy do lodzi masakra

Ok, zobaczymy

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DHL?

Jedyny wyjazd jaki organizują to z pracy po skończonej zmianie. A spotkania integracyjne masz podczas pracy w weekendy za tą samą stawkę

Rekrutacja

I etap rekrutacji z działem HR na którym Pani profesjonalnie opowiadała o relacjach, komunikacji i feedbacku w zespole i wszystko było by fajnie gdyby nie II etap. Bezpośredni przełożony SM (skrót stanowiska) który leciał schemat i sypał pytaniami typowo korporacyjnymi jakby się ich nauczył na pamięć. Nowa osoba miała by ogarnąć konflikty w podległym zespole, motywować, poprawić komunikację i motywować zespół aby osiągnąć założone KPI- wszystko da się osiągnąć ale trzeba najpierw zacząć od siebie. Niestety feedbacku po rozmowie od której minął ponad miesiąc brak (miało być po 2 tygodniach). Ryba zawsze psuje się od głowy a jedną jaskółka wiosny nie czyni. Szkoda DHL Jędrzejowska, utwierdziliscie mnie tylko w tym, że jednak zmiany w filozofii firmy nie ma!

Kamila
@Rekrutacja

To może warto było się przypomnieć? Może w końcu daliby jakiś feedback? Poza tym czy oferowane przez nich warunki były w porządku? Jaki rodzaj umowy i ewentualne zarobki proponowali?

gal anonim

Jak tylko mogą to obcinaja premie a to za że transport nie wyszedł na czas albo że za dużo towaru zostało na magazynie,miny niezadowolone jak wychodzi się punktualnie o 6 rano.Jak np.zostajesz do 6,20 to i tak wpisują że pracowałeś do 6.Nad brama wjazdową powinni umieścić napis "PRACA CZYNI WOLNYM" lub po niemiecku to sformułowanie brzmi tak samo jak nad bramą w obozie w Oświęcimiu.Jak ktoś ma ochote tam pracować to nie polecam.

@gal anonim

Aha, a ile w Parcelu się zarabia? Bla pisał o stawce w 2020, ale też nie wiem czy to jako kurier czy w magazynie...

Mariusz1234
@gal anonim

Z tym wszystkim się zgadzam tragedia jest w tej firmie

@Mariusz1234

No może i faktycznie być niefajnie ale z tym napisem to nie byłoby już delikatnie przegięcie? wy zdajecie sobie sprawę jakie tak naprawdę tam były warunki? Ale wracając te premie to na jakiej konkretnie zasadzie obcinane są, raz transport się spóźni to ile by cięli?

928wus

Sh28

@928wus

To końcówka numeru rejestracyjnego czy o co chodzi? Bo nie za bardzo rozumiem

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Łódź

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL