Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Facet

Pieniadze do 20 zawsze na czas bez żadnych poślizgów. Z dwóch umów ale są i to najważniejsze. Jak narazie firma spoko.

Janek

Najbardziej zenujaca firma w jakiej pracowalem Daja 2 umowy co by triche oszukać Państwo Porazka

Obecnyy
@Janek

A w której agencji nie dają 2 umów?

Wert
@Obecnyy

Gwarant Poznań - zawsze jedna umowa czy to etat czy zlecenie

hehe
@Janek

Bieda i nędza nawet paczki na święta nie dadzą. Klimatyzacja to nieznane pojęcie w tej firmie niech pracownik przyniesie na obiekt wiatrak długopis i radio

Prawdziwy1
@hehe

(usunięte przez administratora) a nie Praca

zenada

Pracowałem w tej firmie kilka lat więc doskonale znam te przekręty, brak szacunku do pracowników i niski poziom obsługi. Odradzam każdemu, na umowie najniższa krajowa, kombinowanie na 2 umowy (firma powiązana jest z rożnymi spółkami). Dział handlowy - kary dla przedstawicieli handlowych, którzy nie osiągną swojego celu, do tego samochód musisz mieć własny. Brak jakiegokolwiek socjalu, nie dostaniesz nic oprócz marnej najniższej krajowej na umowie o pracę i reszty w zleceniu ze spółki, której nazwy nie zdołasz ogarnąć, bo co chwilę zmieniają. Zarząd, kierownicy np. działu płac, kierownik regionalny to tak niski poziom jeśli chodzi o kompetencje, że aż szkoda słów. Szacunek dla pracowników żaden, dział obsługi klienta jeszcze gorzej. Często są problemy z wypłatami, a nikt nie chce pomóc i rozwiązać problemu. Solid to tylko garstka fajnych ludzi w niektórych oddziałach. Cała reszta to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i szkoła przetrwania.

@zenada

Solid firma spoko, wypłata na czas, dowódcy ok

Spartakus

Witam , mam tylko jedno pytanie jestem pracownikiem tej firmy od nie dawna , i chodzi mi o wynagrodzenie . Na kiedy płacą wynagrodzenie , i czy faktycznie jest ono na czas , czy z kilku dniowym opużnieniem . Pytam ponieważ spotkałem się już wieloma opiniami , i mam mieszane myśli co do tego . Bo osoba która mnie zatrudniała twierdzi że na 20-tego każdego miesiąca , na umowie mam co innego napisanego , oraz co innego mówią inni ... Dziękuje z góry za odpowiedż

Jam
@Spartakus

Dzisiaj powinna być wypłata około 15 za maj ;) Zazwyczaj płacą dzień przed 20-tym, raz na ruski rok jest opóźnienie i trzeba kierownika naganiać żeby wyjaśniał gdzie forsa

Spartakus
@Jam

Dzięki za pomoc , faktycznie dziś wpłyneło wynagrodzenie , ale zostałem oszukany na 200 zł :( , wiec bede to wyjasniał .

SolidWro
@Spartakus

Typowo . W solidzie nigdy się nie zgadza wynagrodzenie. Albo Cię skroją na 20zl albo masz za dużo pare zł. Pomnóż sobie liczbę pracowników razy te 15 - 20zl :) Ta firma to szczyt pod względem wyzysku pracownika.

Anon
@SolidWro

Witam , zgłaszam się do was z serdeczna prosba. Mianowicie na stacji paliw shell przy ostrobramskiej 75 , wielokrotnie widziałem wiele nie ciekawych sytuacji z udziałem kierownika stacji. np. ,pomiatanie pracownikami wraz z klastrem głównym, kłótnie z klientami, nie trzymanie się zasad bhp , a najbardziej zdenerwował mnie fakt iz przyjezdzajac na stację paliw na której tankuje od zawsze , kierownik gdy zwróciłem mu uwagę odnośnie przygotowania hotdoga( najpierw pieniądze w ręku, a potem nawet rękawiczek nie założył )powiedział do mnie słowa; Jeśli Panu się nie podoba proszę jechać gdzie indziej .. Tak chyba nie robi się biznesu ? Proszę was serdecznie o wypełnianie ankiety na www.shell.pl/ankieta Może uda się moja ulubiona stacje zmienić na lepszą, niestety nie możemy liczyć na pomoc pracowników poniewaz boją się utraty pracy i represji ze strony kierownika :) Pozdrawiam

@Spartakus

Zależy od działu w którym pracujesz. Zazwyczaj z umowy o prace do 10 każdego miesiąca, z umowy zlecenie do 15 bądź 20 każdego miesiąca. Jak kierownik powiedział do 20 to pewnie tak w twoim dziale wypłacają. Na to co masz w umówię to nie patrz, tam zawsze wpisują każdemu to samo. Ważne tez jest w jakich spółkach masz umowy. Od tego tez zależy w jakich dniach wypłacają pensje.

Biurrro
@Spartakus

Ponadto pensje są liczone w dziwny sposób z umowy o prace na chorobowym placa 80% pensji ,( jak w każdej firmie) ze zlecenia zabieraj 10 zł za każdy dzień nieobecności, to samo jak się jest na urlopie. Tzn. Masz 2 tygodnie urlopu i z umowy o prace masz 1530 zł ze zlecenia 470zl to po 2 tygodniach urlopu dostaniesz za prace 1900zl a nie 2000zl. W każdym dziale tak jest , chore !

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
analnypjeter

Dostałem propozycję na stacji monitorowania w Wawie ( nie sprzedaż ). Warto jaka stawka?

@analnypjeter

Nie warto.

@Xerro

czemuz

@analnypjeter

Przeczytaj wcześniejsze opinie o stacji monitorowania. Ogromne braki kadrowe, dużo roboty za żenująco niską stawkę, na początek dwie umowy zlecenie, potem możliwość dostania umowy o pracę. Warunki pracy też nie są najlepsze. Zero socjalu.

@Xerro

Dobrze, ze mi napisales, bo mialem juz tam aplikować. A tak to sobie pójdę na spokojną budowę do lepszej Agencji Ochrony.

ononononon

Byłem kilka dni temu na rozmowie o prace - pracownik biurowy. Rozmowa niby przebiegała ok, ale pani rekruterka bardzo niemiła. Wydaje mi się, że była co dopiero zatrudniona i popisywała się przed swoja przełożoną. Oczywiście zaproponowano 1700netto na dwie umowy. Telefonu z jakąkolwiek informacją (tak jak zapewniano) nie dostałem do dziś.

Nika
@ononononon

Moglby ktos wyjasnic czemu na 2 umowy?jaki to jest cel tego? To umowy o prace czy zlecenie?

aaaaa
@Nika

Na umowie o pracę chroni Cię kodeks pracy a na zleceniu mogą trzymać Cię nawet 24h,dlatego są dwie umowy

heh
@ononononon

Miałam dokładnie takie samo wrażenie po mojej rozmowie ;) pani chciała chyba coś sobie udowodnić, zabłysnąć

Lublin

Nie udana interwencja akcji patrolu Solid Security. NA placu litewskim w Lublinie Solid nie potrafil wyprowadzic faceta z fontanny potrzebowal wsparcia za strony policji, ach grzech patrzec jakie łajzy pracuja w Solidzie,z czym oni do ludzi jak nie potrafia sobie poradzic z jedna osoba,a co mowiac jakby byla tam jakas wieksza grupa ludzi to pewnie by uciekli ze strachu. Ha HA HA.Smiech na sali. Do Pana Kierownika ,moze czas na zmiany i zamiast łajzy zatrudniac z interwencji to trzeba by bylo wziasc konkretnych pracownikow do pracy. GRATULUJE PANIE KIEROWNIKU !!!HA HA

Solid666
@Lublin

To sam sobie właz do fontanny cwaniaku. Chyba nie znasz realiów pracy w GI chłopie. Najlepiej, śmiać się z kogoś, a Ty co sobą reprezentujesz?

Kapo
@Solid666

No inwalidzi w grupach jeżdżą od dawna w solidzie . Kto za takie pieniądze przyjdzie ?

Solid666
@Kapo

Jeżdżę w grupie Solid i zapewniam Cię, że u mnie w mieście nie ma inwalidów. Więc proszę Cię, nie generalizuj bo to słabe jest!

jamar
@Lublin

Jak chcesz wziąść* to znaczy, że jesteś uczniem pewnej posłanki

Beka ze solidu Nadal

Tomar
@Prawdziwy100

Jak tam pracujesz w GI to współczuje i polecam zmienić prace. Zdziwisz się jak może być w porównaniu z tym burdelem i (usunięte przez administratora).

Roman
@Lublin

Pokaż mi gdzie ty jeden z drugim, takich kakretnych znajdziesz za 1600 zł siedzisz i się cieszysz jeden z drugim bo jesteś taki ograniczony że Cię (usunięte przez administratora) będą a ty zadowolony chodzić będziesz

@Tomar

Ja Nie pracuje tam Beka Solida jak taki jeden kozaczyo do mojego kolegi że zadzwoni po psyq

Monix44

Pracowałam jako asystentka trzy miesiące. Umowa śmieciowa Więc mi wyrzucili z dnia na dzień środku dnia w środku tygodnia. Kierownik w porządku do dogadania się Sławomir miał na imię bardzo dobry człowiek. Poznaniak mówili na niego Pinokio bo kłamał podobno bardzo ja się nie spotkałam z kłamstwem ale z bardzo rzeczową rozmową wiele razy bardzo fajny gościu otwarty na rozwój i na konstruktywną rozmowę. Praca jaką wykonywałam była bardzo odpowiedzialna bo przesyłałam godziny z obiektów do wystawienia faktur i każdy dzień zwłoki np. za Carrefoury 5 000 000 powodował dużo odsetki. Ogólnie wszyscy fajni i współpracownicy cudowni kierownicy pomagający szczególnie Zbychu Zdzichu Darek Robert Kazik i inni. Pensja na poziomie 2200 do rozmów Ponieważ rozliczałam jeszcze Biedronki co nie należą do moich obowiązków. Ogólnie cały oddział w Szczecinie super wrażenia dużo wyniosłam dużo się nauczyłam dużo kontaktów nawiązałam dzięki tej pracy jestem zadowolona i dziękuję wszystkim za współpracę

Parrry83

W branży pracuje dziesięć lat. Miałem przyjemność pracować bądź współpracować na zleceniu z wieloma firmami. Z cała pewnością mogę stwierdzić ze takiego bałaganu, złodziejstwa i wyzysku jak w solidzie nie ma nigdzie. Narzucanie nadgodzin, na umówie pełny etat a są miesiące ze robiło się po 270h. Oczywiście niepłatne godziny nocne święta etc a nadgodziny płatne ze zleceniowki. Przełożeni to jak ktoś pisał niżej w większości byle ubeki lub nieuki po zawodówkach którzy nie potrafią poprawnie napisać ogłoszenia na tablice a dowodzą grupa ludzi i uważają się za wielkich panów. O tym co wyrabia się w kwestii szacunku i podejścia do pracownika lepiej nawet nie pytać. Co ciekawe tak jest wszędzie od obiektów po marketing . Stawki głodowe , taka sama stawkę ma dziad inwalida na szlabanie jak konwojent czy gi ze wszystkimi możliwymi uprawnieniami. Zdarza się ze za kołkiem spędzasz 20h, setki kilometrów, presja na czas, wynik. Odradzam. Odradzam najgorszemu wrogowi bo jakkolwiek chyba żadna firma ochrony nie płaci tak jak powinna i na normalnych warunkach tak w solidzie jest totalne dno. Zachodnia Polska

Wiesiek
@Parrry83

Miałem okazję tam przez trochę popracować i całkowicie się zgadzam. Kolega nie napisał tylko o karach finansowych, którymi można ostro oberwać po kieszeni np 500 złotych. Jestem w stanie zrozumieć , że jak ktoś popełnił błąd, czy nie dopełnił obowiązków ale w tej firmie nie zarabia się po 7-8 tysięcy, żeby były tak wysokie kary. 100 złotych to max przy tych zarobkach. Zmiany powinny być na grupach po 12h, a nie 24h, ma prawdę po kilkunastu godzinach pracy łatwo spowodować wypadek. Oczywiście umowa zlecenie, czyli zero płacy za nadgodziny czy dodatki nocne. I ok, ale niech ta stawka będzie wyższa. Ale najbardziej poraził mnie fakt, że sprzęt typu nawigacja czy latarka musisz kupić sobie sam.

Konkoknkoknoknko

A więc tak Konwojowka hmmmm roznie po 12 h 24 h inkasenci kierowcy srednio po 10-12 h nie raz po 400-500 km trzeba sie wyrabiać bo straszą karami z.niczego nie.przeszkalaja tylko każą iść zrobic "dasz sobie radę" na tej zasadzie w sortowniach tragedia zero bezpieczenstwa czesto zepsute śluzy itp itd praca dla wytrwalych

badyl

Zwolnili mnie po 6 ciu latach, z czego się cieszę.Kasę płacili na czas.2 umowy-sprawa w sądzie .Roboty masakrycznie dużo.500 kilometrów czasami robiliśmy.Teraz chłopaki jeżdżą w 4 osoby,zamiast sześciu.Swoje kajdanki, buty, spodnie, rękawice.Sprzęt , który dają jest dziadowski.Dla małolatów rada-trzymajcie się z daleka od tego dziadostwa.

Kurier
@badyl

Drodzy państwo wyobraźcie sobie jaka to firma skoro gdy jej spółka córka - patron service , kurierska firma kogucik straciła przewoźników (z tych samych powodów co Solid pracowników) to dostarczanie paczek narzucono .... konwojentom. Tak, trasy konwojowe pobierały z Wrocławia paczki i woziły je do mieszkań ludzi prowadząc normalnie deliver . Uzbrojeni umundurowani konwojenci zajmowali się rozwożeniem paczek po prywatnych mieszkaniach i instytucjach. Niech to będzie przekładem na poziom firmy Solid, profesjonalizm a także jak bardzo to wszystko jest zwyczajna partyzantka.

Rag

To najgorsza firma jaka może teraz być co chodzi o ochronę objecuja kokosy w ogłoszeniach aby tylko ściągnąć ludzi spółek kilka porobili aby nie płacić za urlop i chorobowe. O umowie to można zapomnieć znam to firmę od kilkunastu lat to co jest teraz to porażka POZNAŃ

Lublin

Rozmawiając z chłopakami dowiedziałem się ze szykują się do strajku grupy interwencyjne i konwoje z Lublina, ponieważ śmieszne są zarobki. Podwyżka im się należy !!!!!

Aaa
@Lublin

Był strajk? Czy jak zawsze? Dużo gadki i krowa, która dużo ryczy. ..

Stary wyga

Nie polecam w solid pracować w Skierniewicach dziady każą pracować po dwa dni i dzień wolnego,bo nie mają ludzi do pracy.

Wujo

Witam. Firma solid jest firmą dziadoską. W Skierniewicach w grupach interwencyjnych jeźdzą w pojedynkę, bo nikt tam nie chce pracować, a dlaczego, bo mało płacą i każą pracować po 48 godz i dzień wolnego. Mało tego,że stawki są małe to nie chcą wypłacać wynagrodzeń za pracę.

Kamil

Praca dobra dla emerytow i rencistow ktorzy chca dorobic.Dla reszty odradzam,niskie stawki, 3 umowy, brak jakiegokolwiek poszanowania.sam z tad odszedlem po 2 latach.Nie polecam

Artur

Cześć, proszę o informację o pracy w biurze w centrali w Warszawie, bo czytając opinie złapałem się za głowę. Czy warto podjąć współpracę? Czy może lepiej sobie odpuścić?

Reee
@Artur

Spróbuj, fajni ludzie tam pracują.

Quiz Bojowy

Witam ! Proponuje taka zabawę - niech każdy "uzbrojony" na co dzień pracownik naszej szalenie profesjonalnej firmy wpisze w komentarzu rok produkcji broni która ma przy sobie. Większość firm ochrony ma w miarę sprawne oraz stosunkowo swierze uzbrojenie - którym jest szansa się obronić, natomiast z dobrych źródeł wiem, ze u nas mamy skansen na skale ogólnopolska :D Zobaczymy tez, czy plotki o tym, ze niektóre załogi poruszają się z bronią czarnoprochowa lub skałkowa okażą się prawdziwe Hahah. Ja np posiadam broń produkcji radzieckiej z roku 1947 Oczywiście nie ma szans ze broń wystrzeli , wielokrotnie zacierana blacha o blachę i strzelana na sucho. Iglica uwalona. Ktoś przebija ? :))?

solid_pozadna_firma

Zapłacili ze znacznym opóźnieniem wypłąte za maj. Przelew doszedł parę dni temu. Szacun ;)

hannaeliasz

Witam ja pracuje w Solidzie od 2 miesiecy ale nie narzekam atmosfera w pracy bardzo mila,z miejsca mam umowe o prace i to na rok ,nie widze powodow do narzekan,wczesniej pracowalam za znacznie mniejsza stawke o polowe i tylko na zlecenie.

Bieda
@hannaeliasz

To masz chyba dałna i pracowałaś przy lepieniu figurek z gliny jak uważasz , ze Solid Ci płaci dobrze i jesteś dobrze traktowana

Jam
@hannaeliasz

Zobaczysz jak pójdziesz na urlop albo L4 jak Ci zapłacą ;) Zawsze muszą swoje zabrać ;) W tym miesiącu też prawie 4 dychy potrącili mimo że cały miesiąc przerobiony ;)

@Jam

Ona tak zawsze Pisze

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security