Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Dawajpita

Chcecie prawdziwy hit? Powiedzieć Wam? No to Wam powiem. WŁAŚCIWE pity zostaną wysłane w ciągu tygodnia, zanim dojdą to kolejny tydzień pewnie, czyli koło 20 marca gdzieś. Ale to nic, uważajcie teraz. Osoby odpowiedzialne za ten karygodny błąd przy drukowaniu pitów zostaną zwolnione? A skąd. Zostanie ucięta im wypłata? A skąd. Wiecie jaka będzie kara? Zgadnijcie. Nie dostaną premii. To niezła kara. Szkoda, że im orderu jeszcze nie dadzą i nagrody dla pracowników roku.

Jam
@Dawajpita

Ciekawe co powiedzą Urzędowi Skarbowemu, który ma sprawę badać. Pewnie rozejdzie się po kościach jak zawsze w tej firmie.

jebwsolid

Zgłosiłem brak pitow w skarbówce u naczelnika dostaną karę to się nauczą przestrzegać przepisów.

chcepit

Dostał już kto właściwe pity? Bez żadnych błędów?

Firma Solid korzysta z profitów dofinansowania osób z orzeczeniami o niepełnosprawność, a swoim pracownikom proponuje jedynie najniższą krajową. Nie wspominając już o fakcie, że zatrudnione tam osoby są pozbawione jakiejkolwiek kultury osobistej. Pensja jest wypłacana z opóźnieniem, nie wspominając już o kadrze HR i księgowości, gdzie rokrocznie mylą się w podstawowych obliczeniach.. nawet wyliczając tzw. chorobowe. PIT-y nie dotarły na czas - bo i po co? Okazało się, że firma źle wydrukowała druki...

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Nie mogę od prawie miesiąca doprosić się o pismo o zarobkach za 2017r.które muszę przedstawić w ZUS-ie.To jest chore co firma robi z ludzmi.

V.

Firma co im drukowała pity zrobiła im psikusa i cała Polska dostała dwa te same pity z Work &.... Trzeba czekać na właściwe teraz, podobno już wysyłają.

Chcepit
@V.

No to kolejny miesiąc czekania.

Dorada
@V.

Ja dostałam 5-go z Solid Spółka Akcyjna. 3×to samo!

Chcepit
@Dorada

Ja tak samo. Trzy identyczne kartki z kwotami.

ASDF

02 03 2018 Pitów jak zwykle nie ma !!!!! to jest Solid !!

sadasadasdasd
@ASDF

jak w poniedziałek/wtorek nie przyjdą to jest lipa.

@sadasadasdasd

Nic nikt z tymi pitami nie zrobia ... nikt z nas nie oszukujmy sie. Jakby mial ktos cos zrobic to by juz dawno zrobil gdyz pity musza przyjsc listem poleconym . A nigdy nigdy nie przyszedl mi poleconym. P .s obstawiam ze wyslali ostatniego lutego stempel z data tak bedzie i to najwazniejsze. A list zwykly moze isc nawet tydzien. Wiec mysle ze za tydzien ww piatek powinny byc najpozniej . Co do solidu hahaha kto prscuje ten wie . Od umow po kase po godziny po pity... z kazdej strony dy.... maja jak chca ito sobie zazycza

Taki i owaki
@A'im

Nie ma obowiązku wysylania listem poleconym??

wqorwsolid

Jest 6 marzec i niema pitow jutro udaję się do skarbówki złożyć skargę dość że oszukiwali mnie jak pracowałem na zleceniu to jeszcze nie wysłali pitow

@wqorwsolid

cześć pracuje od kilku dni dla nich daj znać jak cie oszukali dziękuje

ku..r... błedne kwoty na p[itach waly na kazdym kroku sprawa leci do Inspekcji pracy i skarbówki

exsolid
@pracownik

Jak się mylą to zawsze na niekorzyść pracownika.

Pracownik olsztyn

Pity przyszły kur..w bez pojęcia 3 takie same druki sprawa leci do skarbówki !!! KPINA umnie przyszły solid sa 3 takie same na identyczna kwotę jak pokazałem osobie odpowiedzialnej za rozliczenia to powiedziała żebym sie z takiej firmy wszybkjo zwalniał . Człowiek jebi..ie na grupie interwencyjnej bez biura po 24 h w ta pizdzi..awe i jeszcze ci w ..hu..ja leci pracodawca (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Xd
@Pracownik olsztyn

Też dostałem trzy identyczne druki.

jankoztesco

Potwierdzam 2 kopie pitów hehee

sasasasa
@jankoztesco

I co teraz z tym robisz, dzwoniłeś do nich czy czekasz?

jankoztesco
@sasasasa

Maja dosłać drugiego pita w tym tygodniu

Amatorka

Przyszły. Jednak dwa razy to samo,czyli źle. Co teraz, dzwonić do nich, czy już wszystkim wysyłają te prawidłowe?

Kacper G.

Pracowałem tam od maja do sierpnia. Przelewy na szczęście przychodziły odpowiednie (raz się o 3pln machnęli) ale kolegom brakowało czasem po 300-400zł... a firma stwierdzała, że dopłaci te pieniądze w kolejnej wypłacie xD Oczywiście nigdy na oczy nie widziałem swojej umowy, przelewy przychodziły z 3 różnych firm, których nie znam. A do tego podwójny PIT z Work&Work z kwotą dochodu... 120zł. (usunięte przez administratora) straszny.

A'im

I co z tymi pitami ?? Ja nie mam nadal a widze jakisze cyrk... co mamy czakec na prawidlowe czy te ktore przyjda dawac?? Nadmienie ze oczywiscie rowniez zglosze sprawe do skarbowki jezeli wyslami bledne pity i nie z data stempla ostatniego lutego . Mieli tyle czasu ze normalnefirmy pozadne juz w styczniu dawaly

Masakra
@A'im

Też ciągle nie dostałem żadnych.

saasadasdas

6 marca. Ciągle nie ma pitów. Jak nie przyjdzie do końca tygodnia to zgłaszam. Skończy się eldorado.

Dawajpita

To dostał ktokolwiek dwa właściwe pity?

rozczarowany

Dostałem pity, jestem tylko na zleceniu. Pity są tylko z Solid SA???

Maka

A jak wyglada praca przedstawiciela? Czy to mozliwe zeby bylo 1800 na reke + 400 na paliwo + ewentualna prowizja z własnym samochodem bez telefonu i laptopa?? do tego umowa zlecenie!!!!!To chyba jakies nieporozumienie....

lolo2018
@Maka

To prawda. Solid więcej daje tylko ludziom którzy pracują kilka lat, i mają już grono swoich klientów.

V.

To chyba wszyscy dostali dwa te same pity, no masakra jakaś jutro od rana atak, ale podejrzewam że to już wiedzą że dali d....y

Mateusz
@V.

Ja właśnie jutro się wybiorę i jestem ciekaw co powiedzą ☺️

A'im

Hej, i co ma ktos juz pit? U mnie listonosz juz latal nadal nie ma ...

Jam
@A'im

Przyszły pity-dwa te same z Work&Security, a powinien być jeden z Work a drugi z Grupy Solid, znajomi też dostali dwa te same xD Nieźle, teraz z miesiąc czekanie za korektą...

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security