Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Wiadomo którego bedzie wyplata na zlecenie od stycznia??

@anonymous

Juz zlecenia placili . A jak nie to do 20

pracownik solidu

Halo Warszawa ! czy ktos cos wie o podwyzkach ?

Ochroniarz
@pracownik solidu

Nic nie wiem o podwyzkach, ponoc dadza nowe umowy zlecenie 24 sztuki, zus ma byc placony co 2-gi miesiac i tyle mi wiadomo.

@Ochroniarz

Czyli Nadal fikcja z ich strony jest

Jasio
@Ochroniarz

Czy możesz coś mi więcej o tej nowej formie zatrudniania powiedzieć i o tym zusie co dwa miesiące

borat

a czemu te warszawiaki nie daja paskow wyplat

@borat

Paskow wyplat?? Haha stary ja nie mam umowy aneksu za,zeszly rok obecnie niew mam, aneksu o nowelyizacji podwyzki jaka mi nam przysluguje ... a ty chcesz pasek wyplat??:) to mnie rozbawiles. Nigdy nie dawali i dawac nie beda . Inaczej ja nigdny nie dostalem

uzdrowiony

Pracownicy dają się dymać a że pracują tam w 99% buraki więc temat jest jasny.I nic sie nie zmieni.

@uzdrowiony

Dokładnie. , dla tego nigdy tam nie pójde na takich warunkach Wiadomo.

asas
@uzdrowiony

wariatów nigdy nie brakuje

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Maciek Dragan

witam. czy ktoś już miał taką sytuację że zakończył prace w ochronie,jednak w dalszym ciągu badania miałem,ale kiedy sie skończyła ważność i nie dostarczyłem aktualnych zostało wszczęte postępowaie administracyjne z policji.dostałem kolejne pismo o ciągu postepowania i dostarczeniu badań,jednak nie pracuje w ochronie wiec absurdem jest aby te badania im zrobić,to przecież koszt 450 zł.:-/ Moje pytanie jest: jakie konsekwencje są po orzeczeniu cofnięcia uprawnień,zaznaczam iż nie podejmowałem pracy jako ochroniarz,ani też broni na tą książeczkę? książeczkę oddałem z potwierdzeniem przyjęcia na komendzie przez funkcjonariusza! Pozdrawiam Maciek

ochraniarz
@Maciek Dragan

To proste postępowanie zakończy się cofnięciem uprawnień bez konsekwencji dla ciebie. Ja bym jeszcze skontaktował się z adresatem na pismo odpowiedział wyjaśnieniem oczywiście dopisz że pismo jest 1 adresat a 2 a/a abyś miał dowód korespondencji i na tym zakończył przygodę z ochroną

Maciek
@ochraniarz

Dzięki za podpowiedź ochraniarz,pozdrawiam!

@Maciek

Ludzie przecież to zależy od obiektu...

A'im

Czy ktos z pracownikow ma moze umowy z 2017 roku?pytam bo ja nie mam wielu moich znajomych tez nie . A podpisywalismy te ich inblanka i nic nie mamy. Ktos cos wie moze o nowych umowach aneksach ?? Jest jakis temat gdzies tam u was ? Zbliza sie koncowka roku a tu ani umowo aneksow za 2017i dziwinie spokojnie co dalej ...

prawdziwyrealny
@A'im

kłamie ten solid nadal wiesz no

@A'im

Widzę, że dalej tylko smutny gadasz jak zwykle zamiatarki walczyć o swoje to wyplakujesz smuty na forum obrażają każdego ze jak ktoś ma umowę o pracę albo lepiej niż Ty to zaraz przydupas kierownika. Nie upomniales się o umowę to jej nr dostałeś proste. Jako ja mam umowę o pracę na 1650 zł netto a za zlecenie mam 13.50 a pracuje w carrfourze i gwarantuje Ci niedowiarku ze nie mam znajomośc.

@pracownik solidu

No dobra spoko rozumiem. Luzno. Ogolnie rzecz biorac w solidzie nie jest latwo o umowe jaka kolwiek. Do dzis nie mam zleceniwoki aneksu z 2017 wiec wiesz...

...
@A'im

Wystarczy zapytać swojego inspektora, czy koordynatora. Jak zwał, tak zwał. Mi również przez kilka miesięcy nie dostarczono tego aneksu po czym okazało się, że w lutym wrócił z Warszawy i leżał w biurze regionalnym bo koordynator miał zabrać i trochę z tym zeszło, a oni pocztą nie wysłali bo po co. Widzę dużo krytyki pod adresem Solidu tylko nie wiem skąd. W większości przypadków Solid jest tylko zleceniodawcą, płaci tyle, ile obiekt na którym wykonujecie zlecenie da, jak powiedzą, że macie mieć 13 brutto to tyle będziecie mieć, jak 20 to 20, w tej kwiestii Solid ma do gadania tyle, że oprócz tych 13zł na Waszą wypłate negocjuje jeszcze czy będzie miał do tego 10zł za waszą godzine prowizji czy 15. Pierwsza wyłata zawsze jest około 21 (tak jak każdy ma w umowie - do 21) natomiast już druga i każda kolejna około 15, zazwyczaj 13-14. Od ponad dwóch lat nie miałem sytuacji bym dostał po 15, więc ja nie wiem o czym w tej kwestii mowa, może nie przeczytaliście co podpisujecie i nie wiecie, że do 21 wypłata wynagrodzenia, a nie do 10 czy jeszcze inaczej.

@...

Normalnie nie wierze w to co czytam !! Ok terminowosc przewaznie sie zgadza mi zawsze ok tu nie mam problemu inni maja i maja napisane ze maja miec do 20 a maja 25 jest poslizg jest!! I tak czytam i mam dwa wnioski albo jestes tak zafascynowany ta firma bo jak to mowia "punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia" a tak to wyglada albo nie wiesz co piszesz . W jakiej normalniej firmie dostajesz wyplate w dwoch przelewach ??? Co my do kur.. zarabiamy po 50 tysiecy czy iles ??? Nie zarabiamy srednio 2-3tys to tsk duzo?? Jak na firme i jej podfirmy z takim kapitalem z takimi kotraktami??? No chyba nie co ?? . Robia z siebie biednych niz sa w rzeczywistosci . A sa bogaci i kazdy orze jak mozd ... i nie sa biedni glupi czy co. Sa cwani bezwzgledni i nie liczy sie tu w ogole aspekt ludzki . Jestesmy tylko pipnkami godzinami za ktore oni trzepia olbrzymia kase . A nie daja nic ponad to co nakazuje im prawo w polsce bo jak bylo pare lat wstecz eldoroado ze ludzie pracowali po 4,5 i dawali podwyzki po 30gr . Jaja !! Sory za ton no ale korde nie wierze w to co czytam i te wychwalania. Ok chcesz byc niewolniloem podoba ci soe sytsem placy na raty jak w sklepach z tv itp to niech ci placa w pieciu prxelewach mnie to nie intersuje . Ja zasluguje na jedna nalezyta wyplate od ktorej powinni placic pelen zus . Albo robic chodz rekompensate w jakis bonach premiach czy czym kowliek w tej chwili powiem tyle jestesmy niewolnikami .... tak sie czuje

@A'im

Akurat opinia użytkownika "..." jest jedną z niewielu tu rozsądnych i prawdziwych. Na zleceniach owszem są poślizgi (maks 4 dni w moim wypadku) a na "normalnych" umowach wszystko jest w czasie. Dużo "normalnych" firm robi zlecenia w dwóch przelewach by uniknąć wysokich kosztów zatrudnienia. Sam byś to zrozumiał/a, prowadzać firmę. Radze wyluzować a jak nie to zmienić prace. Podpisujesz umowę to się z nią zgadzasz, więc o co ten cały płacz? Nie chcesz to nie podpisuj. " Zasługuje na nalezyta wyplate od ktorej powinni placic pelen zus . Albo robic chodz rekompensate w jakis bonach premiach czy czym kowliek" - Człowieku życie to nie bajka! Kto Ci powiedział, że na to zasługujesz? Na jakiej podstawie tak twierdzisz? W życiu albo ciężką pracą coś osiągniesz albo zdechniesz z głodu. Ile Ty masz lat, że jeszcze o tym nie wiesz?

Dostał ktoś zlecenie?

cq1

Po podpisaniu nigdy nie wracaja umowy juz 8 lat robie.

@cq1

Z całym szacunkiem ale jeśli po 8 latach nie dostałeś kopi umowy i się nie upomniałeś to gratuluje.

A'im

Podobnievz konowjami :) kto pracuje wie jak jest . Niektorxy tylko kabury maja oczywiscie puste bo nie maja licencji a wiesz widzisz kabure myslisz ma bron a tu pach nie ma hahha . Gdyz yz fscet nie ma licencji . Gorxej jak taki bez licencji pojdxie odbierxe bron z magazynu ... a nie wierze by sprawdzali codziennie cxy. Adam ma licencje czy nie . Jezeli cala firma funkcjonuje jak fukcjonuje to gleboko w to wierxe ze sa niezle cyrki z bronia. Az wreszcie dojdxie do nieszczescia ze jakis psychoopata dostanie bron z ostra aminicja ...

@A'im

Oczywiscie tj moj domysl i hipoteza .... nie wiem czy tak jest . Pisze o tym patrzac na cale funkcjonoweanie firmy . Mam nadzieje ze sie to nie spelni i jest inaczej , ze sprawdzaja goscia od dechy do dech zanim dostanie bron i inne przybory do uzycia przymusu bezposredniego

spotkanie na badaniach na POF
@A'im

Ostatnio byłem na badaniach na POFa spotkałem chłopaków od was a co się nasłuchałem i nie wierzyłem Teraz wierzę co ty kolego napisałeś, chłopaki mówili prawdę że broń wydawana jest bez amunicji bo tym psycholom nie wiadomo co odpierdzieli że ludzie są be POFa i też mJĄ BROŃ . Dobrze że tą kwestię poruszyłeś może władze tej firmy zajmą się tym zagrożeniem da społeczeństwa jakie mają w firmie a może inne służby np. MSWIA W-WA . TO WSZYSTKO DZIEJE IĘ NA ŚLĄSKU

ODP.
@spotkanie na badaniach na POF

Wiemy już od dawna jakie są nieprawidłowości w SOLIDZIE na grupach osoby bez pofu o broni na jednostkach wojskowych gdy je ochraniali itd. To jest prawda więc może czytają to w WPA K-CE kolego i zajmą się tym zagrożeniem jakie sprowadzić może pracownicy SOLIDU na naszych OBYWATELI POLSKI zwłaszcza teraz gdy są czasy niebezpieczne np. walka z terroryzmem bo nie wiadomo komu co odbije gdy taki bez uprawnień dostanie broń CZARNO TO WIDZĘ

@ODP.

Trochę Cie chyba chłopie poniosło. Przecież to nie jest broń do użytku własnego! Nie sądzisz, że pracownicy solidu to nie jest zbyt dobry materiał na terroryste? Przecież to zazwyczaj chłopaki z osiedla, którzy w dodatku spędzają ze sobą mnóstwo czasu przez który dobrze mogą się poznać.

bbyyyy

Najgorsza firma świata, to jak traktowani są pracownicy to woła o pomstę do nieba. Problem, aby wziąć jeden dzień urlopu, trzeba chodzić do pracy mimo ciężkiej choroby. Pracownik jest dla tej firmy NIKIM. Absolutnie nie zatrudniajcie się tam.

@bbyyyy

Dokładnie.

mariola

Bylam na zwolnieniu lekarskim ze względu na ciążę.Co miesiąc musiałam dzwonić na Postępu z zapytaniem kiedy przyjdzie przelew co miesiac byl ten sam problem miał być przelew danego dnia., nie ma czekam dzień dwa nic, wiec dzwonie i pytam a Pani zajmująca sie przelewami do mnie z pretensja ze zawracam jej głowę Jak zrobi przelew to będę miec pretensje jakby płaciła z własnej kieszeni i rozłączanie sie.Pani zajmująca sie tego typu zwolnieniami chyba niezbyt byla douczona w temacie zwolnień ciążowych .Tyle ile nerwów zjadłam przez Panią L..... to tylko ja wiem mój lekarz i dziecko które urodziło sie przed terminem może i dobrze bo nie musiałam więcej z ta Panią miec juz do czynienia .

Załamany
@mariola

A na L4 ile dostawałaś, płacili Ci od minimalnej?

@Załamany

Tak. Placa od sredniej krajowej. Z agencji niegdys teraz z work and security jakos tak. Wychodzi 33zl dniowka . Nie wiem jak oni to licza bo ni w tylek ni w oko nie jest to 80%

Właśnie.

Właśnie.

Postronna

Myślę, że ktoś powinien sie bliżej przyjżeć jak funkcjonuje ta niby firma .

@Postronna

Firma jak firma . Jej spolki przede wszystkim. Obejscie rodzi obejscie. Panstwo w panstwie. Polska ma,swoje praw a soldi security jego spolki agencja solid , grupa solid i work and security swoje. Jest tragedia. Nie ma co sie dziwic ze panstwo prezydent czy premier nic z tym nie robi czy tam sejm. W koncu ta firma zarzacaja byli zomowcy uzbecy ... krorzy sobie poznajdywali obejscia po zatrudniali najlepszych prawnikow i, taklecz leca.. ta firma widnieje na bramach rzadwoych... wiec o czym my tu mowimy :)

zainteresowany

cześć, orientujecie się jak praca w grupach w lublinie i okolicach? jak jest ze stawkami teraz a jak będzie po nowym roku? pozdrawiam

pracownik solidu

halo warszawa ktos slyszal cos o podwyzkach od stycznia ?

ZAJ

2 lata jak trwa sprawa cywilna p-ko Spółce Solid Warszawa ul.Postępu o wynagrodzenie za godziny nadliczbowe,noce,urlop.Obecnie czekam na ogłoszenie wyroku.Biegły wyliczył należną kwotę.Pracowałem w SUFO.Dwie umowy zlecenia z róznych spólek.Nie znają się ,nie mają nic wspólnego.Jak przyszło do wyliczenia należnych kwot,to zarządali zliczenia wszystkich kwot wypłaconych przez obie spółki. Jak się wyrok uprawomocni to wszystkich pouczę jak z nimi w sposób bardzo prosty wygrać.Jak sporządzic pozew,bez adwokata,gdzie szukać potrzebnych dokumentów.Przykładowo podam,że książkę broni muszą przechowywać przez okres 5 lat od ostatniego wpisu.

Aim nie rozumię

A'im 22.09.2017 12:17 1628 netto ?? To ty jestes ochroniarxem ?? Czy kimm w strukturach najnizsza krajowa tj okolo 1450 na umowe o prace . . Czyli ty zarabiasz wiecej jak najnizsza krajowa srednia . 1628zl netto na umowe o prsce tj 2431-zl brutto czyli solid placi ci wiecej niz najnizsza krajowa brutto o ponad 431 zl . Z pelnym szacunkiem ale nie wierze w to ... 1500 netto ok bym uwierzyl reszta zlecenie ale nie uwierze ze na umowe oo prace dali ci na reke 1628 zl . Gdzies jest jakis myk .... moze masz 3/4 umowy o prace reszte zlecenie czy pol eteatu na umowe o prace . ... dziwnie to wyglada . Ok dostales tyle spoko ale ja nie wierze solid zlotowke by sie dal pociac a co dopiero jakby mial placic zus na ciebie wielszy niz przewidywana jets najnizsza krajowa ...

@Aim nie rozumię

Nie płacą więcej Przecież

Sylwa
@Aim nie rozumię

Ma 1440 a reszta zlecenie na 100%

Witam . Dostalem dzisiaj przelew od cholera wie czego. Zawsze mialem przelw "niby z Zusem" na najnizsza krajowa z agencji solid . Dzisiaj patrzac na przelew zamurowalo mnie. Dostalem przelew od jakiejs spolki solidu o ktroej nawet nie slyszalwm ( do dzisiaj) a tym bardziej nie podpisywalem umowy zadnej nawet nie bylo umowy ustnej. Work and security spolka... al. Jerozolimski... . Czy ktos z was wie o co tu chodzi??co to za walek ?? W tej chwili wiarygodnosc w banku upadla bo widnieje to jakbym pracowal juz gdzie indziej... o co tu chodzi do cholery??

GDANSK
@Marcin

Ja dostałem tak samo identyczne dane

marian
@Marcin

Masz rację, coś dziwnego i ja stwierdziłem. Przejrzałem mianowicie swój indywidualny profil ubezpieczonego w ZUS-i co się okazało: w roku 2016 pracowałem w Agencji Solid Security i od tej spółki były odprowadzane składki do ZUS. Dzisiaj w bazie ZUS Agencję Solid Security zastąpiła nazwa nieznanej mi spółki w której nigdy nie pracowałem i nie podpisywałem z tą spółką umowy -W&S sp z oo. Wyszło na to, że cały 2016 i dwa miesiące 2017r. pracowałem w nieznanej mi spółce (tak wynika z aktualnej bazy ZUS). Powiem więcej-okazało się, że po zmianie nazwy spółki wyszło na to, że za 3miesiące 2016r. ta nowa spółka nie odprowadziła należnych składek do ZUS (podczas gdy z poprzednich wydruków ZUS wynika, że Agencja Solid Security odprowadzała te składki). Na moje szczęście mam stare dane z systemu ZUS, z których wynika, że poprzednia spółka Agencja Solid odprowadzała te składki;nadto mam umowy zawarte ze spółką Agencja Solid. W związku z tym bezzwłocznie udam się do ZUS celem wszczęcia stosownych postępowań-nie wyłączając powiadomienia organów ścigania przestępstw, gdyż ewidentnie sprawa jest śmierdząca

@marian

No wlasnie. Jak moge dostac pieniadzr od zleceniodawcy z ktorym nie mam zadnej ale to zadnej umowy. Co wiecej poprzednich tez nie mam jako zleceniobiorca lecz im podpisywalwm zabrali nie oddali. Tragedia jakas . Ja rowniez udam sie w odpoiwrdnim czasie do zusu oraz radcy prawnego . Jezeli bedzie taka koniecznosc zaloze im, sprawe cywilna ....

Alfred
@marian

Nic się dla was nie zmieniło, zmiana jest na pewno legalna, ponieważ umowy macie do końca 2017 roku. Firma jest ta sam tylko zmieniła nazwę, a to nie przestępstwo. Solid Security ma bardzo dużo spółek i ten sam właściciel .

@Alfred

A NIP??spolki tej ze entej??

Tamtej( poprawka)

EdwinGurad
@Marcin

Nie wiem o co chodzi ale taż dostałem taki przelew.Czy czasem nie składałeś jakiegoś pisma o zapomogę do Solidu lub czegoś w tym stylu??

@EdwinGurad

O co?? Hahha chlopie ja umowy aneksu nie mam z roku 2017 bo firmie ciezko uczciwie dostarczyc ... zapomoge ?? Hahha na umowe zlecenie nie sadze by przyslugiwalo cos takiego.

marian
@Alfred

Problem w moim przypadku jest taki, że ja w Agencji Solid nie pracuję już od marca 2017r. Jak zatem można dokonywać teraz zmian nazwy spółki, z którą nie podpisywałem żadnej umowy i w dodatku zmiana pojawiła się w systemie ZUS.

CZYLi solid FiKCJA NADAL

odp
@Marcin

CZYLI SOLIDTO FIKCJA NIE MA TAKIEJ FIRMY NA RYNKU O CO TU CHODZI NIECH KTOŚ Z ADMINISTRACJI NAM ODPOWIE SKORO WIECY KIEROWNICY SOLIDU NAM NIE WYJAŚNIAJĄ I UNIKAJĄ ODPOWIEDZI

tt

Sorki i jeszcze jedno pytanko. Jaki jest powód tworzenia dwóch umów? Zarówno umowa zlecenia+u. z. oraz umowy o prace i u.z? (Mam takie przeczucie żeby tylko kantować, ale może się mylę) Dziękuję z góry za odpowiedz.

Ale jakie stanowisko?

@ss

Na każde, na które jest stosowany taki myk z dwoma umowami. Czyli podejrzewam, że większość jak nie wszystkie stanowiska.

Zapomnij
@tt

Taki zeby Ci nie płacić nadgodzin,ekwiwalentu za noce.Oszukiwać na Zusie i wrazie potrzeby ukraść Ci pieniądzenp za przepal,bo z etatu się nie da.Po to wlasnie wymyślili umowę zlecenie.No i po to zebys mógł tyrac po 300h a nie 168 ustawowych.Wszystkie dodatki też są przepisywane na umowę zlecenie.

@tt

Druga umowa zlecenie jest po to żeby okantować pracownika i państwo: 1 Nadgodziny i praca w święta powinny być płacone odpowiednio więcej o ustawowe 50% i 100%. Niestety nie w firmie Solid. 2 Druga umowa zlecenie jest też podpisywana ze spółką wydmuszką po to by w razie problemów: np, pozwy zbiorowe, problemy z organami prawa, umyć rączki, zamknąć spółkę a na jej miejsce powołać nową.

@ss

Dziękuję za informacje. To jest smutne. Ważne, żeby o takich sprawach pisać i się ostrzegać. Jeśli komuś pasują takie warunki i do końca życia chce być tylko tłem, to ok. Winni są ci co się godzą na takie coś i pośrednio utrzymują takie firmy i ich prezesów, dyrektorów itd.itd. Zdaje sobie sprawę że taki jest system ale aż takim frajerem na tych warunkach, nie będę. SZANUJMY SIĘ. Bez odbioru . Pozdrawiam

@tt

Hehe, no mi nie pasowały te warunki dlatego jestem już byłym pracownikiem. Ci co pracują trzymają raczej gębę na kłódkę. Jak ktoś lubi być okradany, nieistotne czy przez inspektora obiektu czy przez wierchuszkę tej firmy to jego sprawa.

press
@tt

Wszystkie firmy ochrony i sprzątające stosują 2 umowy, wcześniej w solidzie były 3 i więcej umów ale wiele innych firm takie rozwiązania stosuje. Czy tym sposobem dokonuje się oszustwo powiem szczeże nie jeżeli z każdej jest kasa zgodnie z godzinami jakie wypracowałaś. To tyle powinno nas obchodzić a nie czy oni kręcą na tych rozwiązaniach kombinacje czy nie nam do tego to z daleka to solidu kuchnia i jak by coś nakręcali to by już ich dawno wysadzili z rynku

@tt

Po to żeby solid oszukał , po to robią te dwie umowy

Zdegustowany
@press

2 Umowy są po to żeby nie płacić nadgodzin 50/100.firmy te nadwyżki przypisują na umowę zlecenie.Ewentualne kary finansowe także są egzekwowane z zleceniowki, na etatacie sa nie dopuszczalne i nie zgodne kodeksem.Nie płacą także emerytalnego,Po zatym mozesz pracować ponad 240h i więcej.Jezeli uważasz ze to uczciwie to gratuluję.

@Zdegustowany

Dokładnie , nie jest to uczciwie , Są oszustami typowymi , szkoda ludzi którzy dają się na to nabrać i przychodzą , przyjeżdzają z przymusu

GAWĘDA
@Zdegustowany

Co ty gościu wypisujesz, ja od 10 lat pracuję i ma się mi dobrze i nie liżę 4 liter mam umowę o pracę 3 kafle na rękę wczasy pod gruszą i pracuję normę. Jeździmy na grzyby z firmy mamy wycieczki po całej Europie i Ubezpieczenia na skórkę a ile 200tyś i co mi więcej trzeba. Acha ciuchy jak żyleta nowe i pachnące PAPA

xxxpracownik
@GAWĘDA

Cześć . Czy jesteś w stanie przesłać mi na emaila pomocne materiały. Chciałbym załozyc sprawe za nadgodziny .

GAWĘDA
@xxxpracownik

Jakie nadgodziny w firmach ochrony nie robi się nadgodzin coś ty mnie próbujesz zbajerować

Timok
@GAWĘDA

Masz niezłe warunki na umowie, jeśli nie walisz głupa. Powiedz tylko kto ci załatwił prace? Mama, tatuś, wujek, dziewczyna, chłopak a może ich rodziny? A może jesteś dziobakiem I klasa, gdzie bez wazeliny dzień stracony. Trzymaj się ciepło misiu kolorowy. Pozdrawiam myślących.

Krabathor
@press

Niekoniecznie mi do tego z daleka bo to umowy ze mną a nie z kosmitami. Tak jak koledzy napisali służa te 2 umowy omijaniu wielu przepisów i powinności wobec pracownika. Skoro ich tak rozumiesz to chyba nie jesteś "press" tylko prezes wiadomo jakiej firmy he he...

Krabathor
@GAWĘDA

W Solidzie??To ty chyba jako inspektorek pracujesz.Tyle że te 3 kafle to mało...

Zyggga

Cześć, a jak jest w biurze w Wwie? znalazlem ogloszenie na Referent w Dziale Techniczno Serwisowym, ogloszenie niby oznaczone jako umowa o prace itp? jakies wrazenia?

zorientowany
@Zyggga

Praca w biurze technicznym jest ok. Komputer, cisza, robisz swoje i do domu. Kasa na czas.

zombi00
@Zyggga

To prawda,szkoda tylko że DT przenosi się na Okęcie.

A8

JESTEM SO HAPPY, ŻE NIE PRACUJE JUŻ W TYM BURDELU:-D. MOJA RADA: ZATRUDNIAJCIE SIĘ W LOKALNYCH FIRMACH A NIE W OGÓLNOPOLSKICH ŚMIECIACH. A TEN SOLID TO NAJWIĘKSZY ŚMIEĆ!!!! PRACUJĘ WE FIRMIE MIEJSCOWEJ, ZERO MACHLOJEK, MANAGER OK, WYPŁATY OK, URLOP ETC. SOLID SECURITY ŹENADA!!!! PRACUJĘ W KOSZALINIE I POZDRAWIAM B-)

odp
@A8

Zakładajcie im sprawy za niewypłacone w całości wynagrodzenia to proste jest i kosztuje kilka złotych pozew

pracownik solidu

Witam Czy ktos moze slyszal o podwyzkach w solidzie po nowym roku ?

@pracownik solidu

Dołączam sie do pytania :)

Tamik
@pracownik solidu

TAK będą podwyżki, dokładnie dla kadry kierowniczej i dyrektorskiej + prezesi oczywiście. Pozdrawiam resztę.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security