Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

tt

Czy nadal kantują na Zusie?

p
@tt

Na pewno , wiadomo Nadal

hejo

1.Na jaką stawkę godzinową można liczyć w grupach interwencyjnych? 2. Jakie stawki mają konwojenci? Czy do powyższych stanowisk potrzebna jest licencja ochrony?

PEPIS
@hejo

1. 9.50 kierowca 10, tyle że kierowcy zawsze jest potrącony przypal odnośnie paliwa ok. 80zl

Oburzony
@PEPIS

Były.I to jest wlasnie (usunięte przez administratora)...stwo.W innymfirmach nie płacisz za ogrzewanie.Nie masz pomieszczeia socjalnego,a za to ze się grzejesz to Ci kradną pieniądze.Po to wlasnie są 2 umowyEtat pozory legalności,zleceniowka zeby kraść pieniądze!!

ola

cześć, powiecie mi jak wygląda praca na stanowisku biurowym? umowa o pracę, umowa zlecenie czy umowa łączona? jakie jest średnie wynagrodzenie na takim stanowisku? dziekuje za odpowiedź i pomoc w podjeciu decyzji :)

Kejt
@ola

Byłas na rozmowie?

@Kejt

NO właśnie

Aniom
@ola

Praca biurowa - Na początku dwie umowy zlecenie, po kilku miesiącach możesz dostać umowę o prace a reszta na umowie zlecenie. Stawka początkowa uzależniona jest od działu do którego aplikujesz, ok 1800zł do 2000zł. W żadnym dziale nie ma procedur, uczysz się od starszych kolegów, wszystko wychodzi w praniu. Pieniądze za grudzień z zleceń wypłacane są w gotówce. Nie ma pakietu socjalnego, opieki medycznej itd. Radze się zastanowić.

wicej szczegułów do tego wpisu

Slowa tego nie opisza . Jexeki chcesz przyjsc to naprawde szczerze bie polecam . Jak przyjdziesz bedxiesz tkwic w tych zawiglosiach solidu i tym panstwie w panstwie . Solid pomimo norm rygorow paragrafow i zwyklego czynnika ludzkiego ustala swoje zasady ktore nie maja nic wspolnegob zasadami panujacymi w panstwie polskim . Co wiecej ? Podpiszesz w cholere umow jak sie nie myle 48 na kazdy miesiac z inna firma grupa agencja ito wszystkie odlamki solidu jak odlamki alkaidy czy isis tak to funkcjonuje . I uwierz mi ze nam mi moze tak zmienily sie umowy dostalismy aneksy ktore podpisalem prxy kierowniku dalem jemu i do dzisiaj ich nie mam . A czemu ?? Bo firma nie zwraca umow ktore podpisales . W nirmalnej firmie to prscodawca zleceniodawca najpierw podpisuje umowy zecsowjej strony wrecza tobie. I jak sie godzisz podpisujesz i masz odrazu kopie dla siebie . Ja tak owej nie mam i wiem ze 100% moich kolego tez nie ma a mamy roznych roznistych kierownikow i tu nie tkwi problem w kierownikach tylkulo wysoko wysoko gdzid moj wzrok nie siega . Jak sie zatrudnisz przyjmiesz to spodziewaj sie ze puerwsza wyplate badz,druga albo jedna drugs trzdcia dostaniesz z opoznieniem trzy dniowym cztero albo nie dostaniesz 10 kazdrgo miesiaca tylko 20 bo tak solid placi . Standardowo bedzie zwalanie kadr solidu na kierownika kierownik na.kadry i tak w kolo macieja . Albo jeszcxs lepsza bajka ze masz inny bank zly i do niego tak przelewy ida . Z tym ze zgodnie z ustawa banki nie mogs trzymac kasy prxelewu ksiegowania dluzej jak jeden dzien roboczy czyli jezeli solid orxelewa ci kase 9 bo 10 to rermin ostateczny to 10 miec ja musisz . Itd itd naprawde nie polecam. A jak masz dzidci dom rodzine narzeczona dzirwczyne zone czy kochanke to bedzziesz sie z nia widywal rzadko oj rzadko bo 12 godzin dziennie w solidzie tj taki standart to tak srednio wychodzi jaksby robil poltorej etatu albo dwa . Zalezy jak cie wyrobia jak cie uglaszcza i jak zlote gory obiecaja . Wiecej co do zus . Bedziesz mial placony zus co drugi miesia i to od kwoty okolo 200 zl czyli skladki emerytslne wyniosa grosze a w zusie bedziesz,widnial jakbys jeden miesiac pracowal i jakies (usunięte przez administratora) ci odprowadzaja a za miech juz,jako bezrobotny . Podusowujac pracujac w solidxie 30 lat bedzid w papiersch widnial jakbys pacowal 15 lat ... wiec lat prscy bedziesz mial za malo z by dostac rente emeryture .

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Wściekla

Firma niekompetentna Odradzam Pieniądze wypłacane niezgodnie z ilością przepracowanych godzin Nie można się doczekać umowy

opowiedź
@Wściekla

To jednak prawda co piszą o solidzie że jest taka nędza P to potwierdza

@opowiedź

Umowe widziesz i tzw "inblanko" bez daty stawki tylko na poczatku . Jak ja podpisujesz potem zabieraja i jej nie ma. I zganiamie kto, ja zgubil. Podpisujesz tysiac klauzulek o, nie zrzeszaniu siecze nie bedziesz chciec umowy o prscy ni bedziesz sie sadzic itp . Czyli jednak prawde pisze ?? Wow dziwne nie hahah . Wiem co pisze mam bardzo duza wiedze . Ksiazke bym o tym opisal jakbym chcial

Bodzio
@Wściekla

Czy możesz bardziej rozwinąć swoje niezadowolenie, z twojego opisu koleżanko wściekła niewiele mogą dowiedzieć się potencjalni pracownicy a takim wpisem nie zachęcasz do pracy w SOLIDZIE . CZY ABY TAK BARDZO OSZUKAŁ CIEBIE SOLID?

Bodzio
@Wściekla

Koleżanko wściekła rozwiń swoją wypowiedź jak BARDZO OSZUKAŁ CZY TEŻ OSZUKIWAŁ CIEBIE SOLID bądź wiarygodna. TU MI ŚMIERDZI KRĘTACTWEM Z TWJEJ STRONY

Kędzior
@A'im

POPRAWIAM TWOJE WYPOCINY I NAUCZ SIĘ POPRAWNIE PISAĆ Umowę widzisz i tzw "inblanco" bez daty stawki tylko na początku . Jak ją podpisujesz, potem zabierają i jej nie ma. I zganianie kto, ja zgubił. Podpisujesz tysiąc klałzul o, nie zrzeszaniu się czy nie będziesz chcieć umowy o pracę czy nie będziesz się sądzić itp . Czyli jednak prawdę piszę ?? Wow dziwne nie hahah . Wiem co pisze mam bardzo dużą wiedzę . Książkę bym o tym opisał jakbym chciał

@Kędzior

Kedzior moj wlasny moderator haha jakby nie patrzec awansowalem dzieki kendi !! A powaznie bledow ortograficznych nie robie ,lecz literowki SORY PANY! Technologia dotykowych telefonow

Kapito
@Wściekla

HEJ WŚCIEKŁA DLACZEGO TAK SIĘ UWZIEŁAŚ ŻE JESTEŚ WŚCIEKŁA MOŻE POWINNAŚ IŚĆ NA PRZEGLĄD A NIE PRACOWAĆ W OCHRONIE. ALBO IDŹ NA URLOP I WYPOCZNIJ BO ŻAL MI CIEBIE WŚCIEKŁA

KĘDZIOR
@A'im

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

@KĘDZIOR

Kedzior... uwazasz ze rabkiem u spodnicy jest mniejsza wyata niz ta jaka powinna otrzymac?? Wypracowala kobieta tyle i te godzin i tyle i tyle powinna dostac a kobieta dostaje mniej to to jest rabek u spodnicy?? Mialbys zarobic 2000ty a zarobiles zalozmy 1700 nie upominalbys sie o to ?? Bez jaj no chyba ze jestes kolejna podstawionym solidowskim moderatorem ktory broni dobre imie tej firmy

KĘDZIOR
@A'im

Mało mnie to obchodzi ile WŚCIEKŁA wzięła kasy jak daje się nacinać na kasę co miesiąc jej sprawa osobista, bo jeżeli to prawda to za mało szczegółów podaje jest mało przekonująca więc jest to bełkot nie poparty faktami to jakieś oszustwo. A na oszustów są Sądy czy Prokuratura a to co wypisuje WŚCIEKŁA to czyste ejterstwo

@KĘDZIOR

A co uwazasz ze ma ci udostepnic dane swoje ile godzin wyrobile i. Ile ma na godzine??? Jakbys posiedzial na. Tym forum troche to bys doczytal ze ona nie jest jednym jedynym przypadkiem na cala Polske. Forun jest po to by wyrazic opinie o zlecenuodawcy/pracodawcy . Po to by przedstawic potencjalnym NOWYM jaka jest sytuacja i czego sie mozna spodziewac . Ona nie jest sama na cala polske ktora zostala oszukana w tento czy inny sposob. A straszenie artylulami czy paragrafami nie ma tutaj sensu. Dlaczego ?? Bo firma sama nie jest fair co do pracownkow. Owszem sa tacy ktorzy niei narzekaja sa wyjatki jak wszedzis oczywiscie ,lecz oponi negatywnych na temat tej ze firmy i jej spolek jest tyle ze kazdy sobie moze zdsnie na jej temat wyrobic swoje. A tobie kolego polecam poczytac forum tak dwa trzy miesiace wstecz i wtedy zacznij wypowiadac i hejtowac ludzi ktorzy zala sie przestrzegaja innych by nie byc w ten czy inny sposob okreceni

niesolid
@Wściekla

Mam taką samą sytuację jak Wściekla. Nawet nie wypłata bo wypłaty nie zgadzają się z ilością wypracowanych godzin. Może pozew zbiorowy?

PŁACZEK
@niesolid

Za ten wpis długo nie popracujesz a tak na marginesie napisz więcej o tym oszustwie jak podajesz bo tu za mało konkretów jaki obiekt w jakim mieście ile na ile godzin oszukał ciebie SOLID na jaką kasę oszukał ciebie SOLID Tu na razie widać twoje niezadowolenie podaj konkrety to uwierzymy tobie ż nie warto pracować w SOLIDZIE

@PŁACZEK

Ty to jestes mozg . I kogos za glupka masz hahah.. zaczynasz post "za ten wpis dlugo nie, poprwcujesz..."a po chwili podaj obiekt ile godzin itd?? Czyty naprawde jestes tak naiwnh ito inteligentny ze ktos ci tu dane poda?? Nie moge haha . Nie ktorxy naprawde czytaja ze zrozumieniem . Nie wierzysz nie wierz ja tam wierxe . Jakby nie bylo takiych sytuacji to te forum by ucichlo a najwyrazniej dobrxe nie jestmam skoro ludzie powracaja z tematem co jakis czas ... proste

PŁACZEK
@A'im

Dobre sobie jeżeli jest to prawda to dlaczego jest tak mało konkretów ja bym chciał już wiedzieć w jakim mieści dochodzi do takiego procederu bo może to inspektor jest w te przekręty zamięszany nie firma SOLID może to on kręci na godzinach i przeżuca godziny i kasę na swojego zaufanego a inni (usunięte przez administratora) może to z nimi trzeba zrobić porządek bo to oni podają godziny do naliczenia i je zatwierdzają. Tak więc uważam że to inspektorzy wały kręcą na nas dobrych ochraniarzach

@PŁACZEK

No powiem ci i przyzmam ci racje . Jest to dobry trop bo u mas niedawno byl podobny walek . Jakos odxiwo sie inspektor wybronil nie, wiem jak z szachrajstwa gdxie bylo widac czarne na bialym a on nadal pracuje. Fak ze inspektorzy robia takie walki slyszlael i, znam jednego takiego.... on nalicza godziny wiec nalicza swojwmu wiecej podstawionemu i dxieli sie z nim kasa. Badz robi inny walek ludzie robia w systemie ROF 10,5na lape a oni dostaja 10 a reszta jest prxelewana osobie ktora w ogole nieaspekt pracuje i ma naliczone falsyzwe godziny . Tj trop kolego . Zwracam honor!!

joo

Oszuści, płacą po stołem, jak chcą, zero socjalu nawet papier do (usunięte przez administratora) musisz mieć swój.

p
@joo

właśnie

on

Ile można zarobić na godzinę jako cieć? Czy dają umowę o pracę?

security
@on

13 zł brutto za godzinę, umowę o pracę dostaniesz od ręki tylko jak masz orzeczenie , a jak nie masz to dwie umowy zlecenia na dwie różne spółki.

@security

Ile mniej więcej godzin wychodzi przy tego typu pracach? Czy pracuje się w systemie 12 godzinnym? Czy są np. prace, gdzie można pracować w systemie dobowy np. 24 h potem 48 h wolnego? Proszę o odpowiedz.

Handlowka srednio 12godzin

@A'im

A ile godzin można w miesiącu przerobić?

@on

Przypuszczam ze na ile ci organizm pozwoli haha 200-300-400 ile dasz rade . Potrzebuja ludzi wiec godzon wnie cholere

klient

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tej firmie. Pierwszy raz z nimi współpracowałam i ostatni. W życiu nie miałam tak nieprzyjemnych sytuacji i rozmów zupełnie z niczego i bez powodu. Tzw Prezesi, Dyrektorzy, czy Kierownicy niemili, trudno się z nim porozumieć i cokolwiek ustalić, każda rozmowa kończyła się nieprzyjemnie, z wszystkiego potrafią zrobić problem. Jak dla mnie to ludzie, którzy dla własnego dobra nie powinien mieć żadnego kontaktu z klientem, tymczasem każdy telefon jaki tylko podany jest na stronie odbiera inna osoba. Obraża klienta, odzywa się w niecywilizowany sposób, tonem gburowatym i jeszcze każe się przepraszać. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, a pracuję z firmami ochrony kilkanaście lat. Zamówiłem u nich ochronę obiektu niestety nie podobała mi się praca firmy, a próba wyjaśnienia, dlaczego jest źle wykonywana skończyła się obrażaniem mnie i moich pracowników. Odradzam każdemu !!! Naprawdę są inne rzetelne firmy ochrony i zarazem uprzejmi Prezesi. Szkoda nerwów. 

Darek - pracownik firmy
@klient

Ja tam nie narzekam. Już 5 rok pracuję w tej firmie i zawsze mam terminową wypłatę. Jak ktoś chce pracować - pracuje. Jak ktoś przychodzi i chce od razu lezeć oraz spać to się nie dziwię, że narzeka skoro go wcześniej z powodu lenistwa szefostwo zwolniło. Przeżyłem wiele pracowników tej firmy - byli i są lenie, zdarzają się alkoholicy, innego rodzaju ściemniacze. Jak ktoś uczciwie pracuje to szefowie generalnie są też ok w tej firmie. Ja akurat nie narzekam choć oczywiście nieuczciwi kierownicy też się zdarzają. Pozdrawiam i więcej optymizmu Panowie. To jest praca w ochronie - jak czytam, że ktoś narzeka, że trzeba nieraz w nocy pracować czy weekendy, to nie rozumie specyfiki pracy w ochronie. Pracuje się tak jak wymaga najemca ochrony na danym obiekcie. Inaczej pracuje się w sklepie, inaczej w markecie a inaczej w budce na parkingu w obiekcie biurowym. Jeśli ktoś wolałby od razu siedzieć czy spać a wcześniej przynajmniej miesiąca najpierw nie popracował na nóżkach w sklepie, to się nie dziwie, że będzie zawsze narzekał. Na tym forum przeważnie narzekają zwolnieni z jakiegoś powodu z tej firmy - często z własnej winy lub na własne życzenie. Niekiedy są i tacy, którzy ledwo zaczną pracować - nic nie pokazali najpierw a od razu chcą pozostałych rozstawiać po kątach i pouczać innych - choć sami nie są święci. Nieraz bywają i donosiciele. Takich nie potrzeba w ochronie.

jamar
@Darek - pracownik firmy

Twój obiekt to fabryka wazeliny ?

cieciujdeennndwa3

dzis rano była wyplata

zaniepokojona

Powiem Wam, że po przeczytaniu tych opinii jestem PRZERAŻONA. czy jest tu dziewczyna która pracowała na recepcji w jakimś biurowcu? chciałabym dowiedzieć się jak na tym stanowisku wyglądają wypłaty. w umowie mam do 21 i mam nadzieje że do piątku kasa będzie się zgadzać tym bardziej że to będzie moja pierwsza wypłata z solidu. co do reszty, to pracuję od września i po 3 tygodniach zostałam przeniesiona na inny biurowiec (oficjalnie bo tak będzie dla mnie lepiej, a nie oficjalnie bo był ktoś od początku z polecenia). inspektor jest w porządku, dobry kontakt telefoniczny i stosunkowo często pojawia się na obiekcie, chociaż czasem jest kiepskie poinformowanie między nim a regionalnym. co do warunków umowy itp, na razie mam zlecenie na dwa msc (wrzesień-październik), ale pod koniec października mam badania na etat, stawka 14 zł/h netto, 9 godzin od pon do pt (na nowym obiekcie miała być mniejsza stawka i 10 h, ale dogadałam się w tej kwestii z administratorem a on z dyrektorem solidu ;D ). ogółem polecam solid security, nie mam do czego się przyczepić a dalej zobaczymy :)

@zaniepokojona

Hahha . Juz dostalas umowe o prace i 14zl na godzine . Prosze cie pochwal sie w listopadzie bardzo cie prosze . Moze i 14 dostaniesz ale pracujac po 9godzin od pn-pt tj jak umie mnozyc 45godzin tydzien tak ?? Czyli 45 razy cztery tygodnie tj 180godzin dobrze licxe ?? Na ktora umowe o prsce prsvujesz 180 godzin ?? Pewnie beddiesz miec non stop zleceniowe badz umowe o prsce na najnizsza krajowa podajrxe 2000brutto plus za nadgodziny 14zl za kazda godzine . Polecaj polecaj . Prosze cie napisz w listopadzie jaka umowe masz :) jestem ciekaw cxy dalej polecac bedziesz .... chyba ze administrscja ma inacxej ale nie sadze bo tez roszady co dwa trzy miechy bp ludzi nakrecaja a pitem wychodzi jak wychodzi haha

zanipokojony

Z Solidu prcownik pytanie czy śląsk dostał już wypłaty?

Waluś
@zanipokojony

SOLID TO FIRMA !!!!!! - NIE BUDKA Z PIWEM

Buka

Ja pracowałam ok 3 lat, i sobie chwaliłam tamtą pracę, fajny zgrany zespół, wiadomo zawsze znajdzie się jakiś nadgorliwy , inspektor był specyficzny ale ogólnie w porządku,jedyny minus dla mnie wtedy to umowa zlecenie.pozdrawiam

A'im

Ja wam powiem tak . Co do tej broni itp... to byly tylko moje przypuszczenia ... patrzac na funkcjonowanie calej furmy u jej spolek , ale skoro tyle osob z roznych rejonow moje przypuszczenia potwierdza to ekstra! Rekrutacja kazdy wie jak wyglada -porazka aby sztuka byle by godziny wyrobic dxiure zalatac . Mam nadzieje szczera ze nie znajdzie sie zaden gamon w polsce ktory wykorzysta nazwijmy to "luka " niedopatrzebue komu bron daja. Jezeli do tego dojdzue to zycze powidxenia . Zalozmy hipoteze ze prxyjma ukrainca jakiegos obcokrajowaca badz porpostu czlowieka nie zrownowazonego . Nawet jezeli dany gosc nie ma naboi do broni ktora im solid da a da magazynek . Tak na chlopski roxum latwiej jest chyba kupic naboje niz sama bron ? Chyba sie nie myle . Nie do konca sie na tym znam ale tak mi sie wydaje . I dkupi taki gamon naboje zacxnie strxelac do kogo podpadbie . A wiecie cxym sie sie bedxie firma tlumaczyc po tragedi?? Ze to dxial rekrutacji badz magazyn broni zawiodl i oni konskewencje poniosa . A wiemy jak gora cisnie by ludzi prxyjmowac ... godziny ochrony =kasa solidi spolek . Tj logiczne . To sa moje prxypuszcxenia ktore mam nadzieje ze nigdy sie nie spelnia chodz wiemy doskonale co sie w swiecie dxieje co ludzie w glowach maja .

@A'im

CZY SOLID PŁACI WYPŁAY NA BIEŻĄCO CZY TNIE WYPŁATY I NIC SIĘ NIE ZGADZA CZY MOŻE W TYM TEMACIE KTOŚ SIĘ WYPOWIE MNIE BROŃ NIE INTERESUJE BO NIE MAM LICENCJI NIECH INNI SIĘ TYM MARTWIĄ ALE CHEM PRACOWAĆ I ZARABIAĆ WIĘC POSZĘ PANÓW O OCENĘ JA MIESZKAM W WROCŁAWIU

@OLEK

Po raz kolejny pisze co do wyplat. To zalezy. Tj jak z rosyjska roleta . Dzis ty na czas nie dostaniesz jutro kolega a po jutrxe nastepny kolega. Tak to dxiala. Powtarzam ja zawsze dostaje na czas . Mam szczescie , ale mam znajomych ktorxy co kilka miesiecy maja problemy z otrzymaniem wyplat na czas .... nie wiem od czego to zalezy napewno to nie jest ich wina. Ich rola konczy sie na wyrobiniu godzin i podaniu nr konta . A dalej ktos zawinia ze co kilka miesiecy to do nich wraca

@A'im

Dziękuję TZN POLECASZ CZY NIE POLECASZ BO JAK MAM CZKAĆ NA WYPŁATĘ BĄDŹ JEJ NIE DOSTAĆ TO KICHA

@OLEK

Powiem ci z mojej perspektywy . Ja problemow nie mam z kasa na czas zawsze . Nie wiem jak bedzie z toba. Jezeli mialbym cofnac czas to prscy w solidzie nie polecam . Sa rozne rozniste cyrki . Naprawde takie o ktorych ci sie nie snilo . Nirma godzin 250+ to taki standart. To ze lamia orawo to standart . Chyba ze daja ci umowe o prace to bym zaryzykowal. Jezeli zleceniwoke to nie idz w to . Teraz daja zleceniowki jednomiesiecxne z grupa i agencja . Jeden miesiac zus ci placa od najnizszej krajowej drugi miesiac juz nie. W urxedzie skarbowym widniejesz jakbys miesiac oracowal miesiac siedzial wjak domu a non stop prscujesz. Jezeli mazysz,o emeryturze to tu nie idz odradzam . I niech cie nie zacheca stawka 15zl . Im wiecej ci dadza na reke tym bardziej cie okradaj z zusu i innych swiadczen . Oczywiscie o urlopie itp to zapomnij. Ja to nazwyam po imieniu niewolnivtwo.

@A'im

Zaryzykuję może nie popracuję do pierwszej niewypłaconej wypłaty tylko dłużej

@OLEK

Pamietaj o tym ze w solid jest kadencja. Jak sie nie myle musisz przepracowac od 3-6 miesiecy . A dlatego bo w innym przypadku obciaz cie za mundur i bedziezz mial potrscone od wyplaty okolo 500zl . I jest mozliowsc jak trsfisz na szlachetnego kierownika ze odbior wyplaty ostatniej bedzid w kasie solidu nie na konto po tym jak zdasz legitymacje (2szt) i mundur.

@A'im

W TAKIM RAZIE SOLID jest NIE UCZCIWĄ FIRMĄ skoro czycha na naiwnych TO jak polecisz czy nie polecisz firmę SOLID abym się zatrudnił

Byly
@OLEK

Daruj siebie.Stracisz tylko czas.Jest tyle innych zajęć I pracy na rynku..

@Byly

Dzięki za dobrą radę i czas zaoszczędzony. Szukam pracy w zakładzie na produkcji tam bynajmniej mnie nie oszukają jak w solidzie. Patrząc na komentarze dziwię się ż jeszcze mają pracowników

prawdziwyrealny

Wiadomo

Gosc777

W Poznaniu GI w rozsypce na 80 ludzi kilku ma kpof z bronia reszta karty wedkarskie,biblioteczne itp Przyjmuja wszystkich tak jak leci nawet bez prawa jazdy Rejony na ktorych patrole musialy jezdzic z bronia sa rozbrajane.Patrole jednoosobowe to juz standard,tylko klienci spia w nie wiedzy jaka to SOLIDNA firma czuwa nad ich bezpieczenstwem

@Gosc777

Chyba wszedzie tak jest. Co wiecej biora ludzi z obiektiw na kolejne godziny bez licencji itp zeby sztuka byla . Fantastyczna firma ktora zjadla by z pod siebie. I to ja gubi ale jeszcze funkcjuja ... az sie gleboko dziwie . Ze kontrahenci klienci indywidualni tego nie wiedza ze kase daja a za co ?? Haha lepiej niech nie dochodza za co .

Maja

@A'im czy długo pracujesz już w Solid Security? Powiesz coś o warunkach pracy? @cenzor czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Te informacje mogą pomóc osobom aplikującym do Solid Security.

@Maja

W solidzie pracuje okolo 8 lat (nie wiem czemu tu siedze chyba sie zasiedzialem). Warunki prscy ?? Takowych nie ma . A napewno zlecenie nie jest zleceniem bo jest to umowa o prace tylecze firma daje zlecenie. Wszystkie warunki ktore sa w ochronie w solidzie sa to warunki umowy o pracy a nie jak to firma daje zlecenie. Dlaczego ?? Stale miejsce oracy , co miesieczny grafik , resjestrscja elektroniczna na przyjscie wyjscie z prscy orax kierownik ktory cie rozliczat . 250+ godzin tj norma w tej ze firmie . Dwie umowy zlecenie wiwkszosc chodz zdarzaja sie ze maja umowe p pracd plus zlecenue . Wyplaty opoznione . Rozbijane na dwa a nawet trzy prxelewy wszystko po to by zus ominac . I wiele wiele innych . Norma prscy dziennej mimomum 12godzin dzienne . Nie ma czegos takiego ze skonczyles o 22 to na 7 nie mozesz przyjsc . Dzisiaj do 22, jutro na 7 i tak dzien w dzien .

Młody

Cześć wszystkim, mam pytanie. Jak to jest na umowie zlecenie z chorobowym? Mam przepracowane już 3miesiace i się rozchorowałem, ale nie wiem czy pójdę na parę dni chorobowego to mi zapłacą normalnie za nie czy będzie to bezpłatne. Ktoś coś się orientuje?

@Młody

Tzw absencja solidu trzymiesieczna minela (chodz nie wiem skad ona jest). Spokojnie mozesz isc na l4. Tylko zaznaczam ze za dzien na l4 otrzymasz okolo 34,zl dniowki . I oczywiscie l4 placa do 20 nastepnego miesiaca . Jezeli ocxywiscie zgodxiles sie na dobrowolne odkladanie i, oplacanie l4 .

Helpme
@A'im

Składki co dwa miesiące, czyli L4 będzie wynosiło 80% z połowy płacy minimalnej ?

@Helpme

Tak jezeli dostaniesz dwumiesieczna. Ja naszczescie mam stary system. I praktycznie oddaje im co miesia okolo 40zl za dobrowolne l4. I kak ide na l4 to placa mi dniowke 33zl . Smieje sie ze mo tak jakby oddaja to co place im co miesiac .... taki maly absurd

L4
@A'im

A co jeśli ktoś ma zleceniówkę na trzy różne spółki ?

@L4

Z jednej jak zgodzilss sie zaplaca ci l4. Powinni z tej gdzie masz najwiecej kasy czyli najnizsza krajowa.d

Hugh Hefner

Już tak nie narzekajcie... W solidzie praca nie jest zła tylko tyłek trochę boli... Cóż jak się idzie pracować do agencji to nie można być zdziwionym, że cię próbują wy...ć gdzie się tylko da na wszystkie możliwe sposoby.

ochroniarz

oszustwa przy wyplatach. niepewnosc czy dostane wyplate na czas i czy bedzie pelna, czyli taka jaka zapewnial pan z agencji. dowodcy marni. samowolka. kto dluzej pracuje ten cwaniak ugra przerw ile sie da. jak jestes nowy i nie upomnisz sie o swoje stoj 12h. nie polecam

@ochroniarz

Zdam relacje po przepracowanym miesiącu 1 jak długo czekałem na wypłatę 2 czy wypłata była zgodna ze stawką godzinową itp ale ogólnie mają z tego co widzę złą opinie zobaczymy jak sobie wyrobią ją u mnie ja się patyczkować nie będę jak będzie coś nie tak to zdam wam relacje i na pewno zakończę współpracę gdy się okaże ze będę czekał miesiąc na wypłatę

@Nowy

Uwierz mi ze dlugo nie popracujesz jestem prwien na 90% . I to nir ze nie chcesz ... w ciagu do trzech miechow na bank cos ci odj.... . Jestem przekonany . To wyplata to to tam to zobaczysz ...

cenzor
@ochroniarz

długo nie popracujesz już ciebie namierzamy

ochroniarztensamsmieciu
@cenzor

zapraszam smieciu sprobuj szczescia jak masz jaja. nieudacznicy ktorych robi sie w CH co miesiac tam pracuja

bełkot

Twoja dziura jest już tak rozwalona że zmieści się tam nawet lotniskowiec pacanie i dalej będę uważał że wymyślacie te wpisy Firma płaci konkretną kasę daje umowy o pracę i nawet premie

ochroniarzprzezsamoz
@bełkot

bełkot to twoja opinia. pieniadze sie nie zgadzaja i koniec. oczywiscie pewnie niektorzy maja wyplate. ale zrobia kilka osob po pare stowek i juz kilkadziesiat tysiecy o ile nie setek tys. w skali krajowej. nie pozdrawiam. PS. cenzor luju namierzyles juz?

@bełkot

Kolejny gamon ktory albo nie wie jak sie dxieje . Badx ktos podstawion . A obstawiam ze jeden i ten sam co mial niki pt. To tez dobre itp . Wizerunku firmy nie zmienicie . Zrobcie ankiete anonimowa w firmie ... i to nie w biursch dyrektorow tylko wsrod ochroniarz . Sprowadza was ich opinie na ziemie . To co ludzie pisza tak jest co nagle 50 ludzi z tego forum ma taka sama bajke ?? Powiem wiecej jakby bylo dobrxe w tej firmie to bysmy postu zleco ani jednego nie znalezli isię tej dyskusji by nie bylo bo by ludzie nie narzekali a jak,widac jest wpisow w cholere i to negatywnych . Wie ludzie dyskutuja narzekaja a maja na co

prawdziwyrealny

Czyli nadal oszukują oni

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security