Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Jak wygląda praca w Solidzie na stanowisku Liczarza waluty. Jaka jest kasa, warunki pracy itd.???

KOLO

Witam! Założyłem im sprawę za niewypłacone pieniądze i wygrałem. Trzeba sie troche oczekać ale warto. Zakładajcie im sprawy naprawde warto!

@KOLO

JEŻELI WYGRAŁEŚ TO PODZIEL SIĘ Z NAMI A JEŻELI KTOKOLWIEK WYGRAŁ S SOLIDEM W SĄDZIE NIECH NAPISZE

Maja

@A'im nie obrażaj nikogo na forum, ponieważ w ten sposób łamiesz regulamin. Radze Ci zapoznać się z nim http://www.gowork.pl/regulamin zanim zostawisz kolejny post na temat firmy Solid Security. @prawdziwyrealny czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat pracy w firmie?

prawdziwyrealny

tak.

Sarna j

Wal sie gruba ruro

Kornik

Ty Bźdźągwo Babujago grubo wal się

A'im

Czy gdzies cos ktosto slyszal jakie umowy od nowego roku?? Jakies "newsy"??

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Przemo

Czy umowa zlecenie na 48 zł brutto zawarta z Solidem liczy się jako okres składkowy do emerytury?

@Przemo

A z czego ci zus maja placic ?? Z tych 48zlotych? Hahah zaden zus z tego . Zadna umowa nic zero . Taka umowe na 48zl moge ci ja zaraz sporzadzic ido ci ja podpisze haha nawet . Badzmy powazni

robo
@Przemo

Liczy się też taka umowa do emerytury, tylko będziesz Przemo musiał tak pracować jako cieć z 1000 lat aby dostać minimalną emeryturę.

Natalia

Witam jestem zatrudniona na umowe o prace w jednej ze spolek solidu jako osoba niepelnosprawna , posiadam rowniez druga legitymacje solidu na umowe zlecenie . I tu pojawia sie moje pytanie, gdyz na stalym obiekcie przepracowuje normatyw godzin i tyle. Pracodawca chce mnie przymusowo wyslac na zlecenie na dodatkowe nadgodziny na innym obiekcie niz pracuje. Czy mam prawo odmowic mu nadgodzin? Dodatkowo powiedzial mi ze nadgodzin mi nie da na stalym obiekcie,tylko na innym, oczywiscie zrobil to zlosliwie.Gdy odmowilam tych nadgodzin powiedzial mi ze nie moge mu odmowic i mam na pismie zlozyc mu oswiadczenie ze rezygnuje z nadgodzin i odmowilam mu ich przyjecia. Co o tym myslec?

@Natalia

Odmów mu , nie może tak robić , tylko dla tego że ty jesteś osoba niepelnosprawna

Natalia
@p

Nie rozumiem . Czy ma takie prawo by mnie karac za to ze odmowie mu nadgodzin i czy moze mnie do nadgodzin zmusic na innym obiekcie?

@Natalia

Nie ma prawa cie zmusisc do nadgodzin. Tj twoja wlasna i nie przymuszona wola. Powiedz mu ze rezygnujesz z umowy zlecenie i interesuje cie tylko i wylacznie etat na umowe oo prsce. P.s ludzie szanujmy sie niewolnictwo juz dawno zniesiono . Ty nic nie musisz mozecie sie dogadac . A jezeli Cie zmusza to niech placi ci tzw setki ... tyle ze po to dal ci zleceni by setek niecplacic bo automatycznie bys miala wieksze skladki zus. Nie ma mowy ze musisz robic nadgodziny. I czasem nie lyknij czegos nana zasadzie ze powie ci ze podpisalas zlecenie to musisz iles tam godzin przerobic. Mozesz podpisac sto zlecen dzisiaj a prace za,zlecenie mozesz wykonac za miesiac dwa. Zlecenie daje sie firma ja jako wlasciciel dzialki zlecam firmie budowlane wykonanie stanu surowego domu w terminie tym i tym wczesniej ugadanym przez obie strony. A oni daja nam zlecenie bo oni solid musi sie zabezpieczyc by jakbys chciala wiecej godzin by nie placic ci setek wiekszego zusu . Tj na tej zasadzie adam rzucil l4 i twoj inspektor/kierownik nie ma kogo dac a ty chcesz zarobic dorobic to wyslaa cie na umowe zlecenie na iles tam godzin za adama by sobie (usunięte przez administratora) uratowac. Kierownik rozliczany jest za wypracowane godziny nie wyrobi godzin na danhm obiekcie solid nie dostaje kasy a kontrahent zleceniodawa solidu czyli ja mam market zlecilem solidowi ochraniac moj obiekt napołożony 200godzin i w tym momencie solid nie wypracowal tych godzin wiec ja jako kontrahent ktory zlecil solidowi to moge ich ukarac i liczyc zadosc uczynienie od nich . Dlatego solid daje zleceni by sobie tylek ratowac. Podumowujac. NIE JESTES NIEWOLNIKIEM ISIĘ NIE, MA PRZYMUS I WRECZ NIE MOZE CIE ZMUSIC . A JEZELI TAK JEST TO Zloz mu sprawe cywilna badz idz do panstwoeje inspekcji prscy ze wprowadza mobing i cie zmusza do wykonowyania pracy . Proste . A majac umowe oo prace mozesz wiele .

BYLY
@Natalia

Czesto stosowana metoda przez Solid.Calkowicie bez prawna.Chodzi o zmniejszenie kosztów firmy.Solid bazuje na tym że zayrudnia na 2 umowy w ten sposób Pani pracuje 240h i druga osoba240h jeden ZUS mają w gratisie.Będą Panią zastraszac,naciskać typowe UBECKIE metody.

Mateusz

Czy ktoś jeszcze nie dostał wyplaty ze zlecenia ??

Fredek

Dcsa

Dostaliście już wypłate ze zlecenia?

Digital
@Dcsa

Nadal czekam.

Angelina

A i dodam ze mam dwie umowy zlecenia, jedna chyba na przepracowane 154h a druga na reszte.

@Angelina

Sluchaj. Ile kwitow podobnych podpisywalas takich samych?? Jezeli tylko cztery czyli dwie umowy zlecenie dla ciebie dwie dla nich to masz zus placony co miesiac od najnizszej krajowej umowy zlecenie czyli 2002zl brutto czyli tj te 154godziny. A jezeli dostalas 48umow zlecen badz co miesaic co dwa daja ci umowe zlecenie to masz tzw dwumiesiecznice czyli placa zus od najnizszej krajowej co drugi miesiac. Podejrxewam ze masz tak jak ja jedna umowe zlecenie z agencja solid drugs z grupa solid . I co wiecej pewnie nie masz kopi dla siebie . Jezeli tak masz to powinnas miec placony zus co miesiac. Chyba ze jest jakies inne obejscie co tez jest mozliwecw tym syfie. Idz do zusu i popros o skladki by ci wykazali i sie okaze. Najprostsze rozwiazanie . Polecam posiwecic jeden dwa dni na papierologie to kosztuje czas ale moze byc bardzi wazne na przyszlosc ...

@A'im

Dziekuje za odpowiedz, mam dwie umowy zlecenie na czas nieokreslony, mam tez egzemplarze dla siebie, ale oczywiscie musialam swoje wyprosic by je dostac. To teraz daja dwumiesieczne umowy? Ciekawe czy mi taka dadza do podpisania, jesli tak to odchodze. W sumie juz dawno powinnam zmienic prace. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy!

@Angelina

Ja obstawiam ze lada miesiac z nowyn rokiem wszystkim nan dadza dwumiesieczni . To im sie oplaca. Na jednym pracowniku zyskuja okolo 1000zl bo tj zus. Wiec na bank pod grozba zwolnienia przymusza do ich podpisania. Albo przed swietami taki numer odwala . I duzo ludzi zostanie bo na swieta nie beda mieli kasy a robite dobra w miare ciezko na juz znalesc. Chodz prawda jest taka ze kazda chyba jest lepsza niz,tu . Natlok godzin przerasta wykancza czlowieka .... ale robisz,do oporu bo chcesz musisz zyc zarobic na zycie

tratatata
@A'im

Jeżeli przymuszają to stosują mobing więc zgłoś do PIP a nie wyżalaj się bo pokazujesz jaka jesteś nieudolna

SŁONECZKO
@A'im

WIDZĘ ŻE TU PRACUJĄ SAMI POKRZYWDZENI TO CZEMU PRACUJECIE JEŚLI WAM DZIEJE SIĘ KRZYWDA JESTEŚCIE JACYŚ CHORZY NA GŁOWĘ JAK JEST ŹLE TO NIE PRACUJĘ A WY CO PRACUJECIE DALEJ BO WIDOCZNIE NAWET NIE UKOŃCZYLIŚCIE PODSTAWÓWKI NO MOŻE PRZEDSZKOLE DLA EDÓW CZYTAM TE WASZE WYPOCINY I MM JUŻ DOŚĆ TYCH EBILOWATYCH LAMENTÓW IDŹCIE DO MPO NIE DO OCHRONY

To oszukują

@tratatata

Dokładnie

Praca bardzo stresujące 0 organizacji pracy, wyzysk,totalny brak szacunku do pracowników! Nikt się nie interesuje osobami nowo przyjętymi do pracy. Zasada radź sobie sam! Wymagania jak pracownicy wieloletni. Umowy zlecenie za nadgodziny działają na szkodę pracowników i państwa. Atmosfera jak w obozie pracy kaps siedzi na podeście. MASAKRA

Wiadomo

Angelina

Mam do Was pytanie odnosnie skladek Zus. Pracuje w Solidzie juz 1.5 roku. O co chodzi z tym Zusem? Czy wszystkim pracownikom odprowadzaja skladki co 2 miesiace? Jakim prawem? Przeciez pracuje bez rzadnych przerw - w kazdym miesiacu, to skad te skladki co drugi miesiac?

KARINA

TO TYLKO PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bart

Korporacyjni oszusci, nie dbajacy o klienta, tylko o własne interesy, z dziecinnymi uzasdnieniami płatnego serwisu!"Użytkownik zobowiazany jest do utrzymania systemu alarmowego w dobrej kondycji technicznej.Centrala ukryta tak ze pies z kulawa noga by tam nie zajrzał, ani tym bardziej nikt nie nasrał na ten ich systemik alarmowy!Finał to dzis wysłane wypowiedzenie oraz bez wezwania do zapłaty wysłany pozew do sadu:) do zobaczenia solid

@Bart

Jeżeli odkrył Pan korupcję o której Pan pisze to nic nie stoi na przeszkodzie żeby od stycznia został Pan SYGNALISTĄ i ujawnił znane Panu czyny korupcyjne będzie nawet Pan miał ochronę Prokuratorską Jednak po tym Pana wpisie mało wiarygodne informacje

@anonymous

Zbierajcie wszystko co możecie grafiki ksero książek służb godziny pracy od kontrachetow gdzie pracujecie i skladaicie pozwy do sądów pracy to moja rada.

Heniek
@anonymous

Ale ty kolego jesteś porąbany i czy tobie rozumu nie odebrało, do kogo ten apel!!!

Pracowałem w tej firmie 6 lat ale ich załatwiłem w sądzie pracy wy zróbcie to samo

@anonymous

Jak to zrobiles ??pomoz nam opowiedz jak dokladnie ich ugrysc jak. Udowdnic??

No Właśnie

Chciałbym się dowiedzieć czy na obiektach są plakaty z nagimi kobietami

kokoszanel
@Marcin

Jaki masz problem, nie wystarczą świerszczyki?

KOBYŁA
@Marcin

Moja rada. Bierzesz kilka świerszczyków na nockę i spuszczasz się do rana AŻ CI USZAMI WYJDZIE POWODZENIA!!

Zdegustowany
@Marcin

Do Marcin ty chyba jakis zbiczony jesteś.

Zbierajcie wszystkie grafiki dokumenty książki służb wpisy z godzin pracy jak podejmujące i skończycie na obiektach bo wykonującej tylko pracę dla jednej firmy w tych samych godzinach macie te same obowiązki tego samego przełożonego to jest umowa o pracę a nie zasnę zlecenie to wasze nadgodziny wasze pieniądze i przyszła emerytura. Pozdrawiam

kontakt
@anonymous

Anonymus ja też mam kłopoty tutaj, napisz więcej jak to zrobić o czym piszesz bo oni zaczeli pilnować papierów a jak by mogli to książki służby czy broni to by nosili ze sobą

prawdziwyrealny

@PEPIS

Wiedziałem , pewnie ci co siedzą tam 10 lat to może coś zyskują tam

zombi00
@p

Ci co siedzą tam ponad 10 lat, za prace biurową zarabiają ok 2200zl netto. Czyli nie ma sensu pracować tam tyle lat bo i tak mało można zyskać .

@zombi00

Dokładnie

CENTKIEWICZ

A'im 20.09.2017 13:19 @poszukująca pracy 20.09.2017 08:12 Prosze napisać szczerze i uczciwie, bez cenzury, jak sie pracuje w ochronie w firmie Solid? Slowa tego nie opisza . Jexeki chcesz przyjsc to naprawde szczerze bie polecam . Jak przyjdziesz bedxiesz tkwic w tych zawiglosiach solidu i tym panstwie w panstwie . Solid pomimo norm rygorow paragrafow i zwyklego czynnika ludzkiego ustala swoje zasady ktore nie maja nic wspolnegob zasadami panujacymi w panstwie polskim . Co wiecej ? Podpiszesz w cholere umow jak sie nie myle 48 na kazdy miesiac z inna firma grupa agencja ito wszystkie odlamki solidu jak odlamki alkaidy czy isis tak to funkcjonuje . I uwierz mi ze nam mi moze tak zmienily sie umowy dostalismy aneksy ktore podpisalem prxy kierowniku dalem jemu i do dzisiaj ich nie mam . A czemu ?? Bo firma nie zwraca umow ktore podpisales . W nirmalnej firmie to prscodawca zleceniodawca najpierw podpisuje umowy zecsowjej strony wrecza tobie. I jak sie godzisz podpisujesz i masz odrazu kopie dla siebie . Ja tak owej nie mam i wiem ze 100% moich kolego tez nie ma a mamy roznych roznistych kierownikow i tu nie tkwi problem w kierownikach tylkulo wysoko wysoko gdzid moj wzrok nie siega . Jak sie zatrudnisz przyjmiesz to spodziewaj sie ze puerwsza wyplate badz,druga albo jedna drugs trzdcia dostaniesz z opoznieniem trzy dniowym cztero albo nie dostaniesz 10 kazdrgo miesiaca tylko 20 bo tak solid placi . Standardowo bedzie zwalanie kadr solidu na kierownika kierownik na.kadry i tak w kolo macieja . Albo jeszcxs lepsza bajka ze masz inny bank zly i do niego tak przelewy ida . Z tym ze zgodnie z ustawa banki nie mogs trzymac kasy prxelewu ksiegowania dluzej jak jeden dzien roboczy czyli jezeli solid orxelewa ci kase 9 bo 10 to rermin ostateczny to 10 miec ja musisz . Itd itd naprawde nie polecam. A jak masz dzidci dom rodzine narzeczona dzirwczyne zone czy kochanke to bedzziesz sie z nia widywal rzadko oj rzadko bo 12 godzin dziennie w solidzie tj taki standart to tak srednio wychodzi jaksby robil poltorej etatu albo dwa . Zalezy jak cie wyrobia jak cie uglaszcza i jak zlote gory obiecaja . Wiecej co do zus . Bedziesz mial placony zus co drugi miesia i to od kwoty okolo 200 zl czyli skladki emerytslne wyniosa grosze a w zusie bedziesz,widnial jakbys jeden miesiac pracowal i jakies (usunięte przez administratora) ci odprowadzaja a za miech juz,jako bezrobotny . Podusowujac pracujac w solidxie 30 lat bedzid w papiersch widnial jakbys pacowal 15 lat ... wiec lat prscy bedziesz mial za malo z by dostac rente emeryturę MOŻESZ KOLEGO WIĘCEJ SZCZEGÓŁW DO TWOJEGO KOMENTARZA OPISAĆ?

@CENTKIEWICZ

solid to fikcja nadal wiadome cały

A'im

Dwie umowy chodzi o placenie najmniejszego zusu . Zeby nieto placic procentow za nad godziny itp itd. Obecnie masz umow 48 . Dwanascie z agencji solid 12z grupy solid .w tym przypadku zus placony jest co deugi miesiac nawet z polrocznym opznieniem dlaczego?? Bo w ciagu pol roku jak pojdziesz po rozum do glowy to sie mozesz wycofac i solid placi po pol roku co drugi miesiac bo tak jakby placil odto poczatku ty bys odszedl mieli by kolejna kase w plecy . Tj masakra mowie wam . Co z trgo ze daja nawet po 15zl jak zusu nie placa . A zus to okolo 1000zl minum . Latwo to wszystko obliczyc jezeli zarabiasz zalozmy 2tysiace i zusu nie placi solid to powinnes miec 3tysiace na reke. A ze nikt sie nie odzywa to tak jakbys pracowal za tysiac bo oni tysiac z zusu maja dla siebie .... duzo by pisac poczytajcie moje posty wczesniejsze.... polecam naprawde

@A'im

nawet 20 jakby dawali a nie ma zusu to złodziejstwo i oszustwo , co innego jakby by było 100 zł już to wtedy ok

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security