Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Prezes

Moje doświadczenia z pracy w ss to załogi interwencyjne. Z plusów jak jesteś kumaty i zdyscyplinowany to nauczysz się dużo i poznasz specyfikację tej pracy i wypłata płacona na czas i co do grosza. Mi się przynajmniej zawsze zgadzało.Z minusów warunki pracy, czyli siedzenie w cuchnącym samochodzie, bo się w nim je, śpi... Nerwowa atmosfera i przedmiotowe traktowanie pracownika. Jeżeli gi to tylko lokalna firma ochrony, gdzie jest normalne pomieszczenie socjalne z wyrokiem, łazienką itp. przeważnie mało alarmów i człowiek może na legalu odpocząć między wyjazdami. Pozdrowienia dla wszystkich załogantów.

Rudy
@Prezes

Pracowałem w patrolach, nie podobała mnie się ta praca. Zimno, 24h w aucie lub 48h. Wielu chłopaków rwy kulszowe dopadaly i dyski z kręgosłupa wypadaly. Hemoroidy to standard. Jesz, pierdzisz, śpisz w aucie. A najbardziej wkurzaly mnie dwie rzeczy, wielu pracowników przyjezdzalo z różnych zakątków Polski do tej roboty, wielu z nich to prymitywny z Podlasia lub Łódzkiego. A druga sprawa to stacja monitorowania, która dzwoni o 2-4 rano i budziła nas w środku snu, przyczym strasznie wkurzala mnie jedna z delikwentek tam, taka młoda gruba z dzieckiem Karyna. Plusów nie dostrzegłem tej pracy, po 2 tyg odszedlem z Solidu.

Prezes
@Rudy

Dlatego ja teraz pracuję w małej, lokalnej agencji ochrony. Jeżdżę sobie sam na alarmy, samochód czysziutki i zadbany bo się w nim nie "mieszka", tylko używa w celach służbowych. Co do ludzi, partnerów na załodze, to wiadomo każdy jest inny i na to nic nie poradzimy. Dlatego ja osobiście wolę jeździć sam na rejonie.

prawdziwy
@Prezes

czyli lepiej samemu jest

załamana

Jakie umowy od stycznia, znów zlecenie. Umowę o pracę powinni dawać wszystkim

Glass
@załamana

Dlaczego " powinni " ? Wytłumacz proszę. Przecież to już nie PRL że każdy "musiał mieć etat ". Dziś współpraca musi się opłacać i może mieć różne formy.

snaqq
@załamana

Pisz za siebie, nie każdemu pasuje umowa o pracę.

Glass
@snaqq

Jasne że tak. Nie każdy musi lub chce etatowo się wiązać z firmą. Tyle że wielu ludzi nadal nie rozumie dzisiejszego czasu ani tego co jest wokół.

xyz
@załamana

Ty @GLASS jakiś popękany jesteś. Mózg Ci chyba porysowali w tym solidzie.

kierownik obiektu

Witamy w Solidzie:)

Ważne

Proszę wszystkich czytających, aby w tym roku podczas Rozliczania PIT-a przekazali 1% na dowolną działalność OPP (Organizacja pożytku Publicznego). Wpisanie Danych zajmuje ok. minutę. A wtedy część naszego podatku zamiast do Państwa (czyt. do posłów na zmarnowanie) trafi do potrzebujących. Niech każdy przekażee 1% zgodnie ze swoimi przekonaniami na to co chce

Knykiec

Carrefoury Warszawa, ktos coś wie jakie mają być stawki na ten rok?

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
xcx

Moja opinia tyczy się jednego z Dyrektorów Pan Przemysław Sypniewski kawał (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kto go zna zapewne podzieli moje zdanie

Fabis
@xcx

Ale także ci z tego (usunięte przez administratora) w Poznaniu

DARIO

Czy ktoś mi może powiedzieć jaka jest teraz stawka godznowa pracownika ochrony Solidu w Warszawie?

Berbecie

Czy ktoś z tu obecnych wie, co firma robi z funduszem socjalnym jaki przysługuje każdemu pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę?

Silv
@Berbecie

Używa go pod koniec roku, by wypłacić pracownikom część styczniowej pensji i w rozliczeniu podaje to jako premię świąteczną

Amazon
@Silv

Pracuje od 4 lat i nigdy nie dostałem premi świątecznej.

P...................
@Amazon

TO FAKTYCZNiE

Silv
@Amazon

I nie dostaniesz, istnieje tylko na papierze

Święty Mikołaj

Pracuje w solidzie dosc krotko ale z calym sercem odradzam. Żadnego porządnego szkolenia nie ma. O wszystko musisz sie pytac i prosic o pomoc. Dwie umowy zlecenie, zero szans na umowe o prace,gdyz ciagle za duzo bledow robisz. Pieniądze to jakiś ochlap. Krzesla rozwalajace sie, monitory stare. Nawet zakreslacze i dlugopisy trzeba samemu kupowac. Ogolny chaos. Nie polecam.

Xerro001
@Święty Mikołaj

Tak jest w każdym dziale. Na początku zawsze są 2 umowy zlecenie. Po kilku mieszkańcach jak wytrzymasz dostajesz umowe o prace. W większości sprzęt jest stary wymieniaj tylko jak się całkowicie rozwali (jeśli chodzi o monitory jak i krzesła) Nawet jak zamówią nowe krzesła to czas realizacji to kilka miesięcy. Nie ma szkoleń nie ma pomocy od starszych pracowników. Nie ma pakietu socjalnego. Co ja mowie nie dostajesz nawet @ od właściciela z życzeniami Świątecznymi. Nie robią nawet firmowej Wigili. A przepraszam robią, ale tylko dla ludzi na wyższych stanowiskach. Potem jak coś zostanie to znoszą resztki dla pozostałych pracowników. Historia sprzed kilku lat. Kasa marna, nawet jak złożysz podanie o podwyżkę to Kierownik czy Dyrektor nie raczy Cię poinformować ze jej nie dostaniesz. Zero odpowiedzi z ich strony. Niewolnictwo. Większość ludzi pracuje kilka miesięcy i ucieka. Tylko desperaci i ludzie bez ambicji zostają na lata.

Święty Mikołaj
@Xerro001

Trzeba dodac, ze rowniez ucinaja i to kolosalnie pensje za zwolnienie lekarskie. Najlepiej zeby pracowac 24/24 i to za darmo. Co z tego ze koordynator Cie "pochwali"jak za moment jestes wezwany do koordynatora i zostajesz najgorszym pracownikiem w calej firmie, "zla passa bedzie sie ciagla za Toba". Za marne 1600zl nie warto sie starac. Ja juz rozgladam sie za nowa praca.

Grześ
@Xerro001

I tu przyznaje rację.podwyzki nie dostaniecie bo wam powiedzą że obiekt nierentowny.wiecie dlaczego?bo za obiekt mały jest od 40 do 60 zł brutto na 1 pracownika więc powinieneś mieć co najmniej 15 na godz.na rękę. Nie masz .tylko dlatego że inspektorzy mają za resztę płacone premie.pozdrawiam były pracownik.

Gh

A jedno s tki wojskowe?

shaut

A czy ktoś pracował może na stanowisku instalatora/serwisanta i może powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy na tym stanowisku? Pozdrawiam

Xerro001
@shaut

Kasa podobno całkiem przyzwoita. Ale nie warta zachodu.

Miecio

Odradzam po 2 tygodniach miałem dosyc

___U_W_A_G_A___ A_K_C_J_A

Witajce. Mam do wszystkich czytających/ piszących. Włączcie dzisiaj o 18:45 Polsat- Jest 15Blok Mikołajkowy (reklamy) a cały dochód z reklam pójdzie na dzieci. To nic nie kosztuje a możecie pomóc. i powiedzcie bliskim .....pozdrawiam Mikołaj

Samuel

12h dziennie stawka 10.50 za 1h. pierwszy miesiąc a święta przed świętami i na święta mi się maraton dzień, dzień, noc, noc. Dzienna zmiana to praktycznie 12 h na nogach z 3 przerwami, nocna można sobie usiąść po między obchodami, otwieraniem bram i co tam jeszcze wypadnie. Warto?

xxx

Pracuje a raczej pracowałam w solidzie od paru miesięcy. Wszystko było ok stawka 14,50 zł-9h. Wypłaty przyszły może mi z 2 razy w terminie, bo cyrki były z umowami, ale przeszłam na umowę o pracę. Strasznie się cieszyłam, bo to moja pierwsza praca. Jako, że zachorowałam, zadzwoniłam do inspektora, że pójdę do lekarza i zobaczymy co i jak. Kazał mi przyjść w środę, bo nie ma nikogo itd. Przyniosła zwolnienie, przyjechała nowa dziewczyna-szkol ją, bo będzie do końca twojego zwolnienia-ok. Pod koniec zwolnienia dzwoni do mnie inspektor że idę na inny obiekt bo "krzywo siedzę" tyle że mam jeszcze popracować do końca listopada i zmiana. Ok, dzisiaj przychodzę, ta nowa dalej siedzi, a ochroniarze potraktowali mnie tak, że "bierz swoje rzeczy i wypad". Tak się nie robi...

Krzysiek
@xxx

Witam w branzy ochrony :)

załamany

Ile dostanę na L4 jak mam dwie zleceniòwki?, chorobowe mam odprowadzane

V

Pytanko do pracowników ochrony na obiektach Castorama. Czy ma się zmienić spółka ? Podobno coś kombinują , mają rozsyłać listownie niby zwolnienia i zatrudniać już w nowej spółce... Ktoś coś wie?

Gienek
@V

Podłączam się pod temat;)

pracownik casto.
@V

To już się dzieje. Zmieniają i wszystkich w poważaniu mają. zaległe urlopy huk wie czy wypłacą,,, podpiszesz nową umowe na 3 mies. i bedzie po ekwiwalencie !!! A najlepsze.... mam umowe na czas nieokreslony a dostaje świadectwo pracy i za chwile umowe na 3 miesiace, TO JEST (usunięte przez administratora) ŻART!!!

Gruszczyński
@V

To jakieś jaja z tymi umowami??

V

Bagnooo

życzliwy

Pracodawcy zależy jedynie na taniej sile roboczej- w interesie potencjalnego kandydata ubiegającego się o jakiekolwiek stanowisko jest zastanowienie się jak będzie traktowany. Pracodawcy obce jest słowo szacunek,urlop za to to doskonale znana jest "dyscyplina" i "oszczędności". Praca na dwie umowy za ochłap zwany wynagrodzeniem. Cokolwiek byś nie robił, jesteś traktowany jak leń. Rotacja - OGROMNA. Nie musisz się śpieszyć z aplikacją na JAKIEKOLWIEK stanowisko- nie ucieknie Ci okazja. Jeśli więc masz na chleb- to szkoda zdrowia. Dialog, konstruktywna krytyka, szukanie porozumienia- to również abstrakcja. Za to jakaś forma represji za coś czemu pracownik nie jest winny jest na porządku dziennym. Krzyki, praca ponad siły, przemęczenie. Potencjalny parobek winien również wiedzieć że jak Pan każe- sługa musi. Nie liczyłbym na dziękuję. ps. W biurze nie jest lepiej.

Kamil

Praca na dwie umowy.Jedna o prace druga zlecenie.Najnizsza mozliwa stawka i praca po minimum 240h.Brak poszanowania pracownika, brak swiadczen socjalnych, brak benefitow.Polecam jedynie dziadkom na emeryturze.Na pewno nie dla mlodych osob.

Nico

Witam Jak płaci Solid na JW Grom w Warszawie? Chodzi mi o najemników i miejscowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security