Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

StudentEkonomi

Czy to prawdziwymi są doniesienia, że SolidSecurity w żaden sposób nie wspiera seniorów w walce z koronawirusem I nakazuje na dobowy rytm pracy w miejscach szczególnie narażonych? Czy pracodawca dostarcza wszelkich niezbędnych środków dezynfekcyjnych lub gwarantuje zwrot poniesionych kosztów dojazdów do pracy pojazdami prywatnymi ? Czy Solid wogole jest świadomy ze jego pracownicy są najbardziej narażoną grupą ? Zależy mi na waszych opiniach bo ta sytuacja powinna pokazać czy SolidSecurity jest bezpiecznym pracodawca czy też nie szanuje swoich podwładnych.

Jeż
@StudentEkonomi

W obecnej sytuacji to conajmniej 20 zł dodatku za pranie ale za służbę , koszty dojazdu kilometr x 2 zł . Senior z grupą to już inny temat. Pomoc ogranicza się do kartki z info że "środki ochrony osobistej w ochronie są zbędne" .

e
@StudentEkonomi

uświadomią sobie jak wyślą na posterunki inspektorów aby obstawili .

Miro

Epidemia w kraju zacznijcie dbać o ludzi wreszcie. Kto może praca z domu stała a reszta ochrona pełna. Nie oszczędza się na ludziach

(usunięte przez administratora)dramat - Solid to najgorsza firma ochroniarska w jakiej dane mi było pracować , inspektorzy z innej planety. Nikt nic nie wie. Wieczne szukanie swoich pieniędzy to tylko część minusów tej firmy. Nic pozytywnego nie mogę o tej firmie powiedzieć.

Agent007

Czy naprawde kierownicy musza jeździć po punktach na kontrolę i narażać sie na niebezpieczeństwo siebie i pracownikow im podległych na zakażenie koronawirusem przemieszczajac sie z jednego punktu do drugiego z jednej miejscowosci do drugiej tego samego dnia

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

Virus

Kiedy rozdarcie środki ochrony osobistej nie robocie nic z walką z pandemią - Katowice

Kowalski

Ja od 2 lat nie pracuję tam i chwała Ci Panie za to. Handlowcy jak głupi niech zasuwają a wielcy prezesi albo raczej słupy Cieszą się i drapią (usunięte przez administratora) Mówię wam ucielajcie stamtąd szkoda waszego zdrowia.

KPO

Pracuję w firmie od paru miesięcy w patrolu. Jak na razie warunki pracy są przyzwoite, wszystko zgodne z tym co mówili przed podpisaniem umowy. Co do uwag to mogliby lepszej jakości ubrania zamówić oraz wyposażyć pracowników interwencyjnych w latarki, gazy itp.(tak, trzeba sobie samemu kupić). Ogólnie oceniam firmę na dobry+. Rozważam dalszą współpracę z firmą po okresie próbnym. Wiadomo że nie na każdym rejonie jest tak samo.

trwoga

Wszyscy pracownicy pracujacy za biurkiem powinni natychmiast zostac wyslani do domow do pracy zdalnej!! Solid jako jedna z nielicznych firm tego nie zrobil! Jesli od poniedzialku nie bedzie takiego nakazu ide na L4 na 2 tygodnie a pozniej sie zwalniam!!!

K lop
@trwoga

Wszyscy pracownicy biurowi powinni udac sie w teren celem zlokalizowania potencjalnych zagrożeń majacych na celu ochrone najbardziej narażonych stanowisk i zastapienie tym samym pracownikow ktorzy nie maja umowy o prace .

Miron

Solid na Wkręt Met ? Ktoś coś wie? Podobno mają na krótko przyjąć pracowników ochrony z firmy, która ochraniała Klimas Wkręt Met. Kolega mówił, że jak tamci pracownicy już wyszkolą nowych z Solidu, to się ich pozbędą. Podobno Solid obiecał, że będzie dowoził własnym transportem do dwóch zakładów swych ludzi. Z reguły Solid nie zapewnia transportu! Czy to prawda? Ciekawe jaka tam stawka netto i czy ten transport z Częstochowy faktycznie będzie darmowy? Czy warto tam szukać pracy?

mmm
@Miron

czasami zapewniaja transport jak mają takie warunki narzucone przez firmę , z tym czy zostawią to raczej tak ale nie wszystkich dotychczasowych .

mietek z warszawy

gdzie i kiedy będą wysłane te pity !!! jak zwykle na koniec lutego ??

@mietek z warszawy

Pracuje od 6 lat w tej firmie, zawszę sa wysyłane ostatniego dnia miesiąca.

??
@mietek z warszawy

kiedy będą odsyłane podpisane umowy zlecenia ?

@??

Nigdy

Nigdy do ciebie

Irena

W Solid Security w Warszawie pracujesz już od 6 lat, a więc na pewno wiesz niemal wszystko, co dotyczy tego pracodawcy. Liczę zatem na Twoją pomoc. Często szukają tam pracowników ochrony i dlatego interesuje mnie jedna kwestia. Jak podchodzą tam do zatrudniania kobiet na to stanowisko? Chętnie je przyjmują?

@Irena

Rekrutacja trwa na bierzaco, najwięcej ludzi brakuje na obiektach handlowych na których jest teraz stawka 13.41. Sa tez inne obiekty na których najczęściej wymagana jest grupa inwalidzka, najczęściej umowe zlecenie. Js mam umowe o prace + umowe zlecenie od prawie początku swojej kadencji, plus firmy to pieniądze zawsze na czas nigdy nie zdarzyło mi się l, ze dostslem kasę z opóźnieniem. Pozdrawiam

Stan

A jak ktoś ma umowę o pracę, to dodatek za godziny nocne wypłacają?

@Stan

Czasem inspektor da większą stawke godzinową o 1 zl, ale rzadko który.

Madzia97

Firma pełna (usunięte przez administratora) I złodziei. Ścinają nadgodziny które są przymusowe I płatne tylko jako 100%. Nikt normalny nie wiąże przyszłości z tą firmą Bo ta firma narusza wszystkie zasady I prawa pracy. Podmiotowe traktowanie młodych kobiet jest poniżej krytyki . Seksistowskie komentarze to codzienność.. strata czasu i chęci do życia...

Soljdny

Wiadomo jak od stycznia będą odprowadzane składki ZUS???

Sławek
@Soljdny

Tak samo jak od zawsze czyli prawie wcale.

inny92
@Sławek

ponoć prawo ma się zmienić ciekawe jak to ominą

solidek
@Soljdny

umowy o dzieło zamiast zlecenia

Nick78
@inny92

Nie wiem jak solid ale u konkurenta tylko osoby z grupą - reszta won

jakas
@Nick78

robię w tej firmie już 6 lat. uważam że grupa powinna się już należeć. W solid nie przejdzie za dużo obiektów i nie wszędzie chcą z grupą

rym
@Soljdny

Już wiadomo. Ucięli premie po podniesieniu minimalnej. Więc wyszło na zero.

qkk
@Soljdny

Składki odprowadzają co 2 miesiąc, czyli na rok jest 6 miesiecy składek. To automatycznie powoduje że jak ktoś przepracuje 10 lat to do emerytury będzie miał zaliczone tylko 5 lat. Przypomnę prawo do EMERYTURY MINIMALNEJ mają tylko ci którzy przepracowali 25 lat (składkowe/nieskładkowe) w przypadku mężczyzn, a 20 lat w przypadku kobiet. Nie jest tak jak wielu sądzi że będzie miało przynajmniej minimalną emeryturę , proszę sobie sprawdzić w ZUS-ie !!!!!!. Takie jest obecnie od wielu lat prawo w Polsce.

Kar

Jednego z menażdzerów załatawiłem tak , że napisałem mu smsa , ze nie przyjde na sluzbe w noc sylwestrowa. Planowa mialem zaczac o godzinie 19:00 zmiane a o godzine 18:30 poszedl sms o tresi, ze corka mi zachorowala i podobno nikogo nie znalazl w te miejsce i sam musial siedziec . Ubaw mam do tej pory , niestety pod 3 tyg pracy na cieciowce odeszlem ...

Fuc
@Kar

To mial karę .

Banan

Unikajcie tej firmy zarazem jako pracodawcy i usługodawcy. Na szkoleniach wprost mówiło się że ubezpieczenie TUZ jest to pic na wode, podobnie jak z usługami ochroniarskimi.

Hhhh

Podpisaliscie już nowe umowy na 2020 rok? Jaka widnieje na nich stawka?

DARO
@Hhhh

TAK 17 ZŁ BRUTTO ZLECENIE.

kwalifikowany
@DARO

Czyli 11 zł.na reke masakra.

@DARO

Wsystko zależy od obiektu na jakim pracuje osiedla, biurowce, sklepy, GI, konwój kszdy ma inaczej płacone a na umowie zapewne będzie jak zawsze zapis, ze stawką zależna od obiektu cyzki nie napisane ile.

17 zł brutto to wyjdzie więcej niż 11 netto

@kwalifikowany

Umowa zlecenie ozusowana to 11 netto, bez Zusu wyjdzie 14.39 netto. Solid daje 2 umowy zlecenia badz umowa o pracę na najniższa krajowa+ umowa zlecenie, na umowie ozusowanej powinno byc 11 netto najnizsza a to co powyżej etatu powinna być stawka 14,39 xzyli godziny ktore wykraczają poza etat. Jednak w solidzie ciężko o to, mam umowę o pracę + umowe zlecenie, na zelxeniu w tamtym roku mialem 11.50 mimo, ze godziny wykraczające poza rtst powinny byc płacone na stawce 12.40. Maja jakis seoj system którego sam nie rozumiem - cxym więcej przepracowanych godzin tym większa stawka godzinowoa chociaz mimo, ze mam xo miesiac ta samo ilość godzin to i tak co miesiąc pensja jest albo większą albo mniejsza.

Kozak
@kwalifikowany

17 brutto to jest w ochronie 154 godz po ok 12.80...reszta godz i caly nastepny miesiac godz wychodzi (usunięte przez administratora)

Lipton

Jeden z ich inspektorków próbował mnie wręcz przymusić swoją siłą woli do zgody na pracę w niekorzystnym dla mnie miejscu na niekorzystnych dla mnie warunkach a potem do podpisania umowy praktycznie od ręki. Że nie wspomnę o sytuacji, w której umawiasz się z kimś innym a w poczekalni jesteś "podkradany" przez innego inspektora... Nic tam się nie zmieniło w ciągu kilku lat, nic...

Solid to (usunięte przez administratora) w firmach ochroniarskich. Tak samo słaba jak Ekotrade. Bałagan w firmie dokumenty giną. Firma nastawiona bardzo na wyzysk pracownika. Wypłatę wstrzymują do godzin popołudniowych wyznaczonego dnia w umówię. Nigdy, ale to prze nigdy wcześniej. Radzę unikać tej firmy. To nie długo padnie. Nikt nie nawidzi być oszukiwany. Jak się zwalniasz robił mi kierownik problem. Firma nie należy do związków zawodowych. Już dawno nie jest notowana na GPW. Nie wiem, jak wykaraskali się z tego jak sąd jakiś ich wpisał na czarną listę firm. Interwencja w Krakowie była Telewizji Polskiej. Odnośnie nie sprawnej broni dla pracowników.

...

Nie padnie bo , ci co są przy korytku nie pójdą przecież pracować na obiekty .

Stawki mają slabe, ale wynagrodzenie chociaż w wyznaczonym czasie w umowie w ekotrade co miesiąc wypłacaja na ma koniec miesiąca w ostatnim dniu miesiąca najczęściej

Ja wiem, Ekotrade (usunięte przez administratora) na godzinach. A tu dobrze naliczają. Zleceniówka w Ekotrade jest do ostatniego dnia miesiąca, jak w wielu firmach. Ale to są krzaki. Wrzyscy walą do Securitasa, Konsalnetu.

Dudek K. to ch..

Nie polecam. Dzwonisz w sprawie danego ogłoszenia np. biurowca a jak przychodzisz na umówione spotkanie to się nagle okazuje, że już nie aktualne i proponują tobie pracę na dworzu na parkingu... Zwykłe (usunięte przez administratora) i naciąganie. Ludzi nie ma do roboty i przyjmują każdego z ulicy. Żenada. Mam nadzieję, że ta patologiczna firma wkońcu padnie a dyrektorzy czy inspektorzy wylecą na bruk. H.W.D Solidowi.

Pracownik Solid.

Aktualnie walę gruche na jednym z obiektów solidu. Za 17 brutto aż tyle moge zrobic. To moj 4 dzien w solidzie , zyczcie powodzenia

Artsch

Kliczki kierowniczków w oddzialach którzy maja inne zajecia niż kontrole obiektow . Niektorzy wrecz pojawiaja sie raz na 2 miechy ze zdziwioną miną bo już widac ze twarzy pracownika nie kojarza . Wynika z tego że chyba sa bardzo zajeci wrecz nieprzerwanie dzien i noc nakrecaniem kilometrow . Towarzycho jak sie patrzy i sobie krzywdy zrobić nie da na .Co na to Wwa . Nic

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 18 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security