Solid Security, Solid Group

Opinie o Solid Security, Solid Group

anonim 2008-12-28 20:08
0 Mikołajek premi , naniższa krajowa i reszta na zlecenie. Jeżeli chcesz zarobić to zarobisz w tej firmie , jak przyjdzie do renty czy emerytury to dostaniesz może 400 zł po kilkudzieśięciu latach pracy w tej firmie.OGÓLNIE ZAKOPAĆ TĄ FIRMĘ.
zak 2009-01-30 17:12
Firma dno! Dużo pracy, mało kasy, stres! Ludzie przychodzą i odchodzą! Istny bałagan. Ktoś popracuje miesiac, przyjdzie następna osoba popracuje miesiąc i odejdzie. Jaki tam musi bajzel w dokumentach! Jak najdalej od tej firmy. A jeszcze 3 dni pracujesz za darmo, bo to niby szkolenie jest. Mówia ze płatne, a na umowie piszą CI OD CZWARTEGO DNIA! DZIADOSTWO!
nik 2011-05-04 13:19
Totalne DNO ! Pracowałem w biurze na Postępu w jednym z Kluczowych działów firmy. Kultura organizacyjna - BRAK. Pieprznik jakich mało. Totalne(usunięte przez moderatora) na każdym kroku. Kierownicy bez wykształcenia - jacyś byli ochroniarze -(usunięte przez moderatora)prostactwo, żenada. Nikogo nie obrażając, pozatrudniani ludzi z zapadłych wioch, którzy za wszelką cenę chcą się zaczepić w Stolycy. Wazeliniarstwo, (usunięte przez moderatora), zero perspektyw - szkoda gadać. Ciągła rotacja pracowników w każdym dziale i stanowisku. Dowodem - ciągle poszukują pracowników na te same stanowiska, również\" kierownicze \". Nie polecam najgorszemu wrogowi !
fanss 2015-11-23 08:07
zero szacunku przez kierownictwo dla pracownika ochrony
Obiekty handlowe Szczecin.Zabrano mi zone do szpitala okolo 14 godziny.dzwonie do szefa i mowie,ze potrzebuje o 15 sie zwolnic i klaruje sytuacje.On mi na to a co mnie to obchodzi-pojdziesz to kara 500 zloty(pracowalem na zlecenie)i wiele innych sytuacji,bez wiedzy pracownika potrafia dac obiekt o 1-2 zlote miej platny i strasza,ze jak nie pojdziesz to zwolnienie i kara od 200 do 500 zloty.TO jakas kpina,zwolnilem sie z trudem,ale udalo sie bez uszczerbku na kasie
elord 2016-04-20 18:10
Praca w ochronie niebezpieczna @Martek ? No nie do końca, ja bym powiedział, że jest bezpieczna, ale nudna, siedzisz albo chodzisz, zarobki według mnie są adekwatne do wykonywanych zadań czyli jakieś 1600 netto
Zostaw swoją opinię o Solid Security, Solid Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security, Solid Group