Opinie o E.B.O. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy E.B.O. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w E.B.O. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.B.O. Sp. z o.o. w Warszawa

To jest jakaś bujda, od znajomych słyszę co się dzieje w innych agencjach (nie płacą na czas, zwalniają co kwartał kilku pracowników dla zasady, obniżają stawki, itd..), tutaj (odpukać) jeszcze ani razu nic takiego nie miało miejsca. Zresztą widać po komentarzach, nic złego się nie dzieje, to nikt nie wchodzi tu komentować.

Smieszne

Hahaha co za stek bzdur, zaczynajac od tego ze tam nie ma szefowej :D jak to jest ze jedna z niewielu agencji ktora faktycznie placi pracownikom na czas i nie ma zaleglosci - otrzymuje takie wpisy?

Danuta
@Smieszne

Czyli można liczyć na stabilną pracę w tej agencji? :-)

Zigi
@Smieszne

Zgadza się w innych nagle obcinają wypłacają opóźnieni a oni jedyni przestrzegają tak jak było umówione nigdy nic złego mnie z ich strony nie spotkało przez ostatnie 2 lata. a w innych firmach jada po bandzie całkowicie

@Zigi

No to ja nie rozumiem skąd taka opinia? Z nudów chyba ktoś by się tak nie produkował?

Pracownik Nowy wpis

Cześć, proszę nie mylić E.B.O. sp.z o.o. ul. Jana Kazimierza z EBO której właścicielem jest właśnie kobieta. W E.B.O. z ul. Jana Kazimierza właścicielem jest mężczyzna i ta firma nie zalegała nie zalega z wypłatami dla pracowników, a po imprezach które ochrania płaci od razu.

@Pracodawca Nowy wpis

Niestety na rynku istnieje firma o bliźniaczej nazwie, przez którą pracownicy się mylą. Nasza firma świadczy usługi na terenie całej Polski, natomiast biuro zarządu znajduje się przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8 w Warszawie.

Byly pracownik Nowy wpis

Odradzam prace w tej firmie , na rozmowie z inspektorem pytałem się czy e.b.o i Kowalczyk to ta sama firma , zaprzeczał . Jak zostawił umowę na moim obiekcie okazało się że zostawił 4 umowy . Po przepracowaniu miesiąca oskarżył mnie że naciagnolem tel służbowy za 644 zł , pisałem pisma o zwrot nie zostało udowodnione mi nic. Sprawa będzie skierowana do inspekcji pracy

Pawel

@Albert Bzdury Pan wypisujesz albo sam brales czlowieku udzial w tym wielkim spisku o ktorym piszesz.. Kredyty biora, robia pazury, zycie ponad stan.. W jakim Ty swiecie zyjesz?

Weronika
@Pawel

Ale kto niby te kredyty bierze? Ta firma?

Kamino Nowy wpis
@Pawel

E.B.O. sp z o.o. to nie to samo co Ochrona Ebo Edyta Borowska.... https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24354351

Zostaw merytoryczną opinię o E.B.O. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E.B.O. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E.B.O. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.B.O. Sp. z o.o.?

E.B.O. Sp. z o.o.
  • Tytusa Chałubińskiego 8