Opinie o Ochrona Ebo Edyta Boroń w Leszczydół nowiny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ochrona Ebo Edyta Boroń. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ochrona Ebo Edyta Boroń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Ebo Edyta Boroń w Leszczydół nowiny

Franek

Mam pytanie dlaczego państwo nie dajecie umowy o prace na pełen etat przeciez pracuje się 240 godzin w miesiącu czy to jest tym.spowodowane ze trzeba większe składki odprowadzać do zusu i mniej zostaje wam w kieszeni nie kazdy chce pracowac umowa zlecenie zwana potocznie umową śmieciową

Ggg
@Edyta

To ja podpowiem jak to powinno wyglądac pierwsza umowa o pracę na miesiąć druga umowa o pracę na trzy miesiące trzecia umowa o prace na czas nieokreslony a nie jakieś śmieciowe umowy

Pracuję od kilku lat już w tej agencji , właścicielka normalna kobieta , ludzka i pomocna , a stawki są takie na rynku i takie płaci , jak komuś nie pasuje to szuka lepszej perspektywy dla siebie . A o Ty, że jest ok świadczy minimalna rotacja ludzi , po kilkanaście lat ludzie tu pracują . MI PASUJE WIĘC ZOSTAJĘ .

@pracownik

Bzdura pomocna w jakim sensie ze ci nie daje na godzine tyle co.w innych agencja czy ta pomocnośc przejawia się ze robisz na czarno i nie masz płacone za urlopy i zwolnienia .widac ze pracodawczyni pisała ten post bo jest to.stek bzdur

Rocky

Teraz w innych agencjach płacą 20żl 20 gr na godzine

No to skoro są wyższe stawki to może ktoś napisze ile wynoszą w teraz? Te 9 zł za godzinę to przecież dużo mniej niż minimalna krajowa obecnie. Dostajecie też premie co miesiąc czy trzeba się zadowolić samą podstawą? Jakiś czas temu pisano, że nie było żadnych, ale może w tym roku coś dodali.

Szczęśliwy

rynek pracy jest bardzo duży jeśli chodzi o ochronę , są firmy bardzo duże i znane na rynku , ale wcale tam nie jest lepiej , pracowałem w tak zwanym molochu i osobiście wole pracować w mniejszej firmie . Każdy ma wybór . od kilku miesięcy pracuję w EBO i warunki mi odpowiadają .

Henryk
@Szczęśliwy

Ja ponad 2 lat pracuje i warunki pracy oraz miejsce pracy też mi pasuje .

Masi Nowy wpis

Robota dobra dla emeryta ktory ma jakies zabezpieczenie finansowe a moze poczekać na wypłate jak dadzą to super jak nie to poczekam

Laksygen Nowy wpis

Kolejne święta u was i kolejne święta u was bez dodatkowej złotówevzki na święta u was w mojej agencji kazdy pracownik doatał po 300zł w kopercie pracujcie tam dalej tak trzymać ps zal mi.jest was bo wiem jakie jest podejście szefowej do tych spraw ,płatności wysokości stawek premii czy pracownikowi na świeta kiedy wy ludzie w koncu te zaślepki z oczu ściągniecie

Agata
@pracownik

A mona dopytać o tę całą przytaczaną pomocność? w czymś konkretnym miałeś jakiś problem i faktycznie wyszła wobec tego z jakąś inicjatywą? jaką jeśli można spytać i o co chodziło?

XXX

Gdybyś pracował w tej firnie wiedziałbyś jakie są terminy płatności i że wszystko jest płacone na czas . Piszesz pod różnymi nicami non stop oszczerstwa i głupoty . Widzę że znalazł się znawca . Daj chłopie (usunięte przez administratora) spokój . Masz jakiś problem zadzwoń a nie wypisujesz bzdury ...Bohater internetowy nieudacznik się znalazł.

@Agata

Wyszła i to nie raz i nie dwa , pomaga ludziom nie tylko mi ale i innym zawsze tylko ktoś poprosi o radę i pomoc .Zawsze . To jest super szefowa a nie jakaś ONA .....kultury widzę że też Ci brakuje .

Agata
@XXX

skoro tak stwierdzasz.. tylko nie rozumiem czemu ktoś miałby tak bez powodów jakichkolwiek tak robić? możliwe, że jednak coś nieprzyjemnego w firmie go nie spotkało? nie było takiej sytuacji nigdy?

@pracownik

Zgadza się dlatego ja odszedłem i znalazłem lepszą perspektywe dla siebie niż praca za 9 zł na godzine jedna cała wypłata wstrzymana ze trzeba przepracowac było pełne 2 miesiące zeby dostac pierwszą wypłate

Kiedy to było, bo ciężko aż mi uwierzyć w te 9 zł na h? Teraz jaka jest stawka? Każdy pracownik musi czekać na wypłatę dwa miesiące i czy to dotyczy pierwszej wypłaty tylko?

@Karolina

kiedyś były takie stawki wszędzie na rynku pracy , ale nie teraz , czasy się zmieniły i stawki dużo poszły w górę . A wypłata jest między 8 a 15 każdego miesiąca . Nie ma problemu z płatnościami , więc po co pisze ktoś bzdury jak nie pracuje i nie wie. Chce zaistnieć chyba .

Koala
@XXX

Nie to u pani były tylko takie stawki.prosze nie kłamac jak u pani było 9zł na h to u konkurencji było 12 prosze się nie wybielać a ja nie kłamie bo jaki miałbym powod

Prawda
@Agata

AGATA o jakiej ty pomocności piszesz niestety nie ma zadnej pomocy i ktoś chyba nie zna znaczenia tego.słowa .pomocność jest taka że z powodu umowy jaka w tej agencji obowiązuje lub jej braku nie mozesz iść na płatny urlop nie mozesz zachorować bo kto ci za.to zapłaci nie obowiązuje Cię zaden okres wypowiedzenia .Pomocność jest taka że nie ma zadnej premii chyba że pomocnością można nazwac wypłate przywiezioną po terminie albo pomocność przewija się taka że na święta nawet życzen nie usłyszysz i nie dostaniesz na gwiazdę ani paru 100 ani talonu Pomocność smiech na sali ludzie jak macie wupisywać takie głupoty to lepiej wcale nic nie piszcie

Ziuta
@pracownik

Ty pracownik jak.właścicielka jest taka normalna ludzka jak ty to piszesz to dlaczego nie daje umowy o prace bo to wydaje się ludzkie i dlaczego na swięta nie daje w kopercie pare 100 to tez wydaje się ludzkie zeby dała dlaczego nie ma wypłat już na koncie albo do.ręki to też wydaje się ludzkie żeby tak było dlatego jak masz pisać głupoty to lepiej noc nie pisz ludzki pracowniku

Były pracownik Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis

Bo za takie pieniądze nikt normalny nie chciał pracować to brali byle kogo i byle co oby sztuka była taki był schemat działania w tej agencji a dla starych emerytowanych pijaków po 65 odpowiadał taki układ

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ochrona Ebo Edyta Boroń? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leopold staff

Jak tam dalej to samo wypłaty po terminach stawki mniejsze jak u konkurencji ,brak umów o prace albo od wielkiego dzwona zlecenie na święta pewnie dalej nawet złotówki nie dostajecie a ciuchy dostajecie noszone już

Pal ver

Pytanie do pracodawcy dlaczego pracownicy z dłuższym stażem pracy nie mają w tej agencji umowy o prace tylko umowa zlecenie albo na czarno w przypadku umowy zlecenia nie masz prawa do płatnego urlopu wypoczynkowego bo wydaję mi się zę bez wątpienia dla Pani jest lepsza umowa zlecenie bo związana jest z mniejszymi kosztami jakie firma ponosi z tytułu zatrudnienia i umowa zlecenie nie wlicza się do stażu pracy na podstawie którego określa się datę przejścia na emeryturę nawet pomimo tego ,że były odprowadzane składki emerytalne do stażu pracy wlivzają się tylko okresy na podstawie umowy o pracę słucham co pani pracodawca ma do powiedzenia w tej sprawie zamieniam się w słuch ps zastanówcie się czy warto w tej agencji pracować

Rocky

Teraz w innych agencjach płacą 20żl 20 gr na godzine

@Rocky

Możliwe. Kojarzysz, ile w tej stawka wynosi? Były tu w zeszłym roku głosy, że praca spokojna i 95 % pracowników na stałych obiektach z długoletnim stażem pracy w EBO. Z Twoich obserwacji też tak jest?

Bolek

Cały czas roszady chłopie ilu tu już (usunięte przez administratora)emerytów się przewineło to głowa mała jakby było tu dobrze stawka uczciwa za urlopy było by płatne za zwolnienia to by pracowali młodzi ludzie szanowali by pracę ustabilizował by się skład a to co oni mają ci do zaoferowania to tylko się godzą (usunięte przez administratora) emeryci 65 lat 70.lat poczeka na wypłate z opóżnieniem(usunięte przez administratora) i taka to ochrona dlatego ta agencja ma taką a nie inną opinie czyli bajzel

Bolek

Szukaj roboty w wawie w agencjach małych nie podam ci nazwy nie będe robił reklamy tylko z tą różnicą zebys miał szefów już ustawionych finansowo a nie jak tu na dorobku w kredytach za chałupe auto bo będziesz dostawał ochłapy i będzie padał tekst za co ja mam.wam.podwyższyć stawkę żenada

Tak . Na naszym kontrakcie od wielu lat jest ten sam skład osobowy , nowy pracownik doszedł jak powstało dodatkowe stanowisko , ale fajny chłopak .

Bolo.

Jakie.bzdury płaciła pani po 9 żl na godzine wypłaty w odległych terminach wiecznie miała Pani problem z wypłatą na czas albo cykała pani na raty i do takiego stopnia był bajzel ze garstka ludzi normalnych odeszła pozatrudniała pani (usunięte przez administratora)w wieku 70 lat ledwo to łaziło umorusane nachlane

@Bolo.

Chłopie zatrzymałeś się na 2019 roku . Teraz stawki godzinowe są o wiele wiele wyższe . Nikt za 9 zł teraz nie pracuje . Więc nie wypisuj bzdur .

Prawda

A ładnie to tak się podszywać pod pracownika trzeba małe sprostowanie podszywany pracowniku dopisac to twojego postu ze stawka 9zł na godzine obowiązywała nie tylko w 2019 ale i w 2020 r i 2021 pijaczki na budowach mieli takie stawki a wy cały czas na siłe chcecie tuszować wasze kłamstwa idziecie w zaparte wstyd ps nie polecam tam pracy (usunięte przez administratora)

Czarek

Tak jak ktosna pisał nie daj Panie Boze pójdzie układ z arche i po.firmie odpada 75 procent obiektów na tej wilanowskiej coś tam mają ale ogolnie słaba agencja ,dobra agencja dba o.praxowników płaci najniższą krajową do 10 a przedewszystkim dzięki dobrej opini ma kontakty z administracjami ktore przejmują osiedla od deweloperów po układach a adminisyracja daje po układach robote ochronie to nie budowa że się skończy i koniec ale widac imnnie zależy

@Czarek

A tutaj, którego zwykle płacą pensję? Można ten termin zmienić na 10-ego na indywidualną prośbę? Na żadnych stanowiskach tutaj nie można dostać więcej niż najniższą? Może ta firma dba w inny sposób o pracowników niż Ty to napisałeś?

Czarek

Nie ma szans pierwsza wypłata po dwóch miesiącach najmiższa krajowa jest nieprzestrzegana zaczynasz roboye przuszczalnie 1 styczniankase dostaniesz gdzies 28 lutego pierwszą wypłate umowy nie dają najlepiej na czarno o.umowie o prace zapomnij na swięta nawet złotówki nie dają za urlopy nie płacą szefowa pazerna jednym słowem.masakra pracują tam.głownie pijaczki.i starsi ludzie bo tylko tacy zgodzą się na takie warunki jedyny plus w tej robocie że nie ma kontrolnych bo nie stać ich na to mozna chlac na budowie albo spac całą noc ogolnie pracowałem tam kiedys to była porazka wiecznie problem z odbiorem kasy albo cykała ci w ratach szefowa tej firmy takie dziadostwo uskuteczniała ze to szok nie polecam szkoda twojego czasu i nerwów

@Czarek

Bzdura pensja jest płacona do 10 każdego miesiąca za miesiąc przepracowany . Nic złego tu się nie dzieje idzie się dogadać ze wszystkim. Nie pracujesz nie pisz głupot

Menel

Pracownik.to super że czujesz się spełniony w tej agencji i jest to twoj szczyt ścieżki.zawodowej nie pozostaje mi nic innego jak.tylko Ci pogratulować

Tania

Nic złego się nie dzieje to skoro jest tak super to napisz na jakim obiekcie pracujesz ile masz na godzine ile dostałeś na swięta pochwal się umową o prace na etat wypowiedz się na temat płatnych urlopów czy zwolnień lekarskich

Szczęśliwy

Majonez
@Szczęśliwy

To prawda rynek.pracy jest bardzo.duży jeżeli chodzi o.agencje ochrony ale.te molochy płacą najnizszą krajową i.rejestrują ludzi

@Majonez

Ale widzę, że tutaj pracownicy nie narzekają ani na płace ani na umowę. Zdecydowana większość zadowolona. Nie rozumiem czy twoja opinia to jakaś aluzja czy po prostu stwierdzasz fakt. Możesz się wypowiedzieć o pracy tutaj? Ktoś pisał, że umowa zlecenie od pierwszego dnia. Nie ma możliwości otrzymania umowy o pracę?

Róża
@Karolina

Tylko umowa zlecenie , praca spokojna i 95 % pracowników na stałych obiektach z długoletnim stażem pracy w EBO . Nie ma rotacji , jak komuś pasuje pracuje tu wiele lat .

Henryk
@Szczęśliwy

Ja ponad 2 lat pracuje i warunki pracy oraz miejsce pracy też mi pasuje .

Wiecie ,że od stycznia jest znowu podniesiona najniższa krajowa i to sporo poszło w góre w porównaniu z zeszłym rokiem pracodawca nie to że może on musi tyle płacić nie dajcie się wyrolować albo zgłoście to dostanie kary za umowy a raczej ich brak i za najniższą

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ochrona Ebo Edyta Boroń?

Roman Piersi

Obiektów ubywa.ach ten juwentus boze jak.się ciesze trzymam kciuki żeby ta agencja poszła z torbami za to ze jak.pracowałem to oszukiwali na stawce godzinowej i nie płacili najniższej krajowej i wiecznie był problem z odboirem pieniędzy ps niebawem trzeba zejść ze sceny dobrze dobrze zycze wam tego z całego serca

Zdziś

Co pracownikom tej firmy przyniósł Święty Mikołaj? I jakie były przyczyny, że już tu nie robisz? Tak przynajmniej wnioskuję po Twoim wpisie.

Beata

Ja to.szukam.innej roboty wszystko idzie w dobrym kierunku wszyscy znajomi.co pracują w innych agencjach dostali premie po.400 ,300 złotych bqrdzo.jestem.zawiedziona pazerstwo nie zna granic moje dni są tu policzone wesołych świąt dla.mnie są smutne

Słoń

I co.dostaliście coś w kopercie na święta haha to było do przewidzenia jak mogą coś dać jak.oni nawet na obiektach mają telefony służbowe za 100 zł i dodaładowanie za 5 zł wiedziałem że tak będzie

@Słoń

Czyli co, pracownicy nie dostali nic na święta? W sensie żadnej kasy? A jak było w poprzednich latach? Czy wtedy był dodatki świąteczne, czy też nic? I jeszcze czy brak premii oznacza, to tyczy się szeregowych pracowników, a szefostwo dostaje premie normalnie?

KAMIL

Też ,nie polecam nie będe pracował na czarno ani na umowie śmieciowej tylko dlatego ze Agencja ochrony Ebo idzie na łatwizne i po najniższej lini oporu jednym słowem.NIE POLECAM

@KAMIL

To nie można liczyć tutaj na umowę o pracę? Nawet pracując już jakiś okres czasu forma zatrudnienia nie zmienia się? Dajcie znać, bo poszukuję pracy, ale docelowo oczekuję uop...

Bartek

A co to dla szefowej dać po 500 zł nie.odczuje tego jak.ma zjednego pracownika 30 żl.na godzine za ochrone na czysto 100 przebitki razy ilość pracowników ładna sumka wychodzi

Bartek

Ja to już szyje dodatkową kieszen w spodniach na premie świąteczną ma być pierwsza w historii istnienia agencji taka zapomoga świąteczna odliczam już dni do tego arcy ważnego dnia nie mogę się doczekać jak powiem żonie że dostaliśmy po 500zł w kopercie na mikołaja

Mirek

Ja obstawiam że na 99 procent nic nie będzie na swięta dodatkowo oby wypłata była za listopad do 23 grudnia to już będzie sukces

Mirek

PANI EDYTO PRZEWIDUJE PANI W TYM ROKU ZROBIĆ WYJĄTEK I ZROBIĆ SWOIM PRACOWNIKOM NIESPODZIANKE I DAC DODATKOWO DO WYPŁATY NP PO 300ZŁ W KOPERCIE TAK PO PROSTU OD SIEBIE NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA .STAĆ PANIĄ NA TAKI GEST UDOWODNI PANI ŻE JEST PANI DOBRĄ KONIETĄ TO BĘDZIE TEST PRÓBY

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Ebo Edyta Boroń - Leszczydół nowiny

• Jak się pracuje w Ochrona Ebo Edyta Boroń?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Ebo Edyta Boroń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Ebo Edyta Boroń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ochrona Ebo Edyta Boroń