Opinie o Ochrona Ebo Edyta Boroń w Leszczydół nowiny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ochrona Ebo Edyta Boroń. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ochrona Ebo Edyta Boroń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Ebo Edyta Boroń w Leszczydół nowiny

Franek

Mam pytanie dlaczego państwo nie dajecie umowy o prace na pełen etat przeciez pracuje się 240 godzin w miesiącu czy to jest tym.spowodowane ze trzeba większe składki odprowadzać do zusu i mniej zostaje wam w kieszeni nie kazdy chce pracowac umowa zlecenie zwana potocznie umową śmieciową

Aleksandra
@Franek

To od początku nie jest wiadomo ile godzin miesięcznie bedzie się odbywać praca? Bo tak to chyba kto nie chce umowy zlecenie to by się na to nie zgodził? Jaka w ogóle stawka godzinowa na tych umowach?

Edyta
@Franek

A jak wygląda podpisywanie umowy na początku z nową osobą? Znaczy dają UZ i obiecują potem UoP czy od razu wiadomo, że będzie tylko UZ? Pracownik nie wie, jaka bedzie umowa w przyszłości?

Ggg
@Edyta

To ja podpowiem jak to powinno wyglądac pierwsza umowa o pracę na miesiąć druga umowa o pracę na trzy miesiące trzecia umowa o prace na czas nieokreslony a nie jakieś śmieciowe umowy

Hhhh

Siedzieć całą noc w jednym pomieszczeniu z recepcjonistką na hotelu a w zyciu nawet nie ma jak materaca rozlorzyć i pospac a rano nieprzytomny są lepsze miejsca do.ochrony

Honorata
@Hhhh

Jak długie są zmiany? I w jakim systemie się pracuje? Jeśli możesz to daj też znać na jakiej umowie zatrudniają. Chętnie poznam warunki bo brat czegoś takiego właśnie szuka

Czy w Ochrona Ebo Edyta Boroń występują paczki/bony świąteczne?

Bernard

Oczywiście ,że są paczki Świąteczne jak się pójdzie do markietu i kupi paczkę na święta za własne pieniądze o premii świątecznej czy bonach tym bardziej zapomnij.

Bogdan
@Bernard

Firma stawia na gotówkę? To ile najmniej da się radę tu zarobić i jak szybko zarobki rosną?

Czy nowo zatrudnione osoby w Ochrona Ebo Edyta Boroń otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ff

Nie

Aleksandra
@Ff

To jaka forma zatrudnienia jest na początek zlecenie? W ogóle okres próbny trwa 3 miesiące czy jakos inaczej to u was wygląda?

Umowa zlecenie na czas nieokreślony

Umowa zlecenie na czas nieokreślony

Tak otrzymują Umowę Zlecenie

Norbert
@XXX

A co nam z tej umowy smieciowej dawajcie cwaniaki umowe o prace wtedy będziemy migli iść na urlop będzie okres wypowiedzenia bo co dla was dodatkowe koszta wyrówna się bo i na czarno u was pracują

O umowie o prace zapomnij ponad połowa pracuje na czarno

@Odpowiedz

Pracownicy ochrony są zatrudnieni na umowach zlecenie .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ochrona Ebo Edyta Boroń? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Fff

Nie polecam wątpliwa sprawa zeby cos się zmieniło na lepsze ale daj boże.Na moje nieszczęście miałem tam okazję pracować niestety moj pobyt w tej agencji nie uważam za udany stawki odbiegały znacznie zaznaczam znacznie od stawek proponowanych w konkurencyjnych agencjach ,trzeba było przepracować pełne dwa miesiące (usunięte przez administratora) z umowami ciężka sprawa była więc uznałem że ta agencja i praca nie spełnia moich oczekiwań

Ricardo

W dalszym ciągu nie jest tak jak powinno być zresztą bużki pod komentarzami dają jednoznaczną odpowiedz czy wyżej wymieniony wpis jest prawdą czy kłamstwem prosze zwracać na buzki usmiech jest na tak smutna minka jest na nie

Sedzia dreed

Siemka i jak.u was z podwyżkami we wszystkich agencjach od.1 .01.2023r minimum na ręke jest 16.50 vzy to budowa czy hotel.taka stawka jest wyjściowa

Lolitto

Pracowałem tam kiedyś jakby było dobrze to bym tam dalej pracował ale uciekłem szczegóły współpracy zachowam dla siebie zostawie to bez komentarza

Waldek

W naszej agencji od 1.01.2023r podwyzki dzięki bogu będą nasza agencja ma obiekty na budowie i na osiedlach na budowie stawka 17zł do ręki zas na osiedlu bloku apartamentowcu jak kto.woli stawka 19zł.na ręke a jakie w waszej agencji przewidziane są stawki od Nowego Roku podzielcie się bo jestem ciekawy czy są u was takie same czy może wyższe bo niższych się nie da pozdrawiam

Oby tak było

3490zł ,a następnie3600 zł brutto tyle wyniesie najniższa krajowa 2023 w przyszłym roku rząd przewiduje dwie podwyżki minimalnego wynagrodzenia za prace

Ochrona Hotelu

Co Ty człowieku za bzdury piszesz . Umowa zlecenie od 1 go dnia pracy , ubrania mówki i co jakiś czas nowe sorty dostajemy . Nie ma problemu z pensją po 10 kasa na kontach u wszystkich a pracuje nas na kontrakcie kilkanaście osób . Kadra zarządzająca Ok . Atmosfera też Ok .

Gg
@Ochrona Hotelu

To ty piszesz bzdury jak na hotelu w wawie mają 12 zł to jest ta najnizsza krajowa zenada i to w dodatku na hotelu czy ty wiesz ile w innych firmach mają chłopaki na hotelu po 18 zl na ręke

Hotel
@Gg

Widocznie kiepskiego macie dyrektora na hotelu kiepsko płaci firmie . Bo my mamy po 18 zł a pracujemy u tego samego pracodawcy .

Prawda
@Hotel

Hotel może i macie 18 zł ale za półtorej godziny pracy hehehe nie w tej agencji takie bajki to sobie możesz opowiadać zamekduj koniowi koń ma wielki łeb to Cię wysłucha

zigi

Nigdy nie mam kłopotu z wypłata . Wysoka kultura wszystko da się dogadać . pracuje od 1,5 roku nie mam żadnych zastrzeżeń . A kontrole są nie jednokrotnie Dyrektor najechał :)

Agata
@zigi

No i przez ten czas pracy to ile podwyżek udało Ci się zaliczyć? Faktycznie są one na poziomie 50 gr tak jak kiedyś ktoś wspominał?

Leszek
@zigi

oczywiście , że nie ma , my jesteśmy bardzo zadowoleni a z taką Panią prezes , każdy chciałyby współpracować .

Colombo

A wogóle ta agencja to jeszcze funkcjonuje na rynku.bo wcale bym się nie zdziwił jakby poszli juz z torbami bo na tle konkurncji wypada blado zwarzywszy ich olewający stosunek do pracowników wcale bym się nie zdziwił jakby nawet firmy które ich najmują podziękowali im za współprace

Halina
@Colombo

Piszesz, że na tle konkurencji niezbyt dobrze wypadają, a to co jest tam gorsze według ciebie?

róża
@Colombo

Firma się rozwinęła od kilku lat i ma się dobrze , ja pracuje i jestem zadowolona , szefowa normalna kobieta ,

Edyta
@Halina

Tu o konkurencji nie ma co mówić ,to jest mała firma , która z nikim nie konkuruje na rynku . Robi swoje i koniec . Nikomu nie wchodzi w drogę .

Sylwester.

Szanowni panstwo..firma jest prowadzona zgodnie z litera prawa..,jestem bardzo zadowolony...wszystko jest jak nalezy sie powino byc..,drodzy naprawde nikt nikogo nie trzyma na sile ,albo ktos sie godzi na zasady warunki lub nie kazdy sam dokonuje z was wyboru,prosze o uszanowanie Firmy tej ona jest prowadzona przez bardzo uczciwa osobe polecam kazdemu.pozdrawiam Moja oceana jest bardzo dobra.

Lech

Cieszę się ,że pracuję z taką Szefową , w tych czasach dobrych ludzi już nie ma ...a Ona dała radę , udźwignęła Firmę i się nie poddaje . A ludzie zawsze będą pisać bzdury bo w sieci są bohaterami.

BAZYL

Ja pracuję już od kilku lat , gdyby było źle już dawno bym nie pracował . szefostwo nie czepliwe , normalni ludzie . z pensją nie ma problemu , stawka jaka wszędzie na rynku . Nie zamierzam się zwalniać .

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Ebo Edyta Boroń - Leszczydół nowiny

• Jak się pracuje w Ochrona Ebo Edyta Boroń?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Ebo Edyta Boroń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Ebo Edyta Boroń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ochrona Ebo Edyta Boroń
4.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Lazurowa 7
    07-202 Leszczydół nowiny