Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

opole

kasa licha a jak trafisz zle to bendziesz chodzil na wysokosci lamperi..

Stary

Ta JHolandia zawsze smierdziala jaka sciema. Niby 15 ludzi i majsyter, niby 100 ludzi. Niby sie zaczyna, ale w koncu nie, bo jakeis opoznienie. Nie wim, ie bylem to gadal ne bede.

Orawiak

Podobno jeszcze holandia zostala tam tez dobre warunki..

orawiak

A Muwili ze polbau upada,ja tez kiedys tam robilem i bylo dobrze..

Stary
@orawiak

Ej, było, Panie, było... Pamięam w 2006 jakmy się na Finlandie wybrali, to normalnie cut miud ożeszki! Dobre żarło, w sumie dobre spanie, bo co i tam robić pom dwónastce w robice, sczegół, że 3 wpokoju, ale to nic. Robota spokojna, bo majstry i najedzone i pogłaskane przez dudusia-żyć nie umierać, dobrze było. Szkoda tej Finladii, bo wiem, że sie jeszce nei skonczyla, ale Polbau tam już nic do roboty ni ma a szkoda. Wróciłby do Ełrajoków. Kurde no, aż z czystej ciekawości, coby zobadczyć jak te baraczk stojom. Jak człowiek posmakował Skandynawii, to za wafla nie chde do Niemiec wracać. Ta, stres, joby nonsrop, jakies terminy nierrealne, a kilkaste kilo na wschód i nieco na północ Finowie sobie swoim tempem atomówke stawiali... Pikna sprawa, panie, pikna... No to na zakonczenie programu: pozdrowienia dla wszystkich "pod francuzami", wiecie o co chodzi :D Po osemkach sie mialo jak ci po 12 na heitkampie. DObre czasy, apnie, dobre....

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
wasyl

Oczywiscie zlotuwki jeszcze w polsce w euro nie placą

Rumcajs
@wasyl

I oby nie płacili, bo jak wracam z zzagranicy to jestme panisko na włościach cało wieś mi zazdrości! Za moje cieżko zarobione w Polbale Euro mogiem żonie kupić futro, bachorom czekolady, kotu łiskasa, a sam mam na winiacza hehe :D. Hey Orawa, Oooorawa

wasyl

Zamądry to ty nie jestes, jak zarobisz 2 tysiące to dopiero będziesz beczal.

Mucka
@wasyl

A jak zarobie 3 to będę muczał? Mówimy o Euronkach czy PeeLNkach?

opole

Zostają polskie realia kturę wiemy jakię są..

kkk
@opole

KtUre! Moje oczy krwawia!

SMutas

A jak ja nie chcę wyjeżdżać to co?

Ryki

To nie liczyć już na Polbau tylko jechać gdzieś indziej .Są firmy co potrzebują fachowców i wyjedziesz w ciągu tygodnia

orawiak

Polbau to juz koniec firmy

opole

Smieszne ha ha jest jaka praca w Polbale,bęndzie jakas większa budowa

esesman

SCHRONY!

polbauowiec

Co się teraz w Niemczech buduje

opole

Moze cos o polbale ktos napisze a nie jakies idiotyzmy.

korepetycje

Ludzie to tylko o was świadczy. Takie wpisy sa poniżej krytyki.Bład na będzie i błędem popycha.Do pracy rodacy.

Kokotek
@korepetycje

No wreszcie jakiś rozsądny wpis! Po ile te korepetycje? :D

NoCOmment

Kurde, Paxi, wez sie naucz znakow interpunkcyjnych uzywac, bo kij wie o co Ci chodzi półgłówku polbałowski.

paxi

Co prawda boli ilu juz sprzedales pewnie orawiak jestes ha ha

DziadBorowy

A Ty, kokocie, pewnie jesteś mendą społeczną żerującą na zasiłku, która nie ukończyła podstawówki, bo zasad pisowni nie zna, więc jesteś wyalienowanym członkiem społeczeństwa, który podbudowywuje swoje mizerne ego wulgarnymi, pozbawionymi logiki i sensu komentarzami, bo ewoucyjnie bliżej Ci do ameby. Wracaj pod kamień spod któego wypełzłeś i przestań oddychać, bo tylko powietrze marnujesz.

DziadBorowy

Heheh wy z tym U to tak na serio czy dla jaj? OpUzniony to Ty musisz być i to konkretnie :D. Nie "zwykłych robotnika", tylko "zwykłeGO robotnika", a po skrócie "np." stawiamy kropeczkę. Jak idzisz do sklepu to też kupujesz "żółta podkoszulek" i "marynowanego grzyby?" :D. Oj śmieszni jesteście: niewykształceni, prości, no ale przecież tę ciężką, fizyczną pracę ktoś wykonywać musi. Takimi się właśnie najłatwiej steruje. A jak któryś ma jakieś "ale", to jeden jaburek z Lidla załatwia sprawę. Nie chciało się nosić teczki, trzeba stawiać szaluneczki :D.

paxi

Tak to jest jak ze zwyklych robotnika zostanie sie np majstrem to im puzniej odwala w palę

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.