Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Pav

Pracowalem w Polbale w Polsce i w Niemczech. W Polsce pracowalo mi sie duzo lepiej ale to bylo 8 lat temu. Pozdrawiam chlopakow z Castoramy Zory, Toyoty w Walabrzychu i Colorobii

grabek
@Pav

dostalem od nich oferte pracy do niemczech jak oni placom czy są jakieś problemy pracowac trzeba wszędzie ale czy z tego jest kasa może ktos odpowiedziec

Henio
@grabek

A jak trafisz dobrze, to będziesz miał jak pączek w masełku + biba co sobotę z dzifkami i koksem!

koko

Czy na dzień dzisiejszy jest jakas robota w Polbale ale w Niemczech. Zawód ciesla szalunkowy.I haka tak naprawde jest wyplata w Polbale

Ryki
@koko

Ja Ci dobrze radzę ,nie zawracaj sobie głowy tą firmą bo już nie warto.Potem byś wspominał że dobrze Ryki radził.Ja pracowałem tam kilka lat i nie myślę już tam wrócić ,szkoda zdrowia i nerwów na bezmuzgowych majstrów , oczywiście nie wszystkich ale to wyjątek

Po-Ke-Mon!

W dzisiejszych czasach człowiek nie może być pewien czy jego wypociny zostały poprawnie zinterpretowane, bo tyle bezmÓzgów dookoła więc, niechętnie, dopytuję: skumałeś czaczę, że piję do Twojej ortografii?

orawiak

ćent do centa i jest passat b6 po tym poznasz polbaowca jak dawniej po zultych gumiakach ale powoli nas tam zabraknie

opole

Gdyby nie Orawiaki to polbau juz dawno by padl

Ryki
@opole

To prawda ,za jednego centa pognali by do Częstochowy

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawiak

Koledzy, majstrowie są różni większość to bezmózgi bez wiedzy i przygotowania zawodowego.Kierowałem budowami w polsce pojechałem do Heidenheim za robotnika zobaczyć na czym to polega.Po 2 m-cach zjechałem do kraju bo to co tam się wyprawiało to porażka.Niemiecka solidność to nieporozumienie.W kraju buduję na nieporównywalnie wyższym poziomie.Ludzie którzy tam kierowali robotami u mnie mogli by być najwyżej pomocnikami na budowie.Pozdrawiam wszystkich budowlańców.

kocur
@Warszawiak

Taaa całe szczęście, że wszyscy fizycy jądrowi są po profesórach i są expertami w swoich dziedzinach i należy ich wręcz błagać, aby się łaskawie na budowie pojawili.

koko

Do 4 lat wstecz ponoc wyrównuje a jak dluzszy czas minął to przepada.

one
@koko

Tak jak mówi koko: na 4 lata do tyłu masz prawo do kindergeld'a. NEO: Zwracać? A możesz szrajbnąć coś więcej na ten temat? Interesujące... Potyczki sądowe z Polbaukiem, to baaardzo interesujący temat. Na zachętę mogę wspomnieć, że niektórzy sporo ugrali, a sam Prezio się ugiął (jak choćby słynny przypadek Andiego-Batmana :D).

neo

A od kiedy wypłacają. :) Bylem w niemczech w 2006 i się nie nalezalo.kto wzial to musial zwracac.to heszcze jedno pytanko czy za tamten okres mozna domagac sie wyplacenia kindergeld

neo

Czy w polbale w Niemczech nalezy sie kindergeld

one
@neo

Oczywiście, że się należy, jak psu buda!

fokstrt

Polbau to najlepsza firma w Polsce i Niemczech.Nie jednego gorala nauczyka czytac i pisac.Gorzej z irtografua vo bledy po oczach az walą. :) Pozdrawiam

Kulig

Wieśmin kuternoga Gerard z Opola!

Wiedźmin obserwator

Jajonasz

U Wiedźmina Geralta!

polbauowiec

Jajonasz u kogo teraz pracujesz

Jajonasz

A tam, trza sie cieszyc, rze nam Jasnie Prezesunio pozwolil na swienta do domq zjechac :D

asdfghj

No to gdzie jest robota? Dziwicie się, że się na was wyżywają jak wy nawet ojczystego języka nie znacie. Zgodnie z zasadą "nie chciało się nosić teczki, trzeba dźwigać dziś woreczki". No, ale kto by za gówniarza o tym myślal, no nie? Lepiej się winiacze pod sklepem łoiło, a teraz żal tylnią część ciała ściska, bo trzeba za niewolnika za parę nędznych "ełraczy" latać i narzekać na wszystko i wszystkich, a samokrytyki zero!

polbauowiec

Niema dalej żadnej roboty Stuttgart to šciema

Qwerty

Pracowalem w Polbau missiecy tylko raz odebralem 1500euro przewaznie od 1200do1400 300 euro pobieraja za lozko nie za mieszkanie bo w jednyn pomieszczeniu jest 6 a nawet 10 chlopa sa takie nory ze nie mozna normalnie lunkcjonowac np.Dortmund Majstrowie rozni najgozej kiedy jakis bezmozgowiec na niczym sie niezna zostaje majstrem bo zna jezyk iwyzywa sie na ludziach by pprzypodobac sie gorze.

slodki

to walcie drzwiami i oknami ktos puszcza plotki niema i niebendzie roboty na razie a puzniej wcale.dworzec ale chyba sprzontac....

Info

Panowie dworzec w Stuttgarcie rusza! Robota na lata! Jadymy!

polbauowiec

Chyba coś drgneło a kto chce się spotkać na mainz

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.