Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Kali

A po co majo po polsku pisac, jak oni wielkie pany i zagranico robio? :D Posdrawiam Geralta z Rewii! Wiadomo, ze jok ni mo roboty to cie czymoc nie bedo, bo i placic nie ma z czego. Roboty malo jest teros, bo sie niemry na nos poznaly ze bardzi łot roboty to by wolimy flaszke zrobic heheh. Polecom wom chopy na zmywak do angliji nizli do polbau na roboty. Hey!

Olo

Ludzie nauczcie sie pisac po polsku... powiem tak z roku na rok coraz gorzej... same lizusy i wlazidupy wyplaty cienkie jak nie ma roboty to urlopy przymusowe ogolnie syf jest paru fajnych majstrow i kierownikow ale na palcach jednej reki policzyc mozna a jak kiepsko trafisz to Cie zajada .... Pozdrawiam

gusti

chwalisz sie ze znasz dobre firmy ale pewnie w polbałku siedzisz od jego powstania haaaa haaaaa dobrze jest sie chwalic na forach a firmy wszystkie działaja tak jak polbau przerabiałem to juz i nie ma nic innego

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
gusti

gdzie takie dobre firmy sa podziel sie wiadomosciami moze by sie załapał w takiej dobrej firmie

Haha
@gusti

cienki bolek jesteś, nie masz szans

Orawiak

Zjazdy zalezy do kogo trafisz ale minimum co 2 miesiące do domu na 5 dni na swuj koszt,normalne ze potrzebują murarzy przeciez tam tez trzeba jakies dzialuwki itd, a te 11.60 euro bruto to ok 7.o5 na ręke więc sam skalkuluj i powodzenia zycze...

mikołaj

Elfik to jak nie mają w ogóle murowania podobno potrzebują pięciu murarzy i pięciu cieśli we Frankfurcie Bonn i Mainc tak mówiła w biurze i praca po 10 godzin i na godzinę 11,60 e brutto ile w tym prawdy to nie wiem ale dzięki za podpowiedz jeśli możesz to coś jeszcze doradz czy tam się w ogóle opłaca jechać.

ryki
@mikołaj

Ja Ci radzę już teraz szukaj lepszej firmy ,tam nie masz co szukać jako murarz,tam murarze to ludzie od czarnej roboty.Ja zrobiłem to znalazłem lepszą firmę co dają lepsze pieniądze i lepsze warunki pracy

mikołaj

witam panowie mam wyjeżdżać do Niemiec z tej firmy jako murarz może mi ktoś podpowie jakie warunki mieszkaniowe po ilu w pokojach ile godzin pracy czy w soboty się pracuje jakie zarobki i co ile zjazdy do polski i na czyj koszt z góry dzięki i powodzonka życzę.

Elfik
@mikołaj

Jedź, jedź murarzu! Nie wiem po co Polbaukowi murarze, no ale niech będzie. Najwyżej Cię wcisną w kombinezon, dadzą szlifierkę z odkurzaczem do łapy i będziesz zahrzaniał po ścianie przez 12 godzin w takiej mgle, że na pół metra nie zobaczysz, a będziesz wyglądał jak młynarz. W pokojach po 4-6 zależy gdzie (tak jest na Mainzu), po 10-12 godzin, w soboty po 6-8, zarobki, jak ci nie dadzą do "banku godzin" to kolo 1500 ełro, zjadzy do kraju: nie ma, trza urlop brać jak si ę dogadasz, na swój koszt, więcej lepiej się we 4 na paliwo złożyć. Powodzenia!

Orawiak

Kiedys co 15 w kazdego miesiąca byla zaliczka i jak zaczynalas prace w pb to cie gratis zawozili do niemiec i po 2 latach tez cie zwozili gratis ale od roku to wszystko zniesli;a co do roboty to zalezy gdzie trafisz są i normalni kierownicy ale nie wszyscy, a majstry to szkoda muwic na ten temat co drugi ma przerost ambicji...

Orawiak

Od kiedy te zjazdy są za darmo jak nawet zaliczek niema,jak nawet na zjazd na swięta sciągali kase chyba sie jeszcze skusze na ten polbau

Orawiak

To muwisz kolego ze się polepszylo jak bylo pare lat temu,no my tak dobrze nie mieli nas 6 osub spalo w kampie,ale bylo dobrze co sobota libacja..a jak z kasą

Grzesiu
@Orawiak

Z kasom to roznie: raz 1600E, a raz 1200E. Banki godzin, dzikie weze jakies. Zachrzaniasz po 200 godzin a wyplata z kapelusza, normalnie jaka sie liczba wylosuje kadrom to tyle masz, kazdy miesiac inaczej. Tlumaczom to jakimis podatkami dziwnymi, no ale jak pasek po niemiecku to co zrozumiesz. Za zarcie trzeba placic dobrze, ze znajzdy za darmo chociaz sa.

Orawiak

Kazdy kto tam pracowal to wie o tym, poco takię glupoty wypisujecię napiszcie lepiej czy jest praca czy niema kto teraz rządzi polbalem,a nie takie hujowiny piszecię jak dzieci,tam się pilo i będzie pic bo jakos tą rozlonke trzeba zagluszyc i taka prawda ja tez tam robilem i dalo się przezyc..

Grzesiu
@Orawiak

Roz łąka a roz polana :D Oj dadana dadana matulu kochana! No pewnie, ze jest robota! Do Niemiec teraz z Opola pojachalo 20 chopa do Stutgartu (Wiesiek operator, Marian Kijanka jest i Stachu co my go Wróbelek nazyway, bo pije tyle ile waży). RObota po 10 godzin dziennie, później na hotelu, po 3-4 śpimy, w sobote popijemy i śpiwoy, ku chwale prezesa Dudy (normalnie jak prezydent tera). Nie ma co jest dorbze ogólnie!

jaCidam

No na pewno znajdziecie jak wszyscy nawaleni jak meserszmity po barakach lataja

gustek

eeeeeee chłopy znajdzcie w sobote wieczór trzezwego kierowce na budach .hiii hiii hiiiii

O tak juz wam nawalą,dalej kokosy bendą..

Tam sie tylko pijaki nadawają co juz malo kątaktują,buce jestescie i tyle

jozek_wszystko_wie
@Nowy

NADAJĄ i KONTAKTUJĄ analfabeto orawiacki! Bez kitu, jak wy nawet polskiego nie znacie, to dziwicie się, że was kantują na każdym kroku? Weź się obudź gamoniu jeden z drugim i weź za siebie! Chociaż... Mózgi już pewnie tak przeżarte wódą, że i tak nic z tego nie będzie. A z nowości: Polbau właśnie łączy się z Albimexem. Jak myślicie, co z tego wyjdzie? Tzn. wy i tak guzik dostaniecie, ale może przynajmniej dyrektorstwo i kierownictwo jakieś profity otrzyma. A no i jak dobrze pójdzie, to jakieś ochłapy wam z pańskiego stołu spadną :P :D.

Antos
@jozek_wszystko_wie

Józek weź nie piernicz, bo Polbauek tylko po to tę ściemę z Albinexem rzucił, żeby podatków nie płacić, ludzi uspokoić i nadal Euronki u Germańców cisnąć. Nie ma liczyć na co innego, tylko Niemcy teraz. Ależ groteska nie? Nie ma błędów, tylko prawda w tekście, nie doczepisz się! Weź tego gnojka DePe do opowiedzi, to Ci powiem jak źle w Niemczech jest! Panowie... żyć nie umierać, u Dudy profity zbierać :D

gustek

oczy to juz dawno zaropiały i boleć przestały uszy pomału woskowiną zachodzą jak się słyszy jakto w polbale jest a jak jest ?????????????a tak samo jak w opexie i w magropolu itp.itd wsio rawno jestes potrzebny to cie trzymają a nie jesteś potrzebny to cię zsyłają ta sama stara metoda kpw.

gustek

Piepszycie takie głupoty na tych forach że aż uszy więdną ten kto najgorzej pisze to najdłużej w niej robi i brechta z nich na forach ile wlezie i uważa że jest w porządku cześć trzymajcie sie chłopy jak możecie byle do soboty bo można ryj zalać i git

bolek
@gustek

Dokladnie Gusti! Masz racje! Beke mam z nich wszystkich na maxa. A ryj tak zalalem ze juz niedziela, a ja ledwo stoje. I nie uszy wiedna tylko oczy bola :D

opole

Tak jak jestes z rodziny albo (usunięte przez administratora) a ty ile ludzi sprzedales maselko..

Zuczek
@opole

Ja nie na maselko! Ja ich sprzedawalem na mydlo :D. A jak bylem u wujka prezesa na galerii pod Krakowem, to jezdzilem jego jagóarem po ogrutku!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.