Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

W....k

Jo: Podziwiam szybkość reakcji dopiero powstał oddział Ty już wiesz wszystko:)Mi zajęło prawie 2 lata "załapanie" się do pracy w Norwegii (fakt bezpośrednio w norweskiej firmie) Pozdrawiam chłopaków którzy operowali w okolicach Krakowa

jo

Szwedzi otworzyli swój odział w Polsce w Warszawie na Domanieckiego, Firma nazywa się NCC Montage, oferują legalną pracę przelot zakwaterowanie wyżywienie pojedyńcze pokoje z internetem praca w Skandynawii za naprawdę niezłą kasę pełen socjal naprawdę polecam i najważniejsze nikt cie nie goni w robocie żadnego polskiego majstra miód robota.Facet który się tam zajmuje rekrutacją to Tommy Sawme

czarny1313
@jo

Gdzieś dzwonią tylko nie bardzo wiesz gdzie. Tommy Sawne jest prezesem polskiego oddziału i nie zajmuje się rekrutacją . A jeżeli nawet tak twierdzisz to w jakim języku mówicie miedzy sobą ? Po polsku ? Wątpię by znał . No, chyba, że porozumiewacie się swobodnie po szwedzku lub angielsku , to tak.

@czarny1313

Znaczy do życi roboty nie będzie.

babia gura

wiadomo lepiej poniesc koszta i mieszkac przyzwoicie a nie z wiecznie pijanymi towarzystwem ja mam to juz za sobom robie w polsce i tez 4 tys zarobie to kolego podaj jakom konkretnom nazwe firmy

Ryki

Odpowiedz na babia gura:Są dobre firmy ale biorą na działalności gospodarczej i mieszka się w bardzo dobrych warunkach bez żadnych opłat i stawki są 12-13 ero na rękę

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
babia gura

od 2014 jest 300 euro za hotel niema zaliczek juz cie nie zawozom do niemiec jak bylo dawniej, ja mialem ponad 12 euro na godz a zostalo po odliczeniach 7 euro z centami a godzin duzo nienatrzepiesz, ale som jeszcze gorsze firmy chocby np albau z oswiencimia.mozema mi ktos podrzuci namiar na dobrom firme

Wacek

Wcale tak nie myślę praca na eksporcie to niewolnictwo za najniższą stawkę , krętactwo i kombinacie w firmach coby jeszcze coś uskubać z niewolnika a w paru firmach i krajach eu pracowałem to wiem . Pozdrawiam z Belgi warunki podobne jak w Polbau jak pracujesz to wiesz o czym piszę .

babia gura

widze ze myslisz ze dostaniesz 11 euro na konto nie dostaniesz tylko 7 euro razy 200 godzin to se policz a jak jedziesz do domu to niemasz godzin dopiero jak tam jestes to ci sie oczy otwierajom zycze powodzenia w pokoju z 6 osobami za ktury placisz tylko 300 euro miesiencznie

Zenio
@babia gura

Zaraz, zaraz: płacisz za pokój? Jak ja pracowałem w PB (dobre kilka lat temu), to zakwaterowanie było gratis + 12.05 na rękę. No to się pozmieniało. No, ale chwila: skoro w Opolu umawiam się na 11, to ma być 11 no nie? Wiadomo, że jak jedziesz do domu, to zawsze Cię na bezpłatny wysyłają. Wniosek: nie jeżdzić. 6 osób w pokoju? To gorsze niż więzienie :P. P.S. Masz tu kilka przecinków , , , , i kropek . . . ., bo coś cienko u Ciebie z nimi :P

wujski
@Zenio

Ja też pracowałem w PB w 2010 roku, zakwaterowanie fakt gratis ale na rękę to miałem 6,88 pozdrawiam

Ryki

Nie jeden już mówił że więcej się już w Niemczech w Polbau nie pokaże a potem telefon czerwony,i po co ta gadka

babia gura

jak jest nawal pracy to i som oferty a dla tych kturzy przepracowli juz w polbale dluszy czas to zawsze miejsce jest.ale czy jest sens sie pchac do niemiec za 11.05 euro

@babia gura

Lepiej szukać pracy w Polsce za 11,50 zł jest sens .

chłopi duł
@babia gura

Tak, nie ma sens, totalnie! Prawie 7-8 tysięcy PLN, ale "nie ma sensu!". Ciekawe gdzie taką wypłatę dostaniesz w Polszy. Wacek dobrze prawi! Tylko tak: w Polbale w Niemczech trzeba będzie zachrzaniać, ale przynajmniej wypłata konkretne, a w PL można się po kątach chować, ale za jaką kasę... Jak kto woli

Eldo

To Lipa Na Maxa,Bo Ja Chcialem Na Stałe :(

zbychu
@Eldo

witam czemu ciagle nie ma ofert pracy czy tylko po znajomości zatrudniaja

babia gura

biorom kazdego na pare miesiency a potem do domu

SZkoda

A SZkoda, bo fajnie się ta Czarno-Jaszczurza dyskusja rozwijała... No to jak tam sytuacja w Polbale, hę? Bo nic niewiadomo :(

felix

do roboty pacany jedne a nie gadki szmatki hi hi

jaszczur

Pora konczc ta dyspute bo z merytorycznych opini przeradza sie w zwykla pyskowke i to na bardzo niskim poziomie /Czarny -nie o Tobie mowa/wlaczaja sie goscie o bardzo malym ilorazie inteligencji/pozdrowienia dla Kupki/

kupka

Jaszczur, jaszczur, wciąż bierze do paszczu!

Ryki

No są w Polbau majstry od siódmych boleści a uważają się nie wiadomo za kogo,iże wszystkie rozumy pozjadali a za nich pracownicy muszą nawet pracować z niwelatorem

jaszczur

Czarny czyżby twoje uczucia zostały naruszone.No tak przecież Ty też byłeś majstrem nawet nie chce wiedzieć jakim.a dupka to znajdż bliższego w swojej rodzinie.Pozdrawiam

czarny1313
@jaszczur

Skoro masz nick jaszczur to nie dziwie się, że tyle w Tobie jadu. Żeby tylko Cię nie zalał, bo z kim by mi się tak "dyskutowało" jak nie z tobą. Ty jesteś jak warany z Komodo (jeżeli wiesz co to i gdzie to). I by było jasne ja wcale 20 lat nie pracowałem jako majster. Zaczynałem od zwykłego cieśli a zakończyłem jako majster. A dupka w rodzinie to pewnie mam, ale któż ich nie ma ? U Ciebie też są.

wielBŁĄD

A kimże są Ci wyjątkowi?? Ujawinisz Waćpan nazwiska??

jaszczur

Bo tylko w polbale sa tak gruboskorni i nic niewidzacy majstrowie i kierownicy/z malymi wyjatkami/

Kadrowicz

A ja mam okulary i nic nie czuję :D

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.