Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

jaszczur

A kto wypracował te twoje pięc cyferek inżynierku bo napewno nie ty więc chamuj się z takimi tekstami i troszke szacunku dla ludzi bo oni pracują na ciebie

Zawiedziony

No Monia co z Tobą :/

Uprawnienia można zrobić bezproblemowo (mnie się u

"ze Względu"

No_to_teraz_poważnie

"Uprawnienia można zrobić bezproblemowo (mnie się udało), chociaż było z tym nieco problemów" - ale walnąłem babola :]. No dobra - uprawnienia same w sobie (exam itd.) bez problemu, ale skompletowanie papierów z problemami :D

Wacek
@No_to_teraz_poważnie

Wypraszam sobie wypowiedzi pod tytułem "fizole " sam nie jesteś lepszy łachu twój tytuł inż. na niewiele się zda jak nie będzie pracowników do wykonania ciężkiej fizycznej pracy trochę szacunku inżynierku .

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Świetlisty-jaszczur-z-kosmosu

Aaa... Te spacje i tajemnicze "j" na końcu to po co? Na-robić to się w polu można :D Pewnie, że nie mamy pojęcia o pracy fizycznej, bo my jako kierownicy nie musimy o tym nic wiedzieć. Hehe :P

kama

Jak czytam te wypowiedzi ,to odnoszę wrażenie ,że rozmawiają same dzieci,które nie mają pojęcia na temat żadnej pracy fizycznej! Najlepiej to dużo zarobić i nic się nie na robić! A prawda jest taka że każda firma kroi,bo inaczej to by się nie utrzymała. j

szukalski

No to je ta robota w kącu zagranico czy niema

paszczur

Uwaga, strzelam! I.... Goooool! :] Heh, a już tak serio - Czarny, czemu do mnie pijesz? O co i chodzi? Siedzisz sobie w Niemczach na swojej ciepłej posadce, w sensie dorabiasz do (nie)skromnej emerytury, liżesz Polbaukowi i Prezesowi D. na każdym kroku (przynajmniej tu, w Necie), żyć, nie umierać co? ;) I jeszcze jakieś prywatne wyjazdy urządzasz... Po co to komu :(

@paszczur

To właśnie dla takich jak Ty, bo inaczej nie miałbyś o czym pisać. I nie licz mi mojej emerytury , bo na nią sobie zapracowałem i to solidną pracą a nie pisaniem takich głupot jak Ty piszesz. Tu powinno się pisać o firmie a nie wtykać swój nos w sprawy, które nie dotyczą firmy. Ten nick idealnie do Ciebie pasuje, a raczej do Twojego sposobu myślenia a i postępowania jak sadzą również. I na tym koniec naszej korespondencji.

czarny1313

Jest praca w Polbau na Elektrowni ... Opole dla cieśli i zbrojarzy.

kornik

Za ile? 1800 PLN brutto?

czarny1313

Jak będziesz po 60 to też będziesz się tak zachowywał i pewnie ironia nie raz kopnie Cie a ty i tak tego nie poczujesz. Pozdrawiam

@czarny1313

A jak będę po setce albo dwóch, to ja jej nakopię :]. Również pozdrawiam!

@heheszek

Absolutnie nie namawiam. Przyjdą tacy, którzy będą chcieli popracować za 2800-3000 brutto. Ale to już trzeba sprawdzić w necie. Za daleko mieszkam od Opola by być na bieżąco. Z tego co słyszałem to stawka jest od 13,50 do 16,00 + do 50% premii brutto. A betonu na elektrowni to trzeba wylać multum to i godzin musi być sporo. Ale nie namawiam, bo znowu się odezwie jaszczur i strzeli jakiegoś samobója.

No_to_teraz_poważnie

No dobrze Pani Moniko, no to poważnie: Gdzie zamierza Pani pracować? W Polsce czy poza granicami kraju? Uprawnienia można zrobić bezproblemowo (mnie się udało), chociaż było z tym nieco problemów (mój kierownik nie był członkiem izby, więc musiałem "skombinować" zaświadczenie mojego przełożonego), a firma normalnie wystawiła zaświadczeniem, że pracowałem u nich na kontrakcie. Co do kwot podanych przez imć Pana Czarnego odnieść się nie mogę, gdyż miałem to szczęście, że pracowałem poza granicami kraju i były one w Euro (śmiesznie niskie patrząc na to z perspektywy czasu, no ale wtedy po przeliczeniu na PLN wychodziła pięciocyfrowa liczba-marzenie :D). Inżynier budowy i warunki pracy na obczyźnie: jak dobrze wypadniesz na rozmowie, to w standardzie mieszkanie, telefon, komp, a może nawet przeloty do kraju. Warunki pracy? No cóż-budowa. Biuro, budowa, biuro, budowa, budowa, biuro, mieszkanie. Atmosfera w firmie (w kadrze) bardzo dobra, fajna ekipa, pomocna i doświadczona (nie mówię o atmosferze wśród fizycznych, bo takich jobów na firmę, to w żadnej nie słyszałem :D). Uprzedzam, ze kobieta na budowie to lekko nie ma ze zględu na specyficzne podejście fizoli (strasznie ich "nosi" poza domem). No to w takim przypadku życzę powodzenia i proszę pozdrowić Pana Mirka podczas ewentualnego interview.

ryś

Pan Andrzej jest ok

Heheszek

No penwie, że nie ma konkretnych odpowiedzi o PolBudzie, bo to wątek PolBau :].

@Heheszek

Sorki, ale piszmy poprawnie Polbau.

NoBezKitu
@czarny1313

No nie... Znowu on i znowu nie wyczuł. Tłumaczyć mam, który to już przypadek z kolei? Kolo napisał "PolBud" no to ja mu dla jaj "PolBau". Dżisas krajst, nie wyczułbyś ironii nawet, gdyby podeszła i kopneła Cię w zadek...

koala

Od=Ot :/

koala

Pyskówka? Niby gdzie? ;) Od kulturalnie sobie od baranków słodzą. Miki: no a czego się chciałeś dowiedzieć? Wal śmiało :].

miki

Myślałem że będą jakieś merytoryczne oceny, a tu pyskówka i inwektywy jak wszędzie.

O qrde

"Multum małżeństw się przez eksport rozwaliło, ale co zrobić ? Takie mamy państwo i takich rządzących jakich mamy..." Co ma piernik do wiatraka?...

@O qrde

Widać, że jesteś "baran" (bez obrazy). Gdyby państwo stworzyło odpowiednie warunki pracy to nikt by się na eksport nie wyrywał i spokojnie pracował w kraju za godziwe pieniądze. A tak to godziwie pieniądze mają tylko rządzący i ich poplecznicy i nie jest ważne z jakiej opcji politycznej.

czarny1313

I byłoby to naturalne tylko nie zawsze są ku temu warunki. Powiedzmy , że 5 miesięcy pracujesz w Mainz i mieszkacie sobie z rodziną. A po tym czasie przychodzi wyjazd powiedzmy do Hamburga i co zrobić ? Przeprowadzać się z cała rodziną ? Kończysz Hamburg i wyjazd do Monachium. Niestety coś za coś. Multum małżeństw się przez eksport rozwaliło, ale co zrobić ? Takie mamy państwo i takich rządzących jakich mamy...

czarny1313

Informacja dla byłych z Finlandii : związki zawodowe wprowadziły 7,5 godzinny dzień pracy. I co powiecie optymiści z OL 3 ?

@czarny1313

A my powiemy tyle, że mamy to gdzieś, bo a) nie mamy płacone za godzinę, tylko lump sum/mth :P, b) do związków nie należymy :].

@heheszek

Nie trzeba należeć do związków. Sprawdź tylko ile firma odkłada na Twoje składki emerytalne a wszystko będzie jasne. Teraz jesteś młody i ważna jest tylko kasa. Jak będziesz po 50 to inaczej na to popatrzysz. Powodzenia !

@czarny1313

Dzięki, przyda się! Odkłada, odkłada, bo i Kela leci i na dodatek YTK wykupione, więc spokojna Twoja rozczochrana jak to się mówi :]. W każdym bądź razie (póki co) nie jest źle! W sumie to i tak nie liczę na za wiele na starość... Chciałbym wrócić na stałe do kraju i coś mi się wydaje, że tyle będę miał ile sam sobie przyoszczędzę. Cóż... Pożyjemy->zobaczymy!

Hah

A od poniedziałku znowu w Niemcach! Zobaczymyjak to bedzie :]

czarny

W zasadzie to oczywiście masz rację. Tylko powiedz gdzie w Niemczech, Finlandii czy Holandii masz przy sobie rodzinę. Rodzina to z reguły jest w Polsce. Niestety taki jest los eksportowca, że na pracując na zachodzie po prostu tyra ile wlezie a korzysta z tego właśnie rodzina. I nie ma w tym nic nowego - od lat tak jest. Spytaj starych eksportowców czy woleliby pracować tylko 8 godzin a później siedzieć na hotelu czy raczej 12 i trochę więcej zarabiać.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.