Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Candy

Polecam agencję pracy AB Job Service z Krakowa. Wyjechałam za ich pośrednictwem do Niemiec, praca i warunki mieszkalne są naprawdę bardzo dobre. Wszystko tak jak wcześniej mówili przez telefon, wypłata na czas. Pamiętajcie, że wszystko zalezy gdzie się trafi i na jakich ludzi.

skorpion
@Candy

Witam a gdzie pracujesz i jakie tygodniówki napisz jak mozesz

Iwka
@Candy

I tu się zgadzam

Iwka

Nie polecam po swoim doświadczeniu z tą firmą pieniądze są wypłacane ale czeba dzwonić jak pracodawcy się nie spodobało to możesz zostać bez pracy i szukaj sobie sam tak mówią zostawiają bez pomocy i zainteresowania.

Daro

Powiedzieć o jakiejś agencji że jest albo zła albo dobra, to jak nie powiedzieć nic, dlatego spróbujmy podsumować. Jakie prace, oddziały, miejsca zakwaterowania polecacie w AB Job service a od których trzymać się z dala ??

Bombel

Taka agencja jak AB Job Service Polska obsługuje tak dużo osób , że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony

@Bombel

Omijajcie tą firmę zdaleka nie pomagają

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Zawiedziona

Nie polecam, ludzi mają tu za śmieci, przerzucają z domku na domek i z pracy do pracy, w ciagu 3tygodni drugi raz mamy się przeprowadzać i zmieniac prace pomimo że miała być na dlugi okres!!! Złodzieje ktore okradaja ludzi na kazdym kroku!!! LUDZIE BROŃCIE SIĘ PRZED TĄ FIRMĄ!!!

@Zawiedziona

To prawda omijać ta dziadostwo

aru

Jeżeli masz skończone 23 lata to za 40 godz. tyg. zarobisz ok. 280e na czysto

@aru

jakie 280? po najniższej stawce masz ok 40-45 e mniej, takie zarobki są jeśli jeb***sz razem z sobotą i masz ok 45h ale pracodawcy są mądrzy i wolą się z agencją dogadać żeby im ściągnęła więcej łbów, bo wtedy nie płacą nadgodzin. tyle to masz jak ci się sobota trafi raz na miesiąc lub 2 normalnie jest mniej .

aru
@GOGĘ

miałem stawke 10coś brutto i za 40godz. w tyg. pon-piąt miałem 280e. Innym razem na stawce 9.20 za ok.50pare godz. w tym sobota miałem ok.350tygodniówke

@aru

widocznie to zależy od firmy, od konretnego klienta pracodawcy ja pracując bez soboty nigdy tyle nie m iałam, na stawce 9,26

aaaaaaa
@GOGĘ

jaka ty jesteś naiwna cieszysz się że miałaś brutto za godzinę " 9,26 " a właściciel firmy lub szklarz płaci agencji za 1 godzinę pracy pracownika agencjii od 15 do 30 euro brutto a ty miałaś 9,26 hahaha to na tobie zarobili nie polecam tej agencji ponieważ wysłali mnie do pracy do holandii do innej agencjii na miejscu okazało się że pracy nie ma a po tygodniu trzeba było wracać do polski z braku pracy . dobrze że miałem kase na powrót bo był bym bezdomnym . uważajcie . w umowach agencji są punkty mówiące że pracy i godzin nie zapewniają, termin pracy może zostać skrócony w każdej chwili

@aaaaaaa

@aaaaaaa

nie mówię że się cieszę z tej stawki bo bywało że przez inną agencję miałam 10,36 , wiem że na mnie zarobili to oczywiste, ale w polsce nie zarobie tego, podsumowując coś tam sobie zarobiłam, na pewno nie były to "kokosy" 280e tygodniówka o których pisze aru, i dużo zależy od tego gdzie się trafi i sam jesteś naiwny wypraszam sobie , a skoro cię przekręcili że pracy nie było to widać widzieli że na naiwnego jelenia trafili i cie tak wysłali ;-)

Sebo

Ja za 40 godzin 320 e tylko to zmianowa to jakies dodatki byly,Ja 20 lat

Dawid

Rozwazam Wyjazd do Pracy w holandii przez ta Agencje nie wiem jeszcze Na jakie stanowisko jestem na Etapie { szukaja mi pracy } Jade Sam Czy moze mi ktos napisac Opinie na temat tej Agencji i warunkach mieszkalnych ? Jade Sam i chce wiedziec a w Agencji nie mogą mi powiedziec Gdyż nie od nich to zalezy , i Moze znajdzie sie ktos kto Także chce wybrac sie Sam? Razem zawsze rażniej jest to moj pierwszy wyjazd za Granice i nie chcialbym zaraz wracać na - z Góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi .

@Dawid

Cześc można razem wyjechać jak coś daj namiary na siebie

@anonymous

napisz na e maila natankozlowski123@wp.pl

Paulina

Z przyczyn oczywistych na tym forum najczęściej będą wypowiadać się te osoby, które zostały zatrudnione za pośrednictwem AB Job Service Polska. Jak jednak ocenić tę firmę mogą osoby, które bezpośrednio w niej pracują? Czy z osób zatrudnionych w tym miejscu odwiedza ten wątek i mógłby pozostawić swoją opinię o tym pracodawcy?

Nowaa_

Czy ktoś wybiera się do Zaltboomel na zbieranie porzeczek?

Warszawiak

witajcie. rozważam wyjazd do pracy do Holandii za pośrednictwem tej agencji. czy mógłbym prosić o informację jak wygląda sytuacja z wypłatami w tej agencji ? tzn. czy wypłaty są tygodniowe czy co miesiąc ? Czy salarisy zgadzają się ze stanem faktycznym, czy trzeba wykłócać się o pieniądze ?

@Warszawiak

Wypłaty sa tygodniowe tak mi powiedzieli w Biurze , na 1 wyplate czekasz 2 tygodnie . potem juz sa Tygodniowe a co do wykłocania to niestety nie pomoge Tez wlasnie chce jechac przez tą Agencje w dniach 25.04 - 05.05

Poznałem się na tej firmie , chodzi im tylko by domki zapełnić , godzin nie ma , jak jest praca to tylko na krótko , potem cie wywalają. Ale zemsta była słodka , arbeit inspekcja dowaliła im kary na kilka tysięcy euro , hahha

Kaska i Dawid

Uwaga Na Agencje Pracy w Tiel Cariere NL Wraz z moim chłopakiem szukaliśmy pracy w okolicach trafiliśmy na nie odpowiednią agencję , na samym początku było ok Kordynator omawiał z nami sprawy pracy 40 godz w tygodniu i zwrot kosztów transportu , po czym na kolejny dzień zaczeliśmy pracować było nawet spoko gdyby nie zazdrośni Polacy którzy chyba byli zazdrośni że jesteśmy od nich lepsi ;) Bali się chyba o swoje stanowiska , wiec poszedlismy do biura zglosić tą całą sytuację że ludzie na prawdę są bardzo nie mili , Wchodzimy tam a oni na to że to nie ich problem tylko nasz , Pili tylko kawę i byli zajęci rozmową ze sobą . Na kolejny dzien pracowaliśmy tam tylko 6 godzin i co się okazuję Pan Kordynator zwolnił nas bo niby to my stwarzaliśmy problemy . Za te 2 dni dalej oczekujemy pieniedzy . uważajcie na tą Agencję i ich świetą trujce w Biurze .

Tiel Dno
@Kaska i Dawid

BANDA OSZUSTÓW !!!!! obił bym im tam ryjki im za to

Odwazna1234

Czy ktos wyjezdza do Niemiec 19.03. Na szklarnie przy kwiatach i sadzonkach przez ta agencje prosze o jakies inf

Aga

Czy wybiera się ktoś do pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków.Wyjazd w poniedziałek w nocy.Jadę sama i za bardzo nie wiem co i jak.Warto z ta agencją?

agaciorek
@Aga

też masz mieć badania lekarskie ?

@Aga

Czy jesteś już w pracy na kosmetykach ?

Magda123
@Ania

Hej Agnieszaka i pracujesz już

mariolapxxx@o2.pl
@Ania

Cześć szukam pracy na kosmetykach w Niemczech jakie są warunki

edytka88

Witam czy znalazła by się jakaś druga osoba ,chętna na wyjazd do pracy z agencji (we dwoje zawsze raźniej :)

Sławek
@edytka88

ja mam ochotę wyjechać, orientowałaś się już coś?

@Sławek

cały czas się orientuje :)

Sławek
@edytka88

ja już za tydzień jadę więc jak coś Edytko to też się pakuj :)

Charlie
@edytka88

Cześć, edytka88! Masz coś konkretnego upatrzonego? ;-) Pisałem do biura w lublinie ws. "Pracownik produkcyjny w fabryce czekolady", ale nie dostałem do tej pory żadnej odpowiedzi..

Katharina
@edytka88

Hej. Wyjechalas juz czy może dalej szukasz chetnej osoby na wyjazd z Toba. Jeśli tak to dobrze trafilas ????

@Charlie

Nic konkretnego nie mam :)

@Katharina

Nadal siedzę w Pl :)

Aneta78903
@Charlie

I jak dostałas odpowiedź? Pisz na aneta78903@o2.pl l tez chce z kims wyjechac:)

mariolapxxx@o2.pl
@edytka88

Cześć a skąd jesteś ja jestem z łodzi też chce wyjechać do Niemiec do pracy

Mowie ja

Ostrzegam przed firma. Sciagaja jaknajwiecej ludzi chyba zeby zapelniac swoje domki i hotele a pracy brak. Jesli myslicie ze zarobicie kokosy to przykromi ale nie. Po 150 e moze wam zostanie. Szczeze odradzam bo w pl mozna tyle samo zarobic.

tysia
@Mowie ja

a można wiedziec do jakiej pracy wyjejechales/as? bo wlasnie zamierzam wyjechac z tą agencja pracy

Basiak
@tysia

Hej ja tez mam wyjechać na dniach do Holandii na szparagi po przeczytaniu opinii zastanawiam się powaznie Dajcie więcej informacji

@Mowie ja

proszę napisać coś więcej. Za kilka dni mam wyjechać za pośrednictwem tej firmy . Pierwszy mój wyjazd.Czego mogę się spodziewać?

janek

Witam pracuje ktoś w ogrodnictwie przy tulipanach lub innych kwiatach przez ta agencje i mogły ktoś coś powiedziec

Cherry

Hej, szukam osoby chętniej do wspólnego wyjazdu, zawsze tak raźniej. Jestem z okolic Pszczyny, k. 25 lat. cherry153@vp.pl

Magda

Jeśli szukasz jeszcze kogoś do wyjazdu to jestem chętna ????

Piotr32
@Magda

Ja też.. :)

Mariusz
@Magda

Jesli jestes chetna na wyjazd do pracy do holandi a nigdy nie bylas to zadzwon ja juz tu jestem dosc dlugi czas to mój +48663412063

tom

czy jest jakas praca z tej firmy w baarlo

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska