Opinie o STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O. w Toruń

Weronika

Rami powiedz mi prosze czy udalo sie Tobie dodzwonic do stalbudu kostomloty? Na stacjonarny?

Weronika

Oj jaki tu balagan masakra nikt z nikim nie moze sie dogadac

Weronika

Omega umiesz czytac ze zrozumieniem? Jak tak to ponownie przeczytaj posty .

bee

Przypominam ze to firma Stalbud Kostomloty to chyba zrozumiale ze ludzie chca dowalic przy tylu klamstwach i innych zawirowaniach

kola
@bee

Mole....stowanie ....

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.

jajo

Tak tak masz racje , no no oczywiscie, pewnie wszyscy sie zhadzaja no ba...

aaa

Kombinatorzy numer Jeden same fikcyjne adresy, ściemy i ściemy...

abcd

Wybacz ale całego krsu to tu nie zamięszczę. A sporo jest tego.

ababc

Pisma od Naczelnika Urzędu Skarbowego itp..w tym numery dowodów osobistych wraz z peselem

ab

w aktach wszystko jest

Oczywiście że Tak

Jak jesteś ciekawy co z tym Stalbudem to możesz podjechać do Sądu na Poznańską i sprawdzić w KRS-ie jak tam jest. Wgląd w akta jest darmowy. Polecam termos kawy i sprawdzanie akt. Pozdrawiam dzielna:)

Niki

Tak tak pracownicy..

kw.
@Niki

Ironia to podstawa u niewypłacalnych pracodawców. Są ważniejesze sprawy np. Uniwersytet Wrocławski, gwałty zbiorowe..

she

od 2008r wszystko ładnie opłacane. NIe ma żadnych długów. Nie ma postępowania administracyjnego. Na koncie sa mega kokosy. Wszystko mają na plus.

she

Mega kokosy;)

bi

Mega kokosy. Od 2008 r pracodawca jest BARDZO uczciwy dla WSZYSTKICH.

Kika

Tak Tak Tak....

Kwiatuszek

Również z postanowienia z dnia 23.06.2012 nie ma informacji o tym żeby zalegała firma Stalbud swoim pracownikom. Zatem nie ma dowodów sądzić iż pracodawca zalegał z wypłatami. Na podstawie braku dowodów nie wiadomo jak naprawdę było. Jedynie można stwierdzić po opini pierwszej iż była to jakaś osoba z Vratislavi albo rzeczywiśćie konkurencja. Mimo wszystko uważam żebyś zadzwonił lub zadzwoniła pod wskazany numer jaki jest wyżej podany na portalu.

Jasne że Tak:)

Kwiatuszek

Ja Tobie nie odpowiem , ponieważ nie wiem ile dokładnie tam działali ale w krs-ie możesz sprawdzić czy firma jest nadal aktywna. Z postów jakie leciały na innym forum wynikało że i w Stalbudzie byli ludzie oszukani. Firma może jest pod zastaw.Wiesz hale fabryczne różnego rodzaju urządzenia jak również maszyny czy też linie produkcyjne to wszystko nadaje sie jak najbardziej.

Kwiatuszek

No raczej nie jedna jeśli już . O tej firmie mało kto napisze , bo firmy już nie ma z tego co mi wiadomo. No to kto ma dodawać opinie? Zadzwonić przecież możesz i śmiało zapytać czy są przyjęcia. Numer widać że jest już wyżej podany na stronie.

Tak, bo na pewno chetnie mi odpowiedzą i powiedza prawdę, po to pytam na forum, by dowiedzieć się jak się czują pracownicy, jesli sam mam zostac pracownikiem Stalbud. No, ale rozumiem, że nie polecacie, tylko dziwi mnie, że na forum pisze tylko jedna osoba.

No koleś z pierwszego posta napisał krótkną zwięzłą negatywną opinię o Stalbud, tylko jej niczym nie uargumentował, więc mało kto zwróci uwagę, bo to mogła byc opinia klienta lub konkurencji. Pracujecie obecnie i wiecie w ogóle o co ta sprawa dokładnie?

Zostaw merytoryczną opinię o STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O. - Toruń

STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O.
4.8/5 Na podstawie 39 ocen.
  • średzka 10
    55-311 Toruń

STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O.