Opinie o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaczmarek Electric. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaczmarek Electric na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

emol

to, że w lublinie była hała nie znaczy, że w każdym oddziale tak jest. Ja pracuję nie narzekam, jak komuś nie odpowiada to niech szuka czegoś innego. Narzekają przez internet, a gęby nie otworzą przy kierownikach i tam gdzie trzeba

Pawel
@emol

Ja nie mówie że hała jest wszedzie mówie tylko że była w Lublinie

Pawel

Pracowalem nieco ponad 3 miesiace w lublinie (usunięte przez administratora) unikajcie tej firmy jak ognia

Zambia

W zasadzie ja byłbym zainteresowany pracą w Wolsztynie gdyby jeszcze przynajmniej było wiadomo co oferuje w zamian właściciel. Bo wiedza i doświadczenie jakie się posiada to jedno a drugie to warunki drugiej strony jakie może zaoferować. Za mniej niż 2000 na rękę raczej nikt się do nich nie wybierze...

ninko

witam, ja wysłałem swoją aplikację i mam nadzieję iż nadejdzie informacja zwrotna...A tymczasem prosze mi udzielić info na temat tego jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa,jakie sa zarobki i jaka umowa dla nowo zatrudnionych -- potrzebuje rady więc proszę o wpis na ten temat.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaczmarek Electric? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Doradca / Doradczyni ds. leasingu
Olsztyn
GO-LEASING Sp. z o.o.
benek

No jest system motywacyjny za nad godziny . Jak nie zostaniesz po godzinach to cię zwolnią . A jak się będziesz nie wyrabiał zawsze mogą tobie powiedzieć że robisz podwójnie to samo.:)

benek

Atmosfera na magazynie hmm non stop nowi magazynierzy to chyba nie świadczy o dobrej atmosferze. Niedługo przy takiej rotacji to ludzi nowych zabraknie. Zawsze Kaczmarek może kontener chińczyków ściągnąć.

benek

Ta firma zaczyna działać jak korporacja. Plusy wypłata na czas i to by było na tyle. Premie hmm są ale zawsze nie wiadomo kiedy. Co do wypłaty hmm ludzie pracują po kilka lat w tej firmie i nie mają podwyżek żadnych a jak mają to znikome wręcz śmieszne. A wypłata pracownika biurowego do kierowniczej czy już dyrektorskiej wypłaty to przepaść już nie wspomnę o magazynierach. Kiedyś była atmosfera rodzinna teraz hmm trudno to nazwać rodzinną. Godziny pracy są zróżnicowane ale na pewno niema tu żelaznych 8 godzin "pracujesz dłużej uwzględniają ci to w premii niby" - czyli robisz ale nie wiesz za ile "ciekawe rozwiązanie". Nad godziny nigdzie nie są pisane. Niby firma z przyszłością ale niema elektronicznej rejestracji godzin pracy.-oczywiście bo jak by była to by ludziom za uczciwie przepracowane nadgodziny się nie wypłacili Firma się rozwija i to widać ale nic po za nią jeżeli chodzi o wypłaty w centrali jak i w Wolsztynie. Pod tym względem oddziały to inna bajka.

pati

nie polecam tej firmy, praca 10h umyslowej harowki. Te dobre opinie, to niewiem kto tam pisze. Przestancie sciemniac.Nie ma roboty to kazdy lapie to co jest, ale dajcie zyc.Pracowalam tak rok i dobrze wiem jak tam jest.

jino

jest ok Jak ktoś jest wartościowy to będzie doceniony.

mila

..... zmienić Pania zarządzającą.., ale nie chodzi o Panią Prezesową.ż pozoru cichą , szarą mysz

z

Jestem handlowcem w jednym z oddziałów, nie jest mi źle, gorzej mają kierownicy którzy sprzedają po 20 tys/m-e.

Gwozdziu

Karola - 2012-02-20 16:54:39 Cześć, Co do atmosfery to napewno jest dobra w Wolsztynie, pracowałam tam 8 miesięcy i wiem że wszystko ok. Firma ogólnie dobra, byłam na stanowisku handlowca, zmieniłam pracę ponieważ warunki premiowania mi nie odpowiadały. Na start dobra firma, natomiast na dłuższą metę odradzam.ZGADZAM SIĘ Z KOLEŻANKĄ, PRACA DOBRA NA START ALE JAK JUŻ CHCESZ ZARABIAC KASE TO KŁODY POD NOGI

Karola

Wojak

Atomosfera jest ok, straszne parcie jest na marże od której jest 15% na oddział..... oczywiście po tym jak oddział jest na plus. Premia w/g mnie jest uznaniowa... bo nigdy nie zgadzały mi się moje rozliczenia a kierownika oddziału.

j

strach w firmie ale nie przed Panem Prezesem i nie przed panem Dyrektorem .Dla wtajemniczonych napewno nie trudno sie domyślić o kogo chodzi

monini

...najciekawiej podobno jest w wolsztynie w biurze.., wiem z dobrego źródła ......tylko zazdrościć

kama

... wcale tak nie jest jak pierwszy opis ..., wręcz przeciwnie ..., wiem ,bo tam pracuje i już szukam,. Kto dostaje kase to dostaje ......zależy kto

p

.... z tą atmosferą w firmie to bardzo różnie słyszałem od kolegi.Moze zamierzenia dobre , Pan Prezes ok ,ale są pewne osoby ,że naprawdę ......

jac.d

polecam tą firme kazdemu Super atmosfera kasa moze byc Premie jak sa to widac ją od razu na pasku Praca 8h czasem dłużej ale bardzo rzadko a jak nawet to zostaje sie z przyjemnością Mozliwosc zdobywania doświadczenia od specjalistów pracujacych w różnych oddziałach ogólnie mowiac jest bardzo fajnie

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarek Electric - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Kaczmarek Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarek Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarek Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaczmarek Electric
2.1/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Gajewskich 32
    64-200 Wolsztyn