Opinie o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaczmarek Electric. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaczmarek Electric na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

Roman

Sama prawda co tu piszecie jest coraz gorzej nie chce sie juz nawet jezdzic jak to napisaliscie do tego Lagru....ludzie ktorzy naprawde pracuja sumiennie nie maja wogole szans na jakies dodatkowe wynagrodzenia pozdrowienia dla tych ktorzy sie wybieraj w alpy...

Agata

@Benek2, Twoja opinia jest krótka i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj informacji o pracodawcy. Zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie Kaczmarek Electric. Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń i premii?

Benek
@Agata

Agatko kochana, nie wiem czy podpisywanie umów w połowie lub pod koniec miesiąca, z datą pierwszego (za śmieszną stawkę) można nazwać stabilnym zatrudnieniem i poważnym traktowaniem pracownika :) Benefity pozapłacowe i premia to tematy o których się nie rozmawia, tak samo jak nie rozmawiało się o Katyniu za PRL :)

Bogdan
@Benek

Pracodawca ma siedem dni na podpisanie umowy z pracownikiem, więc nie jest to nic dziwnego, że umowy są przygotowywane później. Jeśli chodzi o stawkę, to zapewne jest ona ustalana wcześniej z pracownikiem. Napisz proszę, jaka według Ciebie jest atmosfera w firmie i jakie panują relacje ze współpracownikami. Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardziej motywująca dla pracownika. Czy tak jest w przypadku firmy Kaczmarek Electric?

Agata

@Kol Strona ta ma służyć wyrażaniu wszelkich opinii, ważne, żeby były merytoryczne. Czy posiadacie informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Kaczmarek Electric? Może ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami na jej temat? Każda merytoryczna opinia jest na wagę złota.

Agata

@Jakotako ten wątek ma dotyczyć firmy Kaczmarek Electric, warunków, jakie można tam zastać oraz odczuć pracowników i przyszłych kandydatów. Jeśli nie zgadzasz się z odczuciami innego użytkownika, uargumentuj to w sposób obiektywny i merytoryczny. Na tym polega wolność słowa, dyskusja z poszanowaniem innych na pewno będzie przydatna dla wszystkich zainteresowanych.

Kol
@Agata

No to jak widac nie ma chętnych do wyrażania opinii a ty nakręcasz temat jakbys miała w tym interes.... każdy wie do czego ta strona służy.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaczmarek Electric? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
benek

Witam ostatnio się wypowiedziałem jak miałem szczęście rozstać się z tą firmą. Na tą chwilę przeczytałem wszystkie te wypowiedzi i widzę że zarząd firmy nic z tego sobie nie robi. Że Czarek tego nie widzi co w centrali się dzieje dobrze że tu niema gwiazdek bo by żadnej nie było. Czarek pora odstawić rower i zabrać się za polepszenie komfortu pracy ludzi i morale pracowników którzy z tego co wiem i słyszę od ludzi co odchodzą nadal słabo zarabiają, a dobrych piarowców firmy KE Ule i Jerzego wysłać na urlop niekoniecznie razem, żeby łysy nie miał złego wpływu na małżonkę. Ogólnie pracowników z KE oczywiście dobrze wspominam ale nie rządzących, ich obiecanki. Tak to prawda i nadal tak jest do 15 pracownicy piszą a 1h na rzecz firmy piszą. Czarek z Ulą wreszcie docencie ludzi których macie. A Jerzy widzę że nadal ludzi ma za nic pewnie jego motto to "Czarek przestań przecież to tylko ludzie" - tylko pamiętajcie że to też ich zasługa że firma się rozwija. To by było na tyle na razie, ale jeszcze tu zaglądnę.

Wwo
@benek

Jakie to prawdziwe....

Agata

Macie wiedzę na temat tego jak wygląda praca w firmie Kaczmarek Electric? Być może ktoś z Was pracuje lub pracował u tego pracodawcy i posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy, a także mógłby się podzielić własnymi przemyśleniami na jej temat?

Jakotako
@Agata

A ty co Agata wysłannik zarządu ke ze cie tak wszystko interesi od drugiej strony?

Proszę coś napisać o oddziale w Chorzowie

Napiszcie coś o oddziale Chorzów

Agata

@Miro, na głównej stronie firmy, w zakładce Oferty Pracy, są aktualne oferty na poszczególne stanowiska. Możesz przeczytać więcej na ten temat na stronie: https://ke.pl/oferty-pracy/. Jak rozumiem jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? @Magazynier, a czy mógłbyś powiedzieć nam coś na temat atmosfery w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Kaczmarek Electric?

Miro

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Możecie opisać nową sytuację Kaczmarek Electric? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Magazynier

Nowa sytuacja jest taka sama jak stara. Nie zmienia się nic ;)

Eryk

Czyżbyście mieli coś na sumieniu, że tak bardzo przeszkadza wam kierownik. To jest jego praca, pilnowanie pracowników!

Bizon

Do tego robi się kierowników z coraz większych (usunięte przez administratora) bez jakiegokolwiek przygotowania i wykształcenia. Byle był posłuszny i kapował na ludzi. Najlepszy przykład to te dwa koślawe spaślaki z jednej zmiany. Jeden umie ledwo czytać drugi ledwo pisać ale kapować obaj potrafią. Dochodzi do tego, że w jedną sobotę było pięciu kierowników i pięciu roboli na zmianie... Chore.

nieważne
@Bizon

Niestety, choć to smutne i niezrozumiałe, ale jak najbardziej prawdziwe. "Koślawy" Kierownik chodzi z miną jakby miał zaraz kogoś zabić, głupio i chamsko odpowiada na zadane pytanie, noo chyba, że akurat ma dobry humor to "lecą sipki" . Firma w mediach przedstawiona jak najbardziej na PLUS, ale niestety rzeczywistość tam " w środku" jest zupełnie inna..

Waldi nie bądź żałosny.

Agata

Czyli za jedną godzinę pracy pracownicy nie mają płacone? Czy o co chodzi? Co powinien dokładnie zrobić pracodawca, jakim jest firma Kaczmarek Electric, żeby pracownicy czuli się docenieni? Czy to tylko wzrost płac czy coś jeszcze? @Waldi ty jesteś zadowolony z pracy. Czy możesz to jakoś uzasadnić?

Waldi

Myślę, że niektórzy nie potrafią pogodzić się z faktem, że stracili pracę w dobrej firmie!!

benek

A jeszcze jedno Panią o nicku Anna bardzo chciałbym poznać, na jakim dziale kochanie pracujesz.

Agata

@anonymous masz rację. To oczywiste, że takie zachowanie powinno być zgłoszone przełożonemu. Niech ktoś napisze, czy to było zrobione i czy poszło to wyżej i szef wie, co się dzieje w niższych szczeblach firmy Kaczmarek Electric. Osoba, która zagraża innym nie powinna pracować, dlatego konieczne jest powiadomienie pracodawcy. Dajcie znać czy coś się z tą sprawą ruszyło.

Agata

@M1234 może warto porozmawiać na ten temat z Waszymi przełożonymi? Pamiętajcie, że im więcej sygnałów dociera do osób szefostwa, tym większa szansa na pozytywne zmiany w firmie. A z tego, co widzę najbardziej nie podobała Ci się atmosfera i relacje pracownicze, więc może warto zawalczyć o atmosferę w Kaczmarek Electric?

M1234
@Agata

Tam nie ma już o co walczyć skoro na dniach doszło do rękoczynów pracownik uderzy drugiego pracownika w twarz za to że ten chciał wziąść wózek widłowy aby móc iść wykonać swoją pracę.

@M1234

Czy ten przypadek został zgłoszony przełożonym?? Czegoś takiego nigdy nie tolerowało się i tolerować nie będzie. Takie sytuacje są niedopuszczalne! Jeżeli przełożony nie wie o takim zajściu to problem pozostaje a pracownik który się tego dopuścił pozostaje bezkarny. Mało tego, jak raz uderzył może zrobić to po raz kolejny.

Agata

@M1234 jak to możliwe, że takie sytuacje mają miejsce? Czy kierownik wiedział o tej sytuacji? Czemu tej osobie przeszkadzało, że ten pracownik chce wziąć ten wózek widłowy? @szczerze.o.KE i nikt nigdy nie miał zapłacone za nadgodziny w Kaczmarek Electric? Czemu musieliście zostawać godzinę dłużej? @Anna jako, że dobrze Ci się pracowało możesz powiedzieć, dlaczego pracownicy musieli zostawać godzinę dłużej w pracy codziennie?

@Agata

Dla mnie to brzmi nieprawdopodobnie, ale ja nie pracuję w dziale logistyki.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarek Electric - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Kaczmarek Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarek Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarek Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaczmarek Electric
2.1/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Gajewskich 32
    64-200 Wolsztyn