Opinie o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaczmarek Electric. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaczmarek Electric na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

Mickey

@Nie wiedzieć czemu ? oraz @Arbeit Macie racje, że koledzy z Kaczmarka zobaczą jak się pracuje pod W.EG Oczywiście życzę powodzenia i by pracowało się dobrze. Też polecam zasięgnąć języka, wiele osób odeszło lub zostało zwolnionych.

Arbeit!

Jeśli dotychczas marudziliście na firmę, to teraz zobaczycie co znaczy brak kasy, socjalu i wieczne narzekanie na wyrabiane progi. U niemca nie będzie lekko. Witajcie w WURTH!!! To będzie jazda bez trzymanki. Prezes się wyżywi, wy pracownicy dostaniecie ostro.

@Arbeit!

Ha, ha, ha, bardzo śmieszne. Ubawiłem się. Nagle nie chcemy pracować u "Niemca" i wolimy Białoruś od Europy? Nie sądzę :)

@Radek

Popracujesz pod WURTH, pobiegasz bez premii, zobaczysz. To, że Kaczmarek zostanie wcale nie oznacza, że zasady się nie zmienią. Otóż zmieni się wiele. Od systemu premiowania, zasad pracy, systemu sprzedażowego, ładu i składu. Witamy w nowej rzeczywistości. Wpadnie do was Ulrich i zacznie arbeit, arbeit, arbeit.

@Arbeit

Gościu, jesteś mega poinformowany! Ciekawe, gdzie pracujesz?

W ZUSie ????

@Arbeit

A to bardzo ciekawe, skąd w ZUS-ie taka wiedza na temat przyszłości w "Kaczmarku". Bo mnie się coś wydaje, że kolega ma jednak innego pracodawcę. ????

@Arbeit

Ale jak komuś się nie chce pracować, to rzeczywiście najlepiej zatrudnić się w ZUS-ie :)

@Radek

To Wy w KC serio nie wiecie, że jesteście w WURTH?! No to boleśnie się przekonacie jak "antymonopol" zatwierdzi transakcję przejęcia. Nikt tutaj nie jest leniwy. Szkoda mi Was, tak po ludzku.

Nie wiedzieć czemu ?
@Arbeit!

Arbeit dobrze gada. Zaciągnijcie języka u ludzi z Fegi i Elektroskandii. Oni przeszli już tranformację

Marian
@Nie wiedzieć czemu ?

Sprawa jest bardzo prosta. Pracownicy zaczną sami sie zwalniać.

Pracownicy

Drogi Prezesie mamy nadzieję że skoro mamy takie piękne przychody to premie na święta będą ładne

Kazimierz
@Pracownicy

I jak, co możesz powiedzieć o premiach w Kaczmarek Electric w tym roku? Czy były wypłacone tak jak zakładałeś? Daj znać, jestem tego ciekaw!

Dżel
@Kazimierz

Tak, w tym roku były wypłacone premie. Jestem zadowolony.

Bic
@Kazimierz

Tak były wypłacone ale były to bardzo marne kwoty. Dodam że od premii został odciągnięty podatek... Żałosne...

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kaczmarek Electric?

Lotek

Nie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaczmarek Electric? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Co się dzieje z tą firmą że ostatnio zwolniła się masa wieloletnich pracowników?

w lublinie ? chyba nie trzeba mowic.

Dżel

Nadal to trwa...

Fizol z KE

Ciekawe czy kolejny rok z rzędu KE się pogrąży w premiach świątecznych. Nie wspominając nawet o tym że w innych firmach pracownicy dostają po 1000zl dla dzieci paczki a u nas wstyd się przyznawać co się dostało na premie świąteczną

George

Ktoś może wie co z tym złomem z podwójną podłogą? Może przerobić to na kręgielnie żeby chociaż trochę się zwróciło?

Mateusz

Kiedyś to była firma z rodzinną atmosferą, jednak wszystko się zmieniło po degradacji Jurka i mianowaniem nowego dyrektora który wyskoczył z kapelusza. Wówczas firma stała się marnym korpo z beznadziejnymi zarobkami, zerowym socjalem i anarchią w zarządzaniu. Kierując się zasada „szczupłego zarządzania” nastapily redukcje zatrudnienia dzięki czemu magazyn po prostu nie wyrabia z ogarnięciem bierzących zamówień lub rozkładaniem potrzebnego towaru. Ja rozumiem że to człowiek z tytułami i ze oficjalna wersja jest taka, że wyciągnął kilka firm z dołka, ale czy krótkie epizody w poprzednich firmach nie biorą się z odporności właścicieli na nawijamy przez niego makaron na uszy? Urszula i Cezary słuchają go jak świn*a grzmotu i łykają jego bajeczki przez co utrzymuje się tutaj trzeci rok, ale czy nie zauważyli, że pracownicy którzy budowali tą firmę od podstaw albo się buntują albo odeszli i zrobili kariery gdzie indziej? Zostali tylko chłopcy wychowani i mianowani kierownikami i dyrektorami przez Gibałe, co daje mu wpływ absolutnie na każdy proces. Niestety ale jeśli nic się nie zmieni to nadejdzie pora zwinąć interes. Współpraca z CLP to jest totalna porażka, a wlascicielom proponuje trochę spojrzeć trzeźwo na sytuację firmy

Robol
@Mateusz

Święta prawda. Brak słów. Pracowniczy z doświadczeniem kilku letnim nie mają co liczyć na żadną podwyżkę, słysząc "mam związane ręce", albo nowe stwierdzenie "mamy kryzys". Nowo zatrudnieni pracowniczy dostają lepsze ofertę i wypłaty. Nie ma z kim o tym porozmawiać, albo są krótkie rozmowy bez wyjaśnień. Prawdę zawsze ma kierownik. A wspomniany pan Gibała, co pół roku nowe auto, na premie świąteczne telewizory, a pracownicy z największym stażem jak dostaną 200 zl premii na Boże Narodzenie, to jeszcze z wielką łaską. Mówię wam magazynierzy zwijajcie się, wszędzie lepiej niż tam.

Czarek

@pracownik Ale ten wątek dotyczy firmy w Wolsztynie a nie w Lublinie

Agnieszka

To prawda , że ostatnio dużo pracowników się zwolniło?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kaczmarek Electric?

Aneta

Myślę, że bardzo dobre. Kierownictwo jest dostępne dla pracowników, nie wychodzą z pozycji "Szef ma zawsze rację". Sami dbają o dobre relacje w zespole. Szybko rozwiązywane są wszelkie konflikty żeby zapobiec frustracji wśród pracowników. Zawsze jednak zdarzają się wyjątki i wszystko zależy od sytuacji ale nie zdarza się żeby pracownik został sam ze swoim problemem. W relacjach z pracownikami zawsze starają się ich wysłuchać i uzgodnić wspólne stanowisko.

Ajent
@Aneta

Aneta jestem dyrektorem oddzialu i raczej Twoja myśl nie jest na czasie, chodzi o zdanie kierownictwo jest dostepne dla pracowników to chyba żart, AS ogarnia tematy co do reszty nie mam kontaktu od kilku lat.....

obserwator

Jakie zarobki w dziale księgowości? Kilka miesięcy temu na stronie urzędu pracy była kwota 2500 brutto dla księgowego i to chyba nie był 1 kwietnia

Klaudia
@obserwator

Ta kwota była podana chyba dla osób bez doświadczenia i bardziej miała to być osoba która będzie wsparciem dla księgowej. Wiadomo, w trakcie rozmów kwalifikacyjnych każdy z kandydatów podaje swoje oczekiwania i zwykle firma się do nich przychyla. Oczywiście jeżeli są adekwatne do kwalifikacji :) Ale tak to chyba w każdej firmie bywa.

W lublinie tragedia jesli chodzi o atmosfere pracy.

Przemysław
@pracownik

Czy problemy dotyczą relacji miedzy współpracownikami, czy przełożonym. Myślałeś jak mógłbyś poprawić te stosunki? Może wspólne integracyjne wyjście sprawiłoby, że relacje byłyby bardziej koleżeńskie. A jak inni postrzegają atmosferę w Kaczmarek Electric. Napiszcie o tym.

Wanda

Kaczmarek Electric dysponuje rozbudowaną siecią hurtowni elektrotechnicznych i elektromarketów w całej Polsce. Jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w branży, która w ciągu 15 lat zanotowała 3300 % wzrostu. Biorąc pod uwagę ciągły rozwój firmy nie dziwi fakt, że chcą zatrudnić kilka nowych osób do swojego zespołu. Szukają między innymi Starszego Specjalisty ds. Sprzedaży Przemysłowej czy też HR Managera. https://ke.pl/oferty-pracy/ - na tej stronie macie szczegółowe informacje na ten temat. Czy brzmi to dla Was zachęcająco? Czekam na Wasze opinie!

Przemysław

Te uśmiechy oznaczają, że byłeś zadowolony z zatrudnienia, a Twój nick jest odzwierciedleniem stanowiska, na którym pracowałeś? Fajnie byłoby gdybyś rozwinął swoją wypowiedź i w ten sposób pomógł innym użytkownikom forum w podjęciu decyzji o aplikowaniu. Każda informacja będzie cenna.

NIE KE
@Wanda

Niech szuka . Proponuje ukrainców. chińczyków itp. - za taką kasę to chyba i ich nie zwerbujecie.

A może by tak słowo o kierownictwie?

Bennyy

Z tego co wiem to jest tam jakiś Piotrek i jest spoko

Pawel

Nie polecam obsługa przy kasie olewa klienta są tak zajęci sobą że przez pół godziny stania przy kasie nikt nie raczył obsłużyć klienta więcej moja noga tam nie powstanie(usunięte przez administratora)

Nickt
@Pawel

A która noga ci tam powstała?

Ala

Nie ma jak roboty :)

Prywatna opieka medyczna kosztem premii świątecznych? P O R A Ż K A wizerunkowa. W takiej dużej firmie jak KE, opieka medyczna (jak i multisport) powinna być co najmniej moralnym obowiązkiem pracodawcy, a nie "świątecznym prezentem". To tylko świadczy o sytuacji firmy. Zresztą.. z comiesięcznymi premiami zawsze był problem i nawet najbardziej sumienni pracownicy nie byli z nich zadowoleni. Ciekawe za co rodzice kupią prezenty swoim dzieciom, za te śmieszne stawki które są oferowane w Powodowskim Łagrze? Ludzie, obudżcie się i skończcie się tak dawać robić w konia! Jest tyle firm dookoła, które o niebo lepiej traktują pracownika.

Robol KE
@pracownik

Proponuje masowe L4 ????????????

benek
@Robol KE

pieniążki na wakacje w alpach same się nie odłożą!!

Igor
@pracownik

Ciekawi mnie komentarz "Agaty" do braku premii świątecznych.

Prezesik
@pracownik

Moze zarabia tyle ze ma na to wy*****e hehe :)

Szara myszka KE
@Prezesik

Świadczeń socjalnych dla pracowników na premie chociażby świąteczne nie ma... No a o Alpy się czepiacie, proszę was właśnie jakoś ten socjal trzeba rozliczyć. Robole niech robią, a my sobie posmigamy na nartach haha

Szara myszka KE
@pracownik

Przecież Multisport jest, ale tylko dla wybranych. Tylko głośno nie mówić bo robole z magazynu się dowiedzą.

Kroll
@Szara myszka KE

Z tego co wiem to w firmie nie ma i nie było funduszu socjalnego więc piszecie bzdury... ale tak to jest jak się nie sprawdzi informacji tylko słucha opinie niezorientowanych...

Kostek
@Szara myszka KE

Jesteś w stanie to udowodnić?

pracownik juzbyly
@pracownik

Odkąd odszedłem 2 lata temu to słyszę i widzę że nic się nie zmieniło. Nie polecam jej. Kasa już lepsza w biedronce, premia( pracując w tej firmie) A co to jest premia?????. ŻENADA.

Benek

Ta firma promuje już szczyt hipokryzji, teraz firma zachęca do oddawania krwii gdy wcześniej ucinała premie właśnie za takie typu akcje myśląc, że pracownik specjalnie idzie oddać krew po to by mieć wolne.

Benek2
@Benek

zazwyczaj tak jest, gnębią pracowników, póki coś się nie stanie wewnątrz :)

Kostek
@Benek

a nie jest tak, jak w każdej firmie że premie otrzymuje się za frekwencję i wyniki? Nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby premię wypłacało się za nieobecność w pracy. Dajcie namiary na takiego pracodawcę który za to płaci :)

Oddzialowiec

A ja pracuje na jednym z oddziałów już ładne kilka lat i powiem jedno. To co się w tej firmie dzieje to nieporozumienie, aktualnie w centrali kompletny brak osób decyzyjnych nikt nic nie wie. Problemem staje się wszystko co wymaga decyzji kierownictwa nie chodzi tylko o magazyn w księgowości jest dokładnie to samo. A i ustalmy sobie jedno nie mam absolutnie zastrzeżeń do szeregowych pracowników centrali/księgowości/logistyki /magazynu szczerze bardzo ich lubię i wiem ze od nich nic nie zależy. Pamietam czasy kiedy oddziałów było 20 dzwoniło się do „Zenka” a ten na centrali ogarnął towar nawet o 20 teraz? Korporacja- Zapomnij nie ma szans wszystko przez helpdesk (na jego temat bez komentarza- dziewczyny się starają ale i tak nic nie mogę, chodzi o jego działanie) To ze w Ke są oddziały i ODDZIAŁY które mogą wszystko bo są naj wiedza wszyscy ale nikt głośno tego nie mówi. Tak naprawdę wyrzynamy się powoli sami z centrali jest przyzwolenie na podbieranie sobie klientów między oddziałami (twierdzą ze to nie możliwe) ta jasne. Na temat przerzucania wszystkich możliwych kosztów na oddziały nie będę się wypowiadał to to już jest przesadaa, za chwile będziemy płacić nawet za to ze ktoś odebrał telefon no ale narty rozbudowy i mtb samo się nie spłaci.Skomentuje dwoma słowami- tonący statek a szkoda bo pare lat temu z przyjemnością chodziliśmy do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarek Electric - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Kaczmarek Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarek Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarek Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaczmarek Electric
2.1/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Gajewskich 32
    64-200 Wolsztyn