Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

MARTA

Nie polecam agencji mieszkania to zwykła=baraki na pustkowiu ! patologia i kasa to centy=grosze

mam dla was niusa byłem w pracy przez wank2work mówili o okresie próbnym 4tygodnie byłem 2 tygodnie i za ten okres dostałem 100 euro zamiast 1100 euro, i twierdzą że robiłem 23godziny, a przez 2 tygodnie całyczas robiłem, a sami zrezygnowali z mojej pracy przed końcem okresu próbnego, jagbym w holandi wiedział co dostałem za wypłatę to bym zrobił raban, ale przed wypłatą musiałem wyjechać więc nie mam z kim rozmawiać, zastanawiam jakich głupków w księgowości zatrudniają

Iwona

Czy firma Want 2 work wysyła pracowników tylko na rynek niemiecki czy też można sobie wybrać inne kraje, do których chce się wyjechać do pracy? Jak wygląda rekrutacja i szukanie pracy pracownikowi?

klaver
@Iwona

To pytanie nie trzyma poziomu i chyba powinno być skierowane do osób z biura???

Szukam kontaktu, czyli nr telefonu lub adresu e-mail z koordynatorem panią Moniką z miejscowości Stompetoren w Holandii firma "Plus" Nowak Renatak.

tomo
@anonymous

Najlepsza jest kama nic niewie niczego nie widzala kasa do d....organizacja zero ja sie dziwie ze ona jest kordynatoeką

Współpracownik
@tomo

Zanim skrytykujesz, naucz się pisać po polsku. Polecam zapoznać się z obowiązkami koordynatorek i dopiero wtedy wyciągać jakiekolwiek wnioski w temacie tego, na ile czasu znajdują między kontaktami z klientami, a wysłuchiwaniem żalów osób, które prawdopodobnie w ogóle nie mają na tyle twardego tyłka, by jechać do pracy za granicą.

hytry
@anonymous

można szukać i się starości doczekać?

Olek
@tomo

Ona nie jest koordinatorka...

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iwona

@anonymous niedługo, czyli kiedy jedziesz z agencją Want 2 work? Jak już będziesz na miejscu to daj nam tutaj znać czy wszystkie zapewnienia agencji się potwierdziły i warunki zatrudnienia i mieszkania masz takie jakie uzgodniłeś w Polsce. Myślę, że te kwestie najbardziej zainteresują innych użytkowników.

Michał obecny pracownik

Wiele mógłbym napisać,napiszę krótko jedno z najgorszych biur holenderskich.

@Michał obecny pracownik

Witam. Ja mam jechac niedlugo przez ta agencje. Proponuja dobra stawke na pikera. Czego moge sie spodziewac??

Iwona

@Współpracownik nie sądzę, że powinieneś innych oceniać. Koordynatorka myślę, że powinna być głównie po to by pomagać osobom zatrudnionym przez jej agencję, czyli w tym przypadku Want 2 work. @Były Pracownik zapoznaj się, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Dowiesz się z niego, że forum to nie miejsce do pisania o pracownikach, a o firmie.

Iwona

@Kamil a dlaczego Ty jesteś inaczej traktowany niż wszyscy pracownicy od Want 2 work? Ty dostajesz wypłatę na czas i masz liczbę godzin jaką potrzebujesz, a jak piszesz inni tak nie mają. Od czego to zależy?

przerobiony

uszukuja na wszystkim i nie wyplacja nadgodzin

gigunia

Podpowie ktoś jak w chwili obecnej wygląda praca dla want2work? Mamy jutro wyjechać z chłopakiem do pracy na magazynie z drobnymi agd, mieszkanie w Niemczech.

Iwona

@Michał obecny pracownik skoro chciałeś się rozpisać to proszę napisz, dlaczego dla Ciebie to jedna z najgorszych holenderskich firm. @BylyPracownik gdyby nie te wszystkie problemy wokół to sama praca dla Ciebie była ok, tak? Oceniłeś ją na 8 punktów, więc wnioskuję, że z pracy byłeś nawet zadowolony. Czy uważasz, że reszty problemów nie dało się rozwiązać?

BylyPracownik

Ta firma jest śmieszna nie polecam nikomu kto chodź trochę szanuje swoją osobę zakwaterowanie na wiosce Tubbergen hotel mały, ale z jedno osobowego pokoju zrobili 2 osobowy jak sardynki oszukują na każdym kroku w każdym solaris jakieś minusiki po kilkanaście € koordynatorki (Kamila i Monika) niczym się nie interesują chcesz coś załatwić zapomnij wypłaty spóźnione korekty jak robią to znowu kasę dla siebie zgarniają na dodatek wyznaczają sobie paziów do kontroli nowych pracowników, więc jak już jedziesz uważaj z kim o czym gadasz, bo inwigilacji tam nie brakuje w ocenie całokształtu : Zakwaterowanie – 2/10. Wypłaty – 4/10. Pomoc koordynatorów – 0/10. Irytowanie pracownika – 10/10 Praca w Plus - 8/10

wqrwiony
@BylyPracownik

jesli ktos chce byc okradziony przez nich ,ponizony to droga wolna,gorszego biura nie widzialem w NL ,a przerobilem ich ponad 20 rozumiecie to?

Mar
@wqrwiony

A dla jakiego biura w NL pracowałeś? Skoro w 20 poprzednich było lepiej, to czemu odszedłeś tu?!

wqurwiony
@Mar

wchodz pod biurko tam twoje miejsce

Jaca
@BylyPracownik

sprobujcie przez sba euro covebo pollux sa przyjecia na magazyn Ingam dobra praca jest i fajna atmosfera,nawet dla leniuchow

Mar
@Jaca

Na temat tych agencji jest wiele negatywnych opinii i filmów na YT. Praca -, zakwaterowanie -. A jałowie i przemocowe wypowiedzi i nick mojego adwersarza powinny zostać usunięte przez moderację tego forum.

Iwona

@kordian czyli jak było wcześniej w pracy w Want 2 work skoro uważasz, że było lepiej? Jak myślisz czym spowodowane były te zmiany? Dlaczego się zmieniło na gorsze? Opowiesz ze swojej perspektywy jak wygląda teraz praca? Wiem, że to sporo pytań, ale pewnie posiadasz informacje, które zainteresują użytkowników chcących się tam zatrudnić.

Iwona

@Quentin dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Czy takie warunki od razu miałeś zaproponowane w Want 2 work? Czy próbowałeś to zgłaszać jak zostałeś potraktowany? Może ktoś aktualnie pracuje z Want 2 work i powie czy nadal tak sprawy się mają.

Mika

Witam szczerze nie polecam tego biura jest nie słowne i trzeba się prosić o każdy cent by wypłacili a gdy wypłaca to jeszcze nie wszystko więc kolejna walka o swoje pieniądze odradzam jeżeli ktoś chce sobie za oszczędzić zdrowia !!!!

Iwona

Obecnie firma poszukuje między innymi kandydatów do pracy jako Zbieracz Zamówień oraz Pracownik Magazynu. Jest to praca w Holandii. Co możecie podpowiedzieć osobom zainteresowanym którąś z tych ofert?

Adi

Syf

kordian
@Iwona

Witam były pracownik.pracy jest dużo ale po miesiącu da się ogarnąć, dają zaliczki co tydzień jak masz kartę do bankomatu w euro , na start dostajesz pościel jakieś koszulki i polar a i buty z blachami do tej pory mam jeszcze ogólnie wypłata pierwsza za 5 tygodni ale na zaliczkach da się przeżyć, co do miejsca spania wiadomo nie jest to bristol jak ktoś jedzie do pracy a nie na wakacje to myślę że da radę ,jedynie lodówek mogłoby być więcej szef z plusa spoko jak się pracuje to nawet nie wie o twoim istnieniu ,ja osobiście jako na początek pracy za granicą polecam ,zawsze można zmienić pracodawcę jak coś nie pasuje pozdrawiam.

deny

Większość tych negatywów to zapewne osoby ,które podobne jak i ja swego czasu spotkały się z realem po przyjeździe do innego kraju,. aż dziw bierze że te pijackie ćpuny pseudo Polacy dawniej mówiono na takich Volksdeutsche, siedzą chlają i marzą na domkach i nigdy złego słowa nie powiedzą ???

Radek F

Problem tkwi w mentalnosci polaczkow. Gdyby mieli w sobie choc cien honoru jak polanalfabeci z krajow trzeciego swiata ktorzy szumnie szturmuja granice nic sobie robiac z przepisow celnych, mogliby sami narzucac stawki warunki mieszkaniowe sposob narracji z biurem nez zadnych wyru chanych koordynatorow. A tak sa tanimi parobkami na zachodzie o reputacji drobnych pijaczkow przyglupkow i zapier dalaja jak parobki po 14 h i ciesza sie ze maja prace. Zreszta niech polaczki na zakladzie plusa w ambacht otworza mordy a rozwieja wszelkie wstpliwosci. Czarnym czy arabom pietki mozecie czyscic certyfikowani niewolnicy. Wy sie nie buntujecie bo jestescie glupcami.

Stefan

Witam, praca w tej Firmie to była porażka a szczególnie módlcie się żebyście nie trafili do magazynu Plusa z napojami i piwami gdyż jest to typowy obóz pracy! Warunki mieszkalne fatalne nie ma w czym zrobić herbaty, a co dopiero obiad kontakt z koordynatorkami dobry ale i tak niczego nie załatwią.

Witam , mam pytanie czy jest tu osoba godna zaufania i szczera by powiedziała naprawdę szczera prawdę o tej firmie , czy warto z niej skorzystać i jechać. Jak wygląda transport tam i z powrotem. Jakie warunki ogólne są tej firmy . Jaka umowa , jakie zarobki , czy ubezpieczenie jest . Proszę o naprawdę wiarygodne informacje.

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)