Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Hiszpan

Szanowny Panie. Jak Panu zapewne wiadomo wypowiedzialem prace w Pana Firmie ze zwgledu na fatalne warunki pracy w Plus Beemster, oraz zakwaterowania w hotelu "Orka" w Egmond ann Zee. Praca: Zmiany na rano i na popoludniu zastosowane na przemian dzien po dniu przy 15! godzinnej pracy powoduja ze pracownik ma praktycznie 3 (slownie trzy) godziny na sen. Wyjasnie dokladniej: Zaczyna sie prace o 10.30 rano i konczy o 0.30, czyli juz nastepnego dnia, w ktorym sie wstaje o 4.30 zeby byc ponownie w pracy na 6.00 rano. Po trzydziestu godzinach na nogach musialem jeszcze bezpiecznie odwiezc ludzi do hotelu, co przy odrobinie wyobrazni pozwoli Panu zrozumiec ze zmuszanie kogos do pracy z takim planingiem jest poprostu nieludzkie. Jeden z pracownikow pracujacych w tym systemie zaslabl i trafil do szpitala. Pozostawie to bez komentarza. W zakladzie funkcjonuje dosc "niecodzienny" sposob karania pracownikow za popelniony blad. Jezeli do kontenera trafi przez pomylke pracownika inny towar, to musi odbic chip i udac sie na kantyne gdzie czeka az jego koledzy skoncza zmiane. Nie moze wyjsc poza zaklad pracy, chociaz swoja prace oficjalnie w tym momencie juz zakonczyl. Moim zdaniem jest to poprostu ograniczenie wolnisci i powinna sie tym zajac policja. W Plus Beemster panuje wyrazny podzial zalogi ze wzgledu na narodowosc. Dla "nie Polakow" organizowane sa zebrania, na ktorych chwali sie zaloge za dobrze wykonana prace, zapominajac ze wiekszosc tej pracy wykonuja wlasnie Polacy. Ochywiscie kara "aresztu" na kantynie nie dotyczy Holendrow poniewaz, co zupelnie zrozumiale, nie pozwolili by sobie na takie traktowanie. Dla Polakow natomiast organizowane sa spotkania na ktorych pietnuje sie popelniajacych bledy, oglasza nowe kary i "motywuje" do pracy straszac ze ja straca jesli nie postaraja sie pracowac wydajniej. Rasizm i mobbing! W czasie 15 godzinnej zmiany zaklad organizuje posilek dla pracownikow, ostatnio byly krakersy...Wydali kazdemu po 4 sztuki. A podobno to ludzie sa najwiekszym majatkiem Pana Firmy. Pracujacy w ciaglym stresie i napieciu (kary!), zmeczeni wielogodzinnymi zmianami, slaniajacy sie na nogach, z przekrwionymi z wysilku i slabego oswietlenia na hali oczami to naprawde zalosny obraz. Wstyd Panie Szefie! Oczywiscie stan sanitarny i techniczny samego magazynu tez pozostawia wiele do zyczenia, gdyby klienci sklepow Plus widzieli skad bierze sie towar na polkach w ich sklepie to omijali by go szerokim lukiem (trutka na myszy wysypana kolo palety z pokarmem dla niemowlat, Kinder Bueno ukladane pomiedzy paliwo do lamp, a podpalka do grilla, chleb Wasa przygnieciony proszkiem do prania, etc.) na podlodze asfalt! Mieszkanie: Hotel "Orka" juz na pierwszy rzut oka nie wyglada zachecajaco, ale jeden z jego salonow jest szczegolnie odrazajacy. Odpadajace tynki i rozne odcienie farby na scianach, zbieranina gratow ze smietnika zamiast mebli, plesn, grzyb, nie myte od lat okna, tylez samo nie prane zaslony. Dziury w drzwiach, zimno, smutno i ponuro. W pokojach o powierzchni 6 metrow kwadratowych mieszka po 4 osoby, spiac na pietrowych lozkach. Nie ma szaf na ubrania, bo i tak by sie nie zmiescily. Ubrania wisza na lozkach, rzeczy osobistych nie mozna nigdzie zamknac, a sprzataczka wchodzi bez pukania, czyli nie ma mowy o zadnej prywatnosci. Pracownicy szanujacej sie podobno firmy mieszkaja jak ludzie ze spolecznego marginesu i sa pozbawieni mozliwosci odpoczynku po ciezkiej i wyczerpujacej pracy. Pomieszczenia sanitarne nie spelniaja zadnych norm, w czasie korzystania z nich robi sie poprostu niedobrze. Nawet na sama mysl o nich ogarnia mnie obrzydzenie. Dlaczego ktos uznal i zdecydowal ze tak moga mieszkac ludzie, skoro sam nigdy by w takich warunkach nie przebywal? Dlaczego bierze jeszcze za to pieniadze, skoro powinien tak naprawde zaplacic odszkodowanie za ulokowanie pracownikow w tak skandalicznych i uragajacych czlowiekowi warunkach? Na domiar zlego hotel cieszy sie bardzo zla slawa wsrod mieszkancow Egmond, byly przypadki pobicia za to tylko ze jest sie Polakiem. Pracowalem w Pana Firmie od czerwca ubieglego roku, bylem pracownikiem COOP CODIS w Deventer i jak sadze wywiazywalem sie ze swoich obowiazkow nalezycie. Pomimo tego ze strony Pana Firmy spotkalo mnie wiele nieprzyjemnych sytuacji, wymienie jedna: Obecnie niepracujaca juz pani Kasia nie wyslala mojego wniosku na zasilek rodzinny do SVB i jestem pewien ze zrobila to celowo, poniewaz wnioski kolegow zostaly przeslane prawidlo

mika

hej mam pytanie 16 czerwca mam jechac do pracy przez ta firme jako ,,gospodyni,, chcialbym sie dowiedzic czegos wiecej moze ktos zna jakas pania ktora pracowala na takim stanowisku a moze ktos wie jakie sa realne zarobki za ta prace bo pani w biurze mi powiedziala ze mam zagwarantowane 32 godz,tygodniowo i 9,70 euro na godzine ale nie wiem brutto czy netto prosze o odpowiedz pozdrawiam

sparek
@mika

9,70 ale brutto bez wakacyjnych i bez prawa do prywatnego zycia. jestes na kazde zawolanie i zdajesz co sie dzieje na domku czyli kto z kim spi ile piw pije gdzie robi zakupy itd. wychodzi 5,80 na godz i 600 eur0 wyplaty zastanow sie dobrze .W biurze obiecuja zlote gory a to co zastaniesz to wielki dol. a wiesz na jaki hotel jedziesz stanowczo odradzam chyba ze chcesz zrojnowac swoja psychike.

mika
@sparek

nie bardzo wiem gdzie mam jechac mam sie dopiero dowiedziec w poniedzialek w biurze jak to mam donosic? mni powiedziano ze mam utrzymywac porzadek zeby bylo czysto a nie ze mam donosic a placa jezeli jest tak jak mowisz to masakra musze sie dokladnie wypytac

Tak było
@mika

Witam Miałem okazję mieszkać z tak zwaną panią gospodyni i niestety praca na telefon,mało godzin a co za tym idzie marne zarobki.Mogę polecić tę firmę tylko w jednym przypadku,jak jedziesz pracować do magazynu Ava Benelux (magazyn z chłodnicami samochodowymi)praca naprawdę ok,przez 9 miesięcy pobytu praca od poniedziałku do piątku po 9h,przez 9 miesięcy tylko 2 soboty miałem wolne.Pieniądze na czas.

larysa

Mogę powiedzieć sporo pracowałam tam i zamierzałam tam pojechać z wiadomego braku pracy w PL, w/w biura wysyła tam ludzi byle zgarnąć za nich kasę a co tam się dzieje nikogo nie interesuje. Pojechałam skierowana tam i niestety jak stwierdziła p.(usunięte przez administratora)(koordynatorka) muszę wracać bo.........okazało się że za dużo ludzi przyjechało i oni wrócą za podróż ,niestety czekam już sporo czasu a kasy nadal nie ma. Chyba ktoś powinien się zabrać za działalność tej "firemki" bo ludzie tam nie jadą na wakacje ale po to by zarobić i często są zdesperowani pożyczając kasę na podróż i życie tam bo kasa za pracę będzie za miesiąc lub 1.5 zależnie jak się zacznie pracę ( musi być równa perioda czyli 4 tyg.)Widziałam tam jak ludzie w akcie desperacji nie otrzymując kasy zgodnej z pracą robią rzeczy na które by się nie odważyli ,gdyby tam ktoś poważnie traktował osoby które pracują ( facet rozbił 3 firmowe auta) ......

mrowka

Czesć wszystkim dostałam propozycje pracy do pakowania ciastek na od 1 ,arca 2014 i chciałam sie dowiedzieć jak ta praca tam wyglada i ZAROBKI czy biuro jest wypłacalne, czy warto jechać tam ?

6-letni pracownik
@mrowka

jakie wakacyjne , weź się ogarnij, jak nie wiesz co to wakacyjne to nie pisz bzdur

zeffo
@6-letni pracownik

Wakacyjne 8% z twojego brutto, kolego drugi rzadek na twojim solarise. Wyplacane co 4 tygodnie.

6-letni pracownik
@zeffo

nie wiem czy słyszałeś o stawce minimalnej w hol. w tej stawce nie moze byc wliczone wakacyjne , pracuje tu juz długo i przez cały ten czas stawka netto nie poszła w górę

Pro100
@mrowka

A ty po Polsku nie umiesz pisać po pięciu latach w Hollandii? Gosciu weś się nie ośmieszaj, robisz z siebie "wielkiego Holendra" wstyd by Ci było.PS. Fajny z Ciebie koń, skoro pracujesz tam aż 5 lat. Ta firma to jakaś porażka, jedziesz do pracy, a potem okazuje się że co drugi dzień siedzisz na hotelu, jakieś dziwne kary za nieporządek w pokojach i jeszcze ta śmieszna stawka za godzine, ta firma jest dobra dla niewolników którzy lubią tyrać za marne ochłapy - A potem przyjedzie taki do Polski i się lansi jaki to z niego zarobas. No i jeszcze kwestia idiotów którzy urządzają sobie wyścigi kto więcej coli uzbiera na dniówkę, no i potem normy idą w górę przez takich durni co myślą chyba że podwyżkę dostaną.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
lolo

Witam, pracowałem w Holandii przez tego pośrednika prawie pół roku, powiem jedno, gdybym nie potrzebował pieniędzy na operację, to zjechałbym już po pierwszym miesiącu. Warunki mieszkaniowe tragiczne, w małym pokoju mieszkają 4 os., łóżka piętrowe. Kuchnia jedna, jak nie ma pracy i wszyscy na domku to tragedia żeby sobie posiłek przygotować. Co do wypłat to ok, pod jednym względem, wypłacają zgodnie z terminem jaki jest podobny, ale jeśli już o wysokość wypłaty to dramat. Zarabiasz 6e/h, bez żadnych dodatków, nie masz wakacyjnych, składem emerytanych kompletnie nic, zero!!!(usunięte przez administratora)

spirytus;)

zastanowcie sie dobrze nad podjeciem pracy(usunięte przez administratora), a wyplaty 400euro!.

dami

Firma bardzo kiepska pod wzgledem zakwaterowania jak i wynagrodzenia. Firma nie placi skladek emerytalnych jak rowniez wakacyjnego. Warunki na niby hotelach katastrofalne w Rossum jak i w Stompetoren. Jedna kuchnia ktora wyglada paskudnie. Po kuchni lataja koty. jedna polka w lodowce. jeden prysznic na cale pietro. Reszta prysznicy pozamykane bo pani sprzatajaca nie ma checi sprzatac. Pani sprzatajaca donosi koordynatorom o wszystkim co ma miejsce na hotelu. norma wypicia piwa dziennego wynosi 4. Kiedy nie ma pracy - pracownik jest umieszczany na tzw. liscie rezerwowej. Nie mozna wychodzic z hotelu do godziny 14. Jezeli jestes kierowca to masz teoretycznie do ptzejezdzenia 50km ale w praktyce jak odpalasz samochod sprzataczka biegnie za toba z miotla. pokoje po 4 osoby - lozka pietrowe . temperarury w zimie po 12 stopni w pokojach. Z godzinami bywa roznie bywaja tygodnie po 45 godzin ale i takie po 20 godzin.

zeffo
@dami

Witam, pracuje w tej firmie 5 lat na magazynie. Za te okres zawsie mnialem pieniadze na koncie. Firma oplaca skladky emerytalne i wakacyjne . Jezely ktos sie nieorietuje w temacie to niech niesieje bzdury. (usunięte przez administratora) Prosze sobie dostarczyc solaris do co lepszej ksiegowiej to onna wam wytlumaczy o co tu chodzi. Jest 21 wiek i google tez istnieje. Sorry zapomnialem panstwo niezadowolone zazwyczaj niezna holenderski,angielski i nawet swoj jezyk slabo. Tacy ludzie przujehaly podbic holandie.

lollol26

A czy jest mozliwość wypracowania większej ilości godzin niż zapisane w kontrakcie 128 godzin.

hahahah
@lollol26

van roij nie jest w cao , to sa walkarze jak nic, nie ma tam zadnych FAZ A, B czy C ,(usunięte przez administratora)

nana

Trzeba pamiętać że jedzie się do pracy a nie na wakacje do 5gwiazdkowego hotelu a plusem tej firmy jest 50 euro za tydzień za domek a nie jak u innych 75

lollol

A domki w Bungalow?, orientujesz sie jak tam sytuacja?? Pozdro

tomcio

wgl tu kazdy jest pokrecony ja tam bylenm i mialem 200 godzin czasem nawet 220 gadacie glupoty jak nie wiem

mila

Czesć wszystkim dostałam propozycje pracy do pakowania ciastek na styczeń 02.01.2013r i chciałam sie dowiedzieć jak ta praca tam wyglada i ZAROBKI czy biuro jest wypłacalne, czy warto jechać tam ?

dada

Witam, ja również zostałam zrekrutowana do pracy w Van Delft w Harderwijk. Czytając opinie,można wyrobić sobie zdanie na temat tej firmy. Pracowałam już w Holandii przez inną agencję pracy tymczasowej. Prawda jest taka: nigdy na jakiejkolwiek produkcji nie będziemy mieli zagwarantowanych godzin. Warunki mieszkaniowe? Uwierzcie mi,w każdej agencji znajdą się lokacje,gdzie mieszka się po 4-5 osób w pokoiku,w hotelu gdzie jest blisko 50 osób,a pralka jedna bądź szał-dwie.A warunki higieniczne? Cóż,jeśli meble się nie rozlatują, to reszta zależy od współlokatorów. Nawet groźba kar nie skłoni niektórych osób do posprzątania. Tak,więc czasami jest (usunięte przez administratora) . Moim zdaniem, najważniejsze w pracy za granicą jest zarabianie pieniędzy. Skoro żadna agencja pracy nie może zagwarantować nam konkretnej liczby godzin,to muszą chociaż wypracowane pieniądze przelewać na czas. Cotygodniowe salarisy,potrącenia za mieszkania.A jak z tego forum się dowiadujemy,dana agencja pracy nie wypłaca nam naszych wypracowanych godzin....Wiele można znieść,ale nie to,że nie otrzymuje się swoich zarobionych pieniędzy, łamiąc w ten sposób postanowienia polskiego kodeksu pracy i układu zbiorowego CAO...Kara za zerwanie umowy??? Jeśli jest to legalne,to ja nie dziękuję. Przedtem miałam umowę na 8 tygodni, w każdej chwili mogłam bez konsekwencji zjechać do Polski. Zarobki różnie-ale poszczęściło mi się i trafiłam do firmy, w której nawet szło zarobić. Postanowiłam więc,że nie ma co się śpieszyć i poczekam na inną agencję pracy. A reszcie mogę radzić aby dobrze się zastanowili.

bombi
@dada

robilem poltora roku a na koniec dostalem wajche na cala wyplate:)

AAbb

Ja z przyjaciółką tez mamy niby jechać na pakowanie ciastek w styczniu. Ucieszyłyśmy sie bardzo ze do nas zadzwonili z tej firmy ale wydaje mi się trochę podejrzane to że polski pośrednik tak bardzo nalegał abyśmy sie zgodziły... teraz czytając opinie o tej firmie już całkiem nie wiemy co robić... Proszę o wasze odpowiedzi

ania

Czesc w Styczniu mam jechcć na pakownie ciastek do firmy Van Delft w Harderwijk może ktoś mi napisać coś odnośnie tej pracy, jak wygladaja wypłaty po ile godzin robicie i jaki sa mieszkania (czy ktoś tam jedzie?)

szpicbrudka

Ludzie tam jest porazka a nie praca za 1200zl albo 1300 to wole w polsce robic i niech nik nie mówi mi bo 200 za hate wszedzie biorom za chate jak ktos garba chce sie dorobic to tak albo dorobic mustafe kto to jest (alkaida) a ten ich osilek postrach za co kase biorom naszom a my dostajemy wielkie nic naprawde jezeli ktos ma rodzinne i chce zarobic na czysto przy 160 h 400eu to niech jedzie a jak nie to niech szuka gdzie indziej powodzenia

LUKI

czesc mam pytanie czy w niedziele 03.11.2013r.jedzie ktoś do pracy na magazyn do Holandi?

LUDZISKA!!!! TA FIRMA TO JEDNA WIELKA POMYŁKA K[usunięte przez moderatora] PRACUJESZ 2 TYGODNIE I HEJA DO PL. A SCIAGAJA ZA DOMEK OPLATE MIESIECZNA POZNIEJ CI POWIEDZA ZE SIE NIE PRZESZLO OKRESU PROBNEGO. / żal.pl/

Lumbago

Ludzie nie chcieli z tym sadystą pracować i go do Rotterdamu przenieśli.

wku
@Lumbago

firma nacjagaczy zdecydowanie niepolecam.........................

oooo

Kumpel jedzie w niedziele na magazyn. Dalej tak źle ?

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)