Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Gall Anonim

Pieniądze są wypłacane co miesiąc na konto bankowe. Jest małe ale,wypłaty zazwyczaj się nie zgadzają - zawsze brakuje od kilku euro nawet do kilkadziesiąt euro. Bywały przypadki że brakowało po 100 lub więcej euro. Jadąc do biura w Hedel celem wyjaśnienia tego faktu,stwierdzali że \\\\\\\"są to wahania podatkowe\\\\\\\". Jeśli chodzi o pracę,to brak godzin pracy,złe traktowanie holenderskich team leaderów jak i przez polskich koordynatorów - traktowali nas jak (usunięte przez administratora)

robek

xxx - 2011-04-11 10:21:08 w google wpiszpowiem tak na amerzooden mieszkali najlepśi ludzie na świecie ale to było w 2005 roku do 2007 bo byłem ta przez 2 lata ale ten czs chyba się skączył to co czytam

lis

daj sobie na luz.Ja też miałem jechać ale po tym co przeczytałem to mi się odechciało :)

tom

witam wlasnie zamierzam wyjechac przez te agencje ale widze ze raczej sie nad tym jescze zastanowie czy warto...

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
harry

witam pracowalem tam do niedawna firma totalna porazka nie wyplacaja za nocki ani za nadgodziny za nadgodziny daja dodatku 90 centow ktore i tak podatek zjada a godziny pracy 18 - 3 rano to dla nich popoludniowki ogolnie w pl obiecuja zlote gory ale prawda jest taka ze nikt niepoinformuje ze nie placi sie za nadgodziny ze do pracy 70 km w jeda strone i co najwazniejsze !!! van r... to niejest biuro pracy tylko firma logistyczna co ma tez kozysi oczywiscie dla nich (usunięte przez administratora)

Emil

Z Holandii wróciłem nie dawno:/ na początek mnie wrzucili na rossum potem eindhoven na koniec trafiłem do budel i na magazyn plusa:/ jeśli ktoś chce zobaczyć w jakich warunkach kazali nam mieszkać pisać na gg 8768525 wyśle zdjęcia z tej ruiny(mieszkanie 8 os) co do płacy,płacili co 4tyg,żeby wypłacili nadgodziny to tylko można by pomarzyć.Jeśli chodzi o samą prace to nie ma co narzekać ale wiedza Want 2 work Gliwice co naprawdę dzieje się w VAN ROOJU to jak kropla w morzu tak samo jest ze stawką jaką oferują w Polsce a jaka jest w rzeczywistości w Holandii.Osobiście nie polecam tej firmy:/

byly pracownik

aa i jeszcze jedno uzbieralo mi sie 90 godzin vakatiegeld oczywiscie nie zaplacono mi za nawet 1 godzine... dzwonilem to zbywaja sie mnie tym ze mam zadzwonic tam a tam dzowni tam to zas mi mowia ze mam zadzwonic tam a tam i tak przez pol godziny dwonienia ... dam sobie spokoj bo wiem ze nie dostane anie zlamanego centa..

Pani Gienia z ABW

(usunięte przez administratora)po to sa strony tego typu zeby ostrzec innych w co sie pakuja.Pracowalem w tej firmie , jest tlok ,jak 5 osob robi bibe w pokoju to pozostali sie mecza, ludzie nie maja prywatnosci.(usunięte przez administratora)

wojtek

niech nikt tam nie wyjeżdża to ściema na maksa warunki mieszkaniowe okropne (usunięte przez administratora)).jak złoto wszystko to jedna wielka kicha szkoda tylko wydac kase na wyjazd pozdrawiam

Witam wszystkich czytających opinie o Want2Work. Jeśli wybierasz się do pracy do Holandii z tym biurem zastanów się 10 razy, 10, może i więcej...Opowiem krótko jak wyglądał tam mój pobyt(jedna porażka-nigdy więcej!). Otóż w biurze wszystko fajnie pięknie wygląda...ale jak już zajedziesz na miejsce do np takiego Rossum to już swoje pomyślisz(brzydko, nie ciekawie w hotelu samym), następnie zawiozą Cię podpisać umowę w inne miejsce, tam trzeba czekać kilka godzin by załatwić formalności, następnie dostajesz samochód pod swoją opiekę jeśli posiadasz prawko i dawaj, jedziesz na miejsce gdzie będziesz spać, nadmienię tylko, iż samochód masz na własną odpowiedzialność! Lepiej sprawdzić go niż go weźmiesz kilka razy-bo każe zadrapanie czy usterka to wiadomo-odciągną Ci z wypłaty. No chyba że usterka bądź uszkodzenie przekroczy(usunięte przez administratora) stanie z ich wozem płacisz Ty!((usunięte przez administratora) Co do domków hmm...jeśli lubisz pić bardzo dużo - spodoba Ci się, głównie ekipa pracowników tej (usunięte przez administratora) ludzie, którzy w Polsce nie mogą dostać żadnej pracy, często bardzo kiepsko wykształceni. Te mieszkania/kwatery to meliny! Odradzam ludziom, którzy chcą zarobić pieniądze, a nie męczyć się psychicznie. Co do pracy to jest praca w miarę prosta, co każdy może wykonywać - magazyny itp. Praca nie lekka, ale można znieść, poza tym syf!!! Byłem już kilkakrotnie w pracy za granicą, ale tam wytrzymałem niespełna 2mce!? Odradzam stanowczo t(usunięte przez administratora)

BRODA

Siemanko wszystkim ktorzy mnie znaja lub nie pracowalem 3l na Plusie a mieszkalem n(usunięte przez administratora)e Pozdrawiam chlopakow (usunięte przez administratora)

jesli nie chcesz to nikt Cie nie zmusza do tego zebys tutaj przyjezdzal.A jesli chodzi o opinie na temat firmy to pisza je zawsze Ci ktorzy zostali zwolnieni(usunięte przez administratora)Chcialbym poznac tego co to pisze a nie ze podpisuje sie anonim albo egmond aan zee.Moze sie tak ujawnisz jesli jestes taki madry co?i raz jeszcze przypominam niektorym nieznajacym prawa ze podawanie danych osobowych jest karane.

to ja

idz dorób sobie gdzies na budowie,zaoszczedzisz na zdrowiu psychicznym ...

emsi

zalezy gdzie sie trafi. Na Rossum i AMerzodden i na den Bosch jest dramat na melinie. Diever, Witteveen, Egmond calkiem ok.

orderpicker
@emsi

no i w miejscowości Budel tam są sami kryminaliści lepiej nie jechać pozdro były orderpicker

A jakie warunki lokalowe są?

emsi

na godzine zarobisz(usunięte przez administratora)o juz po potraceniu kasy za domek, ubezpieczenia. za nadgodziny nie dostaniesz nawet centa wiecej (usunięte przez administratora). Firma wyplacalna , minusem sa voormani, ktorzy w(usunięte przez administratora)

Student

Sądząc po Waszych wpisach odnoszących się do rzetelności pracodawcy tzn. czy to co mówią w biurze o zarobkach 6,2 eu netto na godzine,duża liczba godzin min. 40 w tygodniu, darmowe mieszkanie, darmowy transport do pracy w hol, i inne ciekawostki SĄ NIEPRAWDZIWE??? Zastanawiam się czy nie lepiej iść robić na budowie(usunięte przez administratora) niż jechać tam na 2 miesiące i czuć się człowiekiem niższej kategorii ale zarobić niewiele więcej niż w PL????? Proszę o rzeczową odpowiedz... Pozdrawiam

o.

jakbys czytal ze zrozumieniem to napisalem, ze z tym (usunięte przez administratora)

hahaha

ni właśnie to po co pracujecie???

xxx

e-mail:gliwice@want2work.nazwa.pl to jest do biura do Gliwic,dla zainteresowanych

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)