Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

nie doczekasz sie przelewu.bo te (usunięte przez administratora) kradną

To jest (usunięte przez administratora) w bambuko. Jesteście bandą [usunięte przez moderatora] i jeśli próbujecie jeszcze robić dobre wrażenie ,to informuję,że niebawem wam sie ono skończy,ponieważ o waszym [usunięte przez moderatora] polegającym na nieludzkich warunkach pracy i bezczelnym nie wypłacaniu kasy za wykonaną pracę zostały poinformowane nie tylko związki zawodowe w samej Holandii,oraz ichnia inspekcja pracy, ale też sąd i polska inspekcja pracy.Śmierdzi od was mafią na odległość i jesli wydaje wam sie,że będziecie bezkarnie uprawiać swój preceder przestępczy to grubo sie mylicie.Jesteście dnem do którego nie da sie od spodu zapukać i zostaniecie przykładnie zniszczeni,żeby takie (usunięte przez administratora) jak wy wiecej nie miały polotu.Powinniście dawno siedzieć.

Bolo

Witam, dostałem propozycję wyjazdu od [usunięte przez moderatora] z Want 2 Work. Wyjazd jest do Bovenden 20.07 z Gdańska, a praca jest przy truskawkach i szparagach. Jeżeli ktoś coś wie o tej ofercie i tej pracy to bardzo proszę o napisanie wiarygodnych informacji, bo te zamieszczone dotychczas dobrze o tej firmie nie świadczą. Wyjazd wiąże się z zapłatą 90 pln kaucji. Nie jest to taka duża kwota, ale nie chciałbym dać się jakimś oszustom naciagnąć. Jeszcze raz proszę o jakieś info.

ex van ryj

czy van [usunięte przez moderatora] nadal na pickowaniu placi 5,9 netto na godzine ??

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Krzysiek

Przeciez nie firma pije, uzywa narkotykow, albo kradnie, to pracujacy w firmie Polacy. Tacy pracownicy przyjezdzaja i tylko tacy sa niezadowoleni.

Polak84

Wita wszystkich mam pytanie jak tam jest na serio bo mam jechać niby we wtorek do magazynu na picking i teraz jak poczytałem wasze opinie to nie wiem co robic prosze was pomurzcie bo juz mam taki kocioł w glowie ze niewiem czy jechac czy to olać

Petra

Wyslij mi na maila skan swojego rozliczenia tygodniowego badz miesiecznego gdzie pracowales i w jakich godzinach to bede ci mogla je dokladnie opisac co i jak. Mam sporo wiedzy na ten temat. Ale obawiam sie, ze Stuwarooj B.V. jest koleja ''konstrukcja''majaca na celu ominiecie przepisow CAO dla biur pracy i ''legalne''oszukiwanie ludzi.Stuwarooj twardo twierdzi ze oni nie sa biurem pracy i uzywajac tegoz argumentu stworzyli swoje wlasne cao ktore np.znosi obowiazek oplacania skladek emerytalnych. [usunięte przez moderatora]

drupi
@Petra

pracowałem na Sparze w alkmar przez ta agencje.praca spoko voicepicker,0 stresu byla.co innego w egmond gdzie mieszkalem pokoik 4 osobowy, 2 lozka pietrowe gdzie gdy 2 osoby zeszly naraz z lozka nie bylo sie gdzie odwrocic.szef (usunięte przez administratora) typowy holenderski (usunięte przez administratora)

Milena

jojo - 2010-01-29 13:15:44 Twoja wypowiedz swiadczy tylko o Tobie, to jest najgorsze ze czlowiek nie nauczyl sie dobrze pisac po polsku, pracowac zreszta tez nie a wymaga nie wiadomo czego - jednym slowem zalosne. pozdrawiam tych, ktorzy w firmie pracuja po kilka lat i nie maja problemów.współczuję tym, którzy pracują w tej firmie dłużej niż kilka miesięcy, bo zarobki to jakaś pomyłka. pracowałam przez 3 miesiące dla van rooij i podam Wam porownanie: pracując na stawce wiekowej w innej firmie (pollux) w wieku 21 lat, zarabiałam 800 euro przy 150 godzinach miesiecznie (tylko pierwsza zmiana, bez weekendów). po powrocie do pl zostalam dodatkowo rozliczona z wakacyjnych pieniazkow. w tym roku (mam dzis 24 lata) przy dokladnie tych samych godzinach i wyższej stawce zarobilam TE SAME pieniadze, z tym, że w wyplacie uwzglednione sa juz pieniazki wakacyjne. dodam, ze pracowalam na 3 rozne zmiany, a firma nie uwzglednia ZADNYCH dodatkow, jako, ze posiada wlasny uklad zbiorowy CAO. pomimo umowy nie gwarantuja godzin, ogolem robia z pracownikow (usunięte przez administratora) od ksiegowosci nie odpisuje na wiadomosci, nie odbiera telefonow i tym, ktorzy maja jakies zastrzezenia sugeruje zmiane pracy. Dno.

Laura

Własnie o to chodzi że ja tu pracuje i nie zamierzam zostać ,tu co sie dzieje to wielkie [usunięte przez moderatora] ,pracowałam już w NL i nie oczekuje wypłaty za nic,jestem przygotowana na ciężką pracę,ale tu jej nie ma ,siedzenie na domu po 4 dni za ktory jest pobierana opłata,wiec zarabia sie tylko na domek i skromne życie,a pani z biura ( imienia nie podam ) na jakiekolwiek pytania stosuje metodę "spychologi" zrzucając wine na biuro w Gliwicach. Przy podpisywaniu umowy nie ma jasno przedsawionych warunków ,mowa jest o karach jakie mozna tu jedynie ponieś praktycznie za wszytko ,POJAWIA SIĘ PYTANIE NA TEMAT TEJ FIRMY,CZY ICH CELEM JEST STRASZENIE I WYKORZYSTYWANIE LUDZI? stanowczo nie polecam tej firmy

ZBYCH

tekst chyba[usunięte przez moderatora] byłem tam i pracowałem chwalili mnie ze jestem dobrym pracownikiem ale takiego syfu nie widziałem było dobrze jak trzeba było robić a jak się postawisz to cię zgnoja dają kluczyki od auta i masz yć kierowcą za free bez jakiego kolwiek dodatku jak coś nawali próbuję obciążyć ciebie na domku w egmond mieszkało 48 ludzi na jakiś 10 m2 4 ludzi kuchnia z salonem około 15 -20 m2 max 12 osób potem stempatoren chałupa jak obiekt wojskowy kuchnia jak w wojsku j[usunięte przez moderatora]radze omijać szerokim łukiem te firmę [usunięte przez moderatora] i całą te klike nikt nie może nawet przyjść w odwiedziny trzeba mieć specjalne pozwolenia fałszywa [usunięte przez moderatora] co wysyła ludzi na rozładunek ręczny tira 13m w 2 godziny a masz zapłacone za godzine i na 14 do pracy legalnie a jak sie postawisz to powie zer zatrudnia cie stuwa a nie plus

mmmmmm

Ja pracowałam w want to work 6 miesięcy mój chłopak 3 lata i mieszkaliśmy na rossum nawet nie chcieliśmy sie przeprowadzić !! Bo nie liczyło sie to jaktam wygląda tylko jacy [usunięte przez moderatora] ludzie tam mieszkają.i warunki nie były takie złe !!

filip

dno jakich nie widziołem na drugim sztoku myszy w zima [usunięte przez moderatora] jak w kielcach chałpa zgrzypi że spać sie nie do tak jest w Stompetoren. Jak jo tam robiół to dowali urlop w promocji cały miesiąc ale za chata cza płacić jak do roboty cza boło w sobota to w tydniu żeś mioł wolne i ogólnie o dupsko rozczaść tko firma

leksus

hej, jak ja tam pracowałem to za takie zerwanie umowy kasowali 250 euro , a nie całą wypłatę. Umowa ci się zapodziała? To ty ją w ogóle dostałeś? Ja tam byłem dwa razy i umowa musiała w biurze zostać, oczywiście po holendersku, bez możliwości jej wyniesienia poza biuro. Ale tak na marginesie, byłem tam dwa razy i ja nie narzekam. Jechałem do pracy, a nie na wakacje żeby trochę popracować, a resztę dnia ćpać. Dałem rady i jakbym potrzebował kasy to bym dzwonił tam i załatwiał robotę.

patrk73

pracowałem w van rooij przez trzy miechy tle wytrzymałem najpierw mieszkałem w hazerswoude było niezle potem przeniesli mnie do stompetoren totalna porażka,, gospodyni ,,hotelu czuła sie jak bogini grzebanie w prywatnych rzeczach gdy byliśmy w pracy to normalka nie u wszystkich tylko tych wybranych którzy jej niepasowali,no i oczywiscie kapowanie co rano telefonicznie do pana [usunięte przez moderatora]. doszło do tego ż na przerwach sniadaniowych wolałem siedzieć zholendrami bo niemogłem słuchać jak obgaduą kolegów którzy byli na urlopach.w chotelu młodzi pracownicy traktowani jak koty w wojsku .wreszcie nie wytrzymałem i wyjechałem bez wypowiedzenia ,żle zrobiłem bo wyjechałe przed trzy dni przed wypłata oczywiscie wypłaty nie dostaem ani centa powiedzieli mi ze to jest kara za zerwnie umowy bez wypowiedzenia .gdzies zapodziała mi się umowa może ktoświe czy jest tam taka klauzula że mogą ukarać taką kwotą , a miełem przepracowne 220 godzin to jakieś 1100 euro .[usunięte przez moderatora]

admirał

He .Uciekajcie!!!!! Uciekajcie!!!! . obiecanki cacanki a polakowi radosc .firma od krorej trzeba uciekac kapusie pijaki cpuny i cholera wie co jeszcze

xxx

ja tam sie wybieram to zobaczymy jak bedzie ..

kamil

prześlij mi te filmy na pocztę (usunięte przez administratora)

luk

mieszkałem w dussen kilka lat temu ale nie było tak zle

alicjam37

Witam. Czy ktos moze mi podac jakies namiary,numery czy cos podobnego zeby sie tam z nimi skontaktowac?

peter

Heheh, pracowałem tam parę lat temu i widzę że niewiele się zmieniło. Większość z powyższych wypowiedzi to prawda. Warunki mieszkaniowe tragiczne - przede wszystkim przeludnione pokoje (usunięte przez administratora) Bardzo łatwo można było popaść w niełaskę i zostać zwolnionym - wystarczyło że ktoś z \\\"zasłużonych\\\" coś zakapował i można było zaliczyć zjazd :)(usunięte przez administratora)

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)