Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

kravelin Nowy wpis

Agencja zostawia na lodzie, wyrzuca z zakwaterowania na dworzec, (usunięte przez administratora) na salarisów. Takie agencje powinno się zamykać.

Doswiadczony picker

Nic sie tam nie zmieniło widze. Byłem w sierpniu 2019. Ucieklem po 2 tygodniach. Wylęgarnia ćpunów alkoholików złodziei i patusów. Godzin oczywisicie brak mieszkanie hotel ze stodoły przerobione brut smród i kiła. Solarisy mozliwe na minus. mowie o stompetoren. LUDZIE OMIJAJCIE TO (usunięte przez administratora) SZEROKIM ŁUKIEM. a mam filmiki z hillegrum i stompetoren jak wygladaja te ich rezydencje.

Kris Nowy wpis
@Doswiadczony picker

Podeślesz jakiś filmik

Pikczu

Witam czy ma ktoś rzetelna opinie na temat pracy w centrum dystrybucji w Plusie w miejscowości Haaksbergen?

marek Nowy wpis
@Pikczu

pracowałem dwa lata temu praca ok stołówka tania na ciepło można zjeść ,do pracy blisko 10 -15 km. osobowymi autami (chyba że sie zmieniło) sklep blisko ,coff ok 15 km .No i tu schody lokacja warunki no nie ciekawe ale da sie zyć pojechałbym jeszcze raz ;)

Łuki Nowy wpis
@marek

Nic się nie zmieniło , jedynie stawka poszła w górę . Zapraszamy !

Helena

Przeglądam stronę internetową firmy Want 2 Work i zastanawiam się nad stanowiskiem Orderpicker: https://www.want2work.nl/pl/vacatures. W ogłoszeniu nie ma jednak żadnej informacji o zarobkach. Wiecie może jakie wynagrodzenie wiąże się z tym stanowiskiem?

Łuki
@Helena

12,40 € za godzinę brutto . Polecam

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wozkowy ciapaty

Wiecej zarobisz tygodniowki żebrząc pod kościołem niż w tej agencji. Wygonił już ktoś szczura z chałupy?

Zz
@Wozkowy ciapaty

Szczur pojechał na urlop niestety nie długo wraca może się (usunięte przez administratora)w Polsce z kimś i nie będzie chłopaków (usunięte przez administratora) !

Chłopek

Nie wiem gdzie wy mieszkacie i gdzie pracujecie,ze tyle negatywow dajecie. Want2work jest moją pierwszą agencją w Holandii i jak narazie jedyną. Pracuje w Plusie ponad trzy lata, wypłaty zawsze na czas ( moze dwa razy przyszly dzien pozniej). Jak jest malo pracy to wyplaty oscylują w granicach 330-380 euro, w sezonie potrafie dostac nawet 550euro. Mieszkam w Rotterdamie w normalnym bloku miedzy holendrami, ciapatymi itp. 4 pokoje na 7 osob i duzy salon, internet wszystko jest, ja tam nie narzekam. Jak ktos zmienia agencje co miesiac to mu nigdy nic nie pasuje, pozdrawiam

MOniaaa
@Chłopek

Mozna sie jakos z toba skontaktowac ??

oki
@Chłopek

Praca ok,poniżej 420E tygodniowo nie schodzę, a co do narzekających:jeśli lubisz pochlać/zaćpać i co tydzień masz 'chorobę poniedziałkową' to nie marudź że Cię bezpodstawnie zwolnili.(usunięte przez administratora)

Julia
@oki

Tygodniowe wynagrodzenie, o którym wspominasz, jest już zdecydowanie w porządku. Chyba nie ma na co narzekać, ale trzeba też mieć na uwadze, iż kwestia zarobków jest indywidualna. Każdy na przecież inne potrzeby. A powiedz mi, jak tam jest z ubezpieczeniem? Agencja Want 2 Work je zapewnia?

Kolega
@Julia

Kolega nie wspomnial że żeby tak zarabiać trzeba już pracować dłuższy czas bo do roku pracy to godzin Ci nie dają bo to jest dla wyjątkowych a 3/4 tam zarabia 300-350 może w sezonie koło 400. Reszta ma więcej bo to starzy pracownicy (usunięte przez administratora), typowy polak.na lokacji roznie, zależy na kogo trafisz. Pracowałem więc piszę prawdę. Pozdrawiam Capelle. A kolega nie dodał że to praca dla mężczyzn wyłącznie.

@MOniaaa

Pewnie, a co potrzebujesz?

@Kolega

Oczywiście ze duza liczba godzin jest dla starszych pracowników, dlatego nie zmienia sie agencji co miesiąc bo nigdy nie bedziesz mial godzin

Michal
@Chłopek

hej pracujesz jeszcze w plusie?

Jaf

Mówimy o Stompetoren.

Jedna wielka melina, godzin mało, zakwaterowanie drogie a wygląda jakby jeszcze dzień temu (usunięte przez administratora) podłożył bombę. Małe zarobki nie warto tu przyjeżdżać, za takie pieniadze to można w Polsce siedzieć. Do pracy daleko a samochód na wode nie jeździ. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) co niektórzy wyglądaja jakby dopiero co wyszli ze śmietnika

Xxx

Samochody są służbowe , nikt nie kazał Ci jeździć prywatnym...

Kamil

Rok temu pojechalem przez agencje AB Jobs ktora zrekrutowala mnie dla wont2work. To byla zdecydowanie najgorsza agencja przez jaką pojechałem. Pierwsze zostalem przywieziony do jakiegos starego budynku ktory wygladal jak dawny psychiatryk, pelno ludzi w holu z brakiem miejsc w pokoju, po 3 dniach zawieziono mnie na lokacje do hotelu, hotel wygladal jak przerobiona szopa, pokoje 3 osobowe, jadalnia jak we wiezieniu i sami faceci (nie liczcie tam na love story) chyba ze lubicie w (usunięte przez administratora) W pracy malo godzin, do tego agencja sprowadzala caly czas nowych ludzi zeby zasiedlic szope Stompetoren. Do tego jest tam odgorny zakaz chorowania, o chorobowym mozecie pomazyc, rozchorujecie sie to od razu wylatujecie. Dodam jeszcze ze mialem byc wyrzucony z pracy przez zly nastroj furmana, a furmanow przydziela sobie koordynatorka z posrod najwspanialszych i zasluzonych chlopcow. Podsumowujac: warunki zamieszkania: okropne, ludzie: niezbyt przyjazni, typ pracy: nie podobala mi sie, godziny: mało, stawka: całkiem przyzwoita, koordynacja: zalezy czy was polubi inaczej mozecie nawet wyleciec z dnia na dzien. Zdecydowanie odracam!

KtośTam
@Kamil

Dokładna racja :-) haha jak się nie spodobasz Monice ..lecisz ..

kiler

ta firma to wielkie(usunięte przez administratora) przyjechalem w niedziele a w poniedzialek mowia ze ie ma pracy, pobili goscia ludzie z biura eryk wiatrak (usunięte przez administratora) was

Tragedia

Nie polecam. Najpierw hotel we vlijmen co jak się nie spodobasz to odrazu ci podziękuja. Kilka osób przyjechało do pracy dostało czas do "jutra" żeby wrócić. Praca w plus tragedia brak godzin (usunięte przez administratora)koordynator tego (usunięte przez administratora)wyzywa (usunięte przez administratora)ludzi

Gladiator
@Tragedia

Co Ty wogóle wymyslasz Kordynatorka na Plusie jest Holenderka mozna z Nia wszystko zalatwic Furman Seweryn tez w porzadku gosc,pracowac trzeba wszedzie kasa jest bardzo dobra moja najgorsza tygodniówka to 428 Euro jak do tej port jak jestes w porzadku to I ludzie z firmy Sa ok byles w Plusie chyba na zakupach po browary

Wódz pokemon.
@Tragedia

Masz na myśli ten hotel przejściowy.Daj adres...

SHeller

Witam, mam pytanie odnośnie tego jak na chwilę obecną wygląda sytuacja z ta agencją, mam zacząć pracę 16.11 i jednocześnie chciałbym się dowiedzieć czy ktoś również wybiera się w tym terminie, pozdrawiam.

Omijaj z daleka

(usunięte przez administratora)Pracowalem na IDL. MIESZKALEM W TILBURGU. w domu za sciana kazdej nocy drapaly szczury chcace sie przedostac do naszego pokoju. W domu internet. Predkosc 20kb/s. Okradli mnie z wyolaty bo powiedzieli ze jakiegos dokumentu nie podpisalem elektronicznego. Umowa o najem mieszkania i prace byla podpisana. Dostalem solaris z wyplaty a pieniedzy nic. Napisalem do koordynatorki to stwierdziła ze pieniadze nie doszly bo nie podpisalem tego dokumentu na jakiejs aplikacji mobilnej po czym zablokowala mnie na whatssappie.!!!! Mieszkalem w pokoju z brazylijczykiem, ktory bylcpodejrzany o koronowirusa i robili mu testy. MIESZKALEM Z NIM W POKOJU I MNIE NIE PRZEBADANO!!! POZDRAWIAM CIE (usunięte przez administratora), PODALEM CIE DO SNCU A Waszą Kwaterę DO SNF

Monika kordynatorka

Odradzam każdemu plus midenbeemster ze względu na kordynatorke monike wieczne pretensje o normy na które nie masz wplywu testy na obecność narkotykow jeżeli się nie zgodzisz wylatujesz przeszukanie pokojów jeżeli się nie zgodzisz wylatujesz sprzeciwisz się lub się nie spodobasz jej wylatujesz nie ważne że masz rację wysyłanie ochroniarzy żeby Cie z domku wyrzucili nie odbijesz się do pracy nie masz dniówki

Mucha

Ludzie omijać ta agencję (usunięte przez administratora)

@Mucha

Mucha to ty żyjesz? Podaj nr do siebie odezwę się na whats App...

@Mucha

Mucha odezwij się do mnie na email!!! Krzmarsz@gmail.com pozdrawiam!!!!!

Czy zdarzają się nadgodziny w Want 2 Work Sp. z o.o.?

Zlodzieje

Ja miałem po 20h w tygodniu zarabiałem po 15 euro na tydzień

Uważajcie na ta firmę

Uważaj na ta firmę , nie maja internetu i kasy czasami nie wypłacają i nigdy bym tam nikomu nie proponował

Zobi

Hej mam pytanko chciałem się dowiedzieć po zwolnieniu kiedy wypłacają wakacyjne a dokładnie ile trzeba czekać na swoje pieniądze

@Zobi

5 tygodni:/:/:/

On

Złego zdania nie powiem o tej agencji Want2Work jak i o pracy na Plusie. Podejrzewam, że większość negatywów wystawiają osoby, które poza biadoleniem i imprezowym trybem życia nie nauczone zostały pracy. Dla tych co tak narzekają, proponuje najpierw docenić, uszanować i nauczyć się pracować. Potem ewentualnie możecie czegoś oczekiwać. Za darmo nikt Wam nic nie da.

Kumok

Ej ja niem wiem skad macie takie negatywne doświadczenia. Kiedyś pracowałem dla nich i rzeczywiście było ciulowo bo mało godzin ale kasa wpływała zawsze w termienie. Niedawno przyjechałem znów i jestem zadowolony pracuje na magazynie Plusa godzin mi nie brakuje praca też spoko. jeśli komuś zalezy na pracy to godziny beda. ile ja to juz widzialem ludzi tam co narzekaja ze pracy nie ma, a to zwykle ćupny co naćpani i pijany lezą do pracy albo nie pojda bo zachleją w nocy i im sie nie chce a potem pretensje ze pracy nie ma Takie realia niestety. Ja osobiście polecam ta agencje

Magaw
@Kumok

Hahaha święta prawda dobrze to ująłeś też sie zgadzam praca jest ok stawka też fajna jak się chce to się pracuje :D Także te negatywy nie wiem skąd:P

Ast
@Kumok

Mam oferte pracy do sligro amsterdam , pracujesz tam może ? Możesz coś napisać o pracy , zakwaterowaniu , wypłatach Pozdrawiam

kumok
@Ast

Ja pracuje na Plusie i jestem zadowolony jesli chodzi o Sligro to tam nie pracowałem, ale slyszalem ze nie jest tam źle.

@Kumok

Jeśli można wiedzieć to w którym mieście pracujesz w plusie? W weekend prawdopodobnie będę jechał właśnie na magazyn plusa.

Maciej

Nie polecam tej agencji hertogenbush Zero kontaktu z koordynatorką Pania Martą oraz cała agencją nie odbierają telefonów oraz bagatelizują meile dziwne nie wyjasnione potrącania z wypłat brak wypłaty wakacyjnych Agencja Krzak !! Omijać szerokim łukiem!!!

Wujek samo zło

Nazwę agencji trzeba zmienić na Want 2 Pay. Nie znam ani jednej osoby, która pracując w tej agencji nie miała problemu z wynagrodzeniem. Oddzielnie radzę omijać Szmartę.

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)