Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Robbb

Czesc,po jakim czasie sa wyplacane wakacyjne i urlopowe w tej firmie?

Jan
@Robbb

Długo już pracujesz za pośrednictwem firmy Want 2 Work? Mógłbyś napisać, czy możliwa jest praca tylko w okresie wakacyjnym? Nie ukrywam, że jest to ważna informacja, więc liczę, że napiszesz, co wiesz na ten temat.

Aaaaa

Witam jadę tam do pracy może ktoś mi coś powiedzieć jak to wyglada

Luki

Najgorsza firma. Dramat. Chcesz zarabiać po 300 euro? Może za kazda glupote chcesz miec kare w postaci dni wolnych? (usunięte przez administratora)najgorsza koordynatorka. Wyzwiska, rzucanie (usunięte przez administratora) zero organizacji. Na codzien jej zachowanie pokazuje, ze czasem chyba zapomina wziac tabletki. Mialem teraz faze C - zwolniony w ciagu jednego dnia. D R A M A T. Ona robi co chce ale nikt sie nie wychyla bo minuta i cie nie ma.

W2W
@Luki

I mówi to osoba, która wyrzucili z poprzedniego Plusa za ćpanie. Zostałeś wyrzucony bo nikt nie chciał współpracować z typem, który nie dość ze ma nierówno pod sufitem to jeszcze na sile kabluje na ludzi by zostać brygadzista. Po zwolnieniu nawet bałeś się wyjść z pokoju, taki typem człowieka jesteś.

NowyPracownik
@Luki

Siemanko moglbys sie do mnie odezwac w sprawie tego zakwaterowania bo mam jechac tam w niedziele i po tym co tutaj czytam to nie wiem co robic prosze o kontakt najlepiej na tel- +31 630818689

Koper sc
@W2W

Mam pytanko jak wychodzi się tygodniowo z kasą? I jak zakwaterowanie jakie warunki ilu osobowe pokoje?

Niewazne

Stompetoren - banda alkoholików, niedzielne libacje, zalęgarnia ćpunów. Na porządku dziennym są wyzwiska, bijatyki, obrażanie wszystkich. Sama praca w Plusie jest okej ale kwaterunek to KOMPLETNE DNO. 50 chłopa w jednym budynku. Nie wiem czy ktoś tu sprząta czy nie ale stale brakuje podstawowych rzeczy tj. papieru toaletowego, płynu do mycia naczyń. Pani gosposia siedzi cały dzień na kuchni (serio, kiedy nie zachodziłem na dół to zawsze piła kawkę), jedynie coś zaczyna robić gdy zbliża się kontrola. DNO.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gosia

Czy firma oferuje benefity?

Majk

Pracowalem kilka lat temu mieszkajac w rossmalen i chwale do dzis zarobki 320/330 € zalezy gdzie sie trafi pozdrawiam Cyryla

Janek

Gdzie można aplikować na oferty pracy?

@Janek

Dzień dobry, aplikować można poprzez stronę GoWork lub przesyłając CV bezpośrednio na nasz adres mailowy - gliwice@want2work.com.pl Pozdrawiamy!

Mariusz

Witam. Na jakie warunk zakwaterowania można liczyć?

@Mariusz

Dzień dobry! Jeśli życzy Pan sobie otrzymać przykładowe zdjęcia z naszych lokacji to zachęcamy do kontaktu mailowego. Pozdrawiamy

Maria

Czy żeby dostać pracę należy mieć wyższe wykształcenie?

@Maria

Dzień dobry! Wyższe wykształcenie nie jest dla nas istotnym czynnikiem. Większą wagę przywiązujemy np. do znajomości języka angielskiego/holenderskiego, posiadania prawa jazdy lub doświadczenia w pracy podobnej do tej proponowanej przez nas. Wszystko zależy od aktualnie obowiązujących ogłoszeń. Zachęcamy do przesłania swojego CV lub kontaktu telefonicznego. Pozdrawiamy!

Piotrek

Dramat firma kompletna porażka, nie dość że po przyjeździe okazuje się całkowicie inaczej niż chociaż trochę miało być to do tego całkowita olewka w jakimś tymczasowym rozwalającym się hotelu , koordynator ma totalną olewkę na Ciebie nie wiadomo kiedy znajdzie czas na to żeby przyjechać i załatwić formalności, strata czasu i pieniędzy, odradzam...

@Piotrek

Dzień dobry Panie Piotrze, czy zgłaszał Pan swoje uwagi koordynatorowi na miejscu? Bardzo prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie!

Jacek
@Piotrek

No nieźle.A ja się wybierałem.Bez kitu,taka lipa?

Rafal

ODRADZAM TA AGENCJE WYSYŁAJĄ DO STUWAROOIJA A TO SAME KUR... I (usunięte przez administratora) LUB DO Want 2 Work ale to ta sama agencja ta ma syn a STUWAROOIJA ma ojciec . Wiedz te same (usunięte przez administratora) . Pokoje małe po 4 osoby wszędzie (usunięte przez administratora) i sami alkoholicy .

@Rafal

Witam, jeśli nie jest Pan zadowolony z pracy/zakwaterowania to zawsze zachęcamy do kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy. Prosimy natomiast nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji jeśli chodzi o właściciela naszej firmy i jego rzekomego syna. Jeśli chodzi o lokalizacje - nigdy nie ukrywamy, że pokoje nie są jednoosobowe. Natomiast co do nawyków naszych kandydatów - niedopuszczalne jest pojawienie się w pracy pod wpływem alkoholu. Takie praktyki kończą się utratą zatrudnienia. Pozdrawiam serdecznie!

Mati sosnowiec

Mam pytanie pracuje ktoś jako orderpicker w rotterdam zakwaterowanie vijlmen jakieś opinie opłaca się jechać bo w niedzielę mam jechać piszcie dzieki z góry dzięki..

PaCK
@Mati sosnowiec

siema też z kolega dostalismy oferte jechac tam w niedziele i sie zastanawiamy i lekko na nie jestesmy przy tej stawce itd

Robert
@PaCK

PaCK nie jedz tam odradzam

@Robert

Witam, jeśli Panowie mają jakiekolwiek wątpliwości to zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie. Pozdrawiam!

Duśken

OMG Co z Wami !!! Czy tutaj wpisy dodają sami analfabeci ??? :O Rozumiem wasze doświadczenia z tym biurem opisujcie ,ale proszę !!! WSTYD ! Słownik w rękę !! Nawet istnieje coś takiego jak EDYTOR TEKSTU ! zaznacza gdy zrobisz "babola"

xxxx

www.sncu.nl.bardzo pomocna strona

Analfabeta
@Duśken

Po co to czytasz to jest forum odnośnie pracy a nie polonizmu czy błędów w pisowni jak chcesz zabłysnąć to znajdz takowe forum i się tam wymądrzaj

Kiki89
@xxxx

Pomocna ale nie mają żadnej mocy . W sensie nie dysponują np. Prawnikiem. Tylko doradztwo i może skarga na biuro..to wszystko. Dochodzenie praw i należności przed sądem..w Holandii tylko przez prawnika..bardziej pomoże juridisch loket.

Kuba

Szkoda, że osoby które pracowały lub pracują z agencją tak rzadko piszą na forum!!

wert
@Kuba

Dlatego ,że piszą tylko rozczarowane osoby a debile i ćpuny nigdy nic nie piszą???

@wert

Dzień dobry! Niestety najczęściej jest tak, że opinię/komentarz zostawiają osoby, które spotkało rozczarowanie. Nie odnosi się to jedynie do rekrutacji, ale do wszystkich dziedzin życia. Ludzie zadowoleni z czegoś rzadko chwalą, natomiast rozgoryczenie wzbudza taką frustrację, że człowiek ma potrzebę się podzielić uwagami na jakiś temat. Kogo to nigdy nie spotkało, niech pierwszy rzuci kamieniem. Pozdrawiamy serdecznie!

wert
@Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)

Oj oj ale pani zabajerowała ,być może kończyła pani marketing albo zarządzanie , nie dokładnie to miałem na myśli ale jak mówią na każdą odpowiedź każdy ma inne wytłumaczenie prawda ,a wcale nie mówiłem ,że mi się praca nie podobała wręcz przeciwnie tylko to otoczenie tych " pseudo kolegów" pozdrawiam i miłego dnia.

Antywiesniak

Ten okrutno aroganski naganiacz całyczas npnostop szuka Niewilników bez znajomosci angielskiego z polski wschodniej i poznańskiego i zachodnipomirskiego itp zawsze bo takich można bezograniczeń płacic połowe i oni nic ztym nierobią bo usiebie na wschodzie zarobili mniej pozatym nieumią sie porozumiec

@Antywiesniak

Dzień dobry! Nasza agencja pracy rekrutuje kandydatów z całego kraju, nie tylko z wyznaczonych przez Pana obszarów. Dodatkowo, w naszych ogłoszeniach zawsze pojawia się wymaganie w postaci podstawowej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego. Jeśli ma Pan jakieś zastrzeżenia co do sposobu prowadzenia przez nas rekrutacji, to zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem. Pozdrawiamy serdecznie!

Aktualność
Witamy na profilu firmy Want 2 Work Sp. z o.o.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy! Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV pod adres: gliwice@want2work.pl

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub chcecie podzielić się opiniami o naszej firmie – zachęcamy do zostawienia komentarza. Na wszystkie pytania postaramy się udzielić odpowiedzi, a także rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

Pozdrawiamy

Zespół Want 2 Work
Mati sosnowiec

Ktoś jedzie dajcie znać 690581228

gosc

jak tacy analfabeci pracuja ktorzy sad pisza przez "on" badz tez przez "sz"to co sie dziwic. tacy tylko do lopaty bo do niczego sie nie nadaja bo poziom intelektu czy IQ ponizej 0

klaver
@gosc

Analfabeci niezłe z podobnymi pracowałem było ostro???

Olek

Słyszałem o agencji, że mają dobrą opinię

Iwona

@Kinga rozumiem, że czujesz się oszukana, jednak proszę nie łam regulaminu i nikogo nie obrażaj na forum. Czy Ty również wytoczyłaś sprawę firmie Want 2 work? Jak się sprawy mają z odzyskaniem pieniędzy? Możesz nas na forum informować o toku spraw?

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)