Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Pracownik Plus i stompetoren

Pracuje w Plus i mieszkam w stompetoren!!! Już od 2 miesecy czekam Na to aby nie pracować po 20 godzin w tygodniu.. Ta pseudo koordynator (usunięte przez administratora).. A obiecuję i obiecuję (usunięte przez administratora).. Śmieje się w twarz prosto!!! 50 chlopa na hotelu(usunięte przez administratora) mi laptopa nikt nic nie widział nikt nie słyszał.. (usunięte przez administratora)Wyzwiska!!! Najgorsza agencja ostatni tydzień tutaj pracuje a w 216 gośc handluje (usunięte przez administratora)i agencja o tym wie(usunięte przez administratora)

Wiola
@Pracownik Plus i stompetoren

Co ty (usunięte przez administratora) Człowieku? !?!?!?!?!?! Extazy nie było nigdy...

mario

witam pojechałem do tej firmy 18.10 2019 miałem zacząć pracę od zaraz po czym przychodzi pani koordynator i mówi że nie ma dla mnie pracy żebym szukał innej wcześniej dzwonili do mnie po 5 razy dziennie czy napewno przyjadę. Warunki mieszkaniowe tragedia koordynatorka tak chamskiej osoby jeszcze nie widziałem. godzina 11 wszystkie osoby na kwaterze czyli nie pracuja. Przy mnie uciekło z tamtąd 6 osób. Jadąc na miejsce kwatery busem firmowym chłopak mówił że jest prawie 3 tyg i dostał 200 euro wypłaty. Domagając się o zwrot kosztów dojazdu panii nagle stwierdziła że jestem pijany nie wiem może ona była lecz ja napewno nie. Jeśli nie chcesz stracic czasu i pieniędzy nie jedz tam. Najgorsza agencja jaką znam

Catcaine

Ja zostałem wyrzucony z dnia na dzień warunki mieszkalne tragedia i wypłata nie została wypłacona

Pracowałem na Plus przez 3 tygodnie!!! Zwolniono mnie nie informując mnie o tym, do tej pory nie wiem za co koordynator pani (usunięte przez administratora)nie odbiera telefonu totalnie mnie olała i nie wypłacono mi wypłaty za ostatni tydzień pracy zwyczajnie mnie okradziono jest mi przykro z tego powodu bo pracowałem za darmo.. Ostatnie pieniądze wydałem na powrót do Polski!!! Tak się nie robi!!! Jeśli jest więcej takich osób to proszę piszcie może razem nam się uda odzyskać wypracowane pieniądze!!

rc5
@Michał

Nie mogę się dodzwonić do koordynatora (usunięte przez administratora)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Dostałem ofertę pracy z Want2work, koordynatorzy nie odbierają telefonów od pracowników, lokacje na których pies by nie wysiedział (smród, (usunięte przez administratora) brak sprzętu takiego jak odkurzacz czy mop w domu. A teraz rzeczy najlepsze, a mianowicie zwalnianie ludzi z pracy za nic, bo tak się pewniej pani podoba... żenada jednym słowem nie polecam nikomu same ćpuny i nic więcej do tego kadra pracownicza kradnie ludziom rzeczy czy kasę, osobiście idę ze swoimi sprawami na policję. Polecam Aushwitz maja lepsze zakwaterowania i warunki! Dno i trzy kilometry mułu!!!

Edward

Wiesz może, czy w przypadku podjęcia zatrudnienia za pośrednictwem tej agencji istnieje możliwość, aby znaleźć zakwaterowanie na własną rękę? Zastanawia mnie, czy firma daje taką możliwość.

zorrro82

Witam Dostałem propozycje pracy na magazyn jako operator wózka w Vlijmen? Może się ktoś wypowiedzieć o warunkach pracy,pieniądzach oraz mieszkaniowych? Pozdrawiam

Tako
@zorrro82

Będziesz mieszkał z 4 osobami w pokoju, jedna łazienka na 16 osób. A prac to nie wiem

Daniel

Moim zdaniem te wszystkie wpisy trzeba opublikować gdzieś gdzie większe grono ludzi je zauważy!!!(usunięte przez administratora)

Olaf

Wy zlodzieje wysyłacie do Stuwadoorsbedrijf van Rooij niewinnych i nieświadomych ludzi aby ich okraść !!! A oni do synka do want to work jeszcze większego złodzieja aby okraść tych ludzi (usunięte przez administratora) Największą złodziejska agencja w Gliwicach i w Polsce już nie mówiąc o holandi..!! (usunięte przez administratora) Kochani ludzie są lepsze agencje tych szmaciarz... Y omijać jak najdalej.. Stać was na lepsze agencje jak chcecie zarobić a nie być okradzionym... To są (usunięte przez administratora)

Kadry - (usunięte przez administratora) goni złodzieja właściciel tej agencji to (usunięte przez administratora) a kadry jeszcze gorsze (usunięte przez administratora) Tzn. Złodziejska agencja!!! Qurwy i (usunięte przez administratora)

Ta Agencja mnie kiedyś okradła, (usunięte przez administratora) i zwolnili nie informując o tym mnie wogole!!! Porażka

....

Mnm

Okradna was jak będziecie pracować dla tej agencji!!!!

Ola

Want to work - (usunięte przez administratora)

Ola

Want to work - (usunięte przez administratora)

Czemu kasujecie moje opinię!!! Jesteście złodziejami niech ludzie wiedzą aby szukać pracy gdzieś indziej a nie w tej złodziejskiej agencji (usunięte przez administratora)

Qurwy i (usunięte przez administratora)

Proszę mi odpowiedzieć dlaczego administrator kasuje wpisy?

Bo to (usunięte przez administratora)

Dlaczego administrator tej strony kasuje, wpisy od niezadowolonych ludzi? Macie coś do ukrycia? Widocznie tak jak to robicie!! Dzwoniłam dziś do was aby podjąć pracę ale rezygnuje bo ludzie bardzo źle wypowiadają się o was!! A szczególnie o tej p. Marc.. ie...

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)