TP S.A.

Legnica

Opinie o TP S.A.

Stary 2009-06-07 15:15:45
Nie mam dobrego zdania o TP.S.A w Legnicy. Od kilku lat usiłuję aktywować usługę Neostrada na swojej lini telefonicznej. za każdym razem odmawiają z niewiadomych przyczyn.Raz nie ma miejsca na podpięcie do internetu innym razem mam (stary numer ?!) nieodpowiedni kabel (na którym wszyscy wokół mają internet) itp.Ostatnio radzono mi poczekać aż wymienią kabel na światłowód ?? !!.Dlatego zakończyłem już rozmowy z [usunięte przez moderatora] z TP.S.A. w Legnicy i zawieram umowę na bezprzewodowy internet z Erą za Połowę ceny abonamentu w TP.bez żadnych limitów.TP.olewa wszystkich i wszystko mają w [usunięte przez moderatora].Pospolite chamstwo i prostactwo.Wstyd.
jajakobyły 2009-10-30 20:51:23
Jak zatrudniają: piekarzy, kucharzy, studentów, i inne firmy "zewnętrzne" w tej firmie, fachowców "spuścili... to czego oczekujesz po TP?
howto 2016-04-04 21:25:00
@koli to dobrze, że szkolenia są przymusowe. Myśle, że nikt na to narzekać nie będzie. W dodatku opłaca się być u nich reprezentantem handlowym, bo zarobki składają się z podstawy i prowizji.
Zostaw swoją opinię o TP S.A. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP S.A.