Opinie o Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie w Legnica

Bożenka

Jestem stałą klientką sklepu w Białogardzie i nie mogę zgodzić się z poprzednimi opiniami są bardzo krzywdzące,a przedewszystki nie prawdziwe. Po zmianie wulgarnej ,wiecznie wiszącej na telefonie sprzedawczyni w sklepie zapanował ład i porządek, wszystko poukładane z należytą starannością z łatwością można znaleźć to czego się szuka . Panie sprzedawczynię przemiłe zawsze chętnie doradza pomogą nawet jeśli jedzą to nie ma problemu by wziąć drabinę i ściągnąć coś z wysokich miejsc polecam z czystym sumieniem

Jola
@Bożenka

(usunięte przez administratora) Ta pani była prze miła uprzejma lubiliśmy robić tam zakupy Nasze przedszkole dziękuję za pomoc tej Pani Najlepsza pani pod sloncem Kulturalna pomocna opiekuńcza do rany przyloz

Jakie narzędzia pracy zapewnia Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Justyna kadrowa

Coś jeszcze dają pracownikom biurowym poza telefonem? A komputer jaki, stacjonarny czy laptop? Da się w ogóle zdalnie u was pracować?

Sandi

Pracuje w tej firmie półtora roku ,obecnie na godzinę 16 zł mam na rękę ,fakt codziennie po 9 h i wszystkie soboty po 5h,kokosów się nie zarabia. Z kierownictwa miałam przez ten czas styczność z Arkiem,Grzegorzem i Anetą i nie mam złego do powiedzenia. Kierownik. Arek spoko ,jeśli człowiek dobrze pracuje z każdym się dogada,zastępca kierownika Aneta super babka. Każda umowa od 2021 na rok pełen etat, z żadnym wolnym nie miałam problemu. Dostawcy Też spoko,sami sobie towar na magazyn zaniosą. Ile osób tyle opinii ale mi osobiście się dobrze z tą firmą współpracuje

@@Jolanta

A dużo tych nadgodzin w tygodniu jest? :) Sobota również wypłacana po najniższej? W firmie można liczyć na jakieś benefity, skoro zarobki są dosyć niskie?

Karolina Nowy wpis

Hej, w jaki sposób dostaliście tu prace? Nie wiem, czy ja jestem ślepa, ale nie widzę ani jednej oferty, nawet archiwalnych ogłoszeń. Szukam pracy związanej z moim doświadczeniem, czyli pracą związaną z obsługą sklepu internetowego czy obsługą klienta. Czytam tu, że oferują minimalną, a wchodzi do tego możliwość dostania premii? Zaniepokoił mnie jeden wpis, że aby dostać umowę trzeba swoje odpracować :P To po jakim czasie ją dostaliście? Nic o awansach nie wspominacie, nie ma tu rozwoju?

Pati Nowy wpis
@Karolina

Umowa tylko 1/2 1/4 1/8 tu umowy nigdy nie dostaniesz...pozdrawiam

@Pati

Jeszcze raz, bo nie zrozumiałam. Umowa o pracę czy na cały, czy na 1/2 czy 1/8 etatu, to też umowa o pracę. Piszesz o umowie na kawałki, a następnie, że jej nie ma. Co miałaś na myśli?

Coco Nowy wpis
@Karolina

Umowa jest normalna na pełen etat. nie jest najniższa krajowa. Pracowałem jakiś czas w firmie najlepiej podejść na kawaleryjska i dać tam papiery.

Sandi

Jolanta
@Sandi

16 zł to chyba wychodzi w okolicach minimalnej godzinowej teraz. Podwyżkę miałaś przez te półtora roku? Kurcze, to dużo godzin wychodzi w ciągu tygodnia, tylko niedziele macie wolną czyli? Można potem trochę godzin odebrać jako wolne jak ktoś potrzebuje odpocząć?

@Jolanta

Tak ,jest najniższa krajowa niestety,za nadgodziny płacone też po najniższej,ja ponad dwa lata już pracuje,możesz za nadgodziny odebrać pieniądze lub dzień wolny to już zależy od ciebie. Tak samo z sobotami możesz wziąć kasę lub wolne w tygodniu

@@Jolanta

Czyli teraz macie około 21 na rękę, tak? No, a od 1 stycznia ma być 24,75 na rękę, a od lipca w ogóle ponad 28 za godzinę :) Co u Was mówią o tym, bez problemu Wam podwyższą jak ustawa każe? ;)

@@Jolanta

Serio telefon taki istotny...masakra chyba warunki pracy są ważniejsze?w tych czasach każdy ma swój telefon ..

@Anna

Dokładnie, też tak myślę! Opowiesz coś więcej o warunkach? Firma dba o pracowników, da się z nimi dogadać? :) Atmosfera między pracownikami jest ok? Jak ogólnie podoba ci się praca, polacasz podesłać CV?

@Marta

Nie polecam.Jedne co polecam to omijać szerokim łukiem.Dbają o pracowników płacąc najniższa krajową i oszukanym etatem żeby tylko koszty były jak najmniejsze.Atmosfera to jeden wielki fałsz i w sklepie o w biurze,wieczne pretensje że coś robisz źle i brak logicznego wytłumaczenia albo wyszkolenia jak masz coś robić

Justyna kadrowa

Tak z telefonem jak z większością nie było problemów.Mogłam korzystać poza godzinami pracy bez limitu Jak się pracowało to nie robili żadnych problemów

@Justyna kadrowa

Co jaki czas w Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie można ubiegać się o podwyżkę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Wiki

Pracowałam przez chwile w tej firmie, boże kto jeszcze im pozwala prowadzić działalnosc? Praca na czarno bo umowe zeby dostac musisz swoje odpracowac. Kierownik nie chce dac calego etatu obiecuje kokosy a realia sa inne jak opowiadala pracownica sklepu.Robisz na czesc etatu a pracujesz po 9 godzin.Soboty platne tylko dwie.Nie dziwie sie ze nie moga znalezc ludzi do pracy.

@Wiki

Musisz swoje odpracować? To, po jakim czasie można tam mieć normalną umowę? :/ Ile byś musiała przepracować? Mi by akurat pasował niecały teta, ale skoro mówisz, że i tak pracuje się po tyle godzin to nie wygląda to dobrze:/ I te soboty... a jak zespół i atmosfera? To chociaż zaliczyłabyś do pozytywów? Na rozmowie nic nie da się wyczuć, że praca i warunki się tak zapowiadają?

@Marta

Na rozmowie jest mydlenie oczu i obiecanki cacanki. Normalna umowa? Hahahaha jak zasluzysz albo od widzimisię kierownika. Nie zatrudniają na cześć etatu, jedynie robią go na papierze ewentualnej umowy która może dostaniesz. W soboty masz robić a płacą tylko za dwie kolejne dwie robisz za free. Atmosfera? Jeden wielki fałsz odnoszę wrażenie z biurem ciągle pretensje na sklepie sztuczne udawanie dobroci

Grzesio
@Wiki

Czemu płacą tylko za dwie soboty? Rozmawiałeś z kierownikiem i pytałaś dlaczego? Na rozmowie nie poruszyli tego tematu? Co jeszcze ci obiecali a w realnym zatrudnieniu zupełnie nie wypaliło?

@Grzesio

Jak czemu? Bo mają takie zasady. Bo tak sobie właściciel wymyślił, żeby oszczędzić na pracownikach. Na rozmowie nie mówią wielu rzeczy, które wychodzą dopiero w trakcie zatrudnienia kiedy pracujesz 9 godzin dziennie a dostajesz umowę na pół etatu. Nadgodziny nie są doliczane do twoich dochodów. Wiele obiecali. O urlopie możesz pomarzyć ale jest fikcyjnie nanoszony na kartę obecności, gdzie podpisujesz się tam gdzie ci każa a nie kiedy jesteś w pracy. Krętactwo jedno wielkie, że też nikt nie zajął się jeszcze tymi amatorami.

Lenka
@Wiki

To może chociaż te nadgodziny można sobie odebrać w inny dzień, czy to też nie bardzo? O jaaa...czyli jak podpisuje, że idę na urlop to przez ten czas cały jestem w pracy? Czemu tak się dzieje, mają za mało ludzi do pracy, że nawet wolnego wziąć się nie da?

@Lenka

Nie możesz brać tego jako wolne, tylko wypłacają ci pod stołem. Tak dokładnie, na karcie obecności masz wpisany urlop a fizycznie jesteś w pracy.

Bożenka

@Bożenka

Oj chyba nie mówimy o tym samym sklepie Lad i porządek ? Droga Pani takiego (usunięte przez administratora) dawno nie widzieliśmy . Przemile Panie ???? Oj nadal chyba mówimy nie o tym sklepie Brak kultury w sklepie brak maseczek personelu hmmm tam to covid nie łapie

@Bożenka

Ale jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodzil

Mira
@Bożenka

Nie zgodzie się z bozenka Obsługa na tym etapie fatalna Brak kultury u PAN które tam sprzedają Ciągła zmiana personelu Sklep czynny od 9 a 9:30i zamknięte Zmiencie w takim bądź razie godziny otwarcia

Jadwiga
@Dorota

nie moge sie z Panią zgodzić w Legnicy jest ład i porzadek.

Rafal
@Bożenka

Nie zgodzie się Z panią Jestem klientem sklepu z naciskiem niestety Bierzaca obsługa sklepu fatalna Klnie na sklepie obraza ludzi Jak zwrocilem uwagę pani czarnej w okularach to tylko się glupio usmiechnela Zenada do kamieniołomów wont

Klaudia
@Bożenka

Bozenka Ta pani nigdy nie była wulgarną zawsze mila uśmiechnięta zawsze pomogła doradziła . Ta Pani pracuje gdzie indziej i z ogromna ochota tam chodzimy Obsługa w tym oferto to śmiech na sali Jedna mała w okularach pyskata wyzywa obraza ludzi druga siedzącą ta telefonie obscisujaca się codziennie z innym mężczyzna to uważa pani za normalne ??? Nigdy na poprzednia panią nie mogę złego słowa powiedzieć Kolejna nowa " ekipa" PAN jest to raczej juz tamte gwiazdy wylecialy i bardzo dobrze szkoda tylko ludzi ze były obsługiwane w taki sposób jaki reprezentowały te dwie panie Jak poprosilam o fakturę do szkoły na art szkolne to pani w okularach ze nikt jej faktury robić nie będzie Jakoś u poprzedniej pani nie było problemu

Olga
@Mira

A orientujesz się czemu ten personel tak często się zmienia?

Jola

Dominika

Banda (usunięte przez administratora) Tyrasz codziennie po 9 h plus każda sobotę za najniższą krajową A jak chcesz wolne to śmiech na sali Miałam do czynienia z pracownica z Koszalina i bardzo nie miło wspominam zajście Arogancka , wyniosła i chamska Klienci byli zniesmaczeni odzywkami tej owej Pani

Justyna
@Dominika

Ale jak pracownik pracuje w każdą sobotę, to ma wolny jeden dzień w tygodniu? Czy nie ma szans i trzeba pracować cały czas 6 dni? :O

@Justyna

Nie ma szans, pracujesz tyle ile ci każą. Często jedynym dniem wolnym jest niedziela a czasami i łącznie z niedzielą. (usunięte przez administratora)

Karola

Też potwierdzam to co piszą ostatnie osoby. W firmie dzieją się takie rzeczy, że głowa mała. Etaty niezgodne z faktycznym czasem pracy, wypłaty pod stołem, oszukiwanie pracowników ile wlezie. Firma to jeden wielki przekręt. Praca ponad czasem dozwolonym, najniższa krajowa, bezpłatne dwie soboty i pracuj, bo jak nie to wylatujesz. Zero szacunku do pracowników i obrażanie. Jestem za tym, żeby wszystko nagłośnić.

O co ten pozew zbiorowy? Czytam forum, pracownicy nie sa zbyt zadowoleni, ale żeby aż pozew? O co chodzi?

Julka
@Marta

Pozew zbiorowy będzie kropką nad i przed całe wszystkie przekręty na firmie. Oszukiwanie pracowników na etatach, wypłatach, urlopach, można tak wymieniać bez końca. Usuwanie za kasę komentarzy przed admina nic tu nie da. Sprawa i tak będzie i tak będzie. Sama się do niej przyłączam i popieram. Czas skończyć z tą zabawą.

Patryk

Świdwin sklep do kitu,brak ładu i skladu,bardzo fajny był w Lobzie, szkoda bo pewnie było by tylko lepiej

Karolinka

Firma (usunięte przez administratora), jeden wielki (usunięte przez administratora).Czas żeby się zajęły tym odpowiednie służby.Etaty na papierze inne niż realnie, wypłata bylejaka, kierownictwo porażka.Nie polecam!

Jolanta
@Karolinka

No ale chcesz powiedzieć, że tak naprawdę pracujecie więcej niż na umowie? Czy o co chodzi? I ile tej wypłaty jest ostatecznie na miesiąc? Chętnie bym sama oceniła czy faktycznie jest tak słabo, bo może dla mnie byłoby ok... Podstawa kiepska czy premii brak?

Ola

Tak umowa 1/2 a pracujesz normalnie ,wypłatę masz całą tylko umowa do niczego

Gosc

Witam. Pracowałam jakiś czas temu z jednym ze sklepów Cóż po zmianie kierownictwa niestety ta firma daleko nie pociągnie Nowa kierownik chamska zawistna i fałszywa Do nas jako do personelu cyt " super dziewczyny tak trzymać " a do szefostwa jakie my źle jesteśmy Ja po 6 miesiącach miałam dosyć Pani Pauliny Nie da się tej kobiety znieść Czy szef nie widzi że z tą kobietą nie obrażając kobiety nie da się pracować My jesteśmy na takim samym poziomie jak Paulina ale chociaż nie podrywamy szefa Pozdrowienia Panie Grzegorzu niech wkoncuPan przejrzy na oczy Nie zauważył Pan ile osób się zwolniło od kad pracuje Paulina ????

Pacyga
@Gosc

A to się zgodzę z poprzednikiem Nie można wytrzymać z tą kobietą Dokładnie rotacja pracowników jest straszna Od kiedy jest ta dziewczyna nie da się pracować w jednym ze sklepów w przeciągu 6 miesięcy przewinęło się z 10 dziewczyn bo nikt dłużej nie wytrzymuje

Oferto
@Gosc

Kierownik Paulina ????????????czyja, bo mi wiadomo że to robol, kierownika sama sobie dopowiada

Malgosia
@Oferto

No każdej z nas mówi że jest kierownikiem Przy klientach też mówi że ona jest kierownikiem i mamy się jej słuchać Ile dziewczyn już zwolniła bo jej się nie podobały

Katarzyna

Sklep świdwin obsługa i podejście do klienta masakra najlepiej o nic nie pytać Jako klientka jestem zawiedziona ???? Kto te panie tam zatrudnił !!!!!

@Katarzyna

Coś o tym wiem najlepiej zakupy mi się robiło w sklepach Drawsko pomorskie i Łobez tam to obsługa była bardzo miła

Sabina
@Katarzyna

Dokładnie!! Jestem mieszkanka Świdwina, ale jeżdżę na zakupy do Łobza ze względu na obsługę!! Panie w Świdwinie chyba pracują za karę, w przeciwieństwie do Pan z Lobza, które serdecznie pozdrawiam❤️

Pawel
@Marysia

Zgadzam się bardzo fajna sklepowa pani w okularach, otwarta do ludzi...tyle lat byla ..nie wieże ze juz nie ma ...

Klemetyna
@Marysia

Szkoda ze nie ma sklepu i mojej ulubionej rudej koleżanki...w okolicy nie ma tak super obsługi...szkoda.....pozdrawiam

@Katarzyna

Bylam ostatnio, bo u nas nie ma ,ale na sklepie moim zdaniem nie ma ładu ani skladu, a pytają sklepową gdzie to znajdę, pani odpowiedź tam gdzieś leży same nie wiedzą co mają na sklepie...nie to nie to ...szkoda ze u nas już nie ma...

Oferto

Organizacja firmy na poziomie 1,wyzysk na poziomie 1,za sobotę 80zl,1/2 etatu na umowę a robimy cały, dużo by opowiadać, najgorsze ,szef i Paulinka jeden (usunięte przez administratora) warci...

@Oferto

Ale 80 zł za ile godzin? Jak ktoś chce przyjść i dorywczo pracować np. tylko na soboty to może? Bo ja szukam czegoś w niepełnym etacie ale zaniepokoiło mnie, że piszesz o wyzysku. Jakiś przykład poza tym, co podałeś?

Mania

Pracuje juz rok wczesniej 12 zl h teraz 14 zl (kokosy niesamowite),lewe wnioski urlopowe podstawiane do podpisu,lewe listy obecnosci - ze rzekomo w każdym tygodniu masz dzień wolnego haha śmiech,pracujesz po 9 h kasa ta sama 14 zl h , soboty niedziele handlowe w okresie światecznym -to samo. 2soboty obowiązkowe w umowie ,za dwie ci zapłacą . Jak wezmiesz urlop wielki problem bo to koszta,Panie pracujące w biurach bardzo nie uprzejme,chamskie o co bys nie zapytał,poprosił. Ja juz złożyłam wypowiedzenie . Jak chcesz pracowac po 9 h w ogromnym sklepie gdzie ludzie kradną na potęgę musisz pilnowac bo ciebie tym obarczą i byc rolowany na urlopie bo bedziesz 5 dni a ci podsuną drugie tyle do podpisu albo wogóle pomimo ze byłes w pracy dadza ci tygodniowy urlop do podpisu na ktorym oczywiscie nie byłes i dybac wszystkie soboty za dwa i pol tys to ,tu znajdziesz raką pracę

Malgosia
@Mania

Już aż 14 zł Boże jakie rarytasy A kasowanie monitoringu A umowa na pół etatu a robisz czy etat A aneksy do umowy na 1/4 etatu A czekanie na wypłatę jak sobie z utargu zbierzesz

Matczak
@Mania

Prawda, ja byłam pracownikiem 6 miesięcy Kierownictwo zakłamane potem zmiana kierownictwa na gorsze ( podrywa szefa ) Brak urlopu , ciągle problemy z urlopami dniem wolnym itp lewe umowy czasami i brak umów Ciągle(usunięte przez administratora)e na sklepie przebudowy sklepu bo coś się kochance Paulinie nie spodobało ciagle obrażanie nas pracownic przez Paulę doprowadza do załamania nerwowego Mówiliśmy szefowi o jej zachowaniu ale to nie ma racji przebicia Towar raz w tygodniu , który musisz wnieść z dostawcą na sklep w między czasie obsługiwać klientów i pilnować żeby ci nie okradli sklepu Żenada i te cudowne kokosy które zarabiasz całe 12 zł teraz już aż 14 !!!!!

Gabriela
@Mania

Ale jak kradną ludzie to to obarczanie idzie na wszystkich pracowników na zmianie czy na jednego konkretnego? Były takie sytuacje?

Julka
@Gabriela

Nie masz podpisanej odpowiedzialności materialnej

@Julka

Serio nie wymagają tego? No to chyba na plus jakby nie patrzeć. Jeszcze jakieś zalety są?

@Maja

Ale bzdury,wszędzie jest odpowiedzialność, pracuje już w tej firmie lata, i jest mi tu dobrze, trzeba robić jak wszędzie i będzie dobrze ????

@Anna

No to ja nie wiem po co nieprawdę pisać w takim razie. :/ No to chociaż Ty skoro chwalisz to może napiszesz za co?

Natalka
@Maja

Nie musi pisać za co, bo Ty tak chcesz. Pisze prawdę. Wiadomo, że w każdej firmie są i plusy i minusy, nie ma ideałów. Ale najczęściej krytykują tutaj te, które mają bądź miały wiele za uszami, oszukiwały i wyleciały...więc w ramach zemsty najlepiej oczernić za ekranem komputera lub telefonu.

@Natalka

A może firma niech powie co ma za uszami??zawsze pracownicy nie tacy ,a firma cud, masakra

@Natalka

Natalka a może niektóre się boją nowych rządów jednej z kierowniczek bo jest psychopatka która chce pójść do łóżka z szefem bo każdej z nas się chwaliła że go poderwie Co miesiąc zmiana personelu bo ta za ładna bo ta za ładnie się usmiecha do Grzegorza a ta za pracowita a w mniemaniu Pauliny każda zła i niedobra i mówienie do szefostwa jakie my jesteśmy źle Tam gdzie Paulina widzi konkurencję tam dziewczyny są zwalniane Przypadek ? Nie sądzę

@Dorota

Dokładnie Zgadzam się Pracowałam z Paulina Mówiła do mnie że jestem super dla klientów bo miałam fajny kontakt ale gdy tylko porozmawiałam z szefem po łuku dniach zostałam zwolniona Nie jestem pierwszą a nie ostatnia ofiarą Pauliny Paulina nawet przy mnie była nie miła dla klientów pyskowała obrażała jak nawet nie zdarzyło wyjsc ze sklepu I twierdzenie że jest się kierownikiem to można wszystko

@Natalka

Wiesz no nie koniecznie. Znam kilka dziewczyn co pracowały w sklepach i były lojalne bo pracowały po kilka lat a teraz zmiana kierownictwa na gorsze spowodowała masowe zwolnienia i wymianę personelu Sama pracowałam z jednym w sklepie Byłam chwalona przez Panią kierownik a co do czego uśmiech do szefa podczas rozmowy zmienił wszystko Zostałam zwolniona A już nie mówiąc jak zostałam oczerniona przez Paulinę Klienci bo z nimi też rozmawiam mówią i skarżą się na kierownictwo Cóż może pora wkoncu to zmienić

Natalka
@Marysia

A może czas najwyższy przestać wymyślać bajki na innych oczerniając ich przy okazji. Dobrze wiemy kto pisze te komentarze. W tych czasach w internecie nie ma ludzi anonimowych. Sprawdzenie IP komputera nie stanowi dla informatyka najmniejszego problemu. Rozumiem, że przykro Ci, że podziękowano Ci za lata pracy kiedy okazało się, że popełniasz błąd za błędem i nie wywiązujesz się z obowiązków, ale odpuść już, bo to naprawdę zrobiło się nudne. W każdej firmie nikt nie jest zwalniany bez powodu. Nie ciągnij tego jadu ze sobą, bo sama się nim zatrujesz. Pozdrawiam cieplutko

Robert
@Natalka

Oj chyba ktoś się uniósł Byłem w jednym ze sklepu gdzie była pani za kasą bardzo miła a druga jak się dowiedziałem później to kierownik, no cóż Daje dużo do myślenia Pani bardzo nie przyjemna , dość arogancka , z pogardą odnosi się do pracowników klientów

Czy w Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Roman

Tak , nerwicę w gratisie

Marysia

Najnizsza krajowa i ani grosza wiecej nawet za soboty i niedziele handlowe 14 zl godz

Mila8542

Tak zapierdal...na inwentaryzacji po 18 godz za najniższą bo masz 2 dni na to razem z magazynem i (usunięte przez administratora) ich to interesuje

Krystyna
@Mila8542

Ale takie inwentaryzacje robicie przymusowo czy osoby same się zgłaszają? I w takim razie doliczają wam te godziny do podstawy?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Jadwiga
@Zainteresowany

Z tego co widziałam to w sklepach w legnicy czesto wiszą kartki że poszukują

@Jadwiga

To chyba o czymś świadczy Że pracownice się zmieniają

Agnieszka
@Marta

Jakbyś miała z kimś takim do czynienia sama byś się zwolnila

Beata
@Agnieszka

Co to znaczy "z takim kimś"? To co się takiego u was dzieje?

Gosia
@Beata

Chodzi o to że sa nowe rządy Mamy do czynienia z nową " kierownik" która jest straszna Obraża ludzi nas pracownice , kłamie do szefostwa że chodzimy pijane albo że od nas śmierdzi alkoholem z tego co wiemy pracownice które są dla niej " niewygodne " są wyrzucane albo tak gnębione że same się zwalniają Paulina bo tak ma kierownik na imię jest osobą aspoleczna Obraża do nas inne pracownice tworzy plotki na ich tematu no poprostu nie fajnie bardzo nie fajnie Nie mówiąc że ciągle tylko mówi do nas jako to szef jest zaje **** ty i ciekawe jaki jest Smaki cholewki do niego aż niesmaczne to

Danuta

Witam. Pracowałam jednym ze sklepów. Banda jełopów (usunięte przez administratora) dwulicowość. Do czego ludzie są zdolni przekracza wszystkie realia . Umowy na pół etatu robisz 9 h płacą najniższą krajowa nagrodzony 12 zł na godz Gorzej jak za kamieniołomów. Nie dziwię się że mądrzy ludzie z tamtad uciekli A wam firma wysyłam gorące pozdrowienia środkowym palcem

Beata
@Danuta

Serio? Pół etatu i 9 h? :O Jak to w ogóle możliwe? Miałaś normalną umowę o pracę?

Renata
@Beata

Normalna umowa o pracę na pół etatu a robiłaś 9 h na sklepie ...pensja płacona do ręki ( najniższą krajową ) żeby nie było dowodow ile zarabiasz. Pracownik musiał sobie z utargów zbierać ma pensje

Wiadomo
@Renata

Serio, do ręki? A czy czasem nie rozmijasz się z prawdą? Przecie teraz wypłatę (najniższą) wypłaca się na konto a nie do ręki.

@Wiadomo

Tak? A wgl o co chodzi z tym, żeby nie było niby dowodów ile się zarabia? Co to wnosi?

Emila
@Maja

Chodzi o to że składki do ZUS były odprowadzane i umowy sporządzane na pół etatu mniejszy ZUS do płacenia I żeby nie było dowodow że ktoś dostał najniższą krajową a zatrudniony jest na pół etatu dlatego płacone było do ręki

@Emila

Ale skoro tak to chyba pracownik na zusie tracił w takim razie, chyba, że źle to rozumiem? Bo jak tak to czemu miałby się na taki układ godzić?

Eoma
@Maja

Jak masz zobowiązania np komornika to z 1/2 etatu komornik ci nie ściągnie Na umowie widnieje 1/2 etatu a pracujesz pełen etat A podczas pandemii dostawałas aneks do umowy na 1/4 etatu Żałosna firma

@Eoma

Czyli każdy kto podpisał to w sumie się na to godził? Byli tacy co z tego powodu odeszli?

@Maja

Oj byli Były osoby które nie chciały podpisać aneksu do umowy na 1/4 etatu to były gnojone przez szefa

Justyna

Co to znaczy? Co takiego im robił?

Renata
@Justyna

Ok były Podczas pandemii dostałyśmy aneks do umowy na 1/4 etatu na miesiąc a okazało się że obowiązywał przez6 miesiącu

Ola
@Wiadomo

Oni wypłacają do ręki każą ci brać z utargu

Aleksandra

Witam. Firma zalosna , zaklamana Pracowałam w Koszalinie z panią Paulina kobieta nie do zniesienia. Pyskata krzykliwa brak kultury wulgarna do klientów . byłam tam miesiąc i o miesiąc za długo . nikt z nią Nie wytrzymuje , juz kolejna dziewczyna która przez nią odeszła Problem tkwi w ludziach którzy tam pracują

@Aleksandra

Firma eurortm nie ma żadnego sklepu w Koszalinie, skąd pani bierze takie informacje?.

@Żaneta

Ma sklep koło piekarni Blisko dworca Co prawda w oczy kole ??? A może niech cała prawda ujrzy światło dzienne co tam się odwala w sklepach Brak umów umowa na pół etatu za 12 zł na godz brak wolnego kasowanie monitoringu nieprzyjemnych pracownic dalej mówić Pracowałam miesiąc w Koszalinie i wszystko widziałam i żałuję każdego dnia który tam spędziłam Przez jedną z pracownic panią Paulinę boję się wychodzić na miasto bo jest nieobliczalna bo powiedziałam że zgłoszę wszystko na policję dalej wymieniać ????....

@Żaneta

Zanim zaczniesz kogoś bezpodstawnie oczerniać to upewnij się, że piszesz o właściwej firmie, bo euro-rtm nie posiada w Koszalinie żadnego sklepu.

Jolanta druzba
@Żaneta

Oj chyba ma ;) Sklepy oferto są prowadzone przez firmę rtm

@Jolanta druzba

No to tym bardziej mało wiesz jak widać i zanim się wkręcisz w oczernianie kogoś to najpierw dobrze sprawdź prawidłową nazwę firmy i właściciela sklepu do którego masz pretensje.

Hahaha obrończyni hahahahaha Żałosne

@Dorota

Żadna obrończyni, ale poziom Twojej inteligencji mówi sam za siebie patrząc po tym co tutaj wypisujesz. Uczepiłaś się euro, które nie ma nic wspólnego z twoimi bajkami, mam nadzieję, że dobrze cię ktoś opłacił za wystawianie oceny. Żal mi cię, bo nawet nie ogarniasz w jakiej firmie pracowałaś, że ciśniesz na euro

Klazanetqudia
@Żaneta

Hahaha jaka obrończyni się znalazła ja(usunięte przez administratora) A tobie co dali że tak bronisz posadę kierownika hahahaha Nikt Paulina z tobą nie wytrzymuje jesteś osobą psychiczną i niezrównoważona psychicznie Dalej broń dalej graj biedna poszkodowana przez los jaka ty pokrzywdzona Dalej obrażaj byle pracownice , mów szefowi że są pijane , ale najpierw spójrz na siebie ile osób zwolnisz bo ci nie pasowały Chwalilas się że niedługo osiągniesz swój cel hahaha wyrzucasz dziewczyny które są dla ciebie nie wygodne Ale spokojnie pamiętaj karma to s#ka i karma wraca

@Żaneta

Oj Żaneta chyba jest jednak sklep w Koszalinie bo dużo osób ciśnie o tym żałosnym sklepie (usunięte przez administratora)

Krystyna

A ja mam nieco odmienne zdanie. Dzisiaj byłam w sklepie chwilę temu. W sklepie czysto, były dwie Panie. Uśmiechnięte i bardzo miłe. Pozdrawiam wszystkich szydercow

Edzia
@Krystyna

No ja też mam odmienne zdanie Bardzo nie miła pani Wręcz opryskliwa Byłam dziś o godz 15 i poprostu katorga Pani z papierosem Byłam w sklepie 15 min gdyż szukałam art szkolnych a ta pani 2 razy wyszła na papierosa

@Edzia

No ale chyba nie miała Pani zamiaru czegokolwiek ukraść? Bo jak widać uznała, że na spokojnie można Pani zaufać, więc to chyba zawsze jakiś plus w tej sytuacji? ;) A uznana za opryskliwą to dlaczego została?

Edzia
@Maja

Opryskliwa gdyż jak poprosiłam o fakture gdzie miałam wypisane wszystkie dane to Pani stwierdziła podnosząc głos że nie ma i nie będzie A nie tylko ja byłam na sklepie było również kilka osób Cóż aż takie zaufanie do klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie - Legnica

• Jak się pracuje w Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie
4.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kawaleryjska 7
    59-220 Legnica