Opinie o Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego w Łódź

Zuza Nowy wpis

W ostatnim okresie pojawiło się dużo ogłoszeń o naborze do @Urząd Marszałkowski w Łodzi. Czy ktoś odbył rozmowę kwalifikacyjną i może napisać jak ona wyglądała i na co zwrócić uwagę?

Lui Nowy wpis

No więc tak: jak chcesz się tam dostać do pracy to czytaj uważnie czym się będziesz zajmować (zapamiętaj to, doczytaj na czym to polega) i ustawy,które cię obowiązują, te mniejsze przeczytaj uważnie i zapamiętaj jak najwięcej. Fakt,że jak stanowisko jest już obstawione to choćbyś stanął/stanęła na głowie to się nie dostaniesz. Ale to nie jest tak,że wszystkie są obstawione, często widać po treści naboru,że jest pisany pod kogoś. I to, że nie dostałeś/dostałaś się za pierwszym, drugim czy piątym razem nie oznacza,że nie dostaniesz się za dziesiątym razem (znam przypadki nawet kilkunastu prób zakończone sukcesem). Praca miewa swoje plusy i minusy, bywa fajnie, ale bywa też mega toksycznie, czasami pojawia się mobbing ze strony innych pracowników lub przełożonych. Wszystko zależy kim politycznie jest dyrektor czy naczelnicy i jak duże ma dziwactwa. Jeżeli chodzi o szeregowych pracowników to najgorsi są ci ustawieni politycznie, czekający aż partia przydzieli im lepsze stanowisko. Jakiegoś strasznego przeciążenia pracą tam nie ma, chociaż czasami niektórzy mówią,że są przepracowani (oni po prostu nie wiedzą,że są miejsca poza urzędem, gdzie tej pracy jest 10 razy więcej). No i pracuje tam sporo mało lotnych ludzi, więc i współpraca z innymi wygląda różnie. Ale generalnie jest stabilnie, pensja na czas, wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i obciążenia pracą (czyli dość przeciętne).Nie ma też co liczyć na wielki rozwój czy karierę. Praca spoko dla młodych osób, matek małych dzieci, osób, którym nie zależy na jakimś większym rozwoju, a chcą po prostu doczołgać się do emerytury itd.

Piotrek

Byłem tam w 2018 r. na rozmowie kwalifikacyjnej, jako człowiek z ulicy, bez koneksji i pamiętam, że dziewczyna z kadr podczas rozmowy była chyba przekonana po udzielonych odpowiedziach, że dostanę tę pracę i nawet coś takiego zasugerowała, ale na rozmowie była też obecna osoba z kręgu politycznego, zastępczyni dyrektora pewnego departamentu i przy mnie jej zwróciła uwagę, że „ten pan nie jest u nas jeszcze zatrudniony, jeszcze zastanowimy się nad wyborem”, nie muszę chyba dalej pisać, że ostatecznie zatrudnili jakiegoś pociotka z kręgów politycznych. Tak tam wyglądają nabory, śmiechu warte, choć i tam ktoś musi coś robić, wiec może są otwarci od czasu do czasu na „jeleni”, spoza układu, ale nie w moim przypadku akurat (było to dość atrakcyjne stanowisko). Swojaki za to trafią tam sami z siebie i nie będą musieli zawracać sobie głowy jakimiś pytaniami czy innymi pierdołami :)

Paula
@Piotrek

Podpisuję się pod tym co napisałeś. Niestety tak wyglądają tam 'konkursy'.

Maja
@Paula

Też tam byłaś na rozmowie? Jak dawno? Mogłabyś napisać jak wyglądała ta rozmowa - jakie pytania dostałaś?

Paula Nowy wpis
@Maja

Było kilka pytań z ustaw wymienionych w ogłoszeniu o naborze i masa pytań, które nie powinny paść - o moje zobowiązania - o to czy mam narzeczonego, męża, dzieci itp.

Paulina Nowy wpis
@Paula

Co Ty. I co odpowiedziałaś jakoś wymijająco czy jak? Ja to bym się zmieszała chyba

Praca ok jak ma się partyjne powiązania. Wynagrodzenia ustawiane pod przynależność i znajomość. O podwyżkach można zapomnieć jak daje Dyrektor departamentu - premiuje swoich protegowanych, pozostała część dostaje jakieś grosze - max 100 zł najczęściej 50 zł. Szkoda czasu i nerwów. Doświadczeni pracownicy odchodzą bo brak jest podwyżek a młodzi, najczęściej radni zajmują stanowiska i nic nie wiedza... a ktoś pracować musi.

Edyta
@Paweł

No to niezłe praktyki tam mają. Czyli można dobrze zarobić tylko trzeba wiedzieć jak i przy kim się ustawić. To jest straszne...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Joko

Urząd jak urząd. Jak masz znajomości w partii to majac 26 lat jesteś głównym spec. i odpowiednią wypłatę, pracować też nie musisz bo są inni do tego :) Premie uznaniowe, jak podpadniesz dyrektorowi/dyrektorce to zbierasz grosze. Obowiązki nie sa do końca jasne.

Edyta
@Joko

Witaj. Napisałeś, że obowiązki nie są do końca jasne. Nie wiem jak dokładnie to rozumieć. Możesz napisać jak wygląda taki typowy dzień w pracy w Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego? Jestem ciekawa jakie zadania są przydzielane pracownikom.

Ogórek

Bez znajomosci ciężko tam o pracę, bezpieczna przystań dla wszelkiej maści pociotków.

admin

Masz informacje na temat rekrutacji w firmie Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego, atmosfery pracy? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż poznać prawdę o warunkach zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego - Łódź

• Jak się pracuje w Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego?

Urząd Marszałkowski Województwa łódzkiego
  • al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 8