Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

JA3

co do NGK CERAMICS,to stawka wynosi 2100 brutto,więc kokosów nie masz,praca na 3 zmiany,jeżeli robisz pod agencją to nie masz żadnych profitów,robisz za gołą stawkę,a za kartę Multisport potrącają ci 50 zł z wypłaty,więc nic za darmo nie masz,atmosfera pracy taka sobie,zależy gdzie trafisz,ludzie z agencji są rzucani na różne stanowiska,tam gdzie kogoś brakuje.

ja.

To ciekawe jak przyciągnie potencjalnych kandydatów do pracy? przecież nikt nie podejmuje pracy żeby sobie tylko pracować,najważniejsze jest wynagrodzenie,bo z tego się żyje.

@ja.

Dzień dobry Zapewniam, że chętnych nie brakuje i na podstawie ich CV zapadają decyzje o zaproszeniu (lub nie) na rozmowy kwalifikacyjne. Kandydaci, oprócz wynagrodzenia, cenią sobie również atmosferę pracy, możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i dodatkowe świadczenia jak np. karta Multisport czy bezpłatny dowóz do zakładu pracy. Pozdrawiam

@Artur Ragan

u Was nigdy nie brakuje chętnych,a oferty widnieją w necie latami i oferujecie parę złotych dla kogoś kto narai wam frajerów to roboty,oj chyba coś nie tak z tymi chętnymi :)

Artur Ragan

Dzień dobry Skoro w ofercie nie ma wysokości wynagrodzenia, to najwyraźniej pracodawca nie che go ujawniać na tym etapie. 90% ofert pracy w Polsce nie zawiera tej informacji. Pozdrawiam

@Artur Ragan

A to ciekawe że 90% ofert nie zawiera informacji o wynagrodzeniu?,przeglądam setki ofert i zawsze jest podane wynagrodzenie,bo przecież każdy szuka pracy za jak najwyższe wynagrodzenie,a w ciemno nikt nie pojedzie na rozmowę kwalifakacyjna,bo to strata czasu,przeważnie ukryte informacje o wynagrodzeniu okazują się minimalnym wynagrodzeniem i w tym przypadku pewnie jest tak samo skoro pracodawca to ukrywa.

Tomasz

Ponawiam pytanie,jakie jest to wynagrodzenie w NGK CERAMICS?,czyżby to była tajemnica skoro Pan Ragan nie odpisuje na moje pytanie ?to jak chcecie znaleźć chętnych do pracy w ciemno ?

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Serwisant rowerowy
Tomasz

Dzień dobry,mam pytanie,widziałem na stronce WE ofertę pracy w NGK CERAMICS w Gliwicach,wszystko jest niby ok,ale nie pisze jakie jest wynagrodzenie za tą pracę, jestem zainteresowany tą ofertą pracy,ale w ciemno nie chcę aplikować,czy można się dowiedzieć jakie tam jest oferowane wynagrodzenie ? pozdrawiam

Artur Ragan

Dzień dobry Francuskie minimum od 1 stycznia 2016 wynosi 1.143,72 euro na rekę za 152 godziny pracy w miesiącu. Pozdrawiam

Francuskie minimum krajowe,to fajnie nie jest:(

Artur Ragan

Przeważnie znikają. A to że oferta długo wisi, nie oznacza, że nie ma zainteresowania, ale np. wymagania są nietypowe. W tej chwili np. do pracy we Francji szukamy cieśli szalunkowych z doświadczeniem w systemach SATECO. Jest ich w Polsce niewielu, więc rekrutacja potrwa. Pozdrawiam

dm

Mi nie chodzi o pracę bez żadnych kwalifikacji,normalne że nikt nie przyjmuje osób bez kwalifikacji,od tego są agencje pracy,mam na myśli konkretne stanowiska ze stażem potwierdzonym świadectwami pracy.

Artur Ragan

Dzień dobry Odpowiedź jest bardzo prosta - mamy dziesiątki ofert pracy w Polsce i za granicą, więc każda z nich jest publikowana wielokrotnie w różnych mediach. Pozdrawiam

Artur Ragan

Dzień dobry Stawki wynagrodzeń są negocjowane z zagranicznymi pracodawcami, na bazie obowiązujących w ich krajach wynagrodzeń minimalnych, dlatego zwykle niewiele od nich odbiegają. Po ustaleniu stawki wynagrodzeń, negocjowane jest wynagrodzenie agencji z tytułu przeprowadzonego procesu rekrutacji i selekcji. Mieszczą się w nim koszty zatrudnienia rekruterów, publikacji ofert pracy, rozliczeń i innych czynników niezbędnych do zorganizowania tego procesu. Work Express od 2005 oferuje legalną pracę w kilku krajach europejskich. Z naszych usług skorzystały tysiące Polek i Polaków. Z wdzięcznością z ich strony spotykamy się na co dzień a jeśli pojawiają się pytania - zawsze na nie odpowiadamy.

Jiji

Haha,w kilka dni 300 euro. Tutaj ceny sa niewiele wyższe niz w Polsce. Pewnie jak jestes frajerem co stawia na prawo i lewo by mieć kolegów to tyle wydajesz. Pózniej nie ma kasy wiec lepiej siedzieć w Pl i narzekać.

@Jiji

Frajerem to ty jesteś jak szukasz roboty przez agentury,za 300 euro miesięcznie,to pewnie same zupki chińskie wpier....

gall
@Jiji

to co Ty kupujesz w Belgii że 300 E starcza Ci na kilka dni ?

ja.

300 euro to wydasz tam w kilka dni,haha chcesz żyć w Belgii za 300 e miesiąc? koleś chyba nigdy nie byłeś za granicą??

Jiju

Jesli zarobisz 1700 euro a wydasz 300 to zostanie ci i tak grubo ponad 1000 euro. Wiec chyba lepsze to niz siedzenie przed kompem i wylewnie swoich żalów.

Jiju

Nie dogodzi, zawsze za mało....Gdyb my dawali 20 euro na godzinę to i tak byś na cos narzekał.

@Jiju

A co chcesz robić za granicą i na nic nie mieć?,to proszę bardzo,to lepiej rób w Polsce i na nic nie miej,przynajmniej jesteś w domu.

Tylko tyle że ta kasa w Belgii jest minimum krajowe,więc nie podniecaj się za bardzo,bo szybko się rozczarujesz tą stawką żyjąc w Belgii.pzdr.

on

Jeżeli masz umowę zlecenia,to nie możesz mieć stałych godzin pracy i pracować pod nadzorem,bo w świetle prawa nie jesteś pracownikiem,już chcą cię oszukać,powiedz im że ma być umowa o pracę,bo na zleceniu nic nie masz,urlopu,socjalu,i jak cię okantują to PIP nic na to nie poradzi,a składki od takiej umowy są śmiesznie niskie.

bzyku
@on

Każdy kto ci proponuje umowe zlecenie chce cie oszukać? . . . . . . . Zmień terapeutę.

on
@bzyku

Koleś ty chyba nie rozumiesz pojęcia umowa zlecenie?zlecenie wykonujesz jak tobie pasuje,a nie robisz to samo co pracownicy etatowi,nie możesz mieć przełożonego i wyznaczonych dni i godzin pracy,kumasz nieuku??

JA

haha,będziesz potrzebował tych sił dobra,uwierz mi.A 2200 brutto to rewelacja dla ciebie,no nie:)

Artur Ragan

Witam jeśli ma Pan zastrzeżenia do rozliczeń bądż obsługi kandydatów, prosze wysłać je w mailu pod adres rzecznikpracownika_workexpress.pl Wyjaśnimy sprawę niezwłocznie i odpowiemy. Pozdrawiam Artur Ragan

Artur Ragan

Dzień dobry Proszę o informacje na adres rzecznikpracownika workexpress.pl: - ile wyniosła różnica między wypłaconym wynagrodzeniem a kwotą zawartą w umowie? - jakiego "Szefa" ma Pan na myśli? - jaki konkretnie "szantaż, groźby, mobbing" stosowała pani M.(i o kim w ogóle mowa?) - jakie obietnice nie zostały wg Pana dotrzymane? Brak kontaktu mailowego będzie dowodem, że to kolejne pomówienia, publikowane na zlecenie konkurencji. Pozdrawiam

mex

Witam. Ja pracowałem w firmie Work express cały listopad i początek grudnia , wynagrodzenie za miesiąc listopad to żenada , nie jest to nawet połowa wynagrodzenia, które miało być. Szef ani razu nie podeszł do telefonu, gdy dzwoniłem. Jedna z pracownic Pani M.na początku współpracy bardzo miła, a na koniec szantaż, groźby, mobbing. Dużo obietnic i zapewnienień typu bony żywnościowe, strój do pracy itp. Co oczywiście z rzeczywistością ma nie wiele wspólnego. Rozważam pójście do sądu.

MEX
@mex

Potwierdzam opinie co do work express obsługi dziewczyny z rekrutacji przed umową są miłe usmiechnięte jak np Anna ale jak już pracujesz mają gdzieś pracownika. Jak może być w Francji 7.20 jak minimalna pensja netto to 7/48e ,jak dla mnie firma Job plusnie powinno być

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express