Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

Artur Ragan

Dzień dobry Co do wypłacanych wynagrodzeń - stawki są negocjowane z zagranicznym pracodawcą, na bazie obowiązujących w danym kraju wynagrodzeń minimalnych, dlatego zwykle niewiele od nich odbiegają. (Taka już jest ludzka natura, że jeśli można coś kupić taniej, korzysta się z takiej możliwości). Do rzeczy jednak; po ustaleniu stawki wynagrodzeń, negocjowane jest wynagrodzenie agencji z tytułu przeprowadzonego procesu rekrutacji i selekcji. Mieszczą się w nim koszty zatrudnienia rekruterów, publikacji ofert pracy i innych czynników niezbędnych do zorganizowania tego procesu. Podsumowując; Work Express od 2005 oferuje legalną pracę w kilku krajach europejskich. Z naszych usług skorzystały tysiące Polek i Polaków. Z wdzięcznością z ich strony spotykamy się na co dzień a jeśli pojawiają się pytania - zawsze na nie odpowiadamy. Wszystkiego dobrego w nowym roku!

@Artur Ragan

To w takim razie to nie jest równo traktowanie pracowników tymczasowych,ponieważ ich niemieccy koledzy na pewno nie pracują za minimum krajowe na ty samym stanowisku.

Domin

Jestem zdanie, że to porządna firma, bardzo dobrze traktuje swoich pracowników. Fajnie też, że szefostwo stara się udzielać odpowiedzi na tym forum. Widać, że im zależy :)

Komisjoner

Pozdrowienia dla chłopaków z Valluhn i Marktredwitz pracujących w Edece dzięki Work Express firmie , która jest jak dla mnie bardzo spoko, wypłata zawsze jest dziesiątego na koncie , mieszkania tez super, czyste i w pełni wyposażone, czasami mieszka się we czterech czasem we dwóch więc idzie przeżyć. Dla wszystkich komisjonerów życzenia dużo zdrowia w 2016 r. i jak najmniej bólów pleców.

komisjoner 2
@Komisjoner

Haha,to ma być jakiś żart?

komisjoner
@komisjoner 2

Nie to nie żart, wypłata jest zawsze u mnie i u innych zresztą też na koncie dziesiątego i mieszkanie,które dostaje od Firmy mam zawsze czyste ponieważ dbam o nie jak o swoje, oczywiście nie odpowiadam za innych współmieszkańców, którzy czasem okazują się być trolami.

@komisjoner

i to są te superlatywy że kasę masz 10 na koncie? stary to jest ich obowiązek że kasa ma być 10 a nie zaleta,nawet nie wiesz jak cię skubią na tej wypłacie,ja się dowiedziałem i przeszedłem do innej firmy.Powodzenia.

biegun
@komisjoner2

Witam serdecznie .Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Jednak z kasą rzeczywiście kłopotów podobno nie ma, a nie wszędzie to, że ma być ona punktualnie to taka oczywistość

@biegun

Oni nie mogą mieć problemów z kasą ponieważ twoja wypłata jest nie z ich kasy,tylko od Niemców,a oni wypłacają ci tą kwotę pomniejszoną o prowizje dla nich i wszelkie dodatki są dla nich,a powinny być dla pracownika.

Komisjoner
@biegun

Hej biegun , a myślisz że w innych agencjach nie skubią na kasie ? Każda agencja żyje z twojej pracy . Jak ktoś nie chce być skubany to niech szuka na własną rękę pracy . Życzę jednak powodzenia bo nie jest to proste bez znajomości. piszę o tym, że kasa jest w WorkExpress na czas ponieważ w innych firmach nie jest to wcale takie oczywiste , że tak powinno być.

dm
@Komisjoner

Jakie znajomości? jeżeli znasz język i masz odpowiednie doświadczenie,to znajdziesz pracę przez Eures i robisz sam na siebie,a nie na pośredników.

komisjoner
@dm

Żeby była jasność piszę cały czas o pracy w magazynie. Na stronie Eures jak i tez na innych są praktycznie ogłoszenia samych niemieckich agencji za pośrednictwem , których zarobisz porównywalnie jak dzięki np. WorkExpress. bo są tez ogłoszenia za 8.2 lub 8,5 euro brutto na godzinę, z tym że dodatkowo jeszcze musisz sobie poszukać mieszkania co wiąże się z zapłaceniem przeważnie 3 miesięcznej kaucji.Dostać się bezpośrednio pod Niemca( bez jakichkolwiek agencji czy to polskich czy niemieckich ) to szczyt marzeń ( trzeba jakiś czas odbębnić robotę przez agencję i spodobać się Niemcom i trafić na moment ,że będą przyjmować bezpośrednio ) i pisałem właśnie o tym, że do tego trzeba protekcji osoby , która już pracuje na takich warunkach i uwierz mi znajomość języka nie zawsze wystarcza. Pracowałem z kolesiem, który znał perfekt j.niemiecki rozwoził CV po całych Niemczech i dopiero dzięki pomocy kolegi został wkręcony do pracy i też miał fuksa ,że akurat Niemcy zatrudniali bezpośrednio .Trzeba mieć kupę szczęścia ,że akurat trafi się na magazyn gdzie będą bezpośrednie przyjęcia ( ostatnio około 20 chłopaków z Valluhn miało to szczęście, że EDEKA ich przejęła )a nadmienię iż niektórzy z nich pracowali za pośrednictwem WE 2 lata za co oczywiście szacun bo magazyn do lekkich nie należy....

on

Dzień dobry,chciałbym się dowiedzieć dlaczego agencje nie płacą za chorobowe L4?,a składki chorobowe potrącają z wypłaty,to jak to jest? niby jest umowa o pracę a niema płatnych L4.

@on

Dzień dobry - wypłacamy wynagrodzenie za czas choroby, ale jeżeli ktoś nie ma okresu wyczekiwania (30 dni podlegania pod ubezpieczenie przed chorobą) lub w przypadku umowy zlecenia, zleceniobiorca nie przystąpił do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego, to w tych przypadkach wynagrodzenie chorobowe się nie należy. Jeśli możemy odpowiedzieć na pytania związane konkretnie z Pańską sprawą, proszę je przesłać na adres rzecznikpracownika workexpress pl. Pozdrawiam

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Serwisant rowerowy
Artur Ragan

Dzień dobry - niefortunne użycie jednego słowa w ofercie to jeszcze nie powód, żeby pomawiać kogoś publicznie o oszustwo. Codziennie publikujemy wiele ofert pracy, więc o taką pomyłkę nietrudno.

Mam pytanie,dlaczego WE oszukuje w ofertach pracy? podajecie informacje że jest atrakcyjne wynagrodzenie,a na rozmowie okazuję się że owe atrakcyjne wynagrodzenie jest minimalną krajową! czy według Pana jest to atrakcyjne wynagrodzenie?,bo według mnie jest to stawka upokarzająca, za pracę na 3 zmiany. pozdrawiam.

Znowu autoreklama WE:),ehhhh

Artur Ragan

Dzień dobry - dziękuję za głos rozsądku. Mowy nienawiści jest zdecydowanie za dużo i to nie tylko w internecie. Jeśli chce Pan podzielić sie spostrzeżeniami na temat Work Express, jestem do dyspozycji pod adresem artur.ragan_workexpress.pl Pozdrawiam

Artur Ragan

Dzień dobry - jeśli ma Pan pytania dotyczące zatrudnienia w Work Express, chętnie na nie odpowiem. A skoro ma Pan stałą pracę, proszę się na niej skoncentrować a nie obrażać ludzi, którzy z wielu powodów nie chcą lub nie mogą podjąć pracy stałej. Pozdrawiam

bzyku

że w ogóle mają prace? zamiast siedzieć na doopie i bajki pisać?

JA
@bzyku

Haha,że mają pracę?,Synek praca to jest na umowę o prace na stałe,albo na kilka lat,a nie na miesiąc,tydzień.

@JA

taaa a najlepiej dozywotnia - idż do dudy to ci załatwi

jA
@on

Nie muszę iść do Dudy,bo mam stałą pracę,trzeba mieć wykształcenie i doświadczenie,to zawsze praca się znajdzie,a tępaki i nieroby chodzą do agencji,bo sami sobie nie potrafią znaleźć pracy.

jA

Teraz z innej beczki,na stronie WE jest napisane że ponad 90% pracowników tymczasowych jest zadowolonych z pracy,co za bzdury wypisujecie,podam przykład,u mnie w firmie są pracownicy tymczasowi i nikt nie jest zadowolony że pracuje pod agencją,a to dlatego że nie mają premii jak my stali pracownicy,teraz na święta u nas firma bardzo dba o swoich pracowników,więc dostaniemy bony na kwotę 1200zł,to bardzo dużo,a tymczasowi nic nie dostaną,następna sprawa,ostatnio było dużo zamówień i trzeba było pracować sb i ndz za te dni była stawka100% plus 100zł brutto,a agencje nie wypłacały tego 100zł brutto,więc ludzie poszli na skargę do Kierownika,Dyrektora naszej firmy że agencje ich okradają i Dyrektor zadecydował że od nowego roku kończy współpracę ze wszystkimi trzema agencjami,najlepsi ludzie zostali przyjęci pod firmę,a innym podziękowano,więc moje pytanie jakie satysfakcje mają ci tymczasowi pracownicy?

Artur Ragan

Dzień dobry w tym tygodniu oferujemy wyjazdy do pracy w rejonie Damvillers. Początek grudnia to czas, w którym branża budowlana rozpoczyna zimową przerwę, więc proponuje sprawdzać naszą stronę już po 1 stycznia.

Artur Ragan

Dzień dobry A o jakiego rodzaju rękojmi bezpieczeństwa mowa?

Artur Ragan

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informacje o ofiarach paryskich zamachów. Nasze źródła donoszą, że żaden ze współpracowników Work Express, przebywających obecnie na terenie Francji, nie ucierpiał. Jesteśmy w kontakcie z naszymi francuskimi kooperantami i monitorujemy sytuację.

xxx
@Artur Ragan

Ragan,nie rozczulaj się,bo to chętnych do pracy nie przyciągnie:)

Oferujemy umowy o pracę.

ja.

Pewnie oferują umowę tymczasową i extra stawkę minimalną krajową,bo Ragan kiedyś tutaj sapał że stwaka minimalna jest atrakcyjnym wynagrodzeniem:)

@ja.

Dzień dobry, potwierdzam; praca dla specjalisty BHP w centrali naszej firmy faktycznie jest a po szczegóły zapraszam na naszą stronę i do biur rekrutacji. Oferujemy również stałą pracę dla specjalisty ds kadr i płac, równiez w Katowicach.

Artur Ragan

Dzień dobry Aktualnie nie mamy ofert pracy w Warszawie, ale prosze sprawdzić w przyszłym miesiącu. Najlepiej użyć wyszukiwarki na naszej stronie - zwykle przynajmniej połowa ofert z województwa mazowieckiego pochodzi ze stolicy. Pozdrawiam

Czemu na Waszej stronie www nie ma ogłoszeń rekrutacyjnych bezpośrednio do WE w warszawie jestem bardzo zainteresowana w Pracy w Pana firmie :(

Witam Nie znam Pana Artura , nie znam firmy ,sama szukam teraz pracy i przeglądam opinie o firmach na goworku , szczerze mówiąc jest to jedyny wątek gdzie ktoś ( Pan Artur) z firmy prowadzi dialog z użytkownikami reszta pracodawców ma to głęboko gdzieś , jest takie powiedzenie prawda leży po środku i w tym wypadku również to powiedzenie ma zastosowanie do wypowiedzi Pana Artura jak i osób komentujących wątek ,generalnie jestem pod wrażeniem postawy Pana Artura i życzę wytrwałości oraz cierpliwości walki z tzw internetowym hejtem

* w walce

ja.

W każdej bajce trochę prawdy,więc zastanów się dobrze podejmując pracę w tej agenturze.

dm

Haha,prowadzi dialog bo bierze za to hajs,a sam dobrze wie co jest grane:)

on

Dzień dobry,a ja życzę Panu wytrwałości w mydleniu oczu potencjalnym kandydatom do pracy i natchnienia w wymyślaniu lepszych superlatyw o WE :)

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express