Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

Artur Ragan

Dzień dobry Jak napisałem - ponad 90% naszych pracowników ma umowy o pracę tymczasową. Umowy cywilnoprawne są w mniejszości. Obowiązki określa każdorazowo pracodawca użytkownik. Mamy różnorodne oferty pracy - również takie, które nie wymagają dużej siły fizycznej. W ogólnej liczbie pracowników tymczasowych Work Express przeważają mężczyźni (65%), ale nie brak też branż zdominowanych przez panie, np. zakłady przetwórstwa spożywczego itp.

@Artur Ragan

Daj sobie spokój z agencjami pracy,bo będziesz pracownikiem drugiej kategorii,czyli na rozkazy stałych pracowników i co dzień będziesz na innym stanowisku,te umowy co agencje oferują,to mijają się z celem,na umowie masz co innego,a robisz co innego,jesteś zwykłym śmieciem,którego trzeba tylko wyzyskiwać bo i tak za niedługo odejdzie.

@ja

Dzień dobry Jeśli będąc zatrudnionym przez jakąś agencję pracy tymczasowej doświadczył Pan takiego traktowania, to proszę poinformować o tym swojego koordynatora a potem inspekcję pracy. Pozdrawiam

nikoś

Pewnie że możliwa bo work expres cały czas to stosuje

@nikoś

Dzień dobry Dla ścisłości - ponad 90% naszych pracowników ma umowy o pracę tymczasową. Umowy cywilnoprawne są w mniejszości. Można to sprawdzić. Pozdrawiam

Artur Ragan

Dzień dobry Nie ma pewności czy osoby zatrudnione na podstawie umów cywilno-prawnych wykonują faktycznie takie same obowiązki i mają te same zakresy odpowiedzialności. A odpowiadając na Pani pytanie - tak, taka sytuacja jest możliwa. Pozdrawiam

j...

Panie Arturze,mam pytanie,pracuję w pewnej firmie,jestem zatrudniona na umowę o prace,są też u nas osoby zatrudnione z agencji pracy,ale oni mają już umowy zlecenie odnawiane co miesiąc,czy może tak być że wykonujemy tą samą pracę,a mamy różne umowy?,oni są w gorszej sytuacji finansowej,bo nie mają urlopu,dodatku za nocne zmiany,premii i 100% stawki za pracę w niedziele jak są zapisy,proszę o info. pozdrawiam

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Serwisant rowerowy
Artur Ragan

Dzień dobry Zapewniam, że w ofercie Work Express były, są i będą propozycje zatrudnienia stałego. Wystarczy zajrzeć na www,workexpress,pl. Pozdrawiam

Grzegorz

Relacji ciąg dalszy ;) Dziś dostałem maila z konkretną ofertą i czekam na datę testu praktycznego i rozmowy kwalifikacyjnej Śledzących moje wpisy .. pozdrawiam.

Artur Ragan

Dzień dobry Bardzo proszę o konkretne informacje, co Pańskim zdaniem powinnniśmy zmienić w procesie rekrutacji. Jeśli woli Pan napisać maila - adresy rzecznikpracownika_workexpress.pl oraz artur.ragan_workexpress.pl są do dyspozycji. Z góry dziękuję za informacje, które pomagają nam doskonalić obsługę kandydatów. Pozdrawiam

Grzegorz

No i pierwsza rozmowa przebiegła bardzo ciekawie. Czekam teraz na szczegółowego maila. Byłem na Murckowskiej. Mam zamiar napisać tutaj o każdym etapie ... ponieważ jak na razie nikt się chyba nie pokusił o takie podsumowanie.

@Grzegorz

Ciekawe jakie teraz kity wstawiają? na tej niby rozmowie kwalifikacyjnej przeprowadzanej przez stażystkę która niema zielonego pojęcia o prawdziwej rekrutacji.

Grzegorz

Owszem stażystka była ... ale to nie Ona prowadziła rozmowę. Ale skoro już napisałeś że jednak agencja jest do kitu ... to podaj więcej detali. W końcu jest tutaj ciągle przedstawiciel firmy, niech więc się ustosunkuje. Bo jak na razie to z Waszych wypowiedzi wynika totalny zamęt, który nie pomaga w decyzji osobą bez doświadczenia w pracy poprzez agencje. Pozdrawiam

@Grzegorz

Prawda jest taka że na tej niby rozmowie są głupie pytania typu jak siebie widzę za parę lat? ,a odpowiedź jest taka że pracując przez takie agencje jest się wiecznym bezrobotnym poszukującym pracy,bo umowa na tydzień dwa i kopa,i następnych biorą żeby byli wiarygodni że niby mają oferty pracy.

potter
@ja

tak odpowiadasz na to pytanie? kanclerska głowa :D

@potter

Bo na takie pytania jest tylko jedna odpowiedź,przecież oni nie zatrudnią cie na stałe,a ofert z firm które oni mają to są tylko prace na kilkanaście dni,góra parę tygodni.

Grzegorz

Opinie widzę zróżnicowane ... z przewagą negatywnych. Jednak jutro podjadę na Murckowską lub Moniuszki i zapytam o więcej. Zaryzykować trzeba, tym bardziej że widzę 2 oferty które bardzo by mi pasowały.

@Grzegorz

Dzień dobry - serdecznie zapraszamy. O oferty pracy może Pan również zapytać telefonicznie 32 721 56 89 albo mailowo. Wszystkie dane kontaktowe są dostępne na naszej stronie www. Pozdrawiam

pizdek

Widać nawet po zjeździe do polski ta świnia (seba) nie przestała chlać . Wystarczy jeden post klepnąć . Całuski .

seba

tak jak kilka postów wyżej napisał Pan Ragan, to rzeczywiście wygląda bzdurnie gdy ludzie piszą na Work Express wszystko co najgorsze, a gdy dostają odpowiedź na swoje zarzuty albo są proszeni o jakieś dowody to chowają głowy w piasek i nie wiedzą jak w danej cwili zareagować. WE powinno bć zadowolone z pracy Pana AR

Artur Ragan

Witam Jeśli ma Pan dowody, wystarczy ich użyć. Od lat te i podobne bzdury pojawiają się na tym forum. Żadnych prób osobistego kontaktu, żadnych konkretów, tylko pomówienia, publikowane pod paroma nickami, żeby stworzyć wrażenie, że autorów jest wielu. Pozostaje współczuć konkurencji, że ima się takich metod.

Artur Ragan

Witam Od 1 stycznia wszyscy pracownicy zagraniczni ponoszą koszt dojazdu na miejsce, ale kwatery opłaca Work Express. Pozdrawiam

@Artur Ragan

kwatery opłaca Work Express,ale potrąca to z wypłaty i więcej niż wynoszą takie opłaty.

fachowiec

byłem w Aubenas syf kiła mogiła warunki mieszkaniowe pod psem Piotrek ta gruba świnia zna francuski dlatego sie jeszcze trzyma pijus nad pijusy Bin Laden ciul brodaty nierób i drugi pijus po tej tłustej swini na niczym sie nie zna tylko sprząta na budowie szkoda tylko że w Katowicach o tym nie wiedzą dobrzy fachowcy zjeżdżają do kaju a te nieroby i ochlej-mordy się trzymają żeby Helenka tzw.koordynator przeszedł rano w poniedziałek z alkomatem to jestem pewny 97 procent ludzi zjeżdza za pijanstwo tylko że on ma to w (usunięte przez administratora) chce się tam utrzymać jak najdłużej nieudacznik posraniec i tak ciuliki jeżdżą złomami służbowymi kierowcy za piątke pijani chciałbym żeby ich policja tam złapała moze wtedy w Katowicach otworzą oczy kogo tam maja

@fachowiec

Witam Dziękuję za tę informację. W tym projekcie zakwaterowanie zapewnia francuski pracodawca i to on odpowiada za jego standard, niemniej skierujemy do niego odpowiednie zapytanie. Jeśli ma Pan zastrzeżenia do zachowania współpracowników - proszę o tym napisać pod adres rzecznikpracownika workexpress pl. Na pewno zbadamy sprawę i adekwatnie zareagujemy. Z poważaniem

Artur Ragan

Witam Wielu pracowników tymczasowych Work Express otrzymywało takie świąteczne dodatki i podobnie będzie w tym roku. Co do specyfiki pracy tymczasowej - zapewniam, że obniżenie kosztów zatrudnienia nie jest głównym powodem. Pracodawca użytkownik zyskuje co innego a mianowicie adekwatną liczbę rąk do pracy, dostosowaną do bieżących potrzeb. A szansa na kolejną umowę to pochodna aktualnego poziomu produkcji oraz wyników i frekwencji pracownika a nie czyjeś widzmisie. Z poważaniem

ona
@Artur Ragan

Co za bzdury,ja pracowałam pod agencjami i nigdy nic na święta nie dostałam,a co do kolejnych umów to sprawa jest taka,odezwiesz się,albo postawisz,to już nie masz kolejnej umowy,ja tak miałam,ponieważ jedna baba kazała mi posprzątać nie swoje stanowisko pracy,ja odmówiłam bo powiedziałam że nie będę za nią sprzątać a ona sobie pójdzie na papieroska,to poleciała do kierowniczki (bo wielkie koleżanki) i już kolejnej umowy nie dostałam,a wyniki miałam lepsze od niektórych stałych pracowników,taka jest polityka pracownia tymczasowego,masz jeba... i siedzieć cicho i być na rozkazy stałych pracowników.

@ona

Witam Rozumiem Pani rozgoryczenie. Takie sytuacje zdarzają się w niemal każdym zakładzie pracy na całym świecie. To kwestia kręgosłupa moralnego a nie typu umowy o pracę. Jeżeli opisana sytuacja miała miejsce na którymś z naszych projektów, proszę o informację. Adres rzecznikpracownika workexpress pl jest do dyspozycji i gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Każdą taką sytuację wyjaśniamy i niejednokrotnie pracownicy w zakładach pracodawców użytkowników byli pociągani do odpowiedzialności za podobne praktyki dyskryminacyjne. Ważne, żeby sprawa została zgłoszona niezwłocznie. Co do oceny pracowników, pozostanę przy swoim: oceniamy wyniki i frekwencję.

Artur Ragan

Witam Bardzo dziękuję za ten błyskotliwy wpis, który tyle wniósł do komunikacji na tym forum. Jednocześnie informuję, że dodatki świąteczne były i będą wypłacane wszędzie tam, gdzie pracodawca użytkownik wyraził taką wolę. Pozdrawiam

xxx
@Artur Ragan

Tyle tylko że żaden pracodawca użytkownik nie da żadnych dodatków nie swoim pracownikom,bo po prostu na pracownikach tymczasowych ma duźo oszczędnosci bo robią za samą podstawę wynagrodzenia i jeszcze przychodzą w święta do roboty za pracowników stałych którzy są na urlopach.Pracownik tymczasowy to po prostu zwykły śmieć który ma tylko robić i nic się nie odzywać bo nie dostanie kolejnej umowy.

zbliżają się święta,czy WE da swoim pracownikom jakieś bony na święta itp?,Tylko niech Pan nie pisze że jest to w woli pracodawcy użytkownika,bo to WY jestescie pracodawcą dla swoich parobków,a pracodawce użytkownika nie interesują pracownicy innej firmy.

@ja

Witam Przyznanie każdego rodzaju dodatków dla pracowników tymczasowych to wyłącznie dobra wola pracodawcy użytkownika. Taka jest praktyka działania agencji pracy tymczasowej. Każdy z pracowników tymczasowych zapoznał się z warunkami pracy i płacy przed podpisaniem umowy i zaakceptował przedstawione warunki. Z poważaniem

jop
@ja

Dwa lata temu był dodatek świąteczny,chyba 50 E,dla tych którzy przepracowali co najmniej pół roku.Teraz pewnie stragan przeleje sobie ten cash.

WOW! jakaś nowość,pytanie do prezesa WE,o co kaman?

Artur Ragan

Witam Ma Pan nieaktualne informacje - biuro przy Warszawskiej już nie działa. Wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem we Francji, Niemczech i Belgii zapraszamy na ulicę Murckowską 14 w Katowicach. Centrum Rekrutacji Zagranicznych ma również drugie biuro, w centrum Katowic przy Moniuszki 3a. Oba punkty rekrutacyjne są do Państwa dyspozycji od 8:00 do 16:00. Zapraszamy - luksusów nie ma, ale warunki są przyzwoite.

jA

nowe biuro w Katowicach na Warszawskiej,hmm nieźle żeście się nachapali,wszystko kosztem frajerów

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express