Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

kolo

z opini wynika ze kazda agencja pracy jest do (usunięte przez administratora) Chce jechac do francji jako monter fasad z doswiadczeniem i nigdy nie pracowałem przez agencje,

spawaczRudaslaska

Witam. Czy ktoś podzieli się ze mną informacjami jak się pracuje pod tym pośrednikiem we Francji jako spawacz? Francuskiego nie znam, z trudnościami i łamanym angielskim bym się dogadał jak rozmówca mówiłby po mału :) . Złożyłem aplikacje o prace spawacza we Francji. Nie było tam zaznaczone w wymaganiach nic o językach. I nie posiadam samochodu. Rozumiem że podczas ewentualnego wyjazdu to tam na miejscu ktoś pokaże mi jak dojechać do pracy, i ewentualnie pomoże podczas pierwszego kontaktu z pracodawcą i powie co i jak? O robotę się nie boję bo spawam już 6 lat w polsce w Polsce, i wiem co to za trudny kawał chleba i na pewno nie wyjeżdzałbym zagranice do tej roboty wiedząc że polegne na robocie , co czytając tutaj niektórych to zdarzają się tu fryzjerzy co jadą robić jako murarze.

@spawaczRudaslaska

Dzień dobry 1. Jeśli w ofercie nie było wymagań językowych, to znaczy że takowych nie ma. 2. Własny samochód jest mile widziany, ale tez nie stanowi warunku koniecznego. 3. Na miejscu są obecni koordynatorzy Work Express, których zadaniem jest udzielenie nowemu pracownikowi wszelkich potrzebnych informacji. 4. Żaden fryzjer nie przeszedłby rekrutacji na stanowisko murarza. Do preselekcji wystarczyłby sam uścisk ręki :)

natalia

Panie Ragan mam pytanie,czy mam szanse na pracę w WE jeżeli jakieś parę lat temu przyjęłam pracę tymczasową,ale nie stawiłam się do niej nie informując WE o rezygnacji. proszę o info. pozdawiam

@natalia

Witam Jeśli jest oferta, która Pani odpowiada, proszę przesłać swoją aplikację. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.

monter

Szanowni koledzy forumowicze wytoczyliscie przeciwko sobie ciezkie dziala i ostrzeliwujecie sie nawzajem,wylewacie tutaj swoje zale,i opluwacie sie nawzajem uzywajac przy tym niecenzuralnych slow-nieladnie.Kazdy z Was zatrudniajac sie w WE dostawal umowe do przeczytania a pozniej mogl ja podpisac lub NIE,znajac jej tresc wiec w czym problem? Ja rowniez 4-krotnie zatrudnialem sie w WE i zgadzalem sie na warunki jakie byly zapisane w umowie,zaznaczam ze za kazdym razem odchodzilem z WE na wlasna prosbe bo znalazlem lepiej platna prace lub praca jaka wykonywalem we Francji byla niezgodna z moimi kwalifikacjami.Musze przyznac ze w czasie pracy we Francji i Belgi spotykalem roznych " specjalistow" zatrudnionych przez WE bo poleconych przez szwagra lub znajomego krolika, ktorzy topili swoje troski i niekompetencje w alkocholu wylatywali w nieslawie z roboty grzebiac swoje JA i ktorzy pozniej wylawali tak jak Wy wiadra pomyj na WE a takze na swoich kolegow z ktorymi wczesniej pracowali i mieszkali.Przykro mi to pisac ale takie sa fakty. Teraz do Pana Ragana. Szanowny Panie zanim kogos zatrudnicie a potem wyslecie do Francji lub innego kraju powinniscie takiego kandydata przynajmniej sprawdzic pod wzgledem swiadectw pracy,czy to nie fikcyjne papiery ktore jak powszechnie wiadomo mozna stworzyc nawet nigdzie wczesniej nie pracujac. Ludzie Ci jada pozniej za granice i reprezentuja WE i niejako daja dowod na to ze WE nie posiada odpowiednich kadrowcow do weryfikacji kandydatow na pracownikow w danej dziedzinie np.budownictwie.Ja ze swej strony zycze wszystkim pracujacym w WE a zwlasza we Francji by mieli do siebie nawzajem wiecej szacunku jako Polacy i nie narzekali na caly swiat.Jest takie powiedzenie ze nigdy nie tak zle zeby nie moglo byc lepiej i nie zawsze jest tak dobrze by trwalo to wiecznie.Pracuje we Francji na wlasny rachunek i znam rzeczywistosc i realia zycia na obczyznie.Pozdrawiam.

@monter

Witam Dziękuję za tę sugestię. Obecnie, podczas większości rekrutacji prosimy kandydatów o okazanie oryginałów świadectw pracy. Kserokopie znajdują się w dokumentacji pracowniczej, więc ich ponowne sprawdzenie jest możliwe w każdej chwili. Często kontaktujemy się też z poprzednimi pracodawcami kandydatów, celem sprawdzenia referencji. W razie wykrycia fałszerstwa oczywiście wykluczamy takiego kandydata z rekrutacji a dokument jest dołączany do zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa z art. 270 § 1 KK. Z poważaniem

haha
@Artur Ragan

Uważajcie aby was nie zaczęli weryfikować,bo wtedy pójdziecie z torbami za te wasze przekręty.

@haha

Witam Spieszę poinformować, że działalność agencji zatrudnienia JEST weryfikowana regularnie przez Państwową Inspekcję Pracy i urzędy marszałkowskie, że o innych instytucjach kontrolnych nie wspomnę. To, że w ciągu 10 lat działalności raporty pokontrolne nie wykazywały żadnych istotnych nieprawidłowości, dla każdego rozumnego człowieka będzie wystarczającym dowodem, że działamy zgodnie z prawem.

@Artur Ragan

Prawda jest taka że mało kto pójdzie do PIPu,jak go wyrolujecie,po prostu woli was olać i szukać normalnej roboty,niż latać po sądach o parę złotych,tyle macie szczęścia.

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
brylowa

Ta śląska świnia sama sobie robi gałę ,bo baba go zostawiła , kto z takim imbecylem by wytrzymał ,chytrus jak by mógł to by sam siebie wyr-uch-ał . Lepiej żeby matka urodziła metr pszenicy ,lepszy był by pożytek z tego eech...

pytanie swojej starej chyba zadałeś?

@ja

Jutro jadę do Francji zarobić a ty się mańka udław własną złością.

@Brylu

haha,jedziesz zarobić?,te ochłapy które dostaniesz to wydasz na żarcie i jeszcze ci braknie.

duglas
@Brylu

Jednak jesteś tępy , no chyba że się żalisz to można ci wybaczyć fajtułapo . Jedź i to szybko jednego głupka mniej w polsce który zużywa niepotrzebnie tlen .

zmuś mnie ciotka

spadówa dziadygo.

@ja

napiszesz coś zabawnego jeszcze czy wróciłaś do robienia gały staremu?

jarno

co tłumaczysz śląskiemu głupkowi , pewnie płaci janosikowe jeszcze aby tylko robił , bo nie wielka grupa była która nie płaciła ale już nikt nie robi , skoro ten pisze że robi cały czas to płaci . Szoruj z tąd kundlu brylu.

Witam . Jest w tym dużo prawdy co pisze Ragan . Pracowałem z tą agencją dość długo około 5 lat . Na początku było cud, miód i rodzynki, ale odkąd zaczęli brać takich oszołomów jak towarzysz Brylu no to musiało się to skończyć , i tak się stało . Brylu chcesz zarobić szybko to do lasku Bolońskiego idź . Powiem krótko na początku jak zacząłem współprace z workiem było ok ba nawet bardzo ok , ale teraz tego nie mogę powiedzieć tego samego bo bym skłamał . Nie wiem jaka jest polityka firmy ale wiem jedno , nie jest na korzyść pracownika nawet w 50%. Więc jest już h-u-j-o-w-o . Na dzień dzisiejszy nikomu nie polecę worku , choć w dawnych czasach wielu kumpli ściągnąłem sam do pracy w FR. Było by za-je -bi-śc-ie aby było jak dawniej , i takich maślaków jak towarzysz brylu odstawiano na zewnętrzny tor . Brylu byś był za dobrych czasów w worku to bys wiedział o czym do ciebie rozmawiam hehe , a tak to możesz porozmawiać sobie o gruszkach na wierzbie. Więc zachowaj te swoje przygłupawe przyśpiewki o dobroci worku w czasie teraźniejszym dla siebie. Po prostu terza jest fujnia z grzybnią i biorą polskich kloszardów i pijaków obejszczuchów że wstyd gdziekolwiek z takimi mieszkac nie mówiąc już o wspólnej egzystencjii.

@ja

nazywasz mnie oszołomem, towarzyszem, maślakiem a nie wiesz że pracuje z WE od 2006 z przerwami i pasuje mi to wielu takich obciągaczy jak ty widziałem - robić nie umiesz a do pyskowania i obrażania pierwszy - masz sprawną gębę to sam sie wybierz do Bois de Boulogne

Brylu jesteś za tępy żeby to wszystko pojąć , no ale co rozumu łopatką się nie nałoży , a że masz dwie fałdki więcej od kury na mózgu to widać po tym co wypisujesz . Jesteś tak dowcipny jak twój ojciec, którego najlepszym kawałem jesteś ty (usunięte przez administratora) gdzie ty byłeś jak rozum rozdawali .Piszesz że pracujesz w worku od 2006 roku , i nie wiem czy się chwalisz czy żalisz , jesteś tępakiem dymanym przez work , bo gdzie indziej nie odnalazł byś się . A tak po za tym jesteś pracuś i harujesz jak wół, a z pracy wracasz zmęczony jak pies idź do weterynarza, bo prawdopodobnie jesteś osłem! kończę z tobą i życzę ci wszystkiego najlepszego i żeby twoje dochody były odwrotnie proporcjonalne do inteligencji , więc nie jesteś kompletnym idiotą - paru części ci brakuje.

Rzecznik pracownika to tylko taka ściema,bo i tak on jest po stronie WE,a zwykłych tymczasowych ma w (usunięte przez administratora) jak orżną cię na kasie to musisz czekać do następnej wypłaty na wyrównanie i to bez odsetek.

@ja

za mało masz w spodniach nawet żeby się podpisać więc szansa na wytłumaczenie ci murarską ręką jak się zwracać do starszych są małe nawet obrazić nie potrafisz ciotuniu

Artur Ragan

Witam Rzecznik Pracownika WE dział od 2010 roku a jego misja to pomaganie pracownikom WE zatrudnionym w Polsce i za granicą. Mogą do niego zgłaszać wszelkie wątpliwości dotyczące swoich praw i obowiązków, spraw kadrowo płacowych, (jak: urlopy, zwolnienia lekarskie, umowy itp.), czy dodatkowych świadczeń ze strony pracodawcy. Jeśli jego praca budzi zastrzeżenia, należy o tym po prostu powiadomić. Jeżeli ktoś zarzuca nam nieuczciwość, niech uda się z dowodami do sądu a nie wypisuje anonimowe pomówienia. Tak robią cywilizowani ludzie.

@Brylu

Komu ty chcesz tłumaczyć ofiaro pękniętego kondoma ,takich nie-doje-bów jak ty zlewam ciepłym moczem , wiem że jesteś już emerytem lub kombatantem bo tylko tacy zostali w worku ,a ty jesteś tak rozwinięty jak papier toaletowy więc pasujesz tam jak ulał .

kutambo

No rzeczywiście masz czym się podniecać , pracujesz za samą dietę , lub nie dostajesz diety wcale tzn. goła stawka (wybierz sobie co lepsze dla ciebie hehe ) Właśnie w worku przez takich jak ty wszystko się ze-sr-ało bo to była agencja ok tylko jak zaczęli brać taki motłoch z ciemnogrodu który widzi pierwszy raz w życiu 1400 euro , to co się dziwić , takiemu to powinni stawkę nawet obniżyć , nawet za grabienie wody więcej płacą . Widzę że obecnie work dla ciebie pracy nie ma , no chyba żeś pijak nieudacznik albo leń , to jest wszystko ok . Całuski pracusiu .

Brylu

Mnie work pasuje bo nie znam języka a inni pośrednicy dają tyle samo i jeszcze sie spozniają z wypłatami. A jak jesteś taki kozak, to pomóż. Załatw robotę to ci odpale kwotę.

@Brylu

Jak nieznasz języka,to po co wyjeżdzasz za granicę? Uwieszysz w każde słowo co powie ci koordynator?,a jak ci podsunie pisemko po Francusku że zgadzasz się na wszystko to też podpiszesz?bo on ci niby przetłumaczy że czarne to czarne,a białe to białe,przez takich jak ty agentury rolują ludzi,bo na wszystko się zgodziłeś i podpisałeś swoim imieniem i nazwiskiem i potem oni mają wygraną sprawę w razie niejasności.To tyle,ehhh ludzie obudźcie się kurw...

Brylu

Wyjeżdżam bo chce zarobić, płacą tyle ile mam w umowie, nigdy mnie jeszcze nie wyrolowali. A ty poluzuj gumke synku i poszukaj roboty zamiast zagniatać knedla przy kompie

Artur Ragan

Witam Work Express od 2005 organizuje legalne zatrudnienie we Francji przede wszystkim dla ludzi, którzy nie znają języka. To złożony proces, przy którym pracują dziesiątki osób. Co miesiąc otrzymujemy liczne zapytania od francuskich pracodawców, więc praktycznie co tydzień pojawiają się nowe propozycje zatrudnienia z sektora budowlanego, produkcyjnego i usługowego. Spośród kilku tysięcy pracowników wykwalifikowanych, którzy raz skorzystali z naszej propozycji, ponad 70% podpisuje kolejne umowy. Cała dokumentacja pracownicza jest w języku polskim a jeśli ktoś ma wątpliwości, wystarczy mail lub telefon. Pozdrawiam

A ty tatuśku co? taki stary jesteś że nie potrafisz sam sobie roboty poszukać?,czy taki tępy jesteś że szukasz roboty przez pośrednika co skubie połowę twojej wypłaty.

Obecny

Nikt sie nie bawi w sady bo wie ze przegraJak za picie albo lenistwo ich zwolnili to szans na zadośćuczynienie nie maja..Jedynie co mogą to popluc tu na forum by oczernić.

hehepak
@Obecny

Nie wiem czy ty jesteś taki tępy czy udajesz głupa jak cały work . Powiem ci człeku mały że work ma cały sztab prawników, i zakladanie takich spraw nie ma sensu bo i tak z góry przegraleś . Niech wystartują na sprawę bez swojego sztabu obrońców . Nawet jak będzie twoja prawda to i tak przegrasz sprawę . (usunięte przez administratora)

@hehepak

najlepiej niech sie z tobą ustawią na walkę :) idź synku do domu, bo pracować nie umiesz, tylko bzdety wypisujesz, bo mama za internet płaci

mimi

Buchach Ragan większego bajkopisarza jak ty na Ślunsku nie ma i pewnie długo nie bedzie hehe . Dziwi mnie jedno że jeszcze was nie pozamykali . JAK NAJDALEJ OD TEJ ORGANIZACJI .

on

I tu się z tobą zgodzę Ragan , szczególnie paskom wynagrodzeń trzeba się przyjrzeć i to dobrze , bo zdarzało się że za jeden miesiąc były dwa paski , szkoda że linku nie można wkleić do hostingu zdjęć to bym ci udowodnił . (usunięte przez administratora)

@on

Witam Z tak "mocnymi" dowodami należy iść do sądu a nie wypisywać bajki na forach. Z poważaniem

Artur Ragan

Witam :) 1. na pytania rozstrzygające odpowiada się właśnie "tak" lub " nie". 2. odpowiadałem na pytania o diety już co najmniej dwukrotnie. Wystarczy poszukać w tym wątku. 3. zapraszam do kontaktu osobistego a nie na forum, gdzie paru frustratów zabija nudę publikując pod licznymi nickami różne pomówienia. 4. jeśli ktoś ma zastrzeżenia do pracy koordynatorów, zapraszam do rzecznika pracownika. 5. to, że pracuję dla Work Express to żadna tajemnica. Od lat występuje pod własnym nazwiskiem i biorę odpowiedzialność za każde słowo. 6. admin ingeruje w posty tylko jeśli zawierają pomówienia (art. 212 KK) lub wulgaryzmy. 7. nie wierzcie Raganowi - sprawdzajcie sami w biurach rekrutacji, zadawajcie konkretne pytania i czytajcie umowy oraz paski wynagrodzeń.

nhtrdz

(usunięte przez administratora) co tak króciutko odpowiadasz . Rozwiń swą myśl i wytęż swoje fałdki i daj bardziej obszerną odpowiedź na temat diety . Taką odpowiedź może napisać dziecko z przedszkola , 3 literki TAK. Napisz ile należy się mu diety a ile dostanie , żeby później chłopak się nie rozczarował i nie dołączył tu do piszących , bo kolejny zostanie wykiwany przez was. Łżesz (usunięte przez administratora) aż się kurzy , kiedyś ta agencja miała miano opini dobrej czego nie można powiedzieć o czasie teraźniejszym . A wszystko to przez bezprawie jakiego dopuszczają się pseudo koordynatorzy . (usunięte przez administratora) tak tu pisze bo zwyczajnie mu za to płacą , tu jest jego miejsce pracy więc sami sobie odpowiedzcie czy jego wpisy są wierzytelne . Dlaczego większość wpisów została wyedytowana , a 50 % zostało usunięte . Nie wierzcie (usunięte przez administratora) w żadne słowo.

nexus

co wpis to inna opinia ... generalnie jestem zdezorientowany po prostu zbiegam się i jadę do Katowic zapytać o informacje jak ktoś tak jak ja pierwszy raz chce wyjechać i to przez agencję .. takie opinie nie pomagają w podjęciu decyzji

work

Witam,mam pytanie do Pana(usunięte przez administratora)czy pracownikom tymczasowym delegowanym do pracy za granicę przysługuje dieta? pozdrawiam

@work

Witam Delegowanym - tak. Pozdrawiam

JA

jak zgadłeś to po co piszesz?:)

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express