Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

Justyna

Widzę że Pan (usunięte przez administratora)odpowiada tylko na wygodne dla siebie pytania,może celowe wprowadzanie ludzi w błąd jest jednym ze sposobów przyciągnięcia potencjalnych pracowników WE. Pozdrawiam

@Justyna

Dzień dobry Ma Pani rację - użycie słowa "atrakcyjne" służy zwróceniu uwagi na ogłoszenie. Jest to praktyka powszechna, nie tylko w odniesieniu do ofert pracy, ale w ogóle ogłoszeń jako takich. Słownik Języka Polskiego nie pozostawia wątpliwości - "atrakcyjny" czyli "wzbudzający zainteresowanie; interesujący, ciekawy". Wybór tego wyrazu w odniesieniu do stawki 1680 brutto jest podyktowany tym, że mnóstwo ofert pracy zawiera niższe stawki wynagrodzeń. Pozdrawiam

JA
@Artur Ragan

Panie Arturze,chyba chodzi Panu o umowy zlecenie i dzieło,bo niższej kwoty od minimum krajowego niema na umowie o pracę,a praca za 1680 zł brutto,to jest po prostu poniżanie pracownika.

@JA

Dzień dobry Zgadła pani - chodzi o umowy cywilno-prawne, które przeważają w ogłoszeniach. Najniższa krajowa na umowę o pracę wciąż jest dobrem cenionym i rzadkim. Ponad 90% pracowników tymczasowych Work Express ma umowy o pracę, wielu jest tych którzy zarabiają 1680 złotych brutto, ale niemało i takich co dostają 1700 euro brutto. Jeśli zgodne z prawem stawki agencji pracy tymczasowej tak panią zniesmaczają, proszę szukać zatrudnienia bez ich pośrednictwa. Pozdrawiam

JA
@Artur Ragan

Panie(usunięte przez administratora).chyba sam Pan nie wierzy w to co pisze,kto dziś ceni sobie pracę za 1680 zł brutto? ja zarabiam 2 tyś netto i nie zawsze wystarcza mi do następnej wypłaty,a ci co robią za 1200 netto,to chyba nie jedzą i powietrzem żyją.

Justyna

Dzień dobry Mam pytanie do Pana Artura,dlaczego WE wprowadza ludzi w błąd jak daje ofertę pracy i proponuje atrakcyjne wynagrodzenie,a na rozmowie kwalifikacyjnej okazuję się że to owe atrakcyjne wynagrodzenie jest minimalną krajową,czy dla WE 1680 ZŁ BRUTTO to jest atrakcyjne wynagrodzenie za pracę na 3 zmiany? Pozdrawiam

Artur Ragan

Witam Tak, jest taka możliwość. W skrócie oferujemy możliwośc zdobycia doświadczenia w oddziałach w Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Jeśli chodzi o szczegóły, proponuje kontakt mailowy. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Ula
@Artur Ragan

I tak po tym stażu bezpłatnym dostaniesz kopa anie etat,to jest taktyka WE,byle robić u nich za free.

@Ula

Dzień dobry Ze 180 pracowników Work Express około 20% zaczynało jako praktykanci i stażyści. Nigdzie na świecie praktykantom nie gwarantuje się zatrudnienia. Praktykanci uczą się zawodu a potem spośród najlepszych wybiera się osoby do zatrudnienia. Pozdrawiam

Haha,WE ma tylu chętnych do roboty,że szukają frajerów którzy narają im chętnych do roboty,oferują 200 zł albo 100 euro jeżeli ten polecony przerobi min miesiąc u nich,haha ciekawe kto zrobi z siebie idiotę za nędzne parę groszy i wpuści w maliny znajomego?

Podobno ten cały Broll już nie robi w Worku,to o co tu biega?

@ja

Ale zanim się zwolnił,nasrał workowi w papierach.Wciskał swoich ludzi na magazyn,i work tracił miejsca pracy,miał ich coraz mniej,aż magazyn podziękował im całkiem.

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Adam F

No dobra. To może ktoś obiektywny podsumowałby jakie są warunki pracy i płacy w agencji WE ? Interesuje mnie ile zarabia się przy standardowej liczbie godzin (netto), ile wydaje się na zakwaterowanie (i jakie są warunki na mieszkaniu), czy są możliwości dorabiania w nadgodzinach i czy koordynatorzy wywiązują się ze swoich obowiązków. I co jaki czas zjeżdża się na jakiś urlopik :) Tak się składa, że aplikowałem na parę ofert tej agencji więc te informacje są dla mnie ważne. Wprawdzie szanse mam nikłe na zdobycie pracy u nich ale kto wie....

job

Co to za argumenty ,że jesteś zadowolony iż firma płaci w terminie , człowieku ogarnij się to jest obowiązek ich a nie żadna zaleta , jak można być takim półgłówkiem . Sedno jest w tym że tacy jak wy ,sami chcecie aby kant express was oszukiwał dostałeś na tacy podane ile masz diety za dzień , nawet nie umiesz sobie policzyć ile tak naprawdę exxpress ci dopłaca do diety . Ręce opadają , zazwyczaj tym co jest dobrze w expressie to nieudacznicy który sami by zginęli , donosiciele na innych , no i silna grupa rencistów i emerytów , to co taki powie .Nawet nie wiecie że kantują na prawo i lewo .czy ktoś z was kiedyś dostał jakikolwiek rachunek za hotel w którym mieszka. Przecież zakwaterowanie sam opłacasz , a work express się z tego rozliczał jako poniesione koszta . a tak ty byś mógł się rozliczyć z tego iż poniosłeś koszty utrzymania . Ale co tam ważne ze jest 1700 euro , i przez takich nigdy nie będzie inaczej . stawka godzinowa plus dieta i urlop to jest to co powinno się dostać > TEMU PANU OD TWARDEGO MATERACU DZIĘKUJEMY , ROZUMOWANIE MA TAK PŁYTKIE ŻE .... ALE CO WYMAGAĆ OD KOGOŚ CO MA DWIE FAŁDKI WIĘCEJ OD KURY POD KOPUŁĄ .

@job

Magazyny w niemczech,biorą ci z wypłaty 250 E,a za kwatery płacą 150.Ty nie możesz tego wciągnąć w koszty,nie ma na to rachunków.

asdf
@jop

Idz do sądu, kozak i nie obrażaj tu ludzi.

@asdf

Dla mnie jesteś frajerem nie ludziem,więc ciebie nie obrażam.

....

Z Worka nikt nie wylatuje,przeważnie ludzie sami odchodzą po wypłacie,zostają tylko nieudacznicy bez szans na lepszą pracę.

miska
@....

zgadzam sie w 100%, jeszcze teraz kiedy firma jest w przejęciu - ludzie z olejem w glowie i konkretnym doświadczeniem odchodzą ... do lepszych firm :-)

@miska

O jakie przejęcie chodzi?

@miska

Dzień dobry Jeśli ma pani na myśli objęcie udziałów WE przez Grupę Work Service, to informuję że exodusu z naszej firmy nie ma a ofert pracy i pracowników za granicą przybywa. Dość łatwo to sprawdzić, jeśli się umie czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam

lol

haha w terminie płacą,bo to jest ich obowiązek płacić w terminie!Tylko nie kumaci frajerzy dają się rolować pseudo pracodawcom.

Gito

Takiemu jak ten to nawet gdyby placili za lezenie w pracy to pewnie narzekał by ze firma za twardy materac...Zawsze cos zle. dla mnie Worki dobrze i w terminie płaca.

lol

Wasze umowy są tak skonstruowane że dieta jest niby w zarobkach,a tak nie powinno być,ma być zarobek np 1600 euro+51 euro za każdy dzień pobytu za granicą,więc u was ludzie robią prawie za samą dietę.

asdf
@lol

weź nie marudź gościu jak ci sie nie podoba to nie bierz jajk wiesz gdzie dają więcej i płaca w terminie to podaj namiary a nie p.erdol

@asdf

Frajerze znasz angielski,francuski? to rusz dupę po necie,masz pełno roboty bez pośrednika.

ricard

Hej, otrzymałem ofertę pracy od work express do pracy w Belgi jako betoniarz, na prefabrykacji. Czy ktos moze juz tam pracował i mógłby opowiedziec jak warunki pracy tam wyglądają, jak z uczciwościa firmy, wypłaty zakwaterowanie itp.Chetnie tez usłysze opinie ludzi którzy pracowali już w ostatnim czasie za granica przez tą agencję.

@ricard

Firma nie wypłaca należnej ci diety,tak kombinują że głowa mała.

@lol

Witam Jeśli Pańskie wynagrodzenie nie zgadza się z tym na umowie, proszę napisać w tej sprawie do działu kadr i płac a nie okłamywać użytkowników forum.

Oferty Pracy

Operator Wózka Widłowego Work Express 2014-05-19 Żródło: nuzle.pl Wrocław (Dolnośląskie) AgencjaPracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojejkariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przezMarszałka Województwa Śląskiego).Aktualniedla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:Operator Wózka WidłowegoWymagania:- uprawnieniado obsługi wózków widłowych- milewidziane doświadczenie w pracy magazynowej i obsłudze wózków widłowych-zaangażowanie i motywacja do pracyObowiązki:

huby

kwit na OWW i tyle

BR

Interesuje mnie ile dostaje kasy i czy sie zgadza z godzinami i czy ZUS jest zaplacony.Zus płaca od średniej krajowej to mi odpowiada.jak ci nie odpowiada to szukaj gdzi indziej.

....

Widzę że WE wypisuje sobie pozytywy,hihi

BR

Zależy przy czym robisz i ile godzin.za 40 godzin w tygodniu 1600 euro zarobisz.mieszkanie za fri.dla mnie jedna z lepszych firm jesli chodzi o kase i terminowość.

jaaa
@BR

Tak naprawdę pracujesz za niecałe 100 euro,bo masz dietę ponad 1500euro,więc gdzie jest reszta twojej wypłaty? może poszła na te mieszkanie niby za free?

gzd

Zależy co robisz. Ja mam1790 euro przecietnie

haha,1,85euro za godz pracy!nieżle was WE okrada.

astor

Dlaczego uważasz Arturze że nie ma sensu , dlaczego nie poprawiłeś tego kto napisał post z stawkami za diety w Francji stawka wynosi dokładnie 51 euro za każdą dobę nawet te nie przepracowane tzn soboty i niedziele więc 51 x 31 dni = 1581 euro samej diety!!! do tego dochodzi wynagrodzenie za urlop . To teraz pracownicy niech sobie policzą ile work tak naprawdę płaci za przepracowaną godzinę 1,85 euro??? bo reszta to jest dieta , i urlop . Przecież chyba dobrze to wiesz ale nie chcesz piasć tego . To jest agencja pracy , prędzej agencja towarzyska . Hehe to ci dopiero agencja chyba towarzyska .

@astor

To mieliście mega wypas,my na Magazynach w Gochsheim,mieliśmy cały kontrakt gołą stawkę i brak jakiegokolwiek urlopu!!!Do tego frajera koordynatora Brolla,który otaczał się [usunięte przez admina],a normalnych zwalniał.W rezultacie czego ekipa była już tak słaba,że magazyn podziękował expressowi za współpracę,a Broll jak szczur uciekł do innego pośrednika,i obsadził ponownie magazyn ludźmi z jego nowej firmy PHH.

NOWY
@jop

to samo zrobił na magazynie kawy pozdrowienia

NOWY
@jop

a to phh to jedna wielka rodzina siostry bracia i stryjkowie :) 70 procent z augustowa i okolic

jop

Brollowi obojętne kogo zatrudnia,byle tylko tyrali za to 900 euro.A i tak wylecą z tego magazynu,to kwestia czasu.

Dieta w Belgii wynosi 48 € z dobe,we Francji 50€,a ile WE nalicza za dobe?

@ja

Zero.

@jop

Witam Dziękuję za tę odpowiedź. Przynajmniej jasnym się stało, że rzeczowa polemika nie ma sensu. Pozdrawiam

belgique

No i oczywiście WE daje najniższą stawkę,haha jak można dzielić się z konkurencją,jak niższej stawki od waszej niema.

leoś

A ja mam inne pytanie mianowicie dlaczego edytowany został post (bleee) nikogo nie obraził , wulgaryzmów brak , danych personalnych osobistych brak . A co innego cię bolalo , Przecież nazwa firmy ktora podał co ma rzekomo przejąć , kantexpres jest instytucja publiczną i ogólnie dostepna ma swój nr nip i chyba nie jest przeciwko temu że została tu wymieniona . Tak chodzi o WORK SERVICE .Hehe work się rozkłada na częśći zamienne , kadra juz trzepie portkami . Zostałeś poproszony o podanie stawek w poszczególnych panstwach diet jakie przysługują pracownikowi , zawsze masz tyle do powiedzenia a teraz skuliłes ogon i milczysz , czekamy na te stawki diet o których wspomniał nie jaki gość .

@leoś

Witam Stawki diet w poszczególnych państwach są ujęte w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z 29 stycznia 2013 r. Stosowna informacja jest w dokumentacji każdego z pracowników WE. Z konkurencją nie zamierzamy się nią dzielić. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express