Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

Artur Ragan

Ciekawa interpretacja. Jeśli mogę jeszcze w czymś pomóc - proszę śmiało pytać.

@Artur Ragan

Wie Pan co,Pańska pomoc tutaj nikomu się nie przydaje,po prostu robicie ludzi w balona i tyle.

@on

Dzień dobry Bardzo dziękuję za tę, jakże wartościową i merytoryczną opinię. Proszę ją wkleić jeszcze kilkadziesiąt razy. Życzę częstszych przebłysków natchnienia w wymyślaniu kolejnych nicków oraz wytrwałości w opluwaniu. Pozdrawiam

on

wyczuwam tutaj jakiś szwindel,skoro niema rachunku za hotel,to potrącenia są bezprawne.pzdr.

Artur Ragan

Tak zwany pasek wynagrodzeń jest pełnoprawnym dokumentem i nikomu nie wolno "sobie każdą kwotę wpisać". Jak wszystkie dokumenty na podstawie których zakład pracy wyliczył należne wynagrodzenie za dany okres, są udostępniane na życzenie pracownikowi oraz organom kontrolnym.

on

no tak,ale na pasku jest tylko kwota,a mi chodzi o rachunek imienny wystawiony przez hostel itp,że dana osoba ma tyle zapłacić,bo na pasku można sobie każdą kwotę wpisać.

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Serwisant rowerowy
Artur Ragan

Dzień dobry Każde potrącenie jest wyszczególnione na pasku wynagrodzeń. Jeśli ktoś życzy sobie osobnego potwierdzenia, powinien się zgłosić do księgowości.

Artur Ragan

Dzień dobry Potwierdzam. Pracownicy, którzy podpisują niemieckie umowy o pracę, mają potrącaną z wynagrodzenia kwotę, która częściowo pokrywa koszty zakwaterowania. Pozdrawiam

@Artur Ragan

Skoro mają potrącaną kwotę,to dlaczego nie mają rachunków za te potrącenia?

Artur Ragan

Potwierdzam; na tym projekcie część kosztów zakwaterowania jest potrącana. Mój wpis odnosił się do projektów we Francji i Belgii, o których lubi fantazjować użytkownik piszący pod nickami jop vel ja i paroma innymi.

O którym projekcie mowa?

Artur Ragan

Witam. O którym projekcie mowa?

on

No Panie Ragan jak jest z tym zakwaterowaniem?,podobno to wy płacicie,a babka przez telefon gadała że pracownikowi potrąca się z wypłaty,to wychodzi na to że ktoś tu oszukuje ludzi?

@on

Dzień dobry O którym projekcie i w którym kraju mowa?

Komisjoner w DDR

Poważnie

Usunięto słowo :" Faktycznie ".Brawo dla cenzury

Jan Zbielski

Takiej wytrwałości jaką wam wbili w okradaniu ludzi wszyscy na tym forum razem wzięci nie dorastają wam do pięt . Wiesz co Ragan myślałem że jesteś bardziej inteligentny ale niestety , RUDY zrobił ci pranie mózgu konkretne , niestety łopatką już teraz rozumu się nie nałoży . Wiesz dobrze i wszyscy tu wzięci że 90 % twoich wpisów to jest agitacja i obrona Dobrego imienia firmy ,ale prawda jest inna i tego nie da się ukryć. A najgorsze jest to że nawet pracownicy biura zlecając remonty swoich mieszkań robią w balona pracowników Worku . Zapytaj blondynki z biura M.K wiesz czyje to inicjały . szkoda słów . tylko proszę nie pisz w czym możesz pomóc (tylko w marszczeniu freda)Skończą się smieciowe umowy i będziesz butelki zbierał .

Artur Ragan

Dzień dobry Panie(?) "ja", "jop" itp. Przyznam, że bardzo mnie cieszy każdy taki wpis. Niezależnie pod jakim nickiem jest publikowany - z każdego wyziera brak znajomości aktualnych warunków zatrudnienia w WE, jak również pospolite chamstwo. I tak trzymać. Każdego dnia widzę kolejne podpisywane umowy o pracę i ludzi, którzy nam ufają, niezależnie od tego, ile pomyj pojawi się na tym forum. Wszystkie moje wpisy są podpisane moim imieniem i nazwiskiem, więc ta ostatnia insynuacja wpisuje się w cały wątek bzdur, które publikujesz. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w pluciu jadem.

ja.

Stragan,zmieniłeś swoje nazwisko?,przecież gołym okiem widać że to twój wpis!,tutaj są same negatywne opinie o WE,a dobre piszą tylko pracownicy WE,żeby zachęcić frajerów,ale 90% to negatywne opinie oszukanych.

Ciekawski

W takim razie duże zmiany zaszły w Państwa firmie w bieżącym tygodniu. Jeszcze we wrześniu Wasz ( a) konsultankta informowała telefonicznie, że pracownik miesięcznie ma potrącane 300 euro za zakwaterowanie. Ps. Proszę zatem przejmie ustalić wewnątrz firmy pewne szczegóły, bo ktoś z tego zespołu mocno fa (usunięte przez administratora) jako muzyk z wykształcenia, nie znoszę kakofonii).

Ciekawski

Artur Ragan

Dzień dobry Rozumiem, że przy odrobinie złej woli, fakty nie mają znaczenia, ale proszę przyjąć do wiadomości, że: - diet nie ma w tej formie zatrudnienia jaką jest oddelegowanie (nie mylić z delegacją), - wynagrodzenie jest wypłacane jednym przelewem, 10. dnia każdego miesiąca i od tej kwoty są odprowadzane składki ZUS (można sprawdzić na pasku wynagrodzeń), - koszt zakwaterowania ponosi pracodawca, więc to do niego należą rachunki. Pozdrawiam

oferma

kiedy ci zapłacili zus od połowy? (cyferki masz na pasku to poczytaj jak umiesz) dieta? płacone w ratach? robiłeś w worku 2 lata temui wtedy może wtedy tak było a teraz jeden przelew dziesiątego i żadnych diet niema.

ja.
@oferma

Diet niema,bo WE zgarnia,a ZUS był płacony tylko od 1 części wynagrodzenia,poczytaj jak umiesz jakie są przepisy,że dieta ci się należy!,chyba że jesteś taki hojny że oddajesz ją WE.

Artur Ragan

Dzień dobry Jeśli ktoś uważa, że pośrednik pozbawił go części wynagrodzenia, niech idzie do inspekcji pracy albo od razu do sądu a nie pomawia o kradzież uczciwie pracujących ludzi, którzy od 2005 zapewnili legalną pracę za granicą tysiącom Polaków. Powtórzę; nie ma obowiązku korzystania z usług agencji zatrudnienia. Zatrudniamy coraz więcej pracowników w kolejnych krajach Europy i większość z nich wraca do nas po kolejne oferty. I to najlepiej podsumowuje naszą działalność. A jeśli ktoś oczernia innych, chociaż boi się podpisać pod swoimi wypocinami, sam sobie wystawia świadectwo. Pozdrawiam

@Artur Ragan

Haha,uczciwych ludzi?,gdzie rachunki za zakwaterowanie,czemu ZUS od połowy wynagrodzenia,nie wypłacana cała dieta,wypłata na raty?,jeszcze wiele do pisania.Wracają do was ofermy nie mogące same sobie znaleźć pracy.

d.m

Właśnie znalazłem stałą pracę,dla ludzi chcących pracować legalnie za granicą polecam EURES,tam są sprawdzone oferty i bez pośredników,jest wszystko co się należy i żaden pośrednik nie okrada z premii,dodatków,pracuje się na samego siebie,a nie na pasożytów typu Work Express i im podobnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express