Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

Podpowiedzcie jak pracuje się z agencją? Czy dobrze organizują wszystko?

Artur Ragan

Dzień dobry Zgodnie z polskim prawem, pracownikom tymczasowym przysługują takie prawa zdrowotne, szkoleniowe czy ochronne, jak kolegom pracującym obok na umowach o pracę, a jedyną różnicą jest okres wypowiedzenia. Zachęcam do informowania odpowiednich instytucji o przypadkach naruszania prawa. Chętnie poznam nazwę agencji pracy tymczasowej, która proponuje umowy na kilka lat, natomiast co się komu z czym kojarzy chyba wykracza poza temat tej konwersacji. Pozdrawiam

ja4
@Artur Ragan

jakie prawa zdrowotne? jeżeli się zachoruje,to następnej umowy już się nie dostanie!więc o czym tu mowa???

Artur Ragan
@ja4

Dzień dobry Agencja zatrudnienia ma prawo nie zaproponować pracownikowi kolejnej umowy bez podawania przyczyn. Takie jest prawo i taka jest specyfika pracy tymczasowej na całym świecie. Pozdrawiam

on
@Artur Ragan

No to same superlatywy,to znaczy że ile będzie się pracować zależy od widzi mi się jakiegoś typa albo laski z agencji,a jeżeli się zachoruje,to jest bankowe że następnej umowy nie dadzą,ponieważ wtedy oni są stratni,bo nie pracujesz,a oni nie maja za ciebie kasy,a muszą dać ze swoich za chorobowe,a jak wiadomo agencje do dawania nie są chętne,a zabierać to jak najbardziej,nigdy bym nie chciał takiej pracy w której był bym nikim.

@on

Teraz agencje żeby zarobić to dają umowy na tydzień jak ktoś idzie na zwolnienie to płaci mu chorobowe ZUS czy po chorobie będzie przyjęty to już inna sprawa. Do tego przemysł przerzuca pracowników z jednej agencji do drugiej a tylko tzw. koordynator zazwyczaj zostaje ten sam (swoją drogą ciekawe na ilu umowach pracuje). Nie tym z założenia miała być umowa o pracę tymczasową, ale my jako naród umiemy omijać przepisy i robić w nich takie dziury żeby zawsze było po myśli lobbujących...

Izolda

Work Service to sprawdzona agencja i można spokojnie z nimi pracować.

były
@Izolda

A ty z biura jesteś

frywola
@Izolda

bzdury!!!!

@Agnieszka, tak mi się wydawało i jak widać potwierdzasz to co napisałam. Możesz opisać swój przypadek? Każda merytoryczna opinia ma tutaj znaczenie, wiadomo, przecież że obaw przed wyjazdem jest dużo, tym bardziej jak jest to pierwsza praca z dala od domu. Dlatego każde opisane doświadczenie się liczy.

Agnieszka
@Karolina

@Karolina Ja akurat chyba mam szczęście, bo w sumie nie miałam sytuacji, gdzie faktycznie potrzebna by była interwencja :) Ale zasada jest taka, że koordynator dzwoni w ciągu 5 dni od przyjazdu i sprawdza czy wszystko jest w porządku. Potem indywidualnie ustalacie, jak często będzie się odzywał. Jest też dostępny telefon "alarmowy" 24/7.

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Serwisant rowerowy

Agencja za granicą ma obowiązek pomagać pracownikom @Izolda, nie powinno być tak, że pracownik ma coś sam naprawiać. Czy ktoś może potwierdzić jak Work Service Express zachowuje się gdy już ktoś jest w pracy?

Agnieszka
@Karolina

Ja akurat wyjeżdżałam z Opiekunką w Niemczech, to jest agencja, która rekrutuje przez Work Express, więc nie wiem jak w innych przypadkach, ale ja nie miałam sytuacji, żeby koordynator nie sprawdził po przyjeździe czy wszystko jest w porządku. Później też jest cały czas dostępny telefon alarmowy.

Izolda

Znalazłam prace dzięki Work Service Express i jestem zadowolona. W moim przypadku wszystko było ok. Jeśli nawet coś nie zagrało to przecież można sobie samemu pewne sprawy poprawić!.

older

A ja pracowałem przez Worka 6 miesięcy w Belgii .... i jakoś problemu nie miałem. Owszem na początku był jaja z czekami na jedzenie ... ale zostało wszystko wyjaśnione i wypłacone co do centa. Kasa się zgadzała a jak były wątpliwości to telefon albo mail do koordynatora. Bo po to jest. To samo jak się komuś nie zgadzają godziny. Nie rozumiem tylko (usunięte przez administratora) w którzy płacą wszystkie składki w Polsce a oczekują że będą mieli pełne świadczenia z danego kraju. Chodzi mi tu o wakacyjne i premię roczną. Podpisujecie umowy ... a tak na prawdę nawet nie wiecie co podpisujecie ludzie.

Może uzyskam jakieś informacje dodatkowe na temat oferty pracy z marca br. dla pracownika recepcji praca we Francji ?

lonej

dno

alo

Teraz też mają sporo ciekawych ofert pracy i to nie tylko za granica ale i w kraju

NickNickNick

Nie polecam ten agencji, ciężko się dostać do niektórych fabryk np. NGK Ceramic w Gliwicach, lepiej iść do innej Agencji i tam się dostajesz, przynajmniej w moim wypadku tak było .

Sławek P.
@NickNickNick

A może po prostu nie sprostałeś wymaganiom a w innej agencji biorą jak leci żebyś tylko kasę im nabijał

tamarrra

@alo, co więcej tych naborów/rekrutacji jest teraz naprawdę wiele - widzę że nawet w Alpy można wyjechać na cieślę szalunkowego - praca połączona z wakacjami:) mam nadzieję że chociaż weekendy będą wolne

JA3

To się zatrudnij u nich i przekonaj się sam,to że dalej prowadzą nabory to nic nie znaczy.

alo

nie chce mi sie w to do konća wierzyć, bo to duża agencja pracy, zatrudniają ludzi nie tylko do kraju ale rownież za granicę i to od kilku lat, skoro faktycznie by tak to wszystko bylo to juz od dawna ktoś by się nimi zajął a tak to działąją dalej i prowadzą nabory

Wan

Hej, jak tutaj we firmie jest z pieniędzmi, bo coś słyszę, że tak sobie raczej, generalnie to jestem bardzo ciekawa w jaki sposób tutaj się rozliczają z pracownikiem, mam nadzieję, ze jest to dość prosta sprawa i nie wymaga ciągłego upomimania się o nic co?

maciuś

i dostałaś w końcu to wyrównanie? ja i tak chxcę pracę od zaraz więc startuję do nich na malarza do Chambery - ale ktoś wie jak wygląda taka organizacja wyjazdu do Francji i czy tam teraz jest bezpiecznie?

ona
@maciuś

Dostałam,ale musiałam długo czekać,dopiero groźby pozwem o zapłatę pomogły,nie polecam.

ona

Olej to,nie warto u nich robić,kantują na wszystkim,2 miesiące prosiłam się o wyrównanie wypłaty!!!!

kja

wydaje mi się, że po prostu różne osoby mają o nich różne opinie i stąd bierze się taka rozbierzność. Wydaje mi się, że jednak dobra jest u ncih oferta pracy jako Cieśla szalunkowy z językiem francuskim Nr 125, tylko wiąże się ona z wyjazdem właśnie.

Artur
@kja

Może to tylko jest dobrze napisane,a nie wiadomo co czeka tam na miejscu? ludzie którzy byli w Belgii narzekali na brak prądu i ogrzewania w lokalach,a agencja miała to gdzieś,a zapewniali dobre warunki.A w ogóle zalegają z płatnościami,trzeba się upominać o wszystko,bo inaczej sami nie oddadzą,ja bym nie wyjechał z nimi,za dużo niezgodności z ich strony.

older
@Artur

Ja byłem w Belgii i takich problemów nie miałem. Ale przyznam że słyszałem od kolegi z Gentu że mieli problemy z chatą. Dlatego też szybko pouciekali na własne mieszkania. I jakoś im się nie dziwię, bo w końcu za to się płaci, więc można mieć wymagania.

Scenka

Nie przesadzaj i nie zniechęcaj innych, wiadomo, ze praca fizyczna jest ciężka, ale jest tutaj naprawdę super

Artur
@Scenka

Co takiego jest super? bo większość opinii jest negatywna i nie tylko na tym forum,na fcbk ludzie też źle się wypowiadali na temat tej agencji,to jak to w końcu jest?

hjjj

@Ja może po prostu ktoś jest zadowolony z pracy tutaj , nie pomyslałeś o tym? To ze tobie sie nie podoba nie znacyz ze innym też ma sie nie poodobać. A widze ze szukaja teraz na kilka stanowisk jak monter

@hjjj

zadowoleni to mogą być tylko oni że znaleźli frajerów do roboty za gównianą kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express