Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

MAGDA

Bony już zostały uregulowane , pasibrzuchy z worku wzięli a jak widać dla nas nawet ochłap nie został . to nie jest firma przyjazna pracownikowi . Oni widzą tylko czubek swojego nosa a resztę mają gdzieś .Pracowałam jako opiekunka dla tej agencji , i pisałam nie raz prawdę ale niestety wszystko zostało usuniete , chcą tylko żeby pisać supelatywy , ale na to trzeba zasłużyć . Ogólnie nie polecam (usunięte przez administratora). Dział budowlany też nie jaest jakąś kolebką rozkoszy , i magazynierzy i pakowacze z belgi i niemiec też słowa dobrego nie piszą , (usunięte przez administratora).Tak że pozytywne opinie piszą ludzie z Workexpres taka prawda . (usunięte przez administratora)

nika
@MAGDA

Popieram, moje posty juz sto razy zostały skasowane - prawda w oczy kole. Kto pracował w tchibo? szykuje się jazda, hehehe, ale słyszałem, że wewnątrz we tez jest kiepsko, wiec trzeba uciekac.Moze work service postawi firmę na nogi, poki co to musi wymienic pracownikow

@MAGDA

Dzień dobry Jeśli ktoś pomawia osoby trzecie o kradzież, niech się nie dziwi, że jego posty są usuwane. Tak było i będzie. Sprawa bonów jest w trakcie wyjaśniania i zapewniam, że dotrą do właścicieli. Jeśli ma Pani zastrzeżenia do pracy działu opieki - proszę o konkretną informację na adres (usunięte przez administratora). Jeśli mamy konkretne informacje a nie anonimowe pomówienia, możemy usprawniać nasze działania. Z poważaniem

montoya

Dziękuję panie Arturze za odpowiedź,ale jeżeli chodzi o zaświadczenia o niekaralności to już w tej chwili 90% pracodawców tego wymaga, więc w czym problem zacząć egzekwować od kandydatów,a jeszcze jedno pytanie czy zaległe bony za miesiąc listopad 2013r zostaną jakoś uregulowane??? Pozdrawiam.

Kaster

I jak pojechał ktoś do Kateon Natie Genk. Jak się pracuje i jakie warunki mieszkaniowe?

M.Z.

@rad_aa

no to powodzenia naiwniaku

Lutek
@rad_aa

01.18,to jest pierwszego dnia ale jakiego miesiąca,chyba że do ameryki cię ragan wysyła?

montoya

Witam Ja pracowałem z Work Express i jeżeli chodzi o wynagrodzenie nie mogę złego słowa powiedzieć, mam zastrzeżenia do warunków mieszkaniowych,czy ktoś z Polski to widział wcześniej chodzi dokładnie o mieszkanie w Ruiselede i o dobór ludzi, których łączą później w ekipy, tak jak już ktoś napisał co poniektórzy nie nadają się do pracy a już nie mówię do pracy za granicą, powinniście Państwo jako pracodawca przeprowadzać badania psychologiczne i psychiczne i egzekwować zaświadczenia o niekaralności i przeprowadzać kompleksowe badania na obecność narkotyków i badania trzeźwości na miejscu danego kontraktu, i jeszcze jedno zdanie odnośnie koordynatorów p. (usunięte przez administratora) to kobieta która zupełnie nie jest osobą która spełnia się w roli koordynatora, przez telefon mówi pięknie itd. idt. a jeżeli chodzi o jakieś konkrety nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania, i największy problem to jest taki jeżeli już ściągacie kasę za bony żywnościowe to niech te bony pani (usunięte przez administratora) orzekazuje pracownikom.

@montoya

Dzień dobry Jak już kiedyś wspomniałem, pracodawca, poza ściśle określonymi sytuacjami nie ma prawa wymagać od kandydatów badań psychologicznych ani zaświadczeń o niekaralności. Co do testów na obecność narkotyków - dziękuje za sugestię, weźmiemy ten pomysł pod uwagę w tym roku. Jeśli mowa o bonach żywieniowych, przyznaję - zdarzyły nam się opóźnienia z przyczyn obiektywnych. Przepraszam i zapewniam, że podjęliśmy stosowne kroki, żeby niezwłocznie trafiały do pracowników. Z poważaniem

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Artur Ragan

Szanowni Państwo W imieniu całego zespołu Work Express bardzo dziękuję za liczne wpisy. Wasze wypowiedzi pozwalają nam cały czas doskonalić nasza pracę. W efekcie, liczba ludzi, którzy za naszym pośrednictwem wyjeżdżają do pracy za granicą, rośnie systematycznie od 2005 roku. Jesteśmy świadomi, że zatrudniając ponad cztery tysiące ludzi w czterech krajach, zdarza nam się popełnić błąd lub niewłaściwie zrozumieć czyjąś wypowiedź. Ludzka rzecz - błędów nie popełnia ten, który nic nie robi. Prosimy informować nas o nich drogą mailową bądź telefoniczną a obiecuję niezwłocznie wyjaśnić sprawę. W 2014 roku będziemy oferować legalne zatrudnienie jeszcze większej grupie Polaków, toteż zależy nam na stałej komunikacji z naszymi pracownikami. Warto zadbać, aby miała ona cywilizowaną formę. Do siego roku!

Work Express

Witam jeżeli ma Pan konkretne informacje o nieprawidłowościach w organizacji zatrudnienia przez Work Express - proszę je przekazać do Rzecznika Pracownika - (usunięte przez administratora). Anonimowych pomówień nie bierzemy pod uwagę. Z poważaniem

jo

Ragan,opowiedz coś na temat hotelu w alitzheim,gdzie trwają ciągłe libacje pracowników innych firm i gdzie kradną żarcie z lodówki,raczej z lodóweczki.Chyba że wolisz żebyśmy wezwali tam telewizję zajmującą się tropieniem afer?TVN,Polsat chętnie zrobią o tym program.I czemu laska z biura jednym mówi że ten hotel już nie jest w waszej ofercie a innych właśnie tam wysyła na kwaterę?I czemu opowiada że praca jest do połowy stycznia,skoro jest max do końca roku?Ten cały (usunięte przez administratora)niech lepiej robi karierę w szołbiznesie ,bo do opieki nad pracownikami się nie nadaje.

misiek

Ragan.

siwka

ale juz niedlugo nasz WORK sie doczeka odpowiedzi od pracownikow i sie zdziwi.... (usunięte przez administratora) i tchibo sobie poradzili to reszta tez da sobie rade. pozdrawiam

mumia

Dwa tygodnie temu napisałem do rzecznika z paroma pytaniami na temat tego co znajduje się na pasku i cisza. Mało tego wypłata wydała mi się za mała i to znacznie dopiero po interwencji znalazła się reszta wypłaty co dziwne na dwóch paskach. Czyli gdybym się nie upomniał pewnie bym reszty nie zobaczył. Kontakt tragiczny firma zupełnie nie godna polecenia trzeba bardzo uważnie przyglądać się temu co jest na pasku jednak trzeba do tego kogoś kto się na tym zna bo ze strony worka nic się nie dowiemy.

@mumia

Witam Powtórzę - jeśli chodzi o list, który otrzymaliśmy 11 grudnia, to sprawę wyjaśniamy i na pewno otrzyma Pan odpowiedź. Na anonimowe pomówienia szkoda czasu.

KAWOWIEC

a co tam słychac na tchibo

akd
@KAWOWIEC

wtopa

DFGHJK

WSZYSTKIM KTÓRZY MAJA JUTRO JECHAC DO DABROWY GORNICZEJ NA TEST DO PRACY W BELGI JAKO OPERATOR WOZKA ,NIECH ZMIENIA PLANY ,BO TYLKO ZMARNUJA CZAS I PIENIADZE.ZAPRASZAJA NA REKRUTACJE DZIESIEC RAZY WIECEJ OSOB NIŻ POTRZEBUJA,A POTRZEBUJA KILKANASCIE.ODRADZAM ,ODRADZAM,ODRADZAM

@DFGHJK

Dzień dobry Rekrutacja i selekcja właśnie na tym polegają, że zaprasza się grupę kandydatów i spośród nich wybiera tych najlepszych. Biorąc pod uwagę, że większość kandydatów odpadła z powodu niedostatecznej znajomości angielskiego, radzimy trochę podszkolić język i zapraszamy ponownie. Ofert pracy w Belgii będzie coraz więcej, więc ma Pan spore szanse.

znany
@Work Service Express

Witam ,Work Express i tą osobę co odpowiada na pytania ,chcę nadmienić że Belgia to jest dwu języczna ,jeden język Francuski ,a drugi Flamacki ,to ich rodowite języki ,zgadzam się że na danych stanowiskach muszą znać i angielski ,przykład w bankach ,ale nie na stanowiskach fizycznych ,jestem tu bardzo długo i znam te zasady ,byłbym wdzięczny żeby nie wprowadzać ludzi w błąd ,czy mogę dostać od państwa Work Exspress od powiedz ,dlaczego w Belgi maja państwa pracownicy znać język Angoli ,dzięki z góry za odpowieć

@znany

Witam Takie są wymagania belgijskiego pracodawcy. Zapewne dlatego, że język angielski jest najpopularniejszy w środowiskach wielojęzycznych. Pracownicy fizyczni też muszą porozumiewać się ze swoimi przełożonymi i między sobą.

J 23
@Work Service Express

Witam ,czy Pan Pani ,w Polsce też musi rozmawiać w pracy nie Polskim językiem ,bo tak wymaka pana szef Work Express ,morze mylę się ale ,My Polacy też nie gęsi swój język mamy ,Proszę państwa jest jedna różnica ,że państwo zatrudnia ludzi w Polsce a nie za granicą ,i tylko jadą ludzi na kontrakt ,a od czego macie tych paś brzuchów niby (kor )to oni powinni tłumaczyć pracownikom ,za co wy im płacicie kasę ,przecie to ludzi kasy płacicie im ,to po co oni tam są ,skoro na budowie pokazują się co kilka naście dni ,proszę nie wmawiać mi że to nie prawda ,bo sam to miałem przerobione na własnej skórze ,tyle że ja rozmawiam danym językiem ,i nie było problemu porozumieć się ,i przetłumaczać ludziom ,chociasz goszka prawda ,ale tak jest z nimi ,niech Work wie jakich cwaniaków ma tych przemądrzałych ,niby (Kor) tylko słuzbowe ałto i ok,skoro spodziewam się odpowiedzi na mój temat to bym prosił daną osobę żeby mi nie odpisywała że to co napisałem to nie jest prawdą ,byłem pracowałem widziałem to dobrze wiem jak jest naprawde ,a WORK w biurze to się mało wie ,pewnie wam tłumaczą że są tacy przepracowani ,że nie mają czasu wszystkich ogarnąć ,bajer to mają ,ale to opanowany ,czekawi mnie jak mi to wytłumaczycie ,czy dalej na sój sposub będziecie chcieli wytłumaczuć że nie mam raci ,tylko ci panowie (Kor)tacy wspaniali ,a pracownicy nic nie warci ,

Jac Mag
@Work Service Express

Witam:) Mam pytanie i proszę o odpowiedź prywatną na mojego maila: magcallbar@interia.pl i na nr telefonu (w Państwa bazie danych - więc nie jestem anonimowy). Byłem na poniedziałkowych testach do - Operator wózka widłowego - Belgia / Kateon Natie Genk. Brałem udział jako ostatni z własnego wyboru. (Pracodawcy Belgijskiego w okularach już nie było dawno). Testy zdałem na 11/15, jazdy poprawnie, język także. Czy mógłbym brać nadal udział i podchodzić ponownie do rekrutacji tego samego pracodawcy przy najbliższej okazji /inne ofert również. Jednak zależy mi bardzo na: Kateon Natie!!! Proszę o iskierkę nadziei i drugie podejście na to samo stanowisko. Musi mi się teraz udać, pracuję nad tym. Jestem gotowy do wyjazdu, jako rezerwowy w każdej chwili. Przegrałem minimalnie! Proszę o dyskrecję i odpowiedź nie na forum oraz kontakt telefoniczny w wolnej chwili ze mną! Dziękuję. Z poważaniem - (usunięte przez administratora)

@J 23

Witam Proszę zadać konkretne pytanie. Naprawdę trudno zrozumieć o co chodzi a Pana wypowiedzi.

@Jac Mag

Witam proszę śledzić oferty pracy na naszej stronie. Współpraca z belgijskimi firmami rozwija się, więc oferty zatrudnienia z pewnością pojawią się w najbliższym czasie. Nie gwarantuję, że będzie to właśnie ta firma, ale na pewno znajdzie Pan coś dla siebie.

lkjh
@Work Service Express

rak sie składa Panie szanowny że mój angielski jest komunikatywny i nie odpadłem w wyniku selekcji tylko sam zrezygnowałem.To że tylu ludzi odpadło z powodu nieznajomości języka pokazuje że źle prowadzicie rekrutacje,dopuszczając do następnego etapu ludzi którzy nie znaja języka.

ttttt

ludzie nie szukajcie pracy w agencjach pracy,wtedy oni nie będą mieć chętnych i upadną,a pracodawcy sami zaczną zatrudniać na normalnych warunkach,a nie na śmieciowych miesięcznych tygodniowych umowach!

abc

Jak co roku,pracownicy agencji bez bonów na święta,dziękujemy ci wspaniały pracodawco Work express za super święta!!!

spozywczyedek

czekamy 10 i ............ zjazd

kw
@spozywczyedek

(usunięte przez administratora) tchibo tez ma obawy i dużo dni urlopu

@kw

Witam Projekty na terenie Niemiec nie są zagrożone. Na początku przyszłego roku przybędzie tam naszych ofert zatrudnienia. Zachęcam do odwiedzania naszej strony www po 1 stycznia.

motyl
@spozywczyedek

ja też słyszałem, że lepiej uciekać, podobno pozycja work jest przegrana, do tego ta sprzedaż.... szukam juz czegoś innego, bo po nowym roku tam penie nie wrócimy

@motyl

Witam Zapewniam, że po 1 stycznia nadal będziemy mieli oferty legalnej pracy za granicą. Wspomniana sprzedaż spowoduje, że będzie ich jeszcze więcej, więc zapraszamy na pokład. Czy warto snuć plany zawodowe na podstawie plotek? Niech każdy sam zdecyduje.

a

zwolniła się liderka i juz jest oferta pracy . tylko nie pisze na jaki okres, a kwalifikacje trzeba mieć jak na koordynatora work to tylko smiech

@a

Witam Oferta pracy dla team leadera często nie ma określonych ram czasowych. Jeśli uzyskują wysokie oceny pracy, mają większe szanse na kolejne oferty.

zadowolona ha ha

Aż się prosi napisać,że odpowiedzi od Work Express, na jakikolwiek mail, również do rzecznika i listowne, absolutnie podpisane i opisane adresem zwrotnym nie można się doczekać. Na mój list od miesiąca czekam na odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Ale nie ma co być uprzejmym i trzeba zapytać swojego prawnika,bo widzę nieprawidłowości na paskach wypłaty.

@zadowolona ha ha

Rzecznik Pracownika WE nie otrzymał żadnego listu dotyczącego pasków wynagrodzeń. Kiedy został wysłany i kogo dotyczył?

dziwna
@Work Service Express

nie mam odpowiedzi od miesiąca!!!!!!!!list dotarł!!!! mam potwierdzenie z poczty!!! co to jest dieta??? bo ja uważam,że to jest na rzecz pracownika, a u Was jest na rzecz Waszą... Dziwneeeee

@dziwna

Szanowna Pani Sprawdziliśmy w rejestrze poczty. Żaden list do Rzecznika Pracownika nie pozostał bez odpowiedzi. Dlatego ponownie proszę o informacje: 1. do kogo zaadresowany był list? 2. kiedy został wysłany? 3. kogo dotyczył (wystarczy imię i inicjał)? Jeśli dysponuje Pani numerem przesyłki - proszę o podanie. Naprawdę chcemy pomóc, musimy tylko wiedzieć, komu.

Proszę sprecyzować, co ma Pan na myśli, pisząc "odciąganie pieniędzy z płacy".

kawowiec
@Work Service Express

jezeli wynagrodzenie netto wynosi np:4500zł to dlaczego przelew na konto wynosi 3900 zł?

@kawowiec

Trudno odpowiedzieć. Nie widzę Pańskiego paska wynagrodzeń, ale jeśli to budzi wątpliwości, proszę zwrócić się z tym pytaniem do Działu Kadr i Płac.

mnb
@kawowiec

zakwaterowanie

kawowiec

ja dobrze wiem co to jest płaca netto i chciałbym sie dowiedziec czy zgodne z prawem jest odciąganie pieniedzy przez was z tej płacy? ODRAZU ZASTRZEGAM ZE NIE MAM ALIMENTÓW < KOMORNIKAm i INNYCH TEGO TYPU OBCIĄZEN pozdrawiam

wow

ja tez się zraziłam - długo współpracowałam z ta firmą, ale teraz obsługa jest na poziomie zerowym, zresztą wynagrodzenia tez nie są rewelacyjne, a gadania o skladkach od średniej krajowej itp już nie są wabikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express