Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

nn1

Witam wszystkich chce powiedzieć ze właśnie miałem do czynienia z tym pośrednikiem pracowałem we Francji pod koordynatorem na (usunięte przez administratora).. jet to gość beznadziejny nie załatwia spraw wogule ma wszystko gdzieś co się do niego mówi gada bardzo dużo odnośnie różnych spraw ale nic konkretnego poza tym w biurze maja taki rozpierdziel ze jak by wysłali na robotę powiedzmy operatora koparki i do robót ziemnych kogoś to by ich traktowano tak samo i tyle samo płacili ogólnie jestem zawiedziony z tego pośrednika i faktycznie jak kablujesz to sie utrzymasz tu tez jest taki jeden przez którego fajny koleś pojechał do domu.nie szanuje się tu ludzi którzy coś potrafią a w biurze zatrudniają jakieś małolaty na starze które nie maja pojęcia o pracy i rekrutują ludi ogólnie odmawiam wyjazdu z tej firmy

@nn1

Witam Zastrzeżenia do pracy koordynatorów proszę kierować pod adres rzecznikpracownika(at)workexpress pl. Wypisywanie anonimowych pomówień na forach to dowód tchórzostwa. Chcemy odpowiadać na konkretne pytania dotyczące codziennej pracy a nie tłumaczyć co to jest płaca netto, ponieważ definicję można znaleźć samodzielnie.

kawowiec

do pana rzecznika. co to jest wynagrodzenie netto? i czy prawidłowe jest odciąganie pieniedzy przez pracodawcę z tego wynagrodzenia?

Dzień dobry - a konkretnie, która oferta pracy Pana interesuje?

adam1980

Moze ktos opisac jak wyglada praca w Belgii?Czy mieszkania w Antwerpii sa w miare normalne czy moze to jakies rudery?I jak wyglada sytuacja z godzinami pracujac na magazynach przez WE?czy mozna liczyc na 160h miesiecznie>

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

abecadło

Ludzie zrozumcie jedno oddział w krakowie jest znany z tego że tam jak idzies zna rozmowe to liczy sie to cy ci sie RĘCE NIE TRZĘSĄ!!!!! Paranoja z tym WE paranoja!! jak mozna patrzec na kogos przez pryzmat czy rece mu sie trzęsą!!!

papa

Panie (usunięte przez administratora) odpowiadasz tylko i wyłącznie na pasujące pytania . Wiele pytań tu już było powtarzanych na które odpowiedzi nie doczekaliśmy się z twojej strony , i oczywiście to jest norma już usuwanie niewygodnych komentarzy . Hehe małostkowi ludzie nie umiejący przyjąć krytyki na klatę. Dlaczego wyp łaty w francji są płacone na 2 razy . czemu nie jest podatek odprowadzony od całości zarobku W końcu powiedz wszystkim ile jest dietu za jeden dzień pobytu w Francji a ile wy płacicie . Po twojej odpowiedzi dam swoją popartą skanem wysokości diety dziennej która płaciła firma zatrudniająca nas w Francji . Nie chce mi się pisać bo wiele tego by było . Koordynatorzy to mógł by człowiek napisać komediodramat , kiedyś napiszę jak natchnie mnie wenna twórcza hehe . Arturze czekamy na odpowiedź.Dla tych co nie pracowali w worku za granicą niech się nie spodziewają miodu , bo tu jest zasada troszkę inna , znana tym co byli .

@papa

Witam 1.Na powtarzające się pytania (np. o wypłatę wynagrodzeń w 2 częściach) nie odpowiem Panu, bo odpowiedzi wystarczy poszukać w tym wątku. Nic trudnego, pod warunkiem że chodzi o uzyskanie odpowiedzi a nie anonimowe opluwanie i insynuacje. 2.Potwierdzam, że komentarze zawierające pomówienia (art. 212. KK) oraz wulgaryzmy są i będą usuwane. 3.Moja obecność na tym forum i dziesiątki odpowiedzi na pytania to najlepsze dowody, że jesteśmy otwarci na krytykę. 4.Jeżeli ma Pan konkretne informacje o uchybieniach naszych koordynatorów, proszę o przesłanie ich mailem do Rzecznika Pracownika WE. Z poważaniem

mariusz

Witam, czy ktoś aplikował lub pracuje jako monter konstrukcji stalowych, praca w Francji.

Artur Ragan

Witam Zgadza się - w okresie 36 miesięcy można przepracować u tego samego pracodawcy do 18 miesięcy. W Work Express ponad 90% pracowników ma umowy o pracę. Umowy cywilnoprawne są stosowane, kiedy charakter zadań odpowiada tej formie, np w przypadku ankieterów. Pozdrawiam

w okresie 36 kolejnych miesięcy może być delegowany przez agencję do pracy na rzecz jednego pracodawcy przez 18 miesięcy

sdfsdfsd

Człowieku lepiej szukaj sobie sam roboty niż przez WE!!! szkoda mi czasu na nich a nazwiskami nawet szkoda operować. Przeczytaj sobie post typa xxx

srik

To sa umowy śmieciowe,w każdej chwili mogą Cię wywalić jak im się odwidzi.

Artur Ragan

Witam Wielu naszych pracowników tymczasowych zostało zatrudnionych na stałe u naszych klientów, ale oczywiście nie jest to regułą. Jeżeli któryś z rekruterów składa obietnice bez pokrycia, proszę po prostu opisać okoliczności i wysłać je pod adres (usunięte przez administratora) Z poważaniem Artur Ragan

?

Ragan,kiedy będą obiecane służbowe samochody.Chcecie żeby ludzie jeździli(bez rekompensaty)swoimi i narażali się na niemieckie psy,które kierują wnioski do sądu za nieprzerejestrowanie aut na niemieckie blachy po upływie 6 miesięcy stałego pobytu w Niemczech?

?

Jeżeli to praca tymczasowa,to po co pracownicy biura obiecują że to praca na dłużej i po 3 miesiącach przejscie pod firme?? wiadomo że jakby powiedzieli że to praca na tydzień lub miesiąc,to dużo chętnych by nie mieli,bo co z takiej pracy na chwilę??mydlenie oczu ludziom to specjalność każdej agencji,nie pisze tu tylko o WE.pzdr.

Artur Ragan

Szanowni Państwo 1.Na każdej ofercie pracy tymczasowej jest stosowna adnotacja, że to praca tymczasowa. 2.W każdej agencji pracy tymczasowej organizacja pracy wygląda podobnie. 3.Rzucanie anonimowych pomówień to zwykłe tchórzostwo. 4.Konkretne informacje o nieprawidłowościach zawsze uważnie przeanalizujemy, bo pomagają doskonalić naszą pracę. Wystarczy je przesłać pod adres:(usunięte przez administratora) Z poważaniem

łeb

jak będziesz kapował na kumpli do Brolla,to będziesz pracował ciągle,a jak okażesz się gitem,to nie przedłużą Ci kolejnej umowy i pakujesz się do chaty.

defon

Czy ktoś pracuje/pracował na prefabrykacji w Belgii?

?

Witam Bieżące zapotrzebowanie na pracowników zawsze wyznacza poziom zamówień u pracodawcy użytkownika. Rolą agencji pracy tymczasowej jest zaspokajać te potrzeby, oferując zatrudnienie na czas określony. Tak to działa na całym świecie i nie ma w tym niczyjej złej woli. Co do anonimowych pomówień o handlu danymi osobowymi, informuję, że niczyje dane nie były i nie będą przekazywane podmiotom zewnętrznym bez zgody zainteresowanych. Chętnie odpowiem na konkretne pytania kierowane pod adres rzecznikpracownika_workexpress.pl (usunięte przez administratora)Z poważaniem Artur Ragan

Podatek dochodowy JEST odprowadzany w Polsce. Najlepszym tego dowodem jest PIT 11.

Artur Ragan

Witam Jeżeli pracownik przebywa w Niemczech krócej niż 183 dni w okresie kolejnych 12 miesięcy oraz pracodawca wypłacający wynagrodzenie nie ma w tym państwie miejsca zamieszkania lub siedziby, a także wynagrodzenie nie jest wypłacane przez zakład lub stałą placówkę pracodawcy w tym państwie, to wynagrodzenie pracownika oddelegowanego do pracy za granicą podlega opodatkowaniu tylko w Polsce. Tak wynika z art. 15 umowy między Rzecząpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec w sprawie unikania podwójnego opodatkowania w zakresie podatków od dochodu i od majątku (Dz. U. z 2005 r. nr 12, poz. 90). Jeśli jednak pobyt jest dłuższy, podatek należy odprowadzać w kraju w którym powstaje przychód. W takiej sytuacji suma zaliczek pobranych dotychczas przez polskiego fiskusa na poczet podatku dochodowego w Polsce, zostanie Panu zwrócona w terminie określonym przez polskie prawo, w zależności od daty złożenia zeznania rocznego. Z poważaniem Artur Ragan

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express