Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

nowy

WITAM miał ktoś może jakies informacje jak wygląda Praca w Belgii a dokładnie w Overpelt ,firma Starline LAMINATOR-PRACOWNIK OBRÓBKI POLIESTRU

kulfon

Alitzheim,to ten pseudo hotel,gdzie wrzucili 200 osób na 4 pokoje,gdzie ginie żarcie z lodówki i nie ma pralki,a właściciel wyłącza w nocy ogrzewanie?

Artur Ragan

Witam Nie ma żadnych kwater w Michelau. Mieszkania dla naszych pracowników są 12km od Gochsheim, w miejscowosci Alitzheim. A rzucanie anonimowych pomówień to nie dialog, tylko dowód tchórzostwa. Z poważaniem

buzz

Ludzie jak wam powiedzą że jedziecie do Gochscheim i macie kwaterę do 15 kilometrów od magazynu,a dadzą wam adres na Michelau to jest 23 kilometry.To jedno z niezliczonych ich krętactw i oszustw.I co z tym forarbeiterem,dalej kryjecie tego aferzystę?

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Artur Ragan

Witam Projekty na terenie Niemiec, w tym Gochsheim, będą rozwijane, więc przyjmujemy kolejnych kandydatów. Dane osobowe, rejestrujemy w naszej bazie jedynie w celach rekrutacyjnych i nie są one przekazywane innym podmiotom. Z poważaniem

Artur Ragan

Witam Muszę się zgodzić z Pańską wypowiedzią cyt. „X5 nie zna kodeksu pracy”. Informuję, że diety i należności z tytułu podróży służbowej są wypłacane, jeżeli pracownik ma w umowie o pracę wpisane miejsce pracy np. siedzibę pracodawcy i pracodawca wysyła go za granicę na podstawie polecenia wyjazdu służbowego. Jeśli pracownik jest delegowany (czyli w umowie o pracę ma wpisane miejsce świadczenia pracy w Niemczech), nie ma wydawanego polecenia wyjazdu służbowego, na podstawie którego naliczane są diety. Nasi pracownicy magazynowi w Niemczech są pracownikami delegowanymi, więc nie mają wypłacanych delegacji. Proszę pogodzić się z faktem, że mam sporo obowiązków i odpowiadanie na anonimowe pomówienia i wymysły nie jest najważniejszym z nich. Z poważaniem

on

Oferty z palca wyssane,poszukujecie team leadera do Goscheim,przecież tam jest leader i nie zamierza się zwalniać,więc jak to jest,robicie ludzi w jajo,wyłudzacie dane osobowe żeby nimi potem handlować?

N .U

Panie Arturze prosił pan o konkretne pytani więc podałem panu je ,czy pan nie umie a morze nie morze udzielić odpowiedzi bo ma pan zakazane ,odpowiadać jak to z tą delegacją jest czy państwo sobie przeznaczacie tą delegacje pracowników co delegujecie do wyjazdu służbowego ,przepuszczamy że za naszą delegację to państwo bierzecie premię i nagrody ,kto z was lepiej wykiwa pracowników za ich delegację to lepsza premia ,skoro pan się tak podaje za osobę z honorem to dlaczego nie umie pan na prostą odpowiedz ,a skoro nie ma odpowiedzi to sprawa jasna pracownicy zostali oszukane ,a i nawet chyba można tak określić (usunięte przez administratora) ,panie Arturze proszę się nie oburzać na nas ale taka jest rzeczywistość ,choć przykra ale prawdziwa ,lepiej w oczy niż po za nimi ,składam gratulację za (usunięte przez administratora)

on

Niestety człowiek ten pisze swoją kryminalność na tym okreśłonym magazynie wraz ze swoimi kompanami i Brol o tym wie ale dla was to drobnostka bo nikt z niemieckim nie chce dla was dźwigać cięzarów bez urlopu i za 6,60 netto.

x5

Witam ,panie Arturze prosi pan o konkretne pytanie ,dlaczego nie wypłacacie ludziom delegaci ,skoro każdemu pracownikowi którego państwo deleguje do pracy za granicę na leży się delegacja ,proszę nie okręcać mnie ,skoro państwo zatrudnia pracownika w Polsce i na umowie Polskiej, a go delegujecie za granice jesteście zobowiązani wypłacać delegację ,a dlaczego państwo łamią kodeks pracy ,chyba pan powie ze to jest głupota ,to ustawodawca kodeksu pracy ,pewnie nie zna się na kodeksie,a morze Work Express sam wyda nowy kodeks pracy ,morze pan myśli że X5 nie zna kodeksu pracy ,to składam propozycję o zapoznanie się ,jak firmę nie stać kupić kodeks to proszę napisać to zrobię prezent państwu i go wam kupię

Artur Ragan

Witam Proszę zadać konkretne pytanie a udzielę konkretnej odpowiedzi. Z poważaniem

X 5

Panie Arturze czy pan ma oczy zawiązane jak czyta te posty ,Panie Arturze szanowałem pana ,ale ale to nie jest tak jak pan pisze ,morze troszkę prawdziwie ,powiem tak skoro było przepracowane dwa lata i ludzie poszli na przymusowy urlop dwu miesięczny i nie płatny ,bym prosił zeby pan nie próbował mi kota ogonem obracać przecie pan dobrze wie ze tak jest ,bo to przerobione miałem ,proszę się od tej sprawy nie wykręcać bo to jest fakt prawdziwy przerobiony na własnym karku ,jak pan uważa ze ten temat jest nie prawdziwy to pan jest w błędzie ,albo kit kazano panu wciskać ,jak pan nie rozumie tego to panu tłumaczę ,to wy delegujecie ludzi do pracy za granicą i za każdy pierwszy miesiąc pracy należy się prawie dwa i pół dnia urlopu ,to tak dla pana wiadomości ,a teraz druga sprawa a gdzie jest delegacja dla pracownika co wy delegujecie ,to pan też tego nie wie że jak delegujecie do pracy do Franci to dziennie należy się 42e .O tym państwo to nie pamięta ale jak potrącać za mieszkanie to wy wiecie ,a jak za delegację za miech to wy zapominacie boro spora sumka ,po 42edzienje , jak pan zechce odpisać mi na ten temat to po pierwsze proponuję zapoznać się i poczytać jak powinna być sprawa załatwiona wysłania pracownika w delegację służbową ,a państwo o tym nie pamięta ,ach jaka szkoda tylko inne agencje wypłacają ,a prawo inne ma tylko workexpress,a morze państwo myślą żeby tylko baranów golić ,pytam pana czy to nie wstyd dla państwa że tak golicie pracowników ,za to że ich rączki was karmią ,powiem tak ze jak macie palec to nie łapcie za łapę,morze napiszę tak żebyście zrozumieli ,że krowa mleko daje do puki nie urwiecie jej wymion

Artur Ragan

Witam W nawiązaniu do poniższych insynuacji, informuję, że: - umowy zawierają standardowe zapisy na temat urlopów, nikomu nie odmawiamy prawa do urlopu który stanowi podstawowe uprawnienie pracownika, - każdy z naszych pracowników tymczasowych nabywa prawo do urlopu zgodnie z przepisami ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych - w wymiarze dwóch dni za każdy miesiąc pozostawania w dyspozycji jednego pracodawcy użytkownika lub więcej niż jednego pracodawcy użytkownika, - w polskim prawie nie istnieje takie pojęcie jak "honorarium za brak urlopu", - chętnie odpowiemy na każde pytanie Państwowej Inspekcji Pracy. 2. Zakończona niedawno inspekcja PIP w naszej agencji objęła również to zagadnienie. Nie sformułowano żadnych zastrzeżeń w kwestii urlopów. 3. Co do domniemanej kryminalnej przeszłości pracownika, pracodawca - poza ściśle określonymi sytuacjami - nie ma prawa domagać się zaświadczenia o niekaralności. W Work Express każdy ma szansę uczciwą pracą udowodnić, co jest wart, bez względu na swoją przeszłość. Z poważaniem

nokin

kiedyś to była fajna firma...kiedyś...to już nie wróci. Niewlasciwi ludzie na niewlasciwych stanowiskach...szkoda

on

Za tamten rok work express będzie musiał wypłacić pracownikom pracującym na niemieckich magazynach honorarium za brak urlopu.Jest to kwota sięgająca tysięcy euro,skargi do Państwowej Inspekcji już się posypały.Umowy były spisywane z pominięciem urlopów,urzędniczka w PIP-ie parsknęła śmiechem że pseudo firma nie ma prawników,którzy wybiliby im te praktyki z głowy.Najlepsza jest sytuacja gdzie na jednym z magazynów forarbeiterem jest koleś zamieszany w aferę złodziejską,wszyscy o tym wiedzą a on pracuje dalej,cóż jakie szefostwo tacy pracownicy.Pozdro dla kumatych.

Artur Ragan

Witam Ofert pracy są publikowane tak długo aż zgłosi się do nas wystarczająca liczba kandydatów na dane stanowisko. O zatrudnieniu zawsze decyduje pracodawca, który zleca nam wyszukanie pracownika. Dopóki nie podejmie decyzji, musimy czekać. Proszę mi wierzyć, przedłużanie tego okresu dla nas również jest bardzo uciążliwe, ale w ten sposób działają agencje zatrudnienia na całym świecie. Z poważaniem

Artur Ragan

Witam Działamy od 2004 jako certyfikowana agencja zatrudnienia i od samego początku przestrzegamy prawa pracy. Nasi pracownicy korzystają z prawa do urlopu w wymiarze opisanym w ich umowach o pracę. Pozdrawiam

X 5

Odpowiem panu ,nikt nie używa słów wulgarnych ,a co chodzi o opieszałość o wasze oferty to byłbym wdzięczny żeby pan nie odnosił się do tego wpisu że jest nie prawdziwy ,skoro ogłaszacie się przez miesiąc z tymi samymi ofertami ,i ludzie składają CV na dane stanowiska pracy ,a państwo se lekce pracowników i dalej wciskacie kit że dany pracodawca nie daje odpowiedzi ,to poco wprowadzacie ludzi w błąd ,czy to nie lekce warzenie ludzi ,chyba nie tak załatwia się sprawy w renomowanej firmie sprawy ,jak państwo się ogłaszają WORK EXPRESS,wiem ze pan broni swych spół pracowników ,ale nie tak się podchodzi to spraw które podejmujecie ,gdy byście mieli honor to byście się przyznali i przeprosili ludzi do państwa nie wyjaśnień,tylko ludzi tak wprowadzacie w błędną waszą decyzją proszę czekać,to dlaczego państwo nie wyjaśnia spraw co się dzieje z waszymi ogłoszeniami ,czy pan dalej twierdzi że wszystko jest ok z waszą informacją,pozdrawiam i proponuje przemyślenia

Artur Ragan

Witam Proszę o zadanie konkretnego pytania, bo na razie widzę tu tylko wulgaryzmy, pomówienia i eksperymenty z polszczyzną. Jeśli uważają Państwo, że miały miejsce naruszenia przepisów, proszę o informację pod adresem rzecznikpracownika@workexpress.pl, kiedy i w jakich okolicznościach do nich doszło. Tylko wtedy będzie możliwy rzeczowy dialog, który pozwoli nam usprawnić obsługę kandydatów. Z poważaniem Artur Ragan

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express