Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

Artur Ragan

Witam Osoba, która jest zatrudniona w innym państwie członkowskim Unii niż państwo wysyłające, może podlegać ustawodawstwu państwa, w którym jest siedziba pracodawcy wysyłającego. Składki ZUS za pracownika kierowanego do pracy poza granicami kraju muszą być odprowadzane od minimum przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto. Kwota ta, w tej chwili wynosi 3713 zł. Warto dodać, że w większości agencji są one odprowadzane od minimalnego krajowego wynagrodzenia brutto tj. 1600,00 zł. Skutki? Najniższa emerytura, najniższa podstawa do wyliczenia chorobowego oraz wynagrodzenia za czas urlopu. Co do znajomości języka, to w każdej ofercie pracy jest adnotacja, jeśli pracodawca tego wymaga, Z poważaniem Artur Ragan

?

chodzi nam o to dlaczego podatek jest zagraniczny, a nie normalnie w Polsce odprowadzany?

s...

czy do tej pracy w Niemczech trzeba znać język niemiecki?

jop

jak zaproponują wam pracę,to wszyscy żądajcie kontraktu na goscheim,(usunięte przez administratora),,fajny koleś'',będziecie mieli z nim jak u mamy.

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

ktoś

jeżeli agencja płaci składki w Polsce,to jest tak jakbyś był w delegacji,i należy ci się dieta do wynagrodzenia.

...

Dlaczego składki są odprowadzane od średniego wynagrodzenia,jak zarobek jest wyższy niż srednia krajowa w Polsce,a co z resztą zarobku?

Artur Ragan

Witam Podatek PIT od dochodów uzyskiwanych za granicą to bardzo obszerne zagadnienie. Proszę o zadanie konkretnego pytania. Co do składek ubezpieczeń społecznych, są odprowadzane od kwoty średniego wynagrodzenia brutto do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Z poważaniem Artur Ragan

?

Wszyscy czekamy na ta odpowiedz.... a dlaczego przed zmiana tego podatku nikt NAM nic o tym nie powiedzial????????

kawowiec

a kto je zna chyba pip

?

chyba pan artur nie zna odpowiedzi na to pytanie

?

No Właśnie interesuje mnie ten podatek...Jeśli mamy polska umowę, podatek zagraniczny to po pierwsze jak powinniśmy się z tego rozliczyć? a po drugie gdzie są odprowadzane Nasze składki zdrowotne?

?

jak to jest ze umowa polska a podatek zagraniczny dziwne troszeczkę ? czekam na podpowiedzi

...

haha,tych którzy wolą zarabiać w legalnej pracy ,zapraszam,facet o czym mowa?, to wy zarabiacie,a pracownikom dajecie ochłapy,i składki na ZUS, płacicie ze średniej krajowej w Polsce,a zarobek jest wyższy niż średnia krajowa w Polsce,to co się dzieje z resztą kasy??

Artur Ragan

Witam Do odważnych świat należy - jeśli ktoś zna niemiecki w stopniu umożliwiającym załatwianie formalności w tamtejszych urzędach, ma udokumentowane kwalifikacje i jest gotów powalczyć o uznanie ich w Niemczech - proszę próbować. Tych, którzy wolą zarabiać na kilkumiesięcznych wyjazdach do legalnej pracy za granicą, mając z głowy wszelkie formalności - zapraszam na workexpress_pl, gdzie publikujemy oferty z Belgii, Francji, UK i Niemiec. Co do naszych kontaktów z Państwową Inspekcją Pracy - zapewniam, że są bardzo dobre i wielokrotnie zwracaliśmy się z prośbą o interpretacje przepisów oraz sugestie postępowania. Chętnie odpowiem na konkretne pytania kierowane pod adres (usunięte przez administratora)Anonimowych pomówień komentował nie będę. Z poważaniem Artur Ragan

?

co z nowymi umowami chodzi o niemieckie warunki?żarty czy jak?

?

Jak chcesz to zrobić,znasz niemiecki,jesteś dobry w pracy?To zwolnisz sie z worka,poprosisz niemców żeby cię zatrudnili bezpośrednio(oni zapłaca za ciebie wyższy podatek,wyższe świadczenia,bo będziesz wtedy traktowany jak tubylec i traktowany na normalnych europejskich warunkach)znajdziesz sobie na rynku nieruchomości,kupisz lub wynajmiesz własne mieszkanie i cieszysz się z niemieckiego snu.Izi. ps.Jeszcze nie widziałem takiego kozaka żeby udała mu się taka akcja.

bogdan

A czy ktoś z własnego doświadczenia wie czy jest naprawdę szansa przejść bezpośrednio do firmy? Bo widziałem jedną ofertę pracy która mnie interesuje

ooo!!!

Tak,panie (usunięte przez administratora). A gdzie są aneksy do umów??? Lub nowe umowy, do nowych warunków?

?

Artur Ragan - 2013-10-01 12:23:20 Witam Tak, jest szansa na zatrudnienie bezpośrednio. Zwykle jest o tym wzmianka w ofercie pracy. Odnosząc się do wpisu dotyczącego braku wzmianki o zaliczce ekwiwalentu urlopowego na pasku wynagrodzeń, informuję, że na wniosek Państwowej Inspekcji Pracy odstąpiliśmy w sierpniu od wypłacania ekwiwalentu, decydując się na udzielanie pracownikom urlopu w wymiarze regulowanym umową o pracę. Wszyscy pracownicy zostali o tym poinformowani. Z poważaniem Artur RaganO jakich skrzydłach mówisz,bo nie wiem?Podpiszesz umowę z workiem,to do końca zostaniesz z nimi na plecach,oni nigdzie cię nie wypuszczą,dlatego oni funkcjonują,zawsze będziesz ich podwykonawcą,chyba że sie zwolnisz i poszukasz pracy bezpośrednio u Niemca.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express