Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Pracuję w tej firmie w biurze już kilka dobrych miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera w biurze magazynu jest b.dobra, często zwracałam się z problemami do mojej mistrzyni jako nowy i niedoświadczony pracownik i nigdy nie zostałam potraktowana nieodpowiednio.ZAWSZE mi pomagała i była mega cierpliwa. Nigdy też nie usłyszałam,żeby ktoś na kogoś krzyczał..Dziewczyny w biurze są bardzo zgrane i fajne.Mówimy sobie na ty. W porównaniu z beznadziejnymi korporacjami- rodzinna atmosfera jest tutaj po prostu super. JA polecam z całego serca.

@Anonim

Twój opis kojarzy mi się jedynie z filmem Miś! "Łubudubu,niech żyje prezes klubu! Prezes dba o nas jak ojciec itd itd..." Każdy zna tan film ,krzywe zwierciadło rzeczywistości w czasach PRL! Ale jaka była wtedy rzeczywistość,każdy wie,a jaka jest teraz ? Jak w tym filmie,można chwalić,a co to da?

Hanys
@Anonim

Dziołcha przyjdź na produkcję albo wózek zobaczymy czy dalej będziesz tak piała z zachwytu Wtedy napiszesz czy jesteś zadowolona Wszyscy wiedzą jak wydajnie pracują w biurach albo w budach Macie na wszystko czas nic was nie goni a na wózku czy produkcji szkoda gadać a i tak jak chce się coś u was załatwić to wielki problem jest. I nie chwal sie tak ze masz tak super bo ktoś przeczyta i wezmą się za was jak za nas produkcyjnych i wózkowych

@Hanys

Siedzą w biurach i myślą jak tu komuś roboty dołożyć,albo jeden wózeczek doczepić

Rafaello

Zespół jest bardzo zgrany dla mnie pracują Tu w porządku ludzie z którymi da się wszystko załatwić.. może czasem trzeba coś z siebie dać a nie tylko wymagać.Fajnie, że w pracy nie można się napić kawy i spokojnie iść na papierosa - tym bardziej jak się widzi jak Faitowcy machają rączkami.Jak dla mnie praca jest ok. Wystarczy wykonywać polecenia, wypłata zawsze na czas Warunki prace są bardzo dobre, wypłata zawsze na czas również się zgadzam, że atmosfera świetna Pozytyw za dobre warunki pracy Praca jako magazynier całkiem satysfakcjonująca jeżeli chodzi o zarobki Pracuję w tej firmie od lat i wiele już widziałem, wiem jedno źle mi nie jest. Pieniądze zawsze na czas i na uczciwych warunkach. W dzisiejszych czasach nie jest to takie oczywiste.mam wrażenie, że to społeczeństwo najlepiej to umie właśnie narzekać. Mi się dobrze pracuje, Szczerze... czasem jest ciężko, dużo pracy ale przynajmniej uczciwe, da się dogadać we wszystkim Zamiast narzekania może trzeba rozmawiać z szefem , zawsze są jakieś szanse na normalność. Pracodawca wywiązuje się że wszystkich należności.

Kujawiak
@Rafaello

No tak, zawsze jest ta szansa na normalość bo tam normalnie nie ma hehe ale kasa jest na czas :D

@Rafaello

To na jakim magazynie robisz? Na magazynie wody? Wcale nie jest tak różowo jak piszesz,a już na pewno są powody do narzekania.

Kujawiak
@Rafaello

Fiatowcy ci machają żebyś szybciej (usunięte przez administratora) bo im detalu brakuje :D

@Kujawiak

Nie ma szansy na normalność, choćby język nie wiem jak strzepił, a kasa, to żadna rewelacja w tych czasach.

Josze
@Jan

@Kujawiak, @Jan A was co przyspawali do tej firmy- czemu się nie zwolnicie?

@Josze

Kiedyś jak w twoje sąsiedztwo ,wprowadzą się np uchodźcy,i będzie Ci to przeszkadzać i będziesz narzekać,że Ci źle,ktoś Ci napisze:czemu się nie przeprowadzisz,przyspawali Cię do domu? Zrozumiałeś przesłankę?

Pikok
@Josze

Josze a tobie czemu tam tak dobrze ? Pochwal sie co robisz w systemie, i jaka masz stawke, chetnie wszyscy sie dowiedzą :D

Muras
@Jan

Robotę chyba łatwiej zmienić niż miejsce zamieszkania? Czy się mylę? No chyba że się ma spokojna robotę dobra stawkę której na stracie nigdzie indziej się nie dostanie to wtedy można jęczeć dla sportu

@Muras

Widzę że nie załapałeś istoty rzeczy Trudno .,inni rozumieją ,bo to proste jest.

Stach
@Jan

Twój kieras to na pewno się cieszy że firmę traktujesz jak dom i chcesz jej bronić jak cnoty córki - skoro takie porównania stosujesz.

Robol

Na poczatek 13.60 plus 18% premii potem jesli bedziesz robil po 16h i wszystkie soboty to moooze dostaniesz podwyżke na 15.40 plus premia ogólnie polecam :D

Maniek
@Robol

yyyyyy nie w tej chwili to 19,86 co daje 3336 miesięcznie za 168 godzin

Rambo Bambo
@Maniek

Swietna kasa :D

@Rambo Bambo

Ta,świetna,ale ta stawka,to kierownik ma,a nie zwykły pracownik. Bajki gość pisze.

@Jan

(usunięte przez administratora)- to są obowiązujące stawki które są przedstawiane osobą ubiegającym się o pracę podczas rozmów na stanowisko Operatora wózka. W trakcie okresu próbnego za 168 h pracy może liczyć na wygrodzenie w postaci 3201 pln brutto, a po okresie próbnym na 3336 pln. Nie wiem jaki masz interes we wprowadzaniu ludzi w błąd ale to już twoja sprawa.

Wysoki 44

Razem z kolegami z montażu pozdrawiamy najlepsza petardę na zakładzie - stringi w panterkę uch niunia :P

Wsit
@Wysoki 44

Dupeczki coraz skąpiej ubrane, a ty potem ryraj platformą przez 8 godzin myśląc o wielkich cycach młodej

Borówa
@Wysoki 44

Po obcych podwyżkach i orzynanych premiach to świnkę na modzajto do lepszej knajpy można zaprosić żeby ją na tyle urobić żeby na tylim siedzeniu twojego Tipo dała

@Borówa

Ale bełkot! Nikt nie napisze nic konkretnego? Jakie premie,jakie stawki?

nie bełkocząćy Jonasz
@Pytak

Maćku my tu dobrze wiemy że ty jako znany ornitolog kobietą gardzisz. Ale nie mów że bełkot, daj oczy nacieszyć młodymi które przychodzą do pracy. My Ci jeść parówek nie zabraniamy!

@nie bełkocząćy Jonasz

Jakimi młodymi,jak tu tylko ukraińce:-) Przychodzą!

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
paulo coelho

Pracuję w Gliwach 2 rok i wygląda to tak: Robota nie jest zła, praca jest spokojna, wynagrodzenie może i (usunięte przez administratora) ale gdzie indziej będą ci płacić 3 tysie za papierosa co 1,5 godzinki. W marcu tego roku chciałem zmienić robotę właśnie ze względu na kasę ale pochodziłem po firmach w okolicy i wszędzie 3 zmiany zapierdol po uszy i chmary Ukraińców.. Jedyne co obecnie (usunięte przez administratora) w robocie to ochrona. Jest jeden tęczowy gość – Pan D. Skrzyżowanie Misiewicza i zgreda z mapetów. Facet myśli że jest Malanowskim – kiedyś nawet chodził z kajdankami które chyba ukradł swojemu chłopakowi.

Twoj stary
@paulo coelho

Ta gość z ochrony jest mocny i podobno sika do umywalki.

Zagłebiak
@Twoj stary

i bije kolegów w szczepionkę

Dada
@paulo coelho

Kolego jesteś cienki... Po za tym jak masz tyle odwagi powiedz mi to w oczy.... co boli że mam nowe auto .a ty .jeździsz padaczką. Nie stać cię nawet na felgę z mojego wozu,,,,a to z kim żyję to cię (usunięte przez administratora) interesuje :) tak właśnie myślą ludzie zazdrośni!!!Pokaż na co cię stać prócz obrabiania (usunięte przez administratora) komuś. Leje na wasze Opinie.... żal mi was...Jesteś cieć któremu uratowała życie SISTEMA. Pan D.

Dada
@Twoj stary

Tak leje do umywalki a sra pod prysznicem żeby się nie zarazić jak ci się zachce kup sobie nocnik idioto :)

Zagłebiak
@Twoj stary

A ja słyszałem że śpi w skarpetkach i jeździ na wakacje do Bytomia. Był też podobno widziany jak podbierał karmę swojemu kotu.

Bolo
@paulo coelho

A ja słyszałem że gość myśli że "trwała to maczanie" łba w gipsie i black metal to puszka tigera

Krystian
@paulo coelho

Mi z kolei mówili że jak chodził na basen to brał ze sobą paralizator i stąd teraz takie zachowanie

Mrówa
@paulo coelho

Ktoś świergotał że D. smaży naleśniki na smalcu

Marczak
@paulo coelho

Mówią że był widziany w Tesco jak szukał kwadratowych oreo

Krzysztof
@paulo coelho

Facet bije się z myślami

Józef z Ogrodzieńca
@paulo coelho

Był widziany jak dokarmiał gołębie szczawiową. Niema co się tutaj śmiać z powyższych tematów i niepoważnych ludzi

RADEK
@paulo coelho

Czym Ci zawinił ten Gość ?powiedz a zrobię porządek,dla mnie jest na luzie...Chyba masz kłopoty ze swoim ego...zastanów się komu szkodzisz i co za dupsy piszesz?Zajmij się pracą. Z tego co obserwóję ten Tęcza gość jest bardzo wyrozumiały zapraszam do firmy innej gdzie będziesz nikim ...Firma niedaleko :0

B.
@RADEK

Z tego co obserwuję od pewnego czasu ten chłopak jest mocno schorowany!Jest milutki lubi za dużo mówić to jego wada:)ale wykonuje swoje obowiązki w 200% a nawet więcej!jest bardzo zaangażowany tym co się dzieje na zakładzie.no ale jeszcze się taki nie narodził żeby każdemu dogodził...

Maryjusz
@B.

Polać mu

@Maryjusz

A za co?

A ja polecam! Dobra, stała praca, kasa na czas, wszystkie dodatki, wszystko jak być powinno. Nie jest to lekka praca, ale wszędzie trzeba pracować.

Pytak

Ok,polecasz A ile na rękę wychodzi? Przy przepracowaniu 5/6 dni w tygodniu?

Marzena

Pracowałam w sistemie do grudnia.Nie polecam!!! Zarobki to najniższa krajowa,nadgodziny obowiązkowe, b o jak Fiat robi to sistema tez musi! Roboty ile by się nie zrobiło to i tak mówią ze mało!Dozór opryskliwy, czasami nawet chamski!Wózki i sprzęt w opłakanym stanie!Ciągła presja czasu.Źadnych szans na podwyżkę ,choćby nie wiem jak się człowiek starał. Ukraincow mnóstwo, a le oni dostają lżejsza robotę, z e by odrazu nie uciekli. Ogólnie nie ma w sistemie nic,co by zachecało do pracy na dłuższy czas.

Ogarnij się
@Marzena

Marzena może ty firmy pomyliłaś bo tu nikt nikomu minimalnej nie płaci. A po ostaniach podwyżkach każdy dostał ponad 2 złote do godziny.

@Ogarnij się

To ile na godzinę po tych podwyżkach?

Pytak

Podobno Sistema nowemu na wózek proponuje 15 zł brutto na godz??? Poważnie takie stawki dają??? To wychodzi 2520 brutto!Za 168 godzin To na rękę 1700 pracując 5 dni w tygodniu???

Marian
@Pytak

Podobno salceson rośnie na drzewach - to wychodzi że są są sady salcesownoe.

@Pytak

A tobie to kto takich głupot naopowiadał? "Śwagier" co to się chciał się przyjąć bo miał dość rozrzucania gnoju po polu i zaprzęgania starej do pługa? Za chwilę pewnie usłyszymy że tutaj to kardiochirurgów i astrofizyków za minimalna krajową zatrudniają bo kum na wiosce obok w dupczowicach górnych tak powiedział.

@Anonim

To ile sistema proponuję? Wiesz?? Czy potrafisz się tylko wymondrzać?

Szczery czy to Ty?
@Pytak

Jak masz udt to idz na rozmowę i się dowiedz a nie głupoty (usunięte przez administratora).

@Szczery czy to Ty?

Pytam,bo Ci co tam pracują,wiedza najlepiej,a w ogłoszeniu nie podają żadnych widelek finansowych To ile faktycznie oferują? Najniższa krajowa,jak gość wyżej pisał?

G.
@Pytak

Odpuść sobie tą firmę. Na rozmowach robią szereg testów miedzy innymi na umiejętność pracy z liczbami, zapamiętywanie, oraz rozumienie tekstu. Biorąc pod uwagę to co piszesz - możesz sobie nie poradzić.

@G.

Z testami radę sobie dam,przecież nie oblewaja ludzi za brak przecinka hehe!! A jakie stawki oferują?

@Pytak

Coś, ktoś ???/ O stawkach w Sistema???

Stara
@Anonim

Madskrs ty tu też jesteś uwaga nie otwierać lodowek

Mariusz

Pracowałem,pracuje i będę pracował w SP. Kiedyś przyprowadzę tu swoje dzieci aby też tu pracowały.

@Mariusz

To jaką stawka dostalo by twoje dziecko, jakby zostało zatrudnione teraz? Jak pracujesz,to jesteś w temacie

@Pytak

Po co chcesz zaglądać komuś w portfel? Powiedz no mi kolego bo widzę Twoje wypowiedzi. Jeśli nie znasz firmy i stawek to czemu wystawiasz oceny dotyczące firmy? No i najważniejsze czemu tak o tą stawkę pytasz tutaj zamiast się umówić na rozmowę- teraz przyjmują operatorów z udt. Mazdy kto ma aktualne uprawnienia i trochę doświadczenia jest przyjmowany.

@Mariusz

A czy to tajemnica jakie stawki są? Gwiazdki za brak odpowiedzi,jak by się firmą szanował to by podali stawkę i każdy by się mógł wtedy zastanowić czy warto się umawiać na rozmowę i nie tracić czasu

@Pytak

Pytka jak dla mnie to jesteś zwykły trol który ma interes w sianiu dezinformacji. Jesteś zainteresowany pracą w tej firmie i ciągle siedzisz na forum ale wystawiasz minusy bo nikt ci stawki nie podaje. Kto (usunięte przez administratora) na takich formach podaje stawki. Idz na rozmowę do hr to ci podadzą. Nie mowie już o tym że jak wejdziesz na byle jaką ofertę to też stawek ci nikt nie poda. Uwaga Paytak to trol

@Mariusz

Chłopie nie unoś się tak bo Ci żyłka pęknie i nie przeklinaj.! Jaka dezinformacja? O czym ty piszesz.poogladaj inne fora lub ogłoszenia o pracę,podają albo zarobki brutto albo stawkę godzinową! Nie wiem jako kto tam pracujesz ale straszny furiat z ciebie A spytaj gościa co pisał o stronach za co plusy wstawił?

Emilia

Rzetelne opinie osób, które pracują bądź pracowały w firmie Sistema są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów socjalnych? Czy w firmie występują nadgodziny, które są zrekompensowane dodatkowym wynagrodzeniem, czy czasem wolnym, czy są jakieś dodatkowe premie roczne?? Jak według Was wygląda atmosfera, relacje z przełożonymi, przygotowanie do pracy?

Daro

Nigdy nie pracowałem w tej firmie. Jestem kierowcą i muszę powiedzieć że na rozładunku wozkowy był opryskliwy i bez kultury. I to nie jest jednorazowy przypadek w tej firmie. . Tragedia bo zostałem zwyzywany od najgorszych . I to młodzi ludzie a tak nasiaknieci nienawiścią.

Daniel
@Daro

Jest mi przykro nic o tym nie słyszałem,tragedia !!!wiem kim jesteś i to zgłoszę jak już tego nie przeczytali!!!Jestem twoim dobrym znajomym nie ujawniam nazwisk!!!Pogadam z Tobą w najbliższym czasie!!!Wiem kim jesteś i z jakiej ruty.3-maj się.Pozdro głowa do góry :)

Dominika

Super atmosfera,polecam tę Firmę :)

szczery
@Dominika

A pracujesz tam??? Wątpię Ani atmosfera,ani praca,ani wynagrodzenie nie jest super.

NOWY

Dostałem pracę . Duzy plus za to, ze umowa jest bezpośrednio z firmą i na początek na 3msc, a nie tygodniówki czy miesięczne jak w agencjach pracy

szczery
@NOWY

Popracujesz trochę,to twój entuzjazm zniknie:-) Zapewne po pierwszej dniowce:-) Buhahahahaha Albo po pierwszej wypłacie,jak Ci na konto 2000zł wpadnie:-) W tytule wypłata za miesiąc:-) Buhahahahaha

Ooooo

Zatrudniła się już na 4brygady przez pośrednika za 3500 brutto?

Czeslaw

My dorzucimy rolkę papieru. Bo jak i brzuch pełny to potem może się przydać.

Jaro

To szczery kiedy idziesz na rozmowę do browaru? Ewentualnie jak nie idziesz to napisz dlaczego skoro tak polecasz

Polny Rudy

Wózki na montażu zdezelowane maja niektóre ponad 20 lat,o roro nie ma co nawet gadać,opony łyse,hamulce na słowo honoru,a my dzienne podpisujemy ze ok jest jak do wypadku nie daj boże poważnego dojdzie to operator dostanie po tyłku ze takim heblem zgodził się jeździć,

Kasia Montaż

Ja pracuję tu od prawie roku na kitingach i nie narzekam. Fakt, zarobki średnie, ale wraz z premiami i dodatkami wychodzi więcej niż u męża pracującego na produkcji w innym zakładzie. Umowę o pracę na czas nieokreślony dostałam po okresie próbnym i nie było z tym problemu. Sama praca jest całkiem ok - mój zespół to wspaniali ludzie. Kierowniczka mogłaby czasem zluzować, ale rozumiem, że Klient jest wymagający i na produkcji czasem jaja się dzieją. Ogólnie to polecam :-)

Mieczysław

Firma jest dobra płaci wypłaty zgodnie z umową i nadgodziny są płacone co do jednej minuty , jest monitoring 24 na dobę aby pracownicy czuli się bezpiecznie . Szkolenia są wykonywane co dwa tygodnie dla pracowników . Paczki dla pracowników są zawsze na święta premie jak w bajce. ZZ otaczają nas opieką jak dobry ojciec - naprawdę super.

Dejv

jestem zadowolony z pracy. Plusy to atmosfera, w większości fajni ludzie, kasa ok. Kontakt z Kierasem (siedzę na 9) mam wtedy gdy potrzebuje i osobiście jestem z tej współpracy zadowolony. Ogólnie jest OK.

Dejv

Nie jestem zadowolony za 2800 na rękę. I wyrównanie jakie za chwile przyjdzie. Nie wiem jak dla ciebie a dla mnie normalki są ok. No chyba że ty się roboty boisz a 2000 to dostajesz bo siedzisz ciągle na chorobowym i potem wypijesz takie farmazony.

Mucha

A mi się podoba praca w SP podoba

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ