Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

@Antytapeta, zachowania osób nie związane z pracą w Sistema Poland nie są przedmiotem tego forum. Widzę, że jesteś zatrudniony w tej firmie. W związku z czym proszę o Twoją własną merytoryczną opinię o niej jako pracodawcy. Z Twoimi spostrzeżeniami z pewnością zapoznają się inni użytkownikami forum.

Antytapeta

Blondi z masakryczna tapetą na ryju szatnia to nie salon fryzjerski :) ugniatajac swoje włosy psikasz czymś tak że (usunięte przez administratora) na całą szatnie ogarnij się....

@były pracownik, rozumiem Twój punkt widzenia. Jednak w miarę możliwości prosiłabym jednak o niezamieszczanie na tym forum danych personalnych osób zatrudnionych w Sistema Poland. Ważne, aby opinie, które użytkownicy decydują się w tym wątku zamieszczać przestrzegały jego regulaminu.

@były pracownik, nikt nie zabrania Ci mieć własnej opinii o osobach zatrudnionych w Sistema Poland. Jednak nie pasują one tematycznie do tego forum i łamią jego regulamin, który zgadzasz się akceptować decydując się na zamieszczanie wpisów w tym wątku. Tutaj powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o tej firmie ale jako pracodawcy.

@Marta

Marta 14.06.2018 12:41 Po części zgadzam się z twoją sugestia lecz na takich stronach osoby czytające dowiadują się nie tylko o pracodawcy lecz również mogą się dowiedzieć jakie osoby też pracują. W mojej ocenie nie jedna osoba idąc na rozmowę o pracę chce wiedzieć więcej o pracodawcy ale też jaka atmosfera panuje w danym oddziale firmy. Moje informacje są według mnie są pomocne, bo ja czytając opinie o firmie w której mam pracować wolał bym wiedzieć przed rozpoczęciem że jest jakieś (usunięte przez administratora)

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Lolek

Pan GL.Darek kabluje na wszystkich jest z niego kawał ....ja,szkoda mi GL.Michał bo musi znosić krytyczne uwagi Edyty bardzo nie sympatyczna stara panna jest Les i gnoi wszystkich,jest żałosna nie potrafi nic innego powiedzieć jak MNIE TO NIE INTERESUJE! to od czego ta@jest?pewnie ma przesrane w domu a w za to w pracy gwiazdorzy,szkoda mi jej bo jest cofnięta.A może ktoś powie coś o ochronie?ponoć też mają ciężko.Pozdrawiam lolek

@Lolek

zgadzam się z tobą w 100% GL Darek - większego kapusia niż on to nie poznałem w żadnej firmie choć lepiej kablować niż mieć wytarte kolana jak u Edyty.

melisa
@były pracownik

TEN Darek z placu kabluje po całości?

@melisa

Nie zrozumiałem określenia po całości ale tak kabluje wszystko i o wszystkich, dzięki niemu kiedyś jeden chłopak z innej zmiany wyleciał z pracy zanim założono związki zawodowe. Liczy że jego kapusiowaty charakter zastąpi brak wiedzy i doświadczenia w pracy. Szkoda słów ogólnie na niego innych z kadry kierowniczej

Sistema Poland poszukuje osób zainteresowanych pracą jako magazynier/operator wózka. Proponuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i między innymi konkurencyjne wynagrodzenie. Jeżeli jest ktoś, kto już uczestniczy w procesie rekrutacyjnym na to stanowisko, to bardzo proszę o przedstawienie na forum swoich wrażeń odnośnie do jego przebiegu. Taka wypowiedź będzie również ważna dla innych użytkowników.

Kede

Pracowałem w Gliwicach na magazynie i stanowczo nie polecam tej firmy. Ludzie z biura totalna porażka, cokolwiek załatwić z nimi było bardzo problematyczne, trwało wieki i trzeba było jeszcze powtarzać to samo dziesiątki razy bo przecież są tak zajęci piciem kawy w swoim biurze, że mogą zapomnieć. Nawet gdyby się pracowało cały czas bez przerwy to i tak było by źle. Wieczne przestoje w firmie spowodowane z winy pracodawcy, które trzeba przymusowo odrabiać za darmo w soboty. Nie przyjdziesz w sobotę odrobić to zabiorą Ci urlop za to. Firma zależna od Opla. Nie masz dni urlopowych, żeby wykorzystać je na przestój w Oplu to albo bierzesz L4, urlop bezpłatny albo wyślą Cię do innego miasta na robotę. Wybór należy do Ciebie. Co do kasy to też za dużo nie ma. Niewidniejąca premia, której wcale nie musisz dostać. Średnio 2tyś dostaniesz. Paski wynagrodzeniowe często po czasie były dawane. Szkoda trochę kanbaniarzy, bo robili ciężko fizycznie w dodatku z większą presją, a przerwy na odpoczynek i kasa taka sama jak wózkowi. Wieczne problemy ze skanerami bo nie łapały zasięgu, zacinały się. Wózki w miarę. Ogólnie nie polecam bo zwykły pracownik jest nie traktowany z szacunkiem, kasa słaba, z urlopem ciężko, częste przestoje i odrabianie ich za darmo w soboty. Omijać z szerokim łukiem.

lolek
@Kede

takie są ambicje po podstawuwce

Bobo

Przepracowałem w sistemie 5 lat. Jeden wielki cyrk. Pracownika traktuje się jak śmiecia. Zarobki na poziomie jak zrobisz soboty teoretycznie wolne. Jednak przymusowe. Kierownictwo specyficzne. Jeden głupszy od drugiego. Mają jedną wspólną cechę zastraszyć pracownika. Na tym polega praca w sistemie. Jesteś zastraszany od pierwszego dnia. Chcesz wolna sobotę nie dostaniesz umowy itp.ogólnie nie polecam . Robić i się nie odzywać. Jak jesteś mądrzejszy od kierownika to nie pracujesz. Firma dupowłazów i kapusi

maflowworker

Ja przyszedełem miesiąc temu i jest dobrze. Kasa wieksza niż na maflow, roboty mniej a i smrodu w powietrzu mniej. teraz to mnie sieszy jak mowią na przeriwe ze (usunięte przez administratora) w robocie. panowie ogarnijta sie ja robiłem w hali s sufitem niskim jak wór osiemdziesieciolatka gdzie smierdziało i było po 50 stopni. btw pozdro dla maflow c

@maflowworker

piszesz o sistemie w gliwicach??

@maflowworker, czy Twoje zadowolenie z wynagrodzenia jest równoznaczne z możliwością otrzymania premii w Sistema Poland? Możesz coś więcej w tej kwestii powiedzieć? Jak przedstawiają się pozostałe warunki i forma zatrudnienia? Z Twoją wypowiedzią zapoznają się inni użytkownicy, poszukujący aktualnych informacji o tym miejscu pracy.

Witam, ja mogę co nieco powiedzieć o firmie Sistema Poland. Nie pracuje już kilka miesiący a pracowałem od początku na gliwicach. Może zacznę od tego kiedy firma przejmowała nas pracowników adecco pod swoje szeregi. Nie jaki Pan dyrektor od spraw "wszelakich " opowiadał co będzie jak przejdziemy pod ich firmę, miał być miód i orzeszki a z tego było tylko -i. początki były ok, proponowane początkowe ustalenia na okresach próbnych były spełnione ale tylko tyle. kierownictwo P. Szymon spoko gość puki nie jaki P. Ryba zaczął wtryniać swój nos w nasz magazyn, atmosfera się popsuła i zaczęły się schody. P. Edyta która teraz zastępuję p.Szymona tzn kierownik magazynu powinna dalej jak kiedyś siedzieć w słupkach statystycznych i wyliczać czas zmarnowany przez pracownika bo np. Kęwę wypił przy automacie, cieszę się że już nie jest moim "kierownikiem" O innych paniach blondi i czarna pracownikach administracyjnych dla których stworzono specjalne stanowiska tylko żeby nie straciły pracy to nie będę się wypowiadać bo szkoda na to czasu po prostu osoby od szukania brudów i zagubionych części. Panie ze stanowiska TL Marzena- dziewczyna która nie miała żadnego doświadczenia z magazynem, każdy problem rozwiązuje płaczem lub wali focha- we własnym miniemaniu "alfa i omega" a też jest tylko "i". Martyna- jedyna ogarnięta dziewczyna na tym magazynie z którą można się dogadać i wie o czym mówi. Panowie TL i GL to w zależności jaki humorek ma Pani "kierownik". Praca lekka choć pod presją ale ma to swoje uroki i minusy. Pod względem zarobkowym nie polecam. Prawda jest też taka że najlepsi pracownicy już dawno odeszli i została zbieranina plus pracownicy z Ukrainy.Praca lekka choć pod presją ale ma to swoje uroki i minusy. Pod względem zarobkowym nie polecam.

Dzięki za odpowiedź @anonymous, każdy ma inne wymagania, co do wynagrodzenia. Ciekawe czy jest możliwość, jakiejś podwyżki po przepracowaniu określonego czasu, czy jakiejś premii uznaniowej? To by polepszyło warunki pracy w Sistema Poland.

Miły

Może ktoś się wypowie o ochronie? Jak się spisuje?

Poe

Naprawdę Ci się chce? Całkiem ciekawe informacje, warto się zapoznać, ale one dotyczą przeszłości i aktulanej sytuacji w firmie nie zmienią. Słowo nie ma aż takiej mocy sprawczej. Czasami prościej byoby się wziąć do roboty i poprawić parę rzeczy a horrory pana Poe czytać po godzinach.

Vito

Rany, co za bełkot...

kierowca

Pytanie do pracowników placu samochodowego: wy tutaj pracujecie za darmo? Z takim żebraniem to nie spotkałem się nigdzie indziej, czy to w Polsce czy w Europie. Nawet menele pod marketem nie są tak natarczywi. Tylko się wjedzie na plac i zaczyna się: masz jakieś winko? piwo jakie byś dał; na wódkę byś dołożył; suweniry przywiozłeś? Po prostu kpina, tutaj każdy chce coś wyciągnąć o kierowcy, od zwykłych pracowników po brygadzistów. Ogólnie to trzeci świat.

Wacław

Sistema Poland = słaba pieniądz

Anonymous

Oczywiście mowa o Sistemie w Gliwicach

Pracowalem tam prawie 2 lata Teraz praca na 2 zmiany ,wynagrodzenie okolo 1950 zl Praca nie jest ciężka ,atmosfera calkiem ok , nędzne wynagrodzenie i w kierownictwie kobiety ,które nie maja pojęcia o zarządzaniu i osmieszaja się przed calym zakladem .. Szczególnie Pani(usunięte przez administratora) ze swoim aparatem ,kazdy kurz pod regalem wylapie:)... Ogólnie praca firmy zalezy od Opla i jak wiadomo tam jest coraz gorzej ..

Proponuję, żeby wrócić do merytorycznej rozmowy na temat warunków zatrudnienia w Sistema Poland. To forum, które ma służyć nam wszystkim - każdy z nas może znaleźć się jeszcze w sytuacji, w której będzie musiał znaleźć nowe miejsce zatrudnienia. Może ktoś napisać, jak obecnie wygląda rekrutacja do pracy w firmie? Czego można spodziewać się na start?

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ