Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Zbyszko

Cześć Bolo awiec możesz zarobić bez sobót jakieś 1,8tyś PLN. Słabo. No i musisz się liczyć że większość czasu będziesz robił na produkcji sekwencjonując detal . Nie polecam.

bolo

Zbyszko a ile idzie zarobić na rękę??

Inż Radek

Na magazynach nie ma żadnego pracownika o imieniu "Zbyszko" albo "Zbyszek" .... no chyba że po tygodniu pracy otworzyły mu się oczy i się zwolnił.

Magazynier w Sistema Poland

Zgadzam się z tym co napisał użytkownik PracownikSistemyPl 3 posty wyżej. Przeczytajcie to jest w 100 % prawda.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz
Tychy
Dextron Personeel B.V.
Zbyszko

Bolo - ja zatrudniałem się 4 miesiące teamu. Testy zero filozofii. Przychodzi , ktoś tłumaczy ci obsługę wózka widłowego, potem chwila na rozjazd i zadanie polegające na rozładowaniu 4 kontenerów. Jeśli wcześniej pracowałaś w podobnych tematach to 0 stresu - można to zrobić z zamkniętymi oczami.

PracownikSistemyPl

Jesli chodzi o zarobki to zarobicie 13.26zl brutto za godzine + 18% premi. Oczywiscie babka w kadrach powie wam ze 15.60zl, ale juz na umowie jest co innego. Wyplaty z trzema sobotami nie wyjdzie nawet 2300zl. Ludzie pracuja latami i nie maja podwyżki. O doświadczeniu na wózku widłowym nie ma mowy. Bedziecie robic najgorsza, najcieższa i stresującą prace. Wolne 4 dni w miesiacu bo soboty sa obowiazkowe. Jeśli juz chcecie pracowac w Sistemie, nie dajcie sie zatrudnic na magazynie nr 9. Tam rzadzi kierowniczka diablica!! Ryczy i gnoji wszystkich pracownikow, ale to juz inna historia.

Buli
@PracownikSistemyPl

A Jak wyglądają testy?

Wroclaq

Słabo słabo szukajcie pieniędzy w innych firmach.... z tej firmy nawet Ukraińcy uciekają...

Zyga

Ostatnia wypłata taka jak wypłata sprzątaczki na magazynie:-( a przerobiłem wszystkie soboty.

aldo

Niby to juz potwierdzone i pewne ze te 150 zł brutto premii ma byc przy wyplacie za maj . Oby tak bylo naprawde..

Magazynier w Sistema Poland

Prędzej świnia zobaczy niebo niż ty podwyżkę...

aldo

OD kiedy maja byc te smieszne podwyzki 150 zł brutto?

Strata czasu

Mi też dzwonili i gadali że będę jeździł wózkiem a wylądowałem na jakim takim polu z paletami i dzień w dzień wkładam ręcznie detal do wózków transportowych. ZERO jeżdżenia wózkiem!!!!!@Zamiast nauczyć się jeździć wózkiem to zrobili że mnie fizola!!!!!!

Dziękuję bardzo....

Byłem na rozmowie na wozkowego tylko straciłem czas bo okazało się że zamiast jeździć wózkiem to miałem pracować jako robol..... Stracony dzień....

Bartek

Chciałbym zadać pytanie ludziom pracującym w tychach jak kierownictwo szefostwo mistrzowie patrza na tatuaze czy jestes dyskryminowany z powodu tatuazy czy nie ma z tym najmniejszego problemu chcialbym sie zatrudnic w tej firmie a posiadam tatuaze na rekach i pytam sie czysto prowizorycznie poniewaz czlowiek powinien byc oceniany za prace a nie za tatuaze ktore sa zajebiste odpiszcie jak to wyglada. Słyszałem ze pracodawca jest ok , a bardzo zalezy mi na przyjeciu

No to frugo

Nie wiem jak inni ale ja pracuje tu od 1,5 miesiąca . Jak dla mnie jest ok, wcześniej pracowałem na nexterze przez adecco. Przy wszystkich pracujących sobotach to takich dobrych wypłat jeszcze do tej pory nie miałem - nie wiem na co inni marudzą. Z tego co słysze na fajce to marudza jedynie starzy pracownicy ale z nimi juz tak jest, na nexterze miałem to samo, wszycy byli madrzya a gowno widzieli bo pracowali od poczatku postawienia zakładu.

Operator roro od P.B.

Tak sie sklada ze z czystej ciekawosci przeczytalem to co pisze Donald kilka postów wyżej i uważam że Donald napisał czystą prawdę o realiach pracy na magazynach w Sistema Poland. uważam też że "Tomasz" który pisze o 8:27 komentarz to pracownik HR lub inny biurowy - co mówi tylko jedno - zamiast robić i uczciwie zarabiać to wy tam w biurze siedzicie na necie. Powinni wam tam wynormować pracę tak jak to na magazynach robicie.

Tomasz

Pracuję w Sistemie już wystarczająco długo żeby wyrobić sobie zdanie i to dobre zdanie. Zawsze mówię, że nie każdy nadaje się do pracy w firmie i taka jest prawda.

Robotnik z magazynu 340

Ja też potwierdzam to co pisze parę postów wyżej Donald.

Robert

jest to jeden z lepszych pracodawców w Tychach -firma ma dobry układ zbiorowy, wypłaty nie najgorsze i bonusy na święta

Magazynier w Sistema Poland

Ja również potwierdzam to co napisał kilka postów wyżej Donald. W 100% prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ