Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Maksymilian

Krótko i na temat: Minusy: - nędzne wynagrodzenia 13,26brutto/ godzine - mobbing - Sistema Poland mówi Ci kiedy masz brać i wykorzystywać swoje wolne. - Sistema Poland nie płaci postojowego - przestarzały sprzęt - posadzka na magazynach wygląda jak ser szwajcarski : dziura na dziurze ( jadąc wózkiem odczuwasz to na swoim zdrowiu) - magazyny w zimę zamieniają się w chłodnie bo Sistema wyłącza ogrzewanie na noc. - zobaczcie oświetlenie- w strefie regałów świeci co 3 żarówka. Po 20:00 nic nie widać na wyższych poziomach. PLUSY - wynagrodzenia na czas - robisz 8godzin i idziesz do domu - babka wigilijną za 20zl na Wigilię - raz do roku kasa na karpia 300zl - raz do roku kasa na wakacje 600zl Podsumowanie: Robiąc cały rok zarobisz średnio 2200zl netto na miesiąc. Co w dzisiejszych czasach nie jest żadną rewelacją. Moja ocena końcową 3/10. Strata czasu.

Elf
@Maksymilian

Dobre podsumowanie, zgadza sie w stu procentach. Chyba opisałes magazyn nr 9.

brrr
@Maksymilian

Cóż Maksymilian najniższe wynagrodzenie to teraz 13,76 zgodnie z ustawą która weszła pod stycznia ( trzeba dodać ,że do stawki 13 coś tam doliczą premię i masz stawkę wyższą od najniższej krajowej). Mobinng?Może jest ale jako pracownik pokaże ,że nie ma szans się "wyrobić" to mogą mu "naskoczyć" głównie dlatego ,iż nie ma ludzi do pracy (to plus).Jeśli chodzi o postojowe to pewnie sam jesteś sobie winny ,że dałeś sobie "wcisnąć" bezpłatny urlop" . Według umów z związkami pracodawca ma zapewnić ci dojazd do pracy ,a jeśli nie ma takiej możliwości to musi płacić postojowe.Prawdą jest ,że urlopem praktycznie dysponuje zakład pracy . Niewiele zostaje dla ciebie.Sprzęt tak jak piszesz i jego naprawy itp wiele do życzenia pozostawiają.Dziury to rzeczywiście są na mag. 9 ( stąd wnioskuję ,że tam pracujesz ;-) ) cóż będzie taki stan ni robione "po łebkach " bo fiat "odnowił" magazyn i sistema dała "sobie wcisnąć" prace konserwacyjne czy jak o nazwać.Nie wiem jak na z zimnem na wszystkich magazynach ale to nie dziwne jak co chwile wyjeżdża "roro" itp z magazynów na montaż nie mówiąc już o samochodach itd. Ogólnie pisząc organizacja logistyczna " ty marznij byle produkcja "szła".Jeśli chodzi o oświetlenie to chyba nosisz okulary i to grube jak gliniarz z 13 posterunku, czyli przesadzasz ( lub ich potrzebujesz ;-) ).Wynagrodzenie na czas -fakt. Tak trochę "po bandzie z tą babką świąteczną - tak jakby dla potencjalnego gościa miałoby to duże znaczenie ;-). jeśli chodzi o kasę na "karpia" czy święta to już powiem kłamiesz jak ci... . jeśli przepracowałeś rok czasu było 1800 więc nie pierd.... chyba ,że byłeś 9 mc na l4. prawdą jest ,że bez sobót ktoś na początku nie zarobi więcej niż 1800 -2000 na rękę.

albin
@Maksymilian

jak robisz przez pośrednika w sistemie to nawet babki nie dostaniesz

Jak zarabia się w administracji. Przeczytał, że poszukują kogoś w ksiegowości i zastanawiam się czy skorzystać? Jaka atmosfera?

ANONIM

Jak komuś się nie podoba ten zakład pracy to chyba poprostu się nie nadaje do żadnej roboty... Jezeli czerwone dywany jakimi są: normalna przyzwoita umowa o pracę, wypłacane wczasy pod grusza, comiesięczna premia ,PODWYŻKI, 2 tyg. urlopu w okresie wakacyjnym, nieprzymusowe(!) nadgodziny (bardzo dobrze płatne), krik, dodatkowe świadczenia np. w okresach świątecznych, itd. nie są motywacja do napisania pozytywnej opinii dla pracodawcy i uczciwej pracy to już nikt Wam obiboki i lasery nie dogodzić. Najlepiej było by jeszcze leżaki i drinki z palemką zapewnić. Jak ktoś potrafi uczciwie pracować i jest odporny na uszczypliwe dogryzanie leniwych pajaców to szczerze polecam tą firmę. Satysfakcja gwarantowana!

Mulder37
@ANONIM

Jakie podwyzki ? pracuje tam 6 lat i dalej zarbiam 13.26zl na godzine. Takie teksty tylko kierownicy moga pisac... żałosne.

Habababa
@Mulder37

Ja pracuje 7 lat i już 2 dostałem.

Zaintersowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Sporo dobrego słyszałem.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Jerry

Nie bedzie grupowych podwyżek w sistemie do konca roku, czyli nadal beda płacic 13.26zl/h. Duzo osob sie zwalnia, albo szuka juz nowej pracy. Ciagle brakuje nowych pracownikow, bo nikt nie chce za tyle pracowac.

wózkowy

Z jednej strony na różnych portalach regularnie pojawiają się ogłoszenia o pracę dla wózkowych, z drugiej słyszałem ostatnio o zwolnieniach i likwidacji działów na polecenie Włochów. Raczej trzeba się trzymać z daleka od tej firmy, wygląda to na dryfowanie w stronę góry lodowej

Ozz

ale atmosfera jest aż taka zła czy taka dobra i zarobki jeżeli chodzi i montaż to jakich mogę się spodziewać??I jacy są kierownicy z podejściem do pracownika czy potrafią go tylko opierniczać i się na nim wyżywać???

Aga
@Ozz

Na montażu trochę mniej niż na spawalni zarobisz. Atmosfera według mnie jest ok. O wyżywaniu sie kierownikow na pracownikach nie ma mowy. To nie taka firma

Obecny pracownik

Przecież nikt nie trzyma na siłę w firmie. Szukajcie dalej może się uda????

Św Mikołaj

13,26 brutto / godzinę w 2018 roku to żenada. Takie firmy powinny być likwidowane urzędowo gdyż pracą Polaków wypracowany zysk jest transferowany do Włoch. U Polaków zostają grosze a Włosi wyplacają sobie wypłaty w tysiącach euro. Mam nadzieję że pewnego dnia zajmie się wami CBŚ albo prokurator.

Artur

Pracuje już 7 lata. Krótko i konkretnie: Plusy: Renomowana firma - dla banku byłem wiarygodny przy ubieganiu się o kredyt mieszkaniowy Premie i dodatki Urlopowe/roczne Transport pracowniczy Umowa o pracę W większości wypadków spokojna robota Minusy: Zdarza się że karzą ci pracować w różnych oddziałach przez co zdążyłem być już w Gliwicach, Bielsku czy Bieruniu, chłopaki swojego czasu jeździli do Łodzi

Wacław

Polecam tom firme bo daje babkę drozdzowom na swienta. Normalnie musiałbym kupić takom babkę w biedronce za 20 zł. A stawka 13.26zl brutto to bardzo dużo. Moge sobie za to pozwolic na powo VIP mocny i margaryne Delma z chlebem tostowym za 1.49zl.

Zenon z 340

Masło 5zl za kostkę, jajka 0.8zł sztuka , mięso 18zl za kilo, paliwo 5zl za litr- -cena żywności poszła w górę o 20% 25% a place w Sistema Poland z czasow 2014roku. Bieda aż koła w wózkach widłowych piszczą.

Operator

(usunięte przez administratora) - brałem po ok 2100na rękę. Teraz u konkurencji mam 2900na rękę i dziwię się sam sobie że dałem się tak podejść tej firmie że inwestowalem swój czas przez tyle lat. Uczciwie NIEPOLECAM tej firmy. Lepszej pracy na rynku jest dość.

Barbados

Nie wiem jak gdzie indziej - ale w Gliwicach ok. Praca dużo lżejsza niż w inncyh firmach logistycznych w okolicy- tutaj tylko wózek bez picku. Robota dedykowana pod Opla, ostanio było nieco zawirowań z postojami wynikającymi z przerwy na GM - ale kasę za bark roboty wypłacili :). Ogólnie polecam- dobra atmosfera pracy.

@Motylek na rozmowie za pewne mówili o wynagrodzeniu. Czy firma Sistema Poland zastosowała się do takiej stawki jaka była mowa na rozmowie o pracę? Być może na początek tyle płacą a z czasem więcej.

Motylek
@Marta

Nie ma takiej możliwosci

Donald

Witam, chciałbym się zatrudnić u Was w firmie jako magazynier i mam pytanie odnośnie zarobków i tym co piszą w ogłoszeniach o pracę. Pokrywa się to jakoś z rzeczywistością?

Motylek

Zatrudnilem sie w sistemie, bo obiecywano mi atrakcyjne wynagrodzenie. Popracowalem kilka dni, bo za 13zl to tylko ktos malo ambitny moze pracowac. Sorry, sa inne firmy z przyszloscia za min. 15zl.

Norbi

Praca jak praca. Pracuję tam już jakiś czas i dalej zarabiam 13zł/h. Praca tylko dla doświadczenia i tylko tyle. Na fiacie jest dużo firm co zaczynasz na start 15zł/h. Już niedługo przechodze gdzieś indziej, bo sistema idzie ku upadkowi. Jedyny plus to fajna ekipa i będzie mi żal odchodzić, ale nie da sie utrzymać rodzine za 1900zł miesiecznie.

caro

jest ok z nimi

Robot

Pracowałem w tej firmie i powiem co myślę.Jeżeli chodzi o wypłaty do dostaniecie 13zł brutto + 18 premii na czysty miesiąc nie wyjdziecie nawet 2000 a 1700-1800 na rękę ale to nie koniec.Praca w tej firmie jest stresująca i pracownicy są bardzo zastraszani są teksty typu jeszcze raz tak zrobisz to żegnamy się a to są sprawy o bele co , starają się z pracownika wykrzesać ile się da niestety ale taka jest smutna prawda wynajmują ludzi żeby spisywać i normować pracowników żeby tylko zaoszczędzić.Plusem są Soboty gdzie dostajecie 100% więcej za Sobotę ale i tak kasa w tej firmie jest naprawdę słaba.Firmę mogę polecić młodej osobie która chce się nauczyć jeździć na wózku max 1 rok popracować doświadczenia zdobyć i uciekać z tej firmy mówię naprawdę szczerze jest to mega moobing.Zostały tam osoby tak zwani weterani którym nie uśmiecha się zaczynać od 0 w nowej firmie reszta nowoprzyjętych się zwalnia UWaga nawet Ukraińcy z tamtąd uciekają.Warto dodać że wózki którymi będziecie jeździć w niektórych magazynach są w opłakanym stanie bo chcą zaoszczędzić.

SistemowiecPracownik
@Robot

Smutne to, ale Pan Robot opisał w 100% moją prace w sistemie. Firma juz powoli upada, bo juz nikt nowy tam nie został i caly czas ludzie się zwalniaja. SISTEMA OBUDZ SIĘ W KOŃCU!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ