Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

polaczek

A co możecie napisać o stanowisku dysponenta?i z tego co czytam to generalnie robić za trzech to trzeba robić na każdym zakladzie a zwłaszcza na produkcji i na dodatek jeszcze za Ukraińców

Wacław

Szkoda czasu na pracę w SP. Po pierwsze stawki jak na Śląsk głodowe. 13.26pln brutto. Ukraińcy więcej zarabiają. Po drugie patrz punkt pierwszy.

@TadPrometeusz czy nie można awansować w firmie? Wtedy i większą pensję się dostaje. @Tymoteuszkażde stanowisko pracy jest inne i panują różne warunki pracy. Warto również wtedy pomyśleć o awansie. Obecnie firma poszukuje na stanowisko Młodszy księgowy. Może ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

Tymoteusz

Praca ogólnie spoko ale najbardziej denerwujące jest to że jedni jeżdżą wózkami a 2 chodzą coś przyjmują jakieś sekwencje i zarabiają tyle samo trochę to nie sprawiedliwe a że czasami się robi za 4 to norma no i te wypłaty mogły być lepsze jak na taką firmę.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

@TadPrometeusz czy powiesz co takiego w firmie Sistema Poland zmieniło się na gorsze? @wikary sporo czasu pracujesz tutaj. Czy powiesz na jakie warunki pracy można liczyć i czy jest szansa na podwyżkę? Czy dostałeś w ciągu tego czasu jakąś?

TadPrometeusz
@Marta

Pracuje 5 lat i nadal zarabiam najmniejsza stawkę 13.26zl. Koledzy po 8 latach dostali 66gr podwyzki.

Rafał
@TadPrometeusz

Witam. Pracuje kilka lat w SP. Poznałem tą firmę bardzo dobrze zarówno w magazynie jak i w transporcie. Piszecie takie, ,cuda,, że to się w głowie nie mieści. Nie będę się rozpisywał ponieważ nie ma to sensu. Krótko i na temat. Jeżeli komuś nie pasuje praca na magazynie bądź współpraca to niech nie pracuje dla SP i nie wypisuje głupot. Zawsze można zmienić pracę .

Włodek

Pracuje dlaSP już dobre 2 lata i powiem szczerze że jestem tu pierwszy raz. Z wpisów można wywnioskować że albo się ktoś na firmę uparł albo jakaś konkurencja chce jej zaszkodzić. Poczytajcie sobie ostatnie komentarze

Hohoho , wrócili chłopcy z wakacji, dawno was tu nie było. Drodzy Państwo, oto jak buduje się czarny PR pisząc wyssane z palca hejterskie opowiastki. Śledzę to forum już od dawna i muszę przyznać, że koledzy wkładają dużo czasu i determinacji żeby budować negatywny przekaz na temat firmy. Pytanie czy za darmo ?

PracownikSistemyPl

Nie da sie ukryc, ze pracownicy sistemy zarabiaja 13.26zl i pracuja za trzech. Pracujemy po ciemku, bo firma chce zaoszczedzic na pradzie. Kiedys dojdzie do tragedii jak ktos wjedzie wozkiem w innego pracownika. Jesli ktos dobrze pisze o firmie jak Ty, to musi to byc kierownik. Nikt nie jest zadowolony jak placi mu sie grosze za lata pracy. Do tego wysylacie starych pracownikow pod agencje pracy. Co chwile macie nowych, ale nie wytrzymuja tygodnia, bo za taka kase nikt nie bedzie tyral za trzech. Nowi dostaja umowe z spm sistema i nie wiedza o tym, ze nie dostana premii rocznej, a to juz pare tysi. Robcie tak dalej, a firmasama strzeli sobie w łeb.

wikary
@PracownikSistemyPl

Pracuje od 8 lat na spwalni:) jak sie niechce pracować to wszędzie źle pozdrawiam starych sp -owcow. Dziwota jedynie że co jakiś czas tu zaglądam i widzę różne komentarze ale twoje sie przeiwjaja od dłuższego czasu, że źle, że niedobrze. Skoro tak źle to poco siedziec jak trwa wszedzie zielensza?

TadPrometeusz
@wikary

Tylko że pracownik sistemy pl piszę prawde jak jest w firmie. Też tam juz jakiś czas pracuję i wiem że jest coraz gorzej. Pozdrawiam wytrwałych sistemowców.

gl

W Gliwicach szukają wozkowego niby są na strefie ale nigdy o nich tutaj nieslyszalem ile to dają kaski na to stanowisko ogolnie wiadomo na olx-ie oglaszaja sie pracodawcy ktorzy maja problem ze znalezieniem chetnego

hdy
@gl

2632 brutto plus do 250 premii

Pistacja

Firma to takie korpo po Polsku, co jednym pasuje a innym nie. Nie zawężają tak specjalizacji co jest dobre po przy wachaniach rynkowych, zmianie cen usług czy utracie klienta ludzie nie wylatują z firmy jak liście z drzew. Mnie odpowiada, że nie jestem jakimś tam trybikiem w wielkiej organizacji, chociaż kierownik ci odpowie po ludzku "dzień dobry" na korytarzu.

Toto

Słowa kojarzące się z firmą (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa, przyjemna, bez stresu. Możliwość rozwojoceniam jako bardzo dobre .

PracownikSistemyPl
@Toto

Widzę, że kadrowe nie mają co robić na postoju i piszą takie pierdy.

Zygfryd

13.26 na godzinę brutto? Haha hahaha Hahahaha haha ....... to na rynku są jeszcze firmy które dają taką jałmuzne? ;-) lol to już wolę robić za 16.60 na godzinę w Lear albo w Nexteer na terenach przemysłowych .

ktośśś

SISTEMA POLAND hmm od czego zaczac. 8 lat w niej tyram a od roku mam umowe a tak to wyzysk przez agencje pracy 13.26 stawka no coz najnizsza na calym fiacie nie liczac firm sprzatajacych oni tylko mniej zarabiaja od nas, przyjecia sa caly czas bo non stop ktos sie zwalnia :) nie ma sie co dziwic tez bym to zrobil ale mam rodzine i trzyma mnie tylko dojazd. a co do przełozonych tylko tyle powiem jestesmy ludzmi i tak sie traktujmy...

Sebastian

Po co sam mam się zwalniać skoro co miesiąc zwalniacie nam po jednym człowieku? To nasi koledzy a wy ich traktujące jak rzeczy które można wyrzucić.

Adrian

Cześć szukam dojazdów do Lidla Z Mysłowic. .. proszę o info... oczywiście na paliwo składka pozdr

Wujek Tom

Nigdzie nie jest kolorowo. Ja pracuję od 7lat.Na logikę nikt nie buduję fabryk żeby dać zarobić swoim pracownikom jak w Kraju z którego firma pochodzi. Więc nie ma co się porównywać ,bo człowieka szlak trafi! Więc albo się godzisz z tym co jest ,albo zawsze można się zwolnić ,albo wcale się nie zatrudniać. Najlepiej samemu sprubować i się przekonać na własnej skórze. Bo jak mówi przysłwie"wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma" Powodzenia

Jano

Jak jest z zatrudnieniem w Gliwicach ? Można od razu pod firmę się zatrudnić czy trzeba przez agencję ? Jak wynagrodzeniem i innymi dodatkami dużo gorsze przez agencję ? Może się ktoś w miarę treściwy wypowiedzieć ?

Ryba.

Wacław, weź zacznij się podpisywać z imienia i nazwiska.

chrząszcz

Sam pomysł KAIZEN nie jest zły. Ale czy obowiązek zgłoszenia 5 pomysłów na rok jest dobry? Z tym bym polemizował. Wiem że na FIACIE muszą zgłosić wiecej ale to nie zmienia sprawy z tego co mi wiadomo. Prowadzi to do tego że ludzie zgłaszają tak błahe sprawy że woła to o pomstę do nieba.

Mały
@chrząszcz

Nie ma to jak skopiować czyjś post kolego, co? A samemu to już się nie umie? Szczyt lenistwa... No chyba że jesteś tak zarobiony na tym wózku to No problem. Ale dobrze by było gdybyś pisał sam od siebie. Pozdro.

Krystian

Co sądzicie o pisaniu pomysłów ? To dodatkowe pieniążki czy przykry obowiązek ?

Fredi

A ten dalej jęczy - robota to nie sanatorium

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ